Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

Sveika kristuks smile.gif tai tu geri 150mg nes tavo skydliauke visai nebeveikia? Tai jei dozė tinkama lyg turėtum geriau jaustis ...gal tavo organizmas pasilpęs ?o kaip tau su širdim?
Atsakyti
NU taip man daktare sake kad ji nepajegi gaminti hormonu jos ir neoperuoja,matomai nera pavojinga.Pries metus dariausi tyrimus londone tai skydliaukes TSH buvo 124,o kur norma turetu buti(0.35-5.50).Siaubingai negerai buvo nuo anglisko tiroksino,pakeitus y lietuviska ie savijauta pagerejo.Pas mane sirdis ko gero labai stipri nes su ja visai problemu neturejau.
Lucero koks pas tave TTH buvo kai dareisi pirma kart tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 30, 17:30)
man ir taip pat nutiko....biski pasididinau ... ziuresiu kaip bus .... daktaram nerupi... as esu nusivylus ir nesuprantu sitokio gydymo nesekmingo ir be prieziurios , zmogui tth kinta per du men pakinta o jie sako ateik po pusmecio....

Matai daktarai žiūri, kad popieriai būtų tvarkingai surašyti, pinigai suskaičiuoti, o žmogus deja...paskutinėje vietoje, jei apskritai vietos jam lieka sad.gif
Atsakyti
Pirmą kart padarius rodė 8.77 bet po mėn jau 4.25 buvo,o po to ėmė didint dozes,perdozavau,mažinau , o dabar tikra makalynė,šokinėja,nekrenta..
Atsakyti
Sveikos,

As irgi i jusu bureli blush2.gif

Norejau paklausti, ar kai keliaujate, pvz. srendate lektuvu, kartu su vaistais imate koki nors recepta ar pan. As kazkaip anksciau skraidydavau ir net nepagalvodavau, bet dabar, kai dar paskyre Thybon`a, pagalvojau, kad gal vertetu ir koki recepteli isimesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 30, 18:10)
Erika , tai del saules matyt , nes man ir taip pat... buvo viskas jau super , pasideginau sauleje ir nu ka 6.90  vel..................sad.gif o kiek tau ?


Saulute irgi savo daro. Kad mažiau saulė (ar soliarume) veiktų skydliaukę, medikai siūlo šalikėlį kokį nešioti. Na nežinau vasarą su šalikėliu, man kažkokia nesamonė, kai lauke taip karšta.

Papildyta:
QUOTE(Tinna @ 2009 08 02, 11:11)
Sveikos,

As irgi i jusu bureli blush2.gif

Norejau paklausti, ar kai keliaujate, pvz. srendate lektuvu, kartu su vaistais imate koki nors recepta ar pan. As kazkaip anksciau skraidydavau ir net nepagalvodavau, bet dabar, kai dar paskyre Thybon`a, pagalvojau, kad gal vertetu ir koki recepteli isimesti g.gif

receptėlį turėti yra gerai, tik nežinau kokiem vaistams, gal kokiem stipriem analgetikam, kur yra kažkiek narkotinių medžiagų tai tikrai reikia turėti. Tik kad mūsų receptai jiems juoką kelia. Teko kartą susidurti, aiškinti užsienyje kad tai mūsų receptas vaistams, nes vakaruose pirkau vienus vaistus pagal receptą parvežti, tai vaistininkas davė kitą receptą, kad neturėčiau problemų su muitinė ir saviškį lėpė slėpt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinna: 02 rugpjūčio 2009 - 14:28
Sveikutės 4u.gif

Dėl užsionio neteko susidurti...Kai skridau, pasirūpinau, kad nereiktų pirkti ten, vežiausi, kad užtektų unsure.gif

Jetau, jaučiu, kad būsiu prisižaidusi su soliariumu ar šiaip nuo saulės. Kaip jaučiuos tragiškai, siaubas - galva galva galva doh.gif verysad.gif Skauda ir skauda....Visa kažkokia sunki pasidariau, na, žodžiu , žinot, kaip būna cool.gif ...Greičiau tyrimus pasidaryt reik ...
Atsakyti
Aš tai pasideginus prastai jaučiuos,ūžia ausyse,migdo,galva neveik,arba lb stipriai užsimanau valgyt biggrin.gif Bet taip rimtai po gulėjimo pliaže būna silpnoka...būnu pavargus ir be ūpo.
Atsakyti
sakykit, o jei darytis tt4, tt5 ir kt tyrimus, tai ir kraujo ims dvigubai-trigubai daugiau? ar "iprastine doze bus"? blush2.gif
Atsakyti
O kaip jums su atmintim ir nervais?....man visai pašlijo ir viena ir kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2009 08 05, 09:22)
O kaip jums su atmintim ir nervais?....man visai pašlijo ir viena ir kita  verysad.gif


Pas mane irgi pakriko ir nervai, ir atmintis prasta (kaip daktarai sako - sugebejimas susikaupti greiciau, ne atmintis)... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2009 08 05, 09:22)
O kaip jums su atmintim ir nervais?....man visai pašlijo ir viena ir kita  verysad.gif

Aha, man irgi verysad.gif Leidausi B grupę, bet mažai padėjo. O ir atmintis ne kokia, esu išsiblaškiusi, pamištu kur einu. Kartais ieškau kokio nors daikto, o tas besąs mano rankose lotuliukas.gif
Atsakyti