Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

Sveika,malonu matyt tave 4u.gif žinai manau tu nepergyvenk del to atpo , nes pvz man jo net nestebi ir sakė netirs jo daugiau g.gif gal kada savo smalsumui pasidarysiu...svarbu reik džiaugtis kad geras tavo tth:) as tai vargstu , kai pakilo 7 nuo staigaus sumazinimo tai zinok jau 3 men praejo ir nukrito tik iki 6.90 blink.gif doh.gif tai galvoju ar man kazi dabar taip ir kris vezlio zingsiu ar cia saule padare man taip,hm g.gif Edicike,tyrimus darom kas 3mėn arba kas pusmetį...kaip kas , kai pripranti įvaldai ligą atrandi dozę tai ir karto metuose gana..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 09 rugpjūčio 2009 - 22:09
Sveikutes, seniai jau cia lankiausi. Siuo metu sedziu ir drebu, net i karsti ismuse, nes ka tik perskaiciau, kad jei yra hiper tai persileidimai buna, o jei hipo tai apsigimimai. Man 25 metai, ka tik istekejau ir planuojam mazyli.....galvoju uzsuksiu i koki saita pasiziureti ka sako. Ir se tau verysad.gif Atsiliepkit ar kas pasigimdet su hipofunkcija? streso cia man gero padave
Atsakyti
Edituke,labukas, įkvėpk ir nurimk smile.gif ar tau yra hipofunkcija? Su ja negirdėjau apie persileidimus o tik apie apsigimimus JEI nevartoji tiroxino esant jo trūkumui...pasidaryk tth visų pirma wink.gif viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Mes su draugu persikeleme kartu gyventi i kita vieta Klaipedos centre, tai visa savaitgali siutom su mano daiktais, tisom i 4-ta auksta. MB jau patempes lupa, sako - man spintose vietos jau kaip ir nebeliko... lotuliukas.gif
Sveikata tvarkoj, buvo cia minciu gal tyrimams uzsirasyti, bet - ai...
Atsakyti
4u.gif teisingai reik dziaugtis vasara!rudeni galesim pasitirti biggrin.gif tai gal jau ir vestuves nusimato ar gandras? blush2.gif man tai dar ne,dar reik mokslus baigt..
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2009 08 09, 23:45)
Sveikutes, seniai jau cia lankiausi. Siuo metu sedziu ir drebu, net i karsti ismuse, nes ka tik perskaiciau, kad jei yra hiper tai persileidimai buna, o jei hipo tai apsigimimai. Man 25 metai, ka tik istekejau ir planuojam mazyli.....galvoju uzsuksiu i koki saita pasiziureti ka sako. Ir se tau  verysad.gif  Atsiliepkit ar kas pasigimdet su hipofunkcija? streso cia man gero padave

Nezinau,ar as cia i tema, bet pastojau be problemu. geriau Tiroxina iki nestumo ir jo metu. kad turiu problemu su skydliauke suzinojau kazkur pries 1,5 metu iki pastojimo.

tiesa, ilindau cia su klausimu smile.gif
gal kas zinote, kur dabar pigiausia galima pasidaryti FT4 ir TTH tyrimus Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2009 08 09, 23:45)
Sveikutes, seniai jau cia lankiausi. Siuo metu sedziu ir drebu, net i karsti ismuse, nes ka tik perskaiciau, kad jei yra hiper tai persileidimai buna, o jei hipo tai apsigimimai. Man 25 metai, ka tik istekejau ir planuojam mazyli.....galvoju uzsuksiu i koki saita pasiziureti ka sako. Ir se tau  verysad.gif  Atsiliepkit ar kas pasigimdet su hipofunkcija? streso cia man gero padave


Man hipofunkcija. Pastojau lengvai, jokiu persileidimu nebuvo ir vaikas gime sveikas.
Nors prisiskaiciusi irgi visokiu baisybiu buvau.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 10, 09:48)
4u.gif  teisingai reik dziaugtis vasara!rudeni galesim pasitirti biggrin.gif tai gal jau ir vestuves nusimato ar gandras? blush2.gif man tai dar ne,dar reik mokslus baigt..

Ne, nei vestuviu, nei gandru, irgi mokslai ant sprando (veee, kaip igriso), kol savo kampo nuosavo neturim, tol nera minciu vaikuotis. rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau sios temos postu, tai dar nei vienai nera gimes nesveikas vaikas smile.gif Taip kad merginos atsipalaiduokit smile.gif blogiua butu pastot su skydliaukes h-ja ir nezinot apie tai, nevartot papildomu hormonu. O tada tai manau tikimybe didesne del nestumo ir vaiko sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 09, 16:32)
Nu kur jūs visos dingusios,kaip sveikatos? 4u.gif Betuk,ar jau pasidarei tyrimus?Daivulka,ką veiksi per atostogas?Liūtuke kaip tau sekasi?Wonderfull,kaip tau jausmas būt ištekėjusia?Erika,kaip jauties ar pasididinai dozę?Iieva ir linamog kaip jum vasara panelės? biggrin.gif  4u.gif

Sveikos, merginos 4u.gif dirbu užsikasus.. buvau pas dar viena gyd, panevėžy, vasylienė atrodo. tai tik tyrimus pridaviau ir galvą peršvietė. penktad vėl eisu, pasakys, kas ką rodo. o rugsėjo 14 užsiregistravau į kauną, klinikose pad dakt, mama pas ją skyriuje gulėjo, labai patiko. tai bandysiu laimę pas ją mirksiukas.gif
Kas liečia nėštumą, tai man dakt buvo išaiškinus, kad pavojinga pastoto ir nežinot, kad turi problemų. tada ir persileidimai visokie ir nesveikumai... o sakė, yra pastebėję, kad vaikiukai kurie gimsta mamytei geriant tiroxina, net greičiau vystosi, protingesni būna mirksiukas.gif
Geros dienos visoms!
Atsakyti
QUOTE(Erika.Stn @ 2009 08 10, 12:37)
Sveikos, merginos 4u.gif dirbu užsikasus.. buvau pas dar viena gyd, panevėžy, vasylienė atrodo. tai tik tyrimus pridaviau ir galvą peršvietė. penktad vėl eisu, pasakys, kas ką rodo. o rugsėjo 14 užsiregistravau į kauną, klinikose pad dakt, mama pas ją skyriuje gulėjo, labai patiko. tai bandysiu laimę pas ją mirksiukas.gif
Kas liečia nėštumą, tai man dakt buvo išaiškinus, kad pavojinga pastoto ir nežinot, kad turi problemų. tada ir persileidimai visokie ir nesveikumai... o sakė, yra pastebėję, kad vaikiukai kurie gimsta mamytei geriant tiroxina, net greičiau vystosi, protingesni būna mirksiukas.gif
Geros dienos visoms!

del vaiku as galiu patvirtinti biggrin.gif
o jei rimtai, tai tiesa, kad geriau zinoti pastojus. as kai suzinojau, jog laukiuosi, ejau pas gydytoja, tai ji sake butinai reikia gerti vaistus, nes gali buti apsigimimu. vaikai gime sveiki, neskaitant keliu paveldimu dalyku, kurie tikrai su skydliauke nesusije
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 09, 22:03)
Sveika,malonu matyt tave  4u.gif  žinai manau tu nepergyvenk del to atpo , nes pvz man jo net nestebi ir sakė netirs jo daugiau  g.gif gal kada savo smalsumui pasidarysiu...svarbu reik džiaugtis kad geras tavo tth:) as tai vargstu , kai pakilo 7 nuo staigaus sumazinimo tai zinok jau 3 men praejo ir nukrito tik iki 6.90  blink.gif  doh.gif tai galvoju ar man kazi dabar taip ir kris vezlio zingsiu ar cia saule padare man taip,hm  g.gif Edicike,tyrimus darom kas 3mėn arba kas pusmetį...kaip kas , kai pripranti įvaldai ligą atrandi dozę tai ir karto metuose gana..


hmmmm...net nezinau, vienai panelei,kaip tik nori numusti ta atpo,nors tyrimai gan neblogi, atpo visiskai neaukstas ir kiti normose g.gif gal ji pati atsilieps ir papasakos biggrin.gif mirksiukas.gif
sake,kad tik prie zemo tsh krenta atpo,o pas mane tsh vietoj stovi g.gif neturiu su kuo pasikonsultuot,gal kas nors ka nors girdejot apie toki dalyka biggrin.gif

zinok,tau saule stabdo kritima, dar vis prie pajurio pabuni,saulyte pakepina...del to letai ir krenta smile.gif o po kiek tu gal mazoka doze,nes tikrai gan letai krenta g.gif man uztekdavo men ar max poros,kad zenkliai matytusi smile.gif
Atsakyti