Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

O man tirs gal antinksčius dėl ko man krenta svoris su hipotiroze,ar jum kuriai nukrito svoris susirgus?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 21, 12:05)
O man tirs gal antinksčius dėl ko man krenta svoris su hipotiroze,ar jum kuriai nukrito svoris susirgus?



man nukrito ir gan zymiai bigsmile.gif ir greitai ax.gif bet stojo viskas i vietas ir dar siek tiek sugrizo,kai pablogejo tyrimai... unsure.gif dabar vel pakrito,sokineja cia pas mane tas svoris g.gif
Atsakyti
Pas mane svoris krito kai tyrimai buvo labai blogi,gal del to kad labai blogai jauciausi ir buvau prisigalvojusi dar visokiu baisiu ligu nes geriau vaistus ir nesijauciau kad kas butu geriau.Dabar kai geriu 150mg svoris pakilo 10 kg,labai nesekmingai as su tuo svoriu kovoju ir nezinau dar kokiu budu griebtis.Smagu toms kurioms neturi bent tokiu problemu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 08 19, 19:30)
Sveika, 4u.gif
siūlau nusipirkti maistinių kviečių sėlenų (yra "iki" ir didesnėse maximose ) 2-3 valg. šaukštus susimaišyk su jogurtu (kokį mėgsti, jis dėl skanumo  biggrin.gif )palaikyk 5 -10 min ir suvalgyk. Taip kelias dienas, iki  savaitės. Žarnyną prašluos ir natūralių B grupės vitaminų gausi . thumbup.gif
Dėl saulės sakai negerai? Nea, saulė mano draugė buvo gražios dienos, pasikaitinau/pasišildžiau  biggrin.gif ir dūšia atsigavo  thumbup.gif  negaliu pakęsti žvarbumo, brrrr...

Daivulka 78,
nebandei pagerti Folkepillen vitaminų? Neskanūs, bet veiksmingi, man vaistininkė parekomendavo  thumbup.gif



QUOTE(lucero @ 2009 08 19, 19:33)
Tai tau tsh nepakyla nuo saulės?aš ir myliu saulę,bet jau po trijų parų pliaže pasijutau nekaip...pasirodo tsh pakilo.



Lucero, tu pabandyk dar LEPICOL, as jau 3 bonke geriu, aisku su pertraukomis, en irgi naturalios medziagos, man budavo kai sunku, isgeriu ir po 30 min i tulaa lotuliukas.gif



QUOTE(kristukss @ 2009 08 19, 22:13)
ar jus geriat rytais kavyte,as internete kazkur skaiciau kad nerekomenduoja geriant tiroksina,gerti kavos,gal ir jus ka girdejot apie tai.Man kazkaip sunku atprasti nuo sio yprocio. g.gif



As kai ryte isgeriu, tai man sirdis uzsikala, o jei vakarop, tada norma...Ir siaip, rytais kai pavalgau, kazko pastoviau uzsibaladoja, po pietu nurimsta..keistai kazkaip verysad.gif

QUOTE(Burbuliene @ 2009 08 20, 16:58)
O as karta per diena pasimegauju - nu man nieko  unsure.gif  Bet tokia ten mano ir kava - vienas saukstelis su sausa grietinele  rolleyes.gif


Haha, mano irgi tokia pati, arba dar puse puodo pienuko isipilu wub.gif
Atsakyti
bet negi taip visa gyvenima ir reikes kankintis su tuo tualetu doh.gif blink.gif
tos linu selenos labai padeda, dar kefyro galima pries valgant isgert,jis irgi geras pagalbininkas thumbup.gif as jau krastutiniais atvejais geriu senos arbata,bet cia tik kai buna,kad jau ziauriai reikia,nes ta arbata nieko gero neduoda g.gif
Atsakyti
Bet logiškai galvojant tai su aukštu tsh svoris augt turėtų o ne kristi,aš tai ir pastebėjau pvz kai tsh buvo 3 mano kg nekrito dar net užaugo,o tik tsh pakyla į ne normą tai svoris nukrenta , ot bajeris ane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2009 08 20, 23:54)
Mergiukai, patarkit..
buvau pas gyd pagaliau, ne ta kuris siunte seniau tsh tyrima pasidaryt, be tkita.. nunesiau jai tuos tyrimu rezultatus parodziau..
Prirase kruva siuntimu ivairiems tyrimams pasidaryt :echoskopijos ir t.t. ir dar ten pat kur dariaus tsh, tik si karta K+ ir Na+ tirti..
as va sedziu dabar namie ir galvoju, anas tsh tyrimas darytas beveik pries 2 men.. ar nevertetu sava iniciatyva vel pakartot kad jau vistiek krauja ims?

g.gif
Atsakyti
Jei pries du men tau negeriant jokiu vaistu tsh buvo norma tai tikrai nematau reikalo tau vel jį kartot;)
Atsakyti
Padidino man tiroksina iki 75mg,nes as negaliu laukt metus laiko kol man kas nukris su 50mg jei jau 3 men nekrenta,o sveikata man ne gelezine...beje panos,ar jus tth darot isgerusios tiroksina?beje gal zinot po kiek valandu po isgerimo jis jau ima veikt kraujyje?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 22, 05:22)
Jei pries du men tau negeriant jokiu vaistu tsh buvo norma tai tikrai nematau reikalo tau vel jį kartot;)

na norma nebuvo, gi kam kitaip siustu daryt papildomus tyrimus smile.gif
dabar tiksliai nepamenu, apie 5 berods buvo
Atsakyti
Na jei tau buvo virš 4,25 tau turėjo paskirt tiroksiną,o taip išeina kad tavęs negydo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 20, 18:40)
Kaip lievai jaučiuos,naktim nebemiegu,o dieną kai skuduru trenkta vaikštau doh.gif  o kaip tu Betuk?  wub.gif kažin kur Ieva ir džiu dingo smile.gif

wub.gif
labukas visom 4u.gif
nors zinau kad sergu, bet visus savo negalavimus (silpnuma,mieguistuma, greita susierzinima, aaaalkiiiiii, ect.) vis bandau "pateisint" kad "taip turi buti"... doh.gif nes gal esu jau laaabai pripratus prie to...apsileidau as, visai nenueinu pas gyd, o reiktu pasidaryt tyrimus...nes geriu tiroksina, kaip papuola... doh.gif viena diena 75mg, kita- 50, anksciau ir po 100mg... doh.gif
man ziauriai svoris pradejo augt blink.gif tai turiu "sedet" ant darzoviu, vaisiu...siaubas...anksciau atrodo nebuvo taip...nu dabar suvalgau koki skanesta, sumustini, o valgyt nemoku apsakyt kaip norisi, tai ziuriu jau kt diena aptemptos kelnes... g.gif ...
gerai kad merginos uzsiminet apie kava, nors negeriu jos, bet pastaruoju metu galvojau pradet...nes atrodo nukrisiu jau 11 ryto....
Atsakyti