Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(rusiuke @ 2009 08 26, 16:18)
ohoho kokie skaičiai blink.gif
pas mane tik virš trijų šimtų buvo. o dabar dar nezinau kaip...
buvau tyrimų pasidaryti, tai antradienį eisiu pasiimti rezultatų, ir bandysiu patekti pas endokrinologę, žiūrėsim kas kaip.

beje mėnesinės atsirado, bet vistik kažkas negerai buvo, nes dešimt sirgimo metų nevėlavo nesvyravo iki pat dabar...
na žiūrėsiu ką endo pasakys...


na jo,skaiciai kosminiai biggrin.gif
o del mm...zinok, as gyvenime problemu nesu turejus su jomis, bet dbr....net nenoriu minet doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 08 26, 17:25)
na jo,skaiciai kosminiai biggrin.gif
o del mm...zinok, as gyvenime problemu nesu turejus su jomis, bet dbr....net nenoriu minet doh.gif  blink.gif

nu jooo, tai ką reiks žiūrėt, kaip čia pinigėlių vaikiukui pirkti prasimanyti, bo paskui kai visai dings mm tai ne juokas bus g.gif
Atsakyti

[quote=Wonderful,2009 08 26, 16:10]
pas mane buvo virs 700, jei gerai pamenu,per nepilnai pora men nukrito iki 300-400, tada vel soko virs 1000 ir jau dabar per daug menesiu sugebejo nukrist tik iki 900 unsure.gif[guate]
doh.gif

as bandziau klausti ,kad gal reiktu didinti tiroksino kieki(dabar daugiau nei metus geriu po 25g),tai sake ,kad jo padidinimas ,nesumazins antikunu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 26 rugpjūčio 2009 - 17:13
QUOTE(Wonderful @ 2009 08 26, 17:25)
na jo,skaiciai kosminiai biggrin.gif
o del mm...zinok, as gyvenime problemu nesu turejus su jomis, bet dbr....net nenoriu minet doh.gif  blink.gif

man po operacijos vienakrt buvo laiku, o dabar va nesulaukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 08 26, 16:42)
nu jooo, tai ką reiks žiūrėt, kaip čia pinigėlių vaikiukui pirkti prasimanyti, bo paskui kai visai dings mm tai ne juokas bus g.gif



del sio reikalo as irgi susimasciau g.gif
Papildyta:
[quote=edicike,2009 08 26, 17:13]
[quote=Wonderful,2009 08 26, 16:10]
pas mane buvo virs 700, jei gerai pamenu,per nepilnai pora men nukrito iki 300-400, tada vel soko virs 1000 ir jau dabar per daug menesiu sugebejo nukrist tik iki 900 unsure.gif[guate]
doh.gif

as bandziau klausti ,kad gal reiktu didinti tiroksino kieki(dabar daugiau nei metus geriu po 25g),tai sake ,kad jo padidinimas ,nesumazins antikunu g.gif
[/quote]


man irgi ta pati sake, to atpo isvis man nenori net tirti,sako o kam, gi jis vis vien dbr nieko nereiskia,niekas nuo to nepasikeis,svarbu kiti tyrimai geri doh.gif
bet esu girdejus ir kitokia nuomone,kad kaip tik padeda didesne doze,ji numusa tsh, o prie mazo tsh greiciau krenta atpo g.gif o kiek zinau,tas atpo aukstas yra negerai,nes naikina is leto skydliauke unsure.gif
vat tokios mano zinios, beje, man kai nuo 700 nukrito,tai tada tsh buvo laaabai zemas, iki hiper jau ejo, del to ir nukrito taip greita smile.gif
Atsakyti
Mhm o mano atpo 1000 ,ir man dozes didino gan greit atrodo , as taip tikejaus apseit su 25,bet turiu dabar gert 75 ir man del to baisiai liudna....
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 26, 17:40)
Mhm o mano atpo 1000 ,ir man dozes didino gan greit atrodo , as taip tikejaus apseit su 25,bet turiu dabar gert 75 ir man del to baisiai liudna....


tai tau dbr padidino iki 75 ir geri kiekviena diena? o kaip tavo tsh?gal vel dareisi tyrima?
Atsakyti
Geriau 0,50mg su 3tsh...nu tipo nukrito per pora men iki 0,44(nors po visko jie man dabar pateike tokia versija kad tai buvo KLAIDA padaryta labaratorijoj nes nelabi įmanoma),ir tada numažino vėl iki 25 , o su 25 man jau po mėn pasidarė nekas,dar tempiau mėn ledijau,tada ėjau tsh daryt ir ogi 7:O tada sako 50 gerk bet vasarele ir man tas 50 ziuriu stebuklingai neveikia,per tris men nuo 7 nukrito tik 6.90..dabar atsiduriau pas kita daktareli tai jis vien iš mano klinikiniu simptomu man paskyre 75 ,geriu jau savaite 75 ..na lyg ir geriau jaučiuos,po triju men kartosiu tsh gal su 75 baigsis mano kančios,tikiuos smile.gif nu tipo su 6.90 gert 50 yra per mažai,geriausia gert 75,man rodos popuri su 6 tsh ir gere 75 ir jai sekmingai laikosi tsh dabar tvarkoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 26 rugpjūčio 2009 - 18:19
QUOTE(lucero @ 2009 08 26, 18:00)
Geriau 0,50mg su 3tsh...nu tipo nukrito per pora men iki 0,44(nors po visko jie man dabar pateike tokia versija kad tai buvo KLAIDA padaryta labaratorijoj nes nelabi įmanoma),ir tada numažino vėl iki 25 , o su 25 man jau po mėn pasidarė nekas,dar tempiau mėn ledijau,tada ėjau tsh daryt ir ogi 7:O tada sako 50 gerk bet vasarele ir man tas 50 ziuriu stebuklingai neveikia,per tris men nuo 7 nukrito tik 6.90..dabar atsiduriau pas kita daktareli tai jis vien iš mano klinikiniu simptomu man paskyre 75 ,geriu jau savaite 75 ..na lyg ir geriau jaučiuos,po triju men kartosiu tsh gal su 75 baigsis mano kančios,tikiuos smile.gif nu tipo su 6.90 gert 50 yra per mažai,geriausia gert 75,man rodos popuri su 6 tsh ir gere 75 ir jai sekmingai laikosi tsh dabar tvarkoje smile.gif


o as dbr i savaite karteli ar du geriu po 75 blush2.gif nu man tas aukstas atpo gadina visa reikala doh.gif
Atsakyti
Sveikos pasidariau ir aš šiandien tyrimus:
TTH -4,66, FT4 - 14,8, AntiTPO- 1000.
Palyginus su pernai metais tai ir TTH ir AntiTPO pakilę(buvo 535) .Geriu tiroksiną jau 2 metus po 50 mg.Pakitimų nėra,randai nedidėja.Bet pati jaučiu kad skydliaukė streikuoja-plaukai slenka žiauriai,su moteriškom ligom turiu problemų,nuovargis tai man visada jaučias.
Daktarė neliepė didint dozės nes šokinėja pas mane tie skaičiai jau kelintą kartą,sakė taip visą gyvenimą gali tai kristi tai kilti tie skaičiai.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 26, 18:00)
man rodos popuri su 6 tsh ir gere 75 ir jai sekmingai laikosi tsh dabar tvarkoje smile.gif

Tu visiškai teisi, iki šiol geriu ir žmogum jaučiuosi doh.gif Tikiuosi ir tau pagerės 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
kadangi pirma karta dariausi skydliaukes tyrimus, tai visiskai nenutuokiu apie ju rezultatus. gal kas gali pakomentuoti ? ax.gif
FT4 - 12.2, TTH - 0,579, ATPO - < 10.0
su siais rezultatais eisiu pas gydytoja, bet labai noreciau dar pries tai viska issiaiskinti .
aciu 4u.gif
labai blogai jauciuosi, paskaiciau jusu simptomus, kai kurie sutampa... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Team: 27 rugpjūčio 2009 - 14:45