Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

Aš tai nieko nejaučiu ant alkūnių,man geriausiai parodo kojos,blauzdos ima net šerpetot nuo sausumo o ant šlaunų atsiranda mėlynės blink.gif lotuliukas.gif šiandien man pulsas jaučiu rekordą pasiekė ,pakilo iki 87 thumbup.gif zinot kai pusmeti vaikstai su 56 pulsu vos nealpstanti tai 87 atrodo kaip wow lotuliukas.gif Beje jungiuosi į Liūtukes ir Wonderfull knygos Paslaptis klubą thumbup.gif ir visom patariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 31 rugpjūčio 2009 - 21:06
QUOTE(lucero @ 2009 08 31, 20:53)
Aš tai nieko nejaučiu ant alkūnių,man geriausiai parodo kojos,blauzdos ima net šerpetot nuo sausumo o ant šlaunų atsiranda mėlynės blink.gif  lotuliukas.gif šiandien man pulsas jaučiu rekordą pasiekė ,pakilo iki 87  thumbup.gif zinot kai pusmeti vaikstai su 56 pulsu vos nealpstanti tai 87 atrodo kaip wow lotuliukas.gif Beje jungiuosi į Liūtukes ir Wonderfull knygos Paslaptis klubą thumbup.gif ir visom patariu drinks_cheers.gif



ir liutuke skaito bigsmile.gif kaip smagu 4u.gif
na, ir kaip,kokie ispudziai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 08 31, 21:45)
ir liutuke skaito bigsmile.gif  kaip smagu 4u.gif
na, ir kaip,kokie ispudziai ax.gif




kas cia per knygute?
Atsakyti
Rezultatai:
tth-2,...
ft4-20,5
atpo-343,...

Taigi atpo nei kiek nenukrito. bet gal čia reikia džiaugtis, kad ir nepakilo?

Kaip jums tie mano tytimai?

Dar pas endo nėjau, nes paėmė kraujo ft3 padarys...
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2009 09 01, 00:40)
kas cia per knygute?



psichologinio pobudzio,kaip valdyti mintis,kaip prisisaukti sekme,pinigus ir pan ax.gif "paslaptis" vadinasi mirksiukas.gif pries vienas puslpais,lyg rasiau autoriu tos knygos g.gif

o man visa savaite sukiles spaudimas,taip galva plysta, net miegot negaliu,atrodo,ir pagalve pradeda netikt,nerandu sau vietos unsure.gif

kas mazina spaudima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 08 31, 21:45)
ir liutuke skaito bigsmile.gif  kaip smagu 4u.gif
na, ir kaip,kokie ispudziai ax.gif

Įspūdžiai thumbup.gif man labai palengvina gyvenimą. biggrin.gif Jau senokai "užsikrėčiau" pozityviu mąstymu. biggrin.gif Man labai patiko Peter Kumer, L. Hay knygos, bet aš tikriausiai spaminu, blush2.gif kitoms gal tai visai neįdomu, tai nesiplėsiu g.gif

Spaudimą mažina vaistai, g.gif galima nusipirkti be recepto, bet siūlau neskubėti, gal streso turėjai, gal tiesiog poilsio reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 01 rugsėjo 2009 - 19:15
QUOTE(liūtuke @ 2009 09 01, 19:12)
Įspūdžiai  thumbup.gif man labai palengvina gyvenimą. biggrin.gif Jau senokai "užsikrėčiau" pozityviu mąstymu. biggrin.gif  Man labai patiko Peter Kumer, L. Hay knygos, bet aš tikriausiai spaminu, blush2.gif  kitoms gal tai visai neįdomu, tai nesiplėsiu  g.gif

Spaudimą mažina vaistai, g.gif galima nusipirkti be recepto, bet siūlau neskubėti, gal streso turėjai, gal tiesiog poilsio reikia?


dekui uz atsakyma 4u.gif
na jap, streso siek tiek turiu g.gif teks palaukt ir pabut be vaistu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 01, 16:41)


o man visa savaite sukiles spaudimas,taip galva plysta, net miegot negaliu,atrodo,ir pagalve pradeda netikt,nerandu sau vietos unsure.gif

kas mazina spaudima? g.gif

Pagerk melisu arbatos (stipresnes) 4u.gif Taip pat butu gerai ji pasimatuot, jei tikrai pakiles, galima ir vaistuku isgert - bet cia gal jau pasikonsultuociau su gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 09 01, 21:25)
Pagerk melisu arbatos (stipresnes)  4u.gif Taip pat butu gerai ji pasimatuot, jei tikrai pakiles, galima ir vaistuku isgert - bet cia gal jau pasikonsultuociau su gydytoju.


vidurkis is triju matuotu kartu,tai 130-80 g.gif cia aukstas ar nelabai blush2.gif

ooo melisu arbatos turiu,reiks prigert bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 01, 21:45)
vidurkis is triju matuotu kartu,tai 130-80 g.gif cia aukstas ar nelabai blush2.gif

ooo melisu arbatos turiu,reiks prigert bigsmile.gif

Norma: 120 - 80, tai nelabai smile.gif beja jauniems žmonėms gali laikytis mažesnis, vyresniems aukštesnis. Gyd. sako, kad pavojingesnis, kai padidėja antrasis skaičiukas. Aukštyn nosytę, 4u.gif viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 01, 21:45)
vidurkis is triju matuotu kartu,tai 130-80 g.gif cia aukstas ar nelabai blush2.gif

ooo melisu arbatos turiu,reiks prigert bigsmile.gif

Priklausomai, koks tavo normalus spaudimas. Pvz. mano normalus apie 112-76, tai jau toks butu gerokai didelis ir as ji jausciau 4u.gif Bet siaip nera jis aukstas, gal kiek virsutinis pakiles, manau pagersi arbateles, nurimsi ir spaudimas susitvarkys mirksiukas.gif Prie tokio spaudimo jokiu vaistu tikrai gerti nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 02 rugsėjo 2009 - 10:39
Mano 130/80 o geriant 75mg pulsas soko iki 87 ( visad nesiekdavo ne 60 lotuliukas.gif ) lotuliukas.gif belekaip plaka sirdis , bet manau kol pripras prie dozes thumbup.gif o knyga tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti