Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(lucero @ 2009 09 08, 20:31)
4u.gif  Labukas.....Tai va geriu 75mg , tsh per mėnesį nuo 6.91 yra nukritę iki 4.29 tai esu patenkinta  thumbup.gif  žinau ir toliau kris , tik kantrybės kantrybės  4u.gif  biggrin.gif ar čia tik aš viena tokia nekantri?

Sveikinu! 4u.gif Labai smagu girdėti! 4u.gif Geros žinios visada thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 09 08, 21:31)
4u.gif  Labukas.....Tai va geriu 75mg , tsh per mėnesį nuo 6.91 yra nukritę iki 4.29 tai esu patenkinta  thumbup.gif  žinau ir toliau kris , tik kantrybės kantrybės  4u.gif  biggrin.gif ar čia tik aš viena tokia nekantri?

jau visai nedaug iki normos liko 4u.gif
Atsakyti
Su mano daktarė tai toli gražu , ji užsispyrė kad turi būt 1 ir viskas tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 09 08, 22:22)
Su mano daktarė tai toli gražu , ji užsispyrė kad turi būt 1 ir viskas  tongue.gif  tongue.gif

oi nu tada taip, bet svarbu gi, kad gerai jaustumeis 4u.gif

Atsakyti
nu ne super , bet nieko , tik plaukai slenka , oda sausa , svoris krenta , bet šeip normaliai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 08, 18:11)
sveikute wink.gif

sapnai, tai giliai pasamonej gulintys troskimai,siekiai,norai..baimes ir pan smile.gif taip,kad gal butu pats laikas pamastyti ir apie trecia vaikeli blush2.gif
gal tokiu budu mergyte prasosi i jusu seima bigsmile.gif

Negaliu schmoll.gif verysad.gif Daktarai dėl širdies neleidžia ax.gif Paskutinis nėštumas vos nesibaigė mano ir vaikučio mirtimi. Negaliu taip rizikuoti. Vaikams reikalinga mama. O man teks susitaikyti su ta mintimi, kad auginu du sūnus, o ne kitaip. Kaip jau esu sakiusi: lauksiu anūkių flirt.gif Nenoriu vyti Dievo į medį: turiu puikius berniukus, jie sveiki ir stiebiasi aukštyn, dičkis vos 10 cm. už mane žemesnis... Bet kartais taip trūksta kasyčių, suknelių, lėlių...Berniukai ir lieka berniukai: jiems technika, automobiliai, abu jau vairuoja, amžinai tepaluoti. Taip ir turi būti: jie būsimi vyrai. O man trūksta kažko mergaitiško, labai trūksta verysad.gif Jei nors širdis būtų atsistačiusi į savo vietą- bala nematė- rizikuočia, o gal... Dabar per didelė rizika. Kad ir kaip besvajočiau, bet protas ima savo viršų: berniukams reikia mamos ir jų gyvenimo neaukosiu vardan savo svajonių, skausmo ir ilgesio.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 08 rugsėjo 2009 - 23:33
QUOTE(daivulka78 @ 2009 09 08, 23:32)
Negaliu schmoll.gif  verysad.gif Daktarai dėl širdies neleidžia ax.gif Paskutinis nėštumas vos nesibaigė mano ir vaikučio mirtimi. Negaliu taip rizikuoti. Vaikams reikalinga mama. O man teks susitaikyti su ta mintimi, kad auginu du sūnus, o ne kitaip. Kaip jau esu sakiusi: lauksiu anūkių  flirt.gif Nenoriu vyti Dievo į medį: turiu puikius berniukus, jie sveiki ir stiebiasi aukštyn, dičkis vos 10  cm. už mane žemesnis... Bet kartais taip trūksta kasyčių, suknelių, lėlių...Berniukai ir lieka berniukai: jiems technika, automobiliai, abu jau vairuoja, amžinai tepaluoti. Taip ir turi būti: jie būsimi vyrai. O man trūksta kažko mergaitiško, labai trūksta verysad.gif Jei nors širdis būtų atsistačiusi į savo vietą- bala nematė- rizikuočia, o gal... Dabar per didelė rizika. Kad ir kaip besvajočiau, bet protas ima savo viršų: berniukams reikia mamos ir jų gyvenimo neaukosiu vardan savo svajonių, skausmo ir ilgesio.....


na va, del to tokie ir sapnai tave kamuoja unsure.gif
kaip pati sakai,reikia dziaugtis tuo,ka turi, ziurek,kitiems net galimybe nera duota tureti isvis nors viena vieninteli vaikeli verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2009 09 08, 21:22)
Su mano daktarė tai toli gražu , ji užsispyrė kad turi būt 1 ir viskas  tongue.gif  tongue.gif


o kodel 1?
Atsakyti
Ji sako kuo mazesnis is normos tuo geriau , reik maziausio varianto siekti , koks 3 yra nieko gero jaunam zmogui.....
Atsakyti
Sveikos smile.gif džiaugiuosi už Lucero, pagaliau rezultatai thumbup.gif o pas mane tai kažkokia mistika.. prieš mėn dariau tyr, tth buvo truputi virš 5,dabar mėnesį jau geriu daugiau vaistų, ir ką jūs galvojat? tth 10,68. ar taip gali būt? kažkokia nesąmonė g.gif ir blogai nesijaučiu.. net galvojau, kad jau viskas normoj, nes tokia darbinga pasidariau. darbas rankose tirpsta, nuotaika gera. šeimos dakt be komentrų išleido pirmad į kauną. neturiu svarstyklių, bet ir sukūdus jaučiuos g.gif arba džinsai labai išsitampė lotuliukas.gif nieko nesuprantu, bet nebeimu į galvą ax.gif
dėl pirtelės, tai man gyd buvo sakius, kad negalima ilgai saulėje kaitintis ir pirties vengt. bet manau, kartas kitas nepakenks. šį savaitg pati pirtelėj buvau, taip smagiai pasikaitinom, net prūde buvau tris kartus. bet va ketvirtą kartą įlindau kažkaip neužkaitus doh.gif , tai dabar snarglys iki kelių lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai mano patarimas būtų: gerai įkaisk ir tik tada i prūdąsmile.gif nes kitaip, pirtis tikrai pakenks sveikatai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika.Stn @ 2009 09 09, 19:20)
Sveikos smile.gif džiaugiuosi už Lucero, pagaliau rezultatai thumbup.gif o pas mane tai kažkokia mistika.. prieš mėn dariau tyr, tth buvo truputi virš 5,dabar mėnesį jau geriu daugiau vaistų, ir ką jūs galvojat? tth 10,68. ar taip gali būt? kažkokia nesąmonė  g.gif  ir blogai nesijaučiu.. net galvojau, kad jau viskas normoj, nes tokia darbinga pasidariau. darbas rankose tirpsta, nuotaika gera. šeimos dakt be komentrų išleido pirmad į kauną. neturiu svarstyklių, bet ir sukūdus jaučiuos g.gif arba džinsai labai išsitampė lotuliukas.gif nieko nesuprantu, bet nebeimu į galvą ax.gif
dėl pirtelės, tai man gyd buvo sakius, kad negalima ilgai saulėje kaitintis ir pirties vengt. bet manau, kartas kitas nepakenks. šį savaitg pati pirtelėj buvau, taip smagiai pasikaitinom, net prūde buvau tris kartus. bet va ketvirtą kartą įlindau kažkaip neužkaitus  doh.gif , tai dabar snarglys iki kelių lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai mano patarimas būtų: gerai įkaisk ir tik tada i prūdąsmile.gif nes kitaip, pirtis tikrai pakenks sveikatai  mirksiukas.gif



mano patarimas tau, pasidaryk is naujo tyrimus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 09, 19:58)
mano patarimas tau, pasidaryk is naujo tyrimus wink.gif

drinks_cheers.gif čia kažkas neaiškaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderful @ 2009 09 09, 20:58)
mano patarimas tau, pasidaryk is naujo tyrimus wink.gif

o rimtai, ar daznai buna neteisingi tyrimai?ir kodel?sumaiso juos ar kaip? g.gif
Atsakyti