Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

Tai sakau nueisiu pati tą tth pasidarysiu sia sav,nelauksiu rudens,paciai ramiau bus...smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės ax.gif Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų gražaus būrelio 4u.gif
Man diagnozavo lėtinį autoimuninį tiroiditą / hipotirozę, tai pagaliau man paaiškėjo, kodėl aš taip greitai pavargstu, jaučiuosiu silpna, mieguista, apatiška, sunkiai susikaupiu darbui, net galvojau, kad man depresija ir t.t.

Labai palengvėjo sužinojus visų šitų mano negalavimų priežastį, bet taip pat ir sunerimau dėl to, kad dėl šitos ligos (net nežinau ar ją galima taip vadinti) bus sunku pastoti (ginekologė pastebėjo, kad mano kiaušidės "neveikia", mėnesinės pasidarė nereguliarios)... unsure.gif

Tad norėčiau jūsų, kaip daugiau nusimanančių apie tiroiditą ir labiau patyrusių už mane, naujokę, šioje srityje, paklausti, kaip sekėsi/sekasi susilaukti lėliukų turint prastai veikiančią skydliaukę, kiek laiko gydotės, per kiek laiko pagijote ir panašiai...
Šią savaitę pradėsiu gerti vaistukus, skyrė gerti du mėnesius, paskui pusantro mėn. - jodo tabletes kažkokias, tai po gerų trijų mėnesių vėl eisiu tirtis... g.gif

Tikiuosi, kad susidraugausim. 4u.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif tai tau neskyrė tiroksino o tik jodo tabletes? Labai įdomiai čia , o juk vokiečių medikai pabrežė kad sergant tiroiditu jodo vartojimas blogina ligos eigą g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 19, 11:55)
Šiandien laikraštyje žiniuonių patarimai perskaičiau štai ką: sergantiems hipotiroze nepatariama degintis sauleje,nes visas gydymas bus beprasmis. blink.gif

oho... blink.gif negerai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveika Ieva , kaip gyveni,kaip tau su plaukų slinkimu?ar atsirado energijos nuo tiroksino? mirksiukas.gif
Atsakyti
didelis didelis ACIU visoms mergaitems uz sveikinimus 4u.gif
svente praejo nuostabiai, dabar viska prisimenu lyg per sapna..netikejau,kad taip gali buti wub.gif pries pat vestuves,kelias savaiteles lengvam strese gyvenau, visur laksciau, skubejau, net vaistus pamirsdavau isgerti,ko niekad nebudavo o per pacias vestuves, reikejo kunigui pasakyti savo gimimo data,nepatikesit,bet neprisiminiau blink.gif ir adresa sakant, pasakiau visai kita,kuris kazkada buvo pries 6metus doh.gif vat ka jaudulys daro blush2.gif bet...svarbiausia, viskas kuo nuostabiausia praejo...dar tik siandien po truputi pradedu deliotis vaizdus,tiek visko daug buvo wub.gif

Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 20, 22:49)
Sveika Ieva , kaip gyveni,kaip tau su plaukų slinkimu?ar atsirado energijos nuo tiroksino? mirksiukas.gif

sveikute 4u.gif 4u.gif neisnori per daug sneketi bet regis sumazejo slinkimas.... g.gif aisku as ir tepliojuos visokiais sh.. blush2.gif jau va siek tiek daugiau nei 2men geriu tiroksina mirksiukas.gif
jauciuosi tai net sunku pasakyt... g.gif valgyt ziauriai norisi...nepriaugau kg, "laikausi" bet buna tokiu prisedimu doh.gif energijos negaliu sakyt kad nera, visi pastebi kad megstu lb grei vaiksciot: pvz parduotuvese, siaip gatvej...mane kartais net siutina kai eina salia drauge letai... doh.gif miego sakyciau nebe taip norisi...bet is kitos puses ne taip ir pavargstu, nes mokslu db nera... g.gif
nezinau ar gerai/blogai darau, bet daznai isgeriu 1,5 tabletes....1 ryte ir puse per pieyus, nors paskirta tik 1...
jus taip "neisdykaujat"?
Papildyta:
cia va perskaiciau temos pradzioj simptomus...tai man sausa oda ir sausi plaukai taip konkreciai... verysad.gif oda net siurksti nuo sausumo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 12, 20:08)
ar jum būna tokių raumenų/sąnarių reumatinių skausmų?

Man kelių sanariai kartais net ištinsta ax.gif

QUOTE(lucero @ 2009 07 13, 12:07)
Pabudau galva plyštančia , sunkus mano pms labai , ir jis toks sunkus dėl hipo , net ginė stebis , kad nepadeda man jokie prefemin i t.t lotuliukas.gif  doh.gif

Nu man su ta galvele tai pastoviai bėdos , skauda ir sakuda.. kuo daugiau čia pasiskaitinėju tuo labiau imu sieti tarpusavyje skydliaukę, sanarių skausmus ir migreną.
QUOTE(Yolka @ 2009 07 14, 22:26)
merginos, ar yra cia tokiu, pas kurias hormonai normoje, tik ATPO didelis ir gerianciu tiroksina?

4u.gif
Pas mane hormonai ir veikla normoj, tik atpo per didelis ir geriu tiroxiną. Simptomų atrodo nejaučiu, būrenįt priskiriamų kuriai kategorijai. Nors... būna kad plaukai paslenka, vienu tarpu baisiai šalčio nepernešiau, nuotaikų svyravimas, nuovargis, silpnumas... bangom... jei tai nuo to ax.gif

QUOTE(Tratata @ 2009 07 17, 13:47)
Pas mane irgi hormonai, normoj tik padidėjęs atpo, tai man nieko neliepė gerti, pasakė, kad yra autoimuninis tiroiditas ir tiek, ir liepė pasitikrinti po 3 metų g.gif , tai va tokia sitaucija. Tai aš manau, kad jei tik padidėję atpo, tai gerti nieko nereikia.
Tik labai gaila, kad negalima to atpo sumažinti kiek supratau 4u.gif

na man tai liepė tiroxiną gerti, ir kai atpo sumažėjo iki kažkur 100, aš savavališkai nutraukiau gerti vaistus, kol vieną dieną patikrino kraują, kad atpo pakilęs labiau nei pirmą kartą. jis pas mane virš 300 arti keturių (jau nebepamenu tikslaus skaičiaus, o pirmą kartą buvo gal ~313), tai nėra jau toks baisiai didelis, bet tiroksiną liepė gerti...geriu
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 20, 20:54)
Sveika  4u.gif  tai tau neskyrė tiroksino o tik jodo tabletes? Labai įdomiai čia , o juk vokiečių medikai pabrežė kad sergant tiroiditu jodo vartojimas blogina ligos eigą g.gif


Taip taip, skyrė L-tiroksiną, tai ir sakau, kad du mėnesius gersiu, o paskui po tų dviejų mėnesių liepė kažkokių ten dumblių su jodu tabletėles gerti mėnesį-pusantro. Dar nenusipirkau nei L-tiroksino, nei tų dumblio tablečikių, ryt pirksiu, tai pažiūrėsiu tiksliai kas ten per preparatas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 07 20, 23:58)
na man tai liepė tiroxiną gerti, ir kai atpo sumažėjo iki kažkur 100, aš savavališkai nutraukiau gerti vaistus, kol vieną dieną patikrino kraują, kad atpo pakilęs labiau nei pirmą kartą. jis pas mane virš 300 arti keturių (jau nebepamenu tikslaus skaičiaus, o pirmą kartą buvo gal ~313), tai nėra jau toks baisiai didelis, bet tiroksiną liepė gerti...geriu


o man pasake, kad kol hormonai normoj ir tik ATPO padidejes tiroksinas gali padaryti daugiau zalos, nei naudos. ir visi simptomai, kad ir kokie jie butu yra ne nuo skydliaukes, nes ji veikia gerai.
Atsakyti
QUOTE(Yolka @ 2009 07 21, 06:37)
o man pasake, kad kol hormonai normoj ir tik ATPO padidejes tiroksinas gali padaryti daugiau zalos, nei naudos. ir visi simptomai, kad ir kokie jie butu yra ne nuo skydliaukes, nes ji veikia gerai.

tai ir nesuprasi kaip čia elgtis... ax.gif
liepė gerti, tai geriu,ką darysi...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif tai va tth pasidariau , kainavo 37lt..... doh.gif tikiuosi bus geras , bet po savaites pliaze pasideginimo tai stipriai jauciu jegu nuosmuki.....myliu saule , bet kad saule vargina mane tai .... verysad.gif man tai plaukai sausi ir slenka ir oda sausa ir man nuo tiroksino ir svoris pakrenta net doh.gif bet seip emiau labai greit pavargti , nemiga daznai nakti ..... smile.gif ievute , cia toks gal sutapimas bet ir as gerdama tiroksina emiau labai greit vaikscioti , mama net sako - jezau tu kaip uzsukta leki lotuliukas.gif kazkokia tokia skubanti lotuliukas.gif
Wonderfull aš laiminga už tave , kad tu turejai toooookia nuostabia savo gyvenimo diena 4u.gif wub.gif
Ieva , tai kaip tu ten geri po kiek mg tu geri , kiek mg yra tas 1,5 ? ar 75mg ? g.gif paisdykaujam ir mes su dozem biggrin.gif as viena karta savaitej geriu biski daugiau negu reik nes geriant taip kaip reik tai kentejau visus hipo simptomus blush2.gif neidavau kaku po savaite laiko net , o geriant tiroksina net po dukart buna thumbup.gif
Atsakyti