Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės Hipofunkcija ( tiroiditas)

QUOTE(rusiuke @ 2009 09 23, 18:27)
Ir aš migreną turiu verysad.gif
Kažkodėl manau skydliaukė susijusi kažkuo su tais skausmais, nors gydytojai to nesieja... ax.gif
man tai kartais gerai padeda analginas su nošpa, arba cinie...

Kiek tai susiję su skydliauke nežinau, mane migrena aplanko kai išderinu darbo ir poilsio režimą, o jei prie šito dar saldumynams neatsispiriu, tada šakės sad.gif , o analginas su cinarizinu man pagelbsti labai operatyviai biggrin.gif
Gyd. daug ko nesieja su skydliauke. Pvz.: kartais man skauda raumenis, sanarius dažniausiai tada kai sukvailioja hormonai, o gyd. sako, kad tai nesusiję, bet kai susitvarko hormonai,minėti nemalonumai pranyksta. g.gif
Taigi, kaip mano paraše: ,,Reikia suprasti kaip nori, bet suprasti teisingai" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Betukas @ 2009 09 23, 10:02)
g.gif Vat nepirmą jau žmogų gisrdžiu tai geriant , reiks pabandyti  g.gif

Labukas 4u.gif
Šiandien jau geriau, noriu gyventi vėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėl  thumbup.gif


Betuk, 4u.gif
šitas derinukas daug kartų taikytas praktiškai ir tikrai veikia thumbup.gif
Smagu girdėti, kad jautiesi geriau, gyvensi ilgai ir laimingai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 23 rugsėjo 2009 - 19:08
laba diena

Turiu pora klausimu. 1. ar gali stresine busen aitakoti atpo parodymus. 2. ar atpo (anitkuniu kiekis) gali sumazeti savaime?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 09 23, 19:27)
Ir aš migreną turiu verysad.gif
Kažkodėl manau skydliaukė susijusi kažkuo su tais skausmais, nors gydytojai to nesieja... ax.gif
man tai kartais gerai padeda analginas su nošpa, arba cinie...

Labas 4u.gif
Taip tokie skausmai tikrai susiję su skydliauke, nors gydytojai tai nenori pripažinti. Lengviau pasakyti kad su nervais susiję ir pan. Man taip buvo. Išsioperavau ir tie skausmai aprimo thumbup.gif O anksčiau tai ir vaistai nepadėdavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 09 28, 15:22)
Labas 4u.gif
Taip tokie skausmai tikrai susiję su skydliauke, nors gydytojai tai nenori pripažinti.  Lengviau pasakyti kad su nervais susiję ir pan. Man taip buvo. Išsioperavau ir tie skausmai aprimo thumbup.gif O anksčiau tai ir vaistai nepadėdavo schmoll.gif

Nesuprantu daktarų, kai šiaip tai skydliaukę vadina viso organizmo reguliatoriumi, o kai skausmai kankina, tai ji ne prie ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 09 23, 20:06)
Kiek tai susiję su skydliauke nežinau, mane migrena aplanko kai išderinu darbo ir poilsio režimą, o jei prie šito dar saldumynams neatsispiriu, tada šakės sad.gif , o analginas su cinarizinu man pagelbsti labai operatyviai biggrin.gif
Gyd. daug ko nesieja su skydliauke. Pvz.: kartais man skauda raumenis, sanarius dažniausiai tada kai sukvailioja hormonai, o gyd. sako, kad tai nesusiję, bet kai susitvarko hormonai,minėti nemalonumai pranyksta. g.gif
Taigi, kaip mano paraše: ,,Reikia suprasti kaip nori, bet suprasti teisingai"  biggrin.gif



Sąnarius ir man paskauda, vat ir dabar kelėnas ištinęs, matyt orų kaita įtakojo.

Bet kad pas mane visi tyrimai tvarkoj išskyrus atpo. Tai dar nesiskaityčiau rimtai paveikta skydliaukės, bet...

Ir svoris auga. taip nežymiai, bet kas met po kilą vis.Atsimenu po mokyklos baigimo augt pradėjo, sakau, gerai, kai 55 pasieksiu bus pats tas ir galėtų sustoti. Kur tau...5 metai po mokyklos baigimo, sveriu 60 doh.gif Kadangi pati aukštoka esu, tai dar būtų iš bėdos gerai, gal apie juosmenį daugoka riebalų, bet kai pagalvoju, kad jei kažkaip nesustabdysiu to augimo, dar po kelių metų būsiu nepatenkinta... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2009 09 29, 08:53)
Sąnarius ir man paskauda, vat ir dabar kelėnas ištinęs, matyt orų kaita įtakojo.

Bet kad pas mane visi tyrimai tvarkoj išskyrus atpo.


Skaiciau literaturoje, kad antikuniai savijautos niekaip neitakoja.
Dar karta klausiu ar atpo dydis kintamas ar pastovus ir didejantis? Dariausi tyrimus vos ne komos busenoj, 3 paras beveik be miego, gal sakau todel parodymai tokie blogi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 29 rugsėjo 2009 - 10:02
QUOTE(Alexia @ 2009 09 29, 10:45)
Skaiciau literaturoje, kad antikuniai savijautos niekaip neitakoja.
Dar karta klausiu ar atpo dydis kintamas ar pastovus ir didejantis? Dariausi tyrimus vos ne komos busenoj, 3 paras beveik be miego, gal sakau todel parodymai tokie blogi.


tikra teisybe, antikuniai savijautos niekaip negali itakoti. tik pakitusios hormonu normos itakoja.
Atpo dydis teoriskai su laiku turetu augti, bet jo tiksliai niekas net nenustatineja...prietaisai rodo pvz. daugiau nei 600, ar daugiau nei 1000. savijautai tai itakos jokios neturi, tai nemanau kad yra esminis skirtumas ar pailsejus ar nusivarius tyrimus darais.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolka @ 2009 09 29, 19:37)
tikra teisybe, antikuniai savijautos niekaip negali itakoti. tik pakitusios hormonu normos itakoja.
Atpo dydis teoriskai su laiku turetu augti, bet jo tiksliai niekas net nenustatineja...prietaisai rodo pvz. daugiau nei 600, ar daugiau nei 1000. savijautai tai itakos jokios neturi, tai nemanau kad yra esminis skirtumas ar pailsejus ar nusivarius tyrimus darais.. g.gif

aaaisku.
Atsakyti
tai jei atpo savijautos neįtakoja, vadinasi turiu šiaip šalia dar ligelių: migreną ir karts nuo karto skaudamus sąnarius...

Pas mane atpo nepakito per pusmetį vaistų gėrimo. net daktarė paklausė ar čia nauji tyrimai, nes buvo 343 ir dabar toks pat. o senais laikais buvo mažesnis.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Jus man pasakykit: FT4 - 0,764 ATPO - 11,7 Cia gerai, blogai ar normalu blush2.gif
Ir dar: FT4 ir LT4 taspats tyrimas?
Didelis ACIU 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif tikekimes tema miega nes visos sveiksta? rolleyes.gif
nesu cia savo rezultatus gerus blush2.gif
FT4 16.5 (norma 11.8-24.6)
TTH 0.111 ( norma 0.2-3.8)
geguzes men tth buvo 8.4 doh.gif


teei va thumbup.gif
kaip jus? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuvyteee @ 2009 09 30, 15:43)
Sveikos mergaites 4u.gif
Jus man pasakykit:  FT4 - 0,764    ATPO - 11,7  Cia gerai, blogai ar normalu blush2.gif
Ir dar: FT4 ir LT4 taspats tyrimas?
Didelis ACIU 4u.gif

gyd sake jog jei ATPO maziau nei 10, tada hipofunkcija, ne autoimuninis tiroiditas,
o FT4 kaip suprantu labai zemas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 05 spalio 2009 - 15:25
sveikos 4u.gif kai susinervinu labai man atroro kad kazkas spaudzia kakla.... cia gali but del skydliaukes? kraujo tyrima dariausi privaciam, buvo geras, bet pas endokrinologa dar nebuvau.... tai net nzn kas cia man, gal kas labai rimto
aciu atsakiusioms is anksto 4u.gif
Atsakyti