Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai tema II

gal kas galetu klaipedoje ka parekomenduoti? rolleyes.gif
Atsakyti
Del baltossvajos.lt. as irgi ziurejau ju galerija, patiko, bet is didziajame vestuviu kataloge pristatomu darbu visiskai neaisku kur ju darbai, o kur sukeltos nuotraukos is ivairiu uzsenietisku internetiniu puslapiu. Gal kas daresi puokste ir zino daugiau? aciu
Atsakyti
QUOTE(biteb @ 2010 04 10, 11:28)
Del baltossvajos.lt. as irgi ziurejau ju galerija, patiko, bet is didziajame vestuviu kataloge  pristatomu darbu visiskai neaisku kur ju darbai, o kur sukeltos nuotraukos is ivairiu uzsenietisku internetiniu puslapiu. Gal kas daresi puokste ir zino daugiau? aciu



as irgi noreciau kazka daugiau apie juos suzinoti?
Atsakyti
QUOTE(liwana @ 2010 03 29, 09:41)
gal zinot ka nors Alytuje,nebrangiai ir graziai


ir man reiktu floristes-dekoratores alytuje 4u.gif kuri dirbtu individualiai ir kainos nebutu labai dideles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(biteb @ 2010 04 10, 11:28)
Del baltossvajos.lt. as irgi ziurejau ju galerija, patiko, bet is didziajame vestuviu kataloge  pristatomu darbu visiskai neaisku kur ju darbai, o kur sukeltos nuotraukos is ivairiu uzsenietisku internetiniu puslapiu.

Va va ir man taip pasirodė g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal Birštone kas žinot floristę, reiktų šventės vietą papuošti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux2184 @ 2010 04 09, 20:11)
gal kas galetu klaipedoje ka parekomenduoti? rolleyes.gif

Elena tel. 865053646 thumbup.gif
Atsakyti
Puikios floristes dirba geliu salone Raudondvaryje. Visiskai pilnai ispilde mano norus, o kainos - perpus mazesnes. Nezinau kodel.. biggrin.gif Labai bijodama uzsisakinejau, nes kaina buvo per pus mazesne, nei visam KAune, tai baisu buvo, kad gausiu kazka, ko i rankas paimt negalesiu biggrin.gif bet tikrai padare viska taip, kaip norejau biggrin.gif o svarbiausia - neatkalbinejo nuo mano noru biggrin.gif as norejau baltu kardeliu puokstes, tai visos aiskindavo kad ju nenoret, neatlaikys ir pan.. ir siulydavo savo daromas puokstes. o ten pasake - jei nori, padarysim, bus grazu, bet laikysis neilgai, nes glezna gele smile.gif as ta zinojau, todel surizikavau smile.gif atlaike puikiai iki vaziavimo i puotos vieta - tiek, kiek realiai puoksciu ir reikejo biggrin.gif na vakare, kai meciau, jau buvo ziedeliai kiek apvyte, bet tai nesumazino norinciu pagauti skaiciaus lotuliukas.gif
Atsakyti
o musu vestuvems puokstytes gamins "Roziu patalas". Tikiuosi neapsirikau ten uzsisakydama smile.gif gal kas turite kokiu atsiliepimu apie ten dirbancias floristes?
Atsakyti
Laba diena,gal kuri iš Jūsų užsisakinėjot puokštes konarskio gėlių turgelyje?Kokios kainos? Bendradarbė pasiūlė florisimą arba floristę Nijolę,bet pas ją kainos doh.gif
Būčiau dėkinga už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduks 85 @ 2010 04 23, 15:00)
Laba diena,gal kuri iš Jūsų užsisakinėjot puokštes konarskio gėlių turgelyje?Kokios kainos? Bendradarbė pasiūlė florisimą arba floristę Nijolę,bet pas ją kainos doh.gif
Būčiau dėkinga už pagalbą mirksiukas.gif

Aš buvau gėlių turgelyje apsiuostynėti,tai man tik vienas kioskutis ten "prilipo" ax.gif ten ir šiaip visos puokštės gražiausios,mano skoniui mirksiukas.gif ,tik dar neužsisakiau nieko,nes dar yra laiko mirksiukas.gif
Ir floristė labai maloniai sutiko ir viską paaiškino,ji turi savo tinklalapį,tai ten dar visokio grožio prisižiūrėjau.
Atsakyti
QUOTE(Ditė 75 @ 2010 04 23, 17:23)
Aš buvau gėlių turgelyje apsiuostynėti,tai man tik vienas kioskutis  ten "prilipo" ax.gif ten ir šiaip visos puokštės gražiausios,mano skoniui mirksiukas.gif ,tik dar neužsisakiau nieko,nes dar yra laiko mirksiukas.gif
Ir floristė  labai maloniai sutiko ir viską paaiškino,ji turi savo tinklalapį,tai ten dar visokio grožio prisižiūrėjau.

Oho bigsmile.gif kaip įdomu. Gal kontaktus galima būtų? ax.gif
Atsakyti