Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai tema II

Galiu rekomenuoti floristę Dovilę, "Du žiedeliai" thumbup.gif www.duziedeliai.lt labai gražios puokštės, maloniai aptarnauja klientus ir derina viską, prie vestuvių tematikos, spalvų, sezono ir t.t. Nedaro visko atmestinai, kad tik "bile" padaryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramronda: 08 sausio 2012 - 01:16
QUOTE(kontraversija1 @ 2011 10 28, 23:58)
Galiu rekomenduoti savo 4u.gif  Ji ne is Klaipedos,bet man geles be problemu pristate i namus. Puokstes tiek mano, tiek pamergiu pranoko visus lukescius wub.gif Buvau labai patenkinta wub.gif

Sonata Valaitienė
861457430
844175012
kvietkininke@gmail.com

O iš kokio miesto ši floristė?

QUOTE(ramronda @ 2012 01 08, 01:16)
Galiu rekomenuoti floristę Dovilę, "Du žiedeliai" thumbup.gif www.duziedeliai.lt labai gražios puokštės, maloniai aptarnauja klientus ir derina viską, prie vestuvių tematikos, spalvų, sezono ir t.t. Nedaro visko atmestinai, kad tik "bile" padaryt smile.gif

Kad Dovilė Londone antri metai gyvena smile.gif Puokštes jos mama daro cool.gif
Atsakyti
Gal zinot gera floriste panevezyje?
Atsakyti
gal kaz zino gera floriste vilniuje? musu vestuves bus vintazinio stiliaus wink.gif , tai tokia, kuri kazka panasaus daro . aciu
Atsakyti
man per vestuves puokste ir sales papuosimus dare bbdizainas.lt thumbup.gif thumbup.gif
Tikrai labai rekomenduoju. Dirba visoje Lietuvoje. tikrai nenusivilsite smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ginatre87 @ 2012 01 14, 22:18)
Gal zinot gera floriste panevezyje?


Labai gerai puokštes daro gėlių salone esančioj Super Neto parduotuvėje. Pati išbandžiau, tik dar ne vestuvėms. Tai puikus kainos ir kokybės santykis. Neišpučia kainų tik dėlto kad vestuvės. Čia rašė dar kažkas apie tą saloną ir rekomendavo.
Atsakyti
QUOTE(medic @ 2012 01 25, 22:20)
man per vestuves puokste ir sales papuosimus dare bbdizainas.lt  thumbup.gif  thumbup.gif
Tikrai labai rekomenduoju. Dirba visoje Lietuvoje. tikrai nenusivilsite  smile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o tai jie gali atvezti geles i bet kiri miesta ?
o kiek jie uz tai ima? g.gif
Atsakyti
Sveikos .

As geles uzsakinejau ''Nijoles geles'' ,likau patenkinta ,kainos nemazos ,bet geles sviezios ,puoksteles grazios ,dar ir po savaites mano puokste ant stalo vazelej stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2012 01 31, 18:09)
Sveikos .

As geles uzsakinejau ''Nijoles geles'' ,likau patenkinta ,kainos nemazos ,bet geles sviezios ,puoksteles grazios ,dar ir po savaites mano puokste ant stalo vazelej stovi smile.gif

ir as svarstau uzsisakyti puokste is sio salono
tik dar laiko yra tai svarstau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 01 12, 18:31)
O iš kokio miesto ši floristė?


Is Silutes 4u.gif Yra daugiau jos darbu facebook'e (kvietkelis) biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Renalta @ 2011 12 08, 17:58)
matau kad buvo bijunu puokste ir as apie tokia galvoju
jeigu nepaslaptis kiek tokia kainavo? blush2.gif

Tiksliai nepasakysiu, nes net nepaziurejau kiek mano puokste viena kainavo, bet apytiksliai 200lt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontraversija1: 05 vasario 2012 - 21:54
Gal galetumete rekomenduoti gera floriste mazeikiuose? smile.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif gal galite pasakyti kas turi pasirupinti pirslienes puokste? ji pati ar jaunieji? kaip jus darote?
Atsakyti