Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Vaje g.gif As cia kazkada norejau uzvest tema kiek turi svert penkiametis doh.gif vat netycia ir radau. Maniske tokia kuda, ant kaulu oda apsitarukus ir viskas. Ugis 117 cm, svoris 22 kg g.gif paskaitinejus cia tai vos kad ne daugiausia sveria, nu bet jau tokio kudumo doh.gif kai prausiu, tai atrodo kauliukus tk nuprausiu biggrin.gif itariu, kad pas ja kaulai sunkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2006 09 28, 21:51)
Vaje  g.gif As cia kazkada norejau uzvest tema kiek turi svert penkiametis  doh.gif vat netycia ir radau. Maniske tokia kuda, ant kaulu oda apsitarukus ir viskas. Ugis 117 cm, svoris 22 kg  g.gif [...] itariu, kad pas ja kaulai sunkus  g.gif

Maniškė ne tokia kūda. smile.gif Bet jos ilgieji kauleliai tokio smulkumo, kad atrodo, pirštu bakstelsi - ir subyrės.
Manau, jei vaikas tvirčiau sudėtas, tai jam ir sverti priklauso daugiau. Ir jokios lentelės čia nepadės. Juk ir suaugę žmonės taip: vienas atrodo kaip nupiepėlis, o kitas - plačiapetis atletas. Svorio skirtumas didžiulis, o spėkit, kuris liesesnis...
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2006 09 17, 22:18)
bigsmile.gif
Mano keturmetė 99cm ir 14 kg. Ir visai ne balerina: trumpakojė su solidžiu pilvūzu. tongue.gif
lotuliukas.gif

Papildyta:
Vyrenioji sesė 5,5 metų - ta tai mano galvos skausmas: 117 cm ir 18 kg. Nevalgi, liekna ir dar smulkių kaulų. Visi rūbai maišais kabo, šortus perku kaip trimetukei. unsure.gif


Mano 5,5 metu mergaite taip pat sveria 19 kg tokio pacio ugio, nieko nevalgo isskyrus surelius ir varskytes. Todel mums su rubais taip pat kyla daug problemu. Morint kad kelnes per klubus atrodytu graziai ugis 104, jei jos ugio reikia dirza dukart apsivynioti, tai taip ir vargstam. doh.gif
Atsakyti
Sveikos tos kurios augina tokio amziaus vaikus na maniskiui kova bus seseri ir ugis 119 o sveria 23 kg. I lenteles telpamei visas lenteles, bet ie seip visada augome per viduri niekada nebuvo nei labai auksti nei labai stori visada visuriukas, o lentele galima gauti poliklinikoje mums dave labai geras dalykas
Atsakyti
Mano penkerių metų sūnelis nepasakyčiau kad nevalgus, jis valgo kiek įdedi essen.gif , bet reikia pasėdėt prie jo, kad nepabėgtų nuo stalo. Jei palieki vieną - tai atšalęs maistas ir tuščias stalas ne naujiena doh.gif. Bet prižiūrint tai valgo tiek kiek ir suaugęs, o sveria tik 15 kg. ir ūgis jo nekoks 107 cm g.gif .
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2006 11 10, 09:15)
Mano penkerių metų sūnelis nepasakyčiau kad nevalgus, jis valgo kiek įdedi essen.gif , bet reikia pasėdėt prie jo, kad nepabėgtų nuo stalo. Jei palieki vieną - tai atšalęs maistas ir tuščias stalas ne naujiena  doh.gif. Bet prižiūrint tai valgo tiek kiek ir suaugęs, o sveria tik 15 kg. ir ūgis jo nekoks 107 cm g.gif .

mano Ugnei tik 4 m., bet jos ūgis 114, o sveria 23 ir tikrai nepasakysi, kad storulė. Bet kai reikia atplėšti nuo žemės tai ojojoj, kaip švininė ir jos visas kūnelis toks kietas kietas, o valgo tai nei daug nei mažai. Syki netyčia sudavė man ranka tai net atsisėdau, nes jėgos pas ją tai kaip pas paauglį berną blink.gif
Atsakyti
Neaišku net nuo ko priklauso vaiko ūgis ir svoris g.gif , gal genetiškai perduodama, o ir kaulų stambumas padaro savo unsure.gif . Mūsų svoris - tas 15 kg laikosi jau antri metai ir nesikeičia nė trupučio schmoll.gif . Aišku iš ūgio tai paaugo, o va svoris tai nejuda nė iš vietos. Mažylė ėmė ir pralenkė brolį 1,5 kg, o tarp jų amžiaus skirtumas 2 metai ir mėnuo . mastau.gif
Atsakyti
mano maziui greit bus 4metai,o ugis 111cm,o sveria 20kg,as jau jo iis vonios kai ismaudau nebeiskeliu tai vyra visada kvieciu lotuliukas.gif .Beje kai buvom klinikose ir svere vaikus ir ji tai tiek sveria kaip mano budami antroi trecioi klasei tai biski nustebau unsure.gif
Atsakyti
Na tikrai kad didelis vaikutis mastau.gif . Mano mažylei šio mėnesio gale treji, jos ūgis 97 cm, o svoris 16,5 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2006 11 14, 18:24)
Na tikrai kad didelis vaikutis mastau.gif . Mano mažylei šio mėnesio gale treji, jos ūgis 97 cm, o svoris 16,5  4u.gif .

tai normali tavo mergyte,juk mergytes mazewsnes uz berniukus tongue.gif
Atsakyti
Tai mergytė normali blush2.gif . O va vyresnėlis schmoll.gif , tai jau nelabai, mudu visad augam ne pagal lentelę verysad.gif . Jo ūgis 107cm., o svoris 15kg. Va čia tai mažiukas verysad.gif . Jam jau penkeri.
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2006 11 14, 18:38)
Tai mergytė normali  blush2.gif . O va vyresnėlis  schmoll.gif , tai jau nelabai,  mudu visad augam ne pagal lentelę verysad.gif . Jo ūgis 107cm., o svoris 15kg. Va čia tai mažiukas  verysad.gif . Jam jau penkeri.

nepergyvenk kiekvienas zmogutis individualus,ir ateis metas kai visus peraugs ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti