Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

QUOTE(Slapux @ 2005 10 15, 15:34)
Na tai mano penkiametis vos vos į rėmus telpa - ūgis 121 cm  blink.gif  svoris 20 kg. Į ūgį stypsta, o į plotį  schmoll.gif

o mano penkiametis augo sparčiai 3 metus, dabar jo ūgis -125 cm smile.gif , o svoris visai nekito - vis 20 kg g.gif g.gif
Atsakyti
Mano dukryte gyme 54cm ir 3960g, o dabar jai 3 metukai - 97cm ir 14.5 kg. Ar nemazokai? Nes mes nuo gimimo kovojam del kiekvienou 100g, nevalgo visai verysad.gif Ir labai smulkute
Atsakyti
Mano vaikinukui vasario men bus 7 metukai jau, jo ugis 125 cm ir sveria 25 kg. Darzelio grupeje yra vienas is zemiausiu unsure.gif Nors as pati esu 175 cm, tetis yra 195 cm, o vaikiukas toks vidutinis, bent jau kol kas ax.gif Dziaugiuosi, kad yra sveikas ir viska valgo bigsmile.gif
Atsakyti
Mano berniukui 3,5 metukų. Mūsų ūgis 110 cm ir sveriame 18 kg smile.gif Aš manau, kad esame normalaus ir ūgio, ir svorio, nors seneliai baigia galvą iškvaršinti, kad berniukui mažoka svorio g.gif Pasižiūrėjau į ūgio ir svorio lentelę, tai esam dideli pagal abejas kategorijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliss @ 2007 12 26, 17:21)
Mano berniukui 3,5 metukų. Mūsų ūgis 110 cm ir sveriame 18 kg  smile.gif  Aš manau, kad esame normalaus ir ūgio, ir svorio, nors seneliai baigia galvą iškvaršinti, kad berniukui mažoka svorio  g.gif  Pasižiūrėjau į ūgio ir svorio lentelę, tai esam dideli pagal abejas kategorijas  4u.gif

Oho, kokie jus dideli thumbup.gif mums irgi 3 metai ir 5 men, o musu ugis 94, sveriam tik 13 kg. Nors mes abu su vyru tikrai auksti, mano 176, o vyro 186, tai , ko gero, paskui issitemps... tikimes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2007 12 21, 20:21)
Mano dukryte gyme 54cm ir 3960g, o dabar jai 3 metukai - 97cm ir 14.5 kg. Ar nemazokai? Nes mes nuo gimimo kovojam del kiekvienou 100g, nevalgo visai verysad.gif Ir labai smulkute

tikrai nemanau,kad yra ko nerimauti,mano vyresnelis iki 12 metu,buvo pats smulkiausias ir maziausias,tiek darzelyje,tiek mokykloje,dabar jam 16 ir jau senao praaugo teti(186),o apie mane isvis nesneku,o valgyma nuo mazu dienu prisimenu kaip kosmarus,nes budavo ne maitinimas,o kazkoks maisto kisimas,gydytoja kiekviena karta ji pamaciusi skirdavo kraujo tyrima,nes budavo perbales,o kojytes kaip degtukai.
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2007 12 29, 10:14)
tikrai nemanau,kad yra ko nerimauti,mano vyresnelis iki 12 metu,buvo pats smulkiausias ir maziausias,tiek darzelyje,tiek mokykloje,dabar jam 16 ir jau senao praaugo teti(186),o apie mane isvis nesneku,o valgyma nuo mazu dienu prisimenu kaip kosmarus,nes budavo ne maitinimas,o kazkoks maisto kisimas,gydytoja kiekviena karta ji pamaciusi skirdavo kraujo tyrima,nes budavo perbales,o kojytes kaip degtukai.

Va va, pas mus taip ir yta verysad.gif , ne virtuve, o karo laukas, jau nezinau ka ir duot, nes gydytojai del mazo svorio visada bando i ligonine paguldit doh.gif
Atsakyti
nataliucik->mano sunus irgi kudashius 3 metu beveik 15.5 kg. ugis 95.5
bet atitinka normas daktare sake. paprashciausiai mazai valgo ir greita apykaita doh.gif
tai jums kaip meregaitem normaliai visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2007 12 30, 13:12)
nataliucik->mano sunus irgi kudashius 3 metu beveik 15.5 kg. ugis 95.5
bet atitinka normas daktare sake. paprashciausiai mazai valgo ir greita apykaita  doh.gif
tai jums kaip meregaitem normaliai visai  smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
As tikrai nepergyvenu, kad maniskis vienas is maziausiu grupeje, nors cia pagal lenteles- norma smile.gif Pati dar 9 klaseje buvau vos 145 cm ir gal kokie 40 kg (o gal ir nebuvau ne tiek) doh.gif Bet paskui kai styptelejau, is maziausios klaseje- stovejau antra pagal ugi is mergaiciu (pirmoji 185 cm lotuliukas.gif ) Manau, kad ir mano mazylis kazkada isstyps thumbup.gif
Atsakyti
Penkiametis ir jau virs 120 oho!!

Mano 4.6m. ir 114, 20kg, jau ir tai nemazas, bet virs 120..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2007 12 29, 20:23)
Va va, pas mus taip ir yta verysad.gif , ne virtuve, o karo laukas, jau nezinau ka ir


labas,mano ir tu paciu metų,net mėn.toks pat, kūda,14 kg.pedkelnės smunka doh.gif valgo kas jai patinka doh.gif pagrindinis maistas juoda duona ir pienas,ypač vakare ax.gif
Atsakyti