Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Mano didžiajai jau 6 metukai 4u.gif , tai prieš savaitę buvom poliklinikoj pasisvert ir pasimatuot. Tai mūsų ūgis 1,17cm o svoris 19,5 kg. Per metus paaugom 7cm ir 3kg. Na ji tokia kūdutė, bet dar normos ribose biggrin.gif . Visa į tėtį smile.gif .
Atsakyti
mano sunui tai 3metai,o sveria 23kg,o ugis 109cm.pagal lietuvius tai cia jau nutukes turetu but?
nors vaikas tikrai nestoras,tik,kad ilgas labai.
Atsakyti
Mano berniukui greit 5 met.
Ūgis 113cm.
Svoris 19kg.
Atsakyti
Mano didžkis tai ryškiai prie labai didelių vaikų priklauso tongue.gif . Jam dar tik 4 metai ir 5 mėn, bet sveria 20 kg ir yra net 119 cm. Kaip tik šiandien buvome pas gydytoją, tai sesutė sakė, kad pirmokėliai tokio dydžio būna rolleyes.gif . Per metus vaikas nepriaugo nė vieno gramo, bet paaugo net 15 cm unsure.gif .
Atsakyti
Maniskis gime 36 savaiciu, svere 2800g ir buvo 49cm 2.gif ,toks varliukas buvo, o dabar jam gruodi bus 3 metukai, ugis jo 1 m, o svoris 20kg, jau nebe varliukas, o visas bernas, ne kudas ir ne sroras, pats tas, tik visi vyresniu palaiko essen.gif
Atsakyti
QUOTE(atilol @ 2008 09 12, 00:31)
Maniskis gime 36 savaiciu, svere 2800g ir buvo 49cm 2.gif ,toks varliukas buvo, o dabar jam gruodi bus 3 metukai, ugis jo 1 m, o svoris 20kg, jau nebe varliukas, o visas bernas, ne kudas ir ne sroras, pats tas, tik visi vyresniu palaiko  essen.gif

As manau apvalutis mirksiukas.gif
Atsakyti
apvalutis buvo kol nevaiksciojo, o dabar jau issilakste, net kai pas savo pediatre nuejome, tai ji nusistebejo, kur dingo jo lasinukai doctor.gif
Atsakyti
mano vaikui ka tik penki suejo 20 kg ir ugis 1.15 tai paziurejau i lenteles, pats tas viduriukas, standartas smile.gif
Atsakyti
mano išdykėliui 6,5 metų, yra 1,25 m ir 21 kg, bet toks kūdutis, nors valgo kaip ir normaliai g.gif
Atsakyti
maniskiam 4.3m ugis 110cm, o sveria 18,5kg smile.gif
Atsakyti
mano mažei tuoj 5 metai, sveria 20 kg, o ūgis 118... g.gif Tikiuosi nebus krepšininkė.
O didžkis normalus tik biški sliekutis, galėtų sverti daugiau biggrin.gif . 148 cm ir 34 kg. dabar jam 11,5 metai
Atsakyti
Mano didziajam jau greit 5 metu
sveria 19kg ugis 122cm per metus uzaugom 7 cm

Mazoji tai 2metu 4 menesiu sveria 14 kg ugio nesiliaidzia pamatuojama biggrin.gif
Atsakyti