Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Mano tokia sesutė buvo, nieko nevalgydavo, lakstydavo su bernais, pastoviai pareidavo susižalojusi ar susilaužiusi ką nors, buvo gryna kūdena ir pradėjus lankyti mokyklą sirgo iki 9 klasių. Motina ėjo iš proto, o tėvas sakydavo: svarbu yra kauleliai, o mėsa vėliau užaugs. Tai tiesa, dabar ji pas mane ohoho, nei serga, nei kūdena ir dabar pati savo berną kankina dėl maisto, nes jis taip pat nieko nevalgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 02 27, 21:56)
Mano tokia sesutė buvo, nieko nevalgydavo, lakstydavo su bernais, pastoviai pareidavo susižalojusi ar susilaužiusi ką nors, buvo gryna kūdena ir pradėjus lankyti mokyklą sirgo iki 9 klasių. Motina ėjo iš proto, o tėvas sakydavo: svarbu yra kauleliai, o mėsa vėliau užaugs. Tai tiesa, dabar ji pas mane ohoho, nei serga, nei kūdena ir dabar pati savo berną kankina dėl maisto, nes jis taip pat nieko nevalgo  biggrin.gif


MANO ATVIRKŠČIAI:NEI SERGA, NEI DAR KADA SUSILAUŽIUSI AR RIMTAI SUSIŽEIDUSI BUVO.BET MĖSYTĖS KAIP NĖRA TAIP NĖRA.AŠ JAU IRGI IŠ PROTO BAIGIU IŠEITI. g.gif
Atsakyti
QUOTE(KEKA @ 2006 02 28, 18:55)
BET MĖSYTĖS KAIP NĖRA TAIP NĖRA.AŠ JAU IRGI IŠ PROTO BAIGIU IŠEITI. g.gif


Gal ji būsima manekenė thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 03 01, 19:04)
Gal ji būsima manekenė thumb_yello.gif


TAI,KAD ŪGIO PER MAŽO, TA MANO BŪSIMA MANEKENĖ. blink.gif O PASIUTIMAS, TAI TIKRAI PER KRAŠTUS LIEJAS, BENT JAU MAN JI KŪDUTĖ, BET NORMALI, JUDRI doh.gif , BET TIE DAKTARAI, JAU KARTAIS DAVEDA SU SAVO TYRIMAIS IR KITKUO.O SVARBIAUSIA, KAD NIEKO BLOGO NERANDA TIK NERVUS IŠTASO. tongue.gif
Atsakyti

mano dūkrai 6metai rudenį bus 7 m. ji visiškai nevalgo mėsos nuo pat gimimo užkietėjusi vegetarė .patarkit ką daryti o gal kurios vaikai irgi taip maitinasi kaip maniškė.ūgis 122 o svoris20 kg.
Atsakyti
maniškei - 5,5 metų. ūgis - apie 110 cm, o sveria tai 19 kg. normalus svoris, bet atrodo putlutė šiek tiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KEKA @ 2006 03 04, 13:50)
BET TIE DAKTARAI, JAU KARTAIS DAVEDA SU SAVO TYRIMAIS IR KITKUO.O SVARBIAUSIA, KAD NIEKO BLOGO NERANDA TIK NERVUS IŠTASO.  tongue.gif


Tai labai gerai kai gydytojai rūpinasi, bent žinai kad vaikas sveikas, o juk tai svarbiausia. Ateis laikas bus ir mėsytė. Aš anksčiau taip pat visada buvau kūdena, dabar ir tokia ir tik po gimdymo aš sugebėjau priaugti porą kg ir dabar svoris atitinka ūgiui. Bet juk tai nebaisu. Aš dabar net didžiuojuos kad esu kūda ir daug kas man tam pavydi. Juk geriau būti kūdai nei storai biggrin.gif

QUOTE(samrasa3 @ 2006 03 04, 16:52)
mano dūkrai 6metai rudenį bus 7 m. ji visiškai nevalgo mėsos  nuo pat gimimo užkietėjusi vegetarė .patarkit ką daryti o gal kurios vaikai irgi taip maitinasi kaip maniškė.ūgis 122 o svoris20 kg.


Vaikai (kūdikiai) patys pasirenka valgyti mėsą ar ne. Juk nėra taip blogai kad nevalgo mėsos/ Aš tik skaičiau jei vaikai patys nuo gimimo atsisakė mėsos, tai ją būtinai reikia kit kuo pakeisti, duoti daugiau pupelių, lęšių... O be to reikia papildomos geležies. Tai ne mano nuomonė, tai gydytojų pasisakymai.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 03 06, 20:51)
Tai labai gerai kai gydytojai rūpinasi, bent žinai kad vaikas sveikas, o juk tai svarbiausia.

GAL IR TEISYBĖ, BET VAIKAS STRESUOJA DĖL TŲ VISŲ PATIKRINIMŲ, O GALIAUSIAI PASAKYMAS LAUKITE KAS BUS TOLIAU.AŠ IR PATI NESU STORA, MANYČIAU NORMALI, BET TAS TOKS ŠAIPYMASIS PASTOVUS TIKRAI ATSIBOSTA:OI PAŽIŪRĖK KOKIA MAŽA MERGAITĖ, OI KOKIA SMULKUTĖ, GAL MAMA BLOGAI MAITINA, O GAL JAI KAS SU SVEIKATA NEGERAI, BET SVARBIAUSIA, KAD VISKAS GERAI lotuliukas.gif O BE TO MAN TAIP PAT GRAŽU SMULKIOS PANELĖS IR AŠ DIDŽIUOJUOSI SAVO DUKRA, NES JI YRA MANO MAŽOJI PRINCESĖ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KEKA @ 2006 03 07, 20:02)
BET TAS TOKS ŠAIPYMASIS PASTOVUS TIKRAI ATSIBOSTA:OI PAŽIŪRĖK KOKIA MAŽA MERGAITĖ, OI KOKIA SMULKUTĖ, GAL MAMA BLOGAI MAITINA, O GAL JAI KAS SU SVEIKATA NEGERAI, BET SVARBIAUSIA, KAD VISKAS GERAI lotuliukas.gif


Atleisk, bet nelabai supratau ką tu tuom norėjai pasakyti.... Apie šaipymasi čia nebuvo ir kalbos. O kad smulki mergaitė tai čia nėra nieko blogo, man tai žymiai gražiau nei stora mergaitė. Va jei būtų stora, tai jau aš ir labai susirūpinčiau.
Atsakyti
Mano penkemetis tai tikrai nesiskundžiu su valgymu,valgo net už du,o va medžiagų apytaka doh.gif ,net man pavydėt blush2.gif O sveria 20kg,ūgis 110 biggrin.gif
Atsakyti
Kątik išmatavau savąjį - 107,5 cm. ūgio ir 21 kg doh.gif Nieko nesuprantu, iš kur tai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KEKA @ 2006 02 27, 18:07)
SVEIKOS, MAMYTĖS
MANO DAMAI 5 METAI- ŪGIS 1 M, O SVORIS TIK 12 KG.


NA vis dėlto aš susirūpinčiau: kaip suprantu, ji yra proporcinga, bet tiesiog per maža. Nepasikliauk eiliniais gydytojais-šios ligos yra pakankamai retos, todėl nedaug gydytojų tikrai išmano, ko ieškot (na kaip gali rast ką nors, kai nežinai, ko ieškai). Patarčiau kreiptis į genetikus (šitie geriausi Vilniuj) ir vaikų endokrinologus ( pakankamai protingi tik kauniečiai)- iš principo tam pakanka šeimos gydytojo ar pediatro siuntimo. Nes jei iš tikro yra kokia problema, tai yra vaistų "užauginančių" , bet jie veiksmingesni, kol vaikas mažas (amžiaus prasme).
Atsakyti