Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Joa su kelnėm tai ir pas mus problemos - visos smunka biggrin.gif Tai beveik visos kelnės yra susiaurintos, įsiūtos gumos, tik anglijoj dar radom kelias kelnytes kur siauresnis liemuo smile.gif o Lt tai kelnių nupirkti beveik neįmanoma gerų, nebent zaroj ar vaikų mieste kur yra viduj tokios gumeles kur gali jas sutraukti, tik kad mus dazniaussiai labai daug reikia sutraukti, tai kai vaika isleidziu i drazeli daznai iskrenta saga, kur suverzi ta guma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy22 @ 2009 02 20, 11:06)
Joa su kelnėm tai ir pas mus problemos - visos smunka  biggrin.gif  Tai beveik visos kelnės yra susiaurintos, įsiūtos gumos, tik anglijoj dar radom kelias kelnytes kur siauresnis liemuo  smile.gif o Lt tai kelnių nupirkti beveik neįmanoma gerų, nebent zaroj ar vaikų mieste kur yra viduj tokios gumeles kur gali jas sutraukti, tik kad mus dazniaussiai labai daug reikia sutraukti, tai kai vaika isleidziu i drazeli daznai iskrenta saga, kur suverzi ta guma  biggrin.gif

Prašlaveu aš irgi Zara thumbup.gif Tai dabar biggrin.gif assa.gif
Atsakyti
sveikos
maniskei 3 metai...ugis 102 svoris 16,5 smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Paziurejus i lentele mano 4,5 m vyruko ugis ir svoris atitinka viduriuka 110cm ir 17,5 kg.O atrodo maziukas,nes labai smulkutis.
Atsakyti
mano dukrytei irgi problemos su kelnem, visos buna per placios schmoll.gif , 5 metu ugis 115 cm o svoris vos 17 kg. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kincinaite: 03 kovo 2009 - 13:24
4u.gif Sveiki ! Mum 4metai ir 4 men. Alano ugis 115sm ir svoris 19kg. Gidytoja sako- vidutiniskai augom )))))
Atsakyti
Laba diena visom. smile.gif ziuriu intensyviai dikutuojat apie vaikuciu ugi ir svori. Tik pastebejau, kad naudojates rusiskom ugio-svorio lentelem. Turiu jus nuliudinti, bet jos gerokai skiriasi nuo lietuviskos populiacijos standartu. Yra Prof. J.Tutkuvienes sudarytos lenteles pritaikytos Lietuvos vaikuciams. BAndziau sulyginti jas savo vaiko pavyzdziu, tai pagal lietuviuku standartus mano 3.5 princese , kurios ugis beveik 109cm yra ties 90 procentile, auksta, bet i normas telpam, o pagal rusiska varianta tai mums jau reiketu i vaiku endokrinologa kreiptis nes persokom visas ribas. Prof lenteles turi visi seimos centrai ir dabar standartiskai ju kopijos iklijuojamos i vaikucio ligos istorija. Internete ju atskirai nera arba nerandu, turiu PDF formate Prof. straipsni. Jei kas mokate ikelti kelias atskiras skaidres ir galit tai padaryti parasykit i Az persiusiu linka su straipsniu.
Atsakyti
Bice, aš taip pat pastebėjau tai, apie ką tu rašai. Jei savo dičkį lyginu pgl. tas rusiškas lenteles, jis labai aukštas ir sunkus, beveik viršija normas, tačiau pgl. lietuviškas lenteles nėra nieko panašaus.
Atsakyti
va cia tai idomu, argi musu nacija taip skiriasi nuo rusu????????????
Atsakyti
Turbūt skiriasi hihihi.gif
Atsakyti
Na manau kad nuo rusu skyriames,man rodos musu zmones aukstesni ir kaulai musu zmoniu sunkesni,nors tikrai nesakyciau kad musu tauta nutukusi,tiesiog kaulai sunkesni manau,net zmones patsi taip atrodo...

musu maziukas tai smulkutis-3metu 8 men,sveriam 15 kg,o ugis 1 metras,kelnytes visos smunka,tik zandukai putluciai grazuciai bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vyresnioji dukryte tai 4m ugis 116cm, o svoris 24kg tai gydytoja sako, kad jau stamboka mergaite pagal ju lenteles, nors man tai ji neatrodo storuliuke, bet rubelius perku 5m vaikuciui bigsmile.gif
Atsakyti