Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

oho kokie nuostabus tortai bigsmile.gif man tos naujai isvestos geles labai grazios wub.gif saunuoles cia visos 4u.gif
Atsakyti
Merginos, infarkta gausiu, tiek graziu tortu.

Nu jau tikrai pardes bankrutuos lotuliukas.gif
Atsakyti
Krepšeliai kokia gražūs bigsmile.gif thumbup.gif
O jaugėlės, tai kaip tikros thumbup.gif Braškės irgi biggrin.gif
Savitre, labai gražios rožės, ypač kaip pirmam kartui 4u.gif
Atsakyti
Mergaites pagelbekit, patarkit 4u.gif
nusipirkau ispaudus tortui, sakykit kuo geriau juos patept, kad neliptu prie mases g.gif bandziau aliejumi, bet vistiek man limpa, reikia peilio galiuku truputuka atkrapstyt, o gal cia taip ir turi buti?
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Jau seniai seku jusu temukes,saunuoles jus cia visos.Tortu grazumas tai jau tikrai -auksciausia klase. Kepiau jau pora kartu snikersa tikrai skanus torciukas.Isbandytas ir cipciuko medutis.Tai va pribrendo reikalas iskepti tortuka ir papuosti.
Zadu kepti cipciuko meduti,ir noreciau jusu paklausti ant ko galima tepti sokoladine glazura ar ant lakstelio, ar galima ant kokio kremo? blush2.gif Ir ar galima ant sokolado puosti grietinele?
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 07 17, 19:30)
Mergaites pagelbekit, patarkit  4u.gif
nusipirkau ispaudus tortui, sakykit kuo geriau juos patept, kad neliptu prie mases g.gif  bandziau aliejumi, bet vistiek man limpa, reikia peilio galiuku truputuka atkrapstyt, o gal cia taip ir turi buti?

pabandyk kukuruzu miltais(krakmolu) pabarstyti,tada nelimpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulyteee: 17 liepos 2009 - 21:53
QUOTE(akvii @ 2009 07 17, 22:42)
Labas mergaites 4u.gif
Jau seniai seku jusu temukes,saunuoles jus cia visos.Tortu grazumas tai jau tikrai -auksciausia klase. Kepiau jau pora kartu snikersa tikrai skanus torciukas.Isbandytas ir cipciuko medutis.Tai va pribrendo reikalas iskepti tortuka ir papuosti.
Zadu kepti cipciuko meduti,ir noreciau jusu paklausti ant ko galima tepti sokoladine glazura ar ant lakstelio, ar galima ant kokio kremo? blush2.gif Ir ar galima ant sokolado puosti grietinele?
Aciu. 4u.gif

Tai prašome artimiausiu metu pasirodyti 4u.gif aš iš savo patirties galiu parašyti, kad šokoladinės glazūros ant grietinėlės geriau nepilti, nes jinai šilta gerokai, ir pradeda „plaukti“, medutį jei kepsi, tai viršutinį lakštelį palik neapteptą, jis sudrėgs nuo grietinėlės, esančios po juo, o glazūrą pilk ant lakštelio 4u.gif jeigu grietinėlė bus gerai išplaktą, tai galėsi ir su ja dzibuoti ir jei šokoladas nenurasos šaldytuve, šiam reikalui Tau ir dailiau ir patikimiau būtų aisingas, jei aš klystu, tai mergaitės lai pataiso blush2.gif ax.gif

Asseni, jau Tau tai paskutinei iš mūsų visų gresia infarktas mirksiukas.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 07 17, 19:06)
gitule,tavo braskynas wub.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(Olesta @ 2009 07 17, 19:09)
kokie krepšiai bigsmile.gif  braškių sezonas baigėsi, jau laikas avietes ir grybukus ten krauti lotuliukas.gif čia mano jumoras jei ką, o tortukai abudu labai gražūs thumbup.gif mano nuotaika šiandien kažkokia pagauta gero ūpo visą dieną biggrin.gif einu ežeriuką konstruoti doh.gif

Nu sunku dabar man dabar su grybais, esu toli nuo gimtosios Dzukijos lotuliukas.gif , tai krepsin dedu tai, kam istisus metus sezonas lotuliukas.gif
Laukiam tavo ezeriuko bigsmile.gif
QUOTE(pupainga @ 2009 07 17, 19:46)
Krepšeliai kokia gražūs bigsmile.gif  thumbup.gif
O jaugėlės, tai kaip tikros thumbup.gif  Braškės irgi biggrin.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 07 17, 21:44)
Asseni, jau Tau tai paskutinei iš mūsų visų gresia infarktas mirksiukas.gif  good.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image

viduj juodas miskas ax.gif ideja nusibezdzionavau blush2.gif ir taip aisku nuo ko smile.gif ax.gif nes ideju siandie nulis...
Papildyta:
privargau su tuo tortu,vaikas deze istepe,tai gavau perkelti i kita padekliuk torta blink.gif ...zodziu ne mano diena buvo.
Atsakyti
Mergaitės, kiek gražių tortų bigsmile.gif Fantastika clap_1.gif Tikrai konditerijos skyriai greit bankrutuos lotuliukas.gif

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 07 17, 16:04)
MERGINOS,REIKIA IDEJU KAIP PAPUOSTI TORTA 50 METU PROGA,TORTAS BUS ANANASINIS,DENGIMO MASE NETINKA,NORI,KAD BUTU KUO NATURALIAU,BET GRAZU ax.gif


Gali torto paviršių apibarstyti trupiniais ar kokoso drožlėmis, o papuošti pvz. rožėmis iš obuolių. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir skanios tongue.gif

Tiesa, labai mielas tortas 4u.gif


Mergaitės, gal kas turite idėjų tortui medinėms (5 metai) ir geležinėms vestuvėms (6 metais)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 17 liepos 2009 - 23:28
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 07 17, 22:06)
user posted image

viduj juodas miskas ax.gif ideja nusibezdzionavau blush2.gif ir taip aisku nuo ko smile.gif  ax.gif nes ideju siandie nulis...
Papildyta:
privargau su tuo tortu,vaikas deze istepe,tai gavau perkelti i kita padekliuk torta blink.gif ...zodziu ne mano diena buvo.

Grazus thumbup.gif , labai dailiai padarytas 4u.gif O daug darbo su Juoduoju Misku? Sekantis tortas bus Juodasis Miskas. O jis skanesnis truputi pastovejes, ar iskepus ant rytojaus valgyt?
Atsakyti
savitre saunios gelytes, neblogai sumeistravai thumbup.gif

vaidulyteee tas krepselis kaip tikras ir tos rozes-gvazdikai puikios 4u.gif

gitule prasom pasidalinti braskemis, nu sauniai sumastyta, super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 07 18, 00:06)
viduj juodas miskas ax.gif ideja nusibezdzionavau blush2.gif ir taip aisku nuo ko smile.gif  ax.gif nes ideju siandie nulis...
Papildyta:
privargau su tuo tortu,vaikas deze istepe,tai gavau perkelti i kita padekliuk torta blink.gif ...zodziu ne mano diena buvo.


nusiramink, man tai visa savaite nemano mirksiukas.gif lotuliukas.gif
gerai, kad paskutini torta neseniai baigiau terlioti, rytoj atitempsiu ax.gif

o tavo krepselis tikrai grazus, mielas toks, matosi, kad su meile darytas wub.gif
Papildyta:
ai dar, JOLKA999 del to naturalumo,manau galima torta papuosti sokoladu, irgi naturalu, nesvarbu baltu ar juodu wink.gif cia tik mano ideja blush2.gif
Atsakyti