Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 20, 14:22)
Cipciuk, gal gali atsakyt  blush2.gif

Niu, as ne Cipciukas blush2.gif bet galiu padet. Paciai, kai reikejo glajaus, o sokolado neturejau, tai kazkur radau tokius glajus:
I variantas (sis trubut ir bus Cipciuko)
80 gr sviesto
5 v.š. cukraus
3 v.š. kakavos
2 v.š. pieno

Eiga

Visus produktus išmaišyti ir virti, kol užvirs. Atvėsinkite ir užpilkite ant torto. Viskas
kakavą ir cukrų galima pakeisti šokoladu.

II variantas
Reikes:
6 a.s kakavos
3 v.s. pieno
1 st. cukraus
vanilinas
50g sviesto (margarino)

Eiga:
Kakava, cukru, vanilina ir piena uzvirinam, duodam istirpti cukrui. Kai prades kilti dideli burbulai idedam sviesta, uzvirinam ir nuimam nuo kaitvietes. Truputi atausta ir galima aplieti gamini.

As, asmeniskai, dariau pagal II varianta. Iseiga jo didoka, as porcija pamazinau per puse ir apliejau pilnai didoka vyniotini. Ir aisku cukraus kieki taip pat mazinau. O tu ragauk ir pagal savo skoni daryk.

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 20, 00:04)
[Dažų bus : inkristutė , Migle79 , Renata123 , Muske , Vikucce , RiMami , rugiagele , Spanguolia , Mamka , stebukliukas , Rekaliuke , Saulyte5 , Apia .................viskas , daugiau dažų nebus šiuo vežimu , kai važiuos vėl ( dieve , dar kol kas nė šį nenuvažiavo  doh.gif ) , duosiu žinią .

--------------------------------------------------------------------------------------------



Cipciuk truputi pataisau, ikristute turi buti
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 20, 11:08)
reikia pasiūlymų gaivaus torto receptų 4u.gif  4u.gif  4u.gif einu einciklopediją pavartysiu ax.gif


Pabandyk sita, laaabai skanus:

Tortas „Baltasis braškių sapnas"
Biskvitinės tešlos tortas
4 kiaušiniai
150 g cukraus
130 g miltų
1 pakelis braškių želė
500 g braškių (Braškės ir žemuogės)

1 indelis kondensuoto pieno
400 g grietinėlės
2 tryniai
100 g varškės
3 šaukštai želatinos

Biskvitui:
4 kiaušiniai,
150 g cukraus,
130 g miltų.

Braškių sluoksniui:
1 pakelis braškių želė,
1 stiklinė vandens,
400 g braškių.

Kremui:
1 indelis kondensuoto pieno (su cukrumi),
400 g grietinėlės,
2 tryniai,
100 g varškės,( as dejau 200g)
3 šaukštai želatinos.

Truputis braškių tortui papuošti.

Iš biskvitui skirtų produktų paruošiame tešlą ir iškepame biskvitą. Atvėsusį biskvitą padaliname į 3 lakštus.
Į tortinę formą įklojame apatinį lakštą, ant jo sudedame nuplautas braškes ir užpilame pradėjusia stingti braškių želė.
10 min. laikome šaltai.
Antrą biskvito lakštą supjaustome žiedais. Kas antrą žiedą dedame ant sustingusio žele sluoksnio, o kitus padžioviname orkaitėje ir sumalame torto šonams papuošti.
Kremui suplakame grietinėlę, į ją įmaišome kondensuotą pieną, trynius, pertrintą varškę ir nedideliame vandens kiekyje išbrinkintą bei ištirpintą želatiną.
2/3 kremo supilame ant biskvitinių žiedų.
Uždedame trečią lakštą ir supilame likusį kremą.
30 min. tortą laikome šaltai.
Tortą išimame iš formos, šonus apibarstome trupiniais, o viršų papuošiame braškėmis.

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 20, 11:48)
Oij, merginos, kokios Jus pastabios  blush-anim-cl.gif  huh.gif jau pilneju kaip sakant  nestuke.gif

Sveikinu 4u.gif wub.gif

Zinokit issiemiau sokolada rozytems ir jis trupa visas. Kazin ar palaukt kol paminkstes ir paminkyt ar cia kazka ne taip padariau, nors dejau 50 g sokolado ir a.s. medaus unsure.gif HELP
Papildyta:
Palaikiau kambario temperaturoj, biski atsilo, tai ji man i miltukus trinasi, niekas nesilipdo unsure.gif Gal daugiau sokolado reikia g.gif
Atsakyti
Bukit geros, atsakykit i pora klausimu blush2.gif

1. Ar neturit dazu, lipdymo mase galima but paspalvint naturaliais dazais, t.y. - laseliu vysniu sulciu ir pan.? biggrin.gif (pastilaza, arba cukrine gelyciu mase pvz.)
2. Jei gerai supratau, tai dengimo mase reiktu kazkiek laiko saldytuve "brandint''? g.gif
3. Koks sokoladas geriausia tinka sokoladiniams sonams? g.gif Gal is patirties galit pasakyt kiek gr reikia sokolado norint ''apipaisyt'' tarkim 28 skersmens torta? Ar reikia kazkuom skiesti -pienu pvz.? g.gif

Dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 07 20, 15:18)
Palaikiau kambario temperaturoj, biski atsilo, tai ji man i miltukus trinasi, niekas nesilipdo  unsure.gif  Gal daugiau sokolado reikia  g.gif

Man ir taip buvo, tai aš pašildžiau ir dar medaus dar šiek tiek įdėjau, tada viskas gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 20, 14:22)
Cipciuk, gal gali atsakyt  blush2.gif


Jau atsakė , nors aš labai tikslių priporcijų nesilaikau , iš akies dedu , kai matau ko trūksta dadedų .

----------------------------------------------------------------------------------
Atsiprašau , kad ne tą niką parašiau blush2.gif .
----------------------------------------------------------------------------------

pumpica , 1 galima , tik labai ryškios tu jos neišgausi , tik vos pastelinę , nes jei nori tamsesnės , turi pilti dauk , o jos atskiedžia masę ...žodžiu įmanoma , bet ne toks bus efektas schmoll.gif kaip su dažais .

2....aš jos nelaikau , tik labai gerai išminkau , ir gan ilgokai tą darau , man tokia labiau patinka ax.gif .

3 ...KARŪNOS juodasis , arba vokiškas sidabriniame ipakavime 200 g. BLAAC ( jetau , kaži ar taip užrašiau blush2.gif ) , reikia 2 po 100 g. plytelių , kitaip bus plonas , nors esu dariusi ir su 100 g. ----gražu buvo wub.gif

Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2009 07 20, 13:30)
Man ir taip buvo, tai aš pašildžiau ir dar medaus dar šiek tiek įdėjau, tada viskas gavosi 4u.gif

Aciu, eisiu pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk, labai dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 07 20, 15:21)
Bukit geros, atsakykit i pora klausimu  blush2.gif

1. Ar neturit dazu, lipdymo mase galima but paspalvint naturaliais dazais, t.y. - laseliu vysniu sulciu ir pan.?  biggrin.gif (pastilaza, arba cukrine gelyciu mase pvz.)
2. Jei gerai supratau, tai dengimo mase reiktu kazkiek laiko saldytuve "brandint''?  g.gif
3. Koks sokoladas geriausia tinka sokoladiniams sonams? g.gif Gal is patirties galit pasakyt kiek gr reikia sokolado norint ''apipaisyt'' tarkim 28 skersmens torta? Ar reikia kazkuom skiesti -pienu pvz.?  g.gif

Dekui  4u.gif  4u.gif  4u.gif

DAŽAI KIAUŠINIAMS YRA IR MAISTINIAI.
AŠ NUSIPIRKAU PER VELYKAS, POKELIUOSE, PARAŠYTA sudėtis 100proc. MAISTINIAI DAŽAI
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 20, 01:04)


Dažų bus :  ingerėlė , Olesta , pupaiga , caramell ,Rimse , Aguonėlė , rutyte11 , rasyte , lotute , srovė , pumpica , Jolka999 , Asseti , zebra , Arrivederici , eiwile , secondsun , čikuraku , egleijk , ania12 , Mmergytė , inkristutė , Migle79 , Renata123 , Muske , Vikucce , RiMami , rugiagele , Spanguolia , Mamka , stebukliukas , Rekaliuke , Saulyte5 , Apia .................viskas , daugiau dažų nebus šiuo vežimu , kai važiuos vėl ( dieve , dar kol kas nė šį nenuvažiavo  doh.gif ) , duosiu žinią .



ir nepasiseke gi man,nubegau paieskot savo sm,ogi iskart po Apia sekanti buvau doh.gif(tai taip iseina dar per sekanti vezima busiu pirma lotuliukas.gif
Cipciuk,o neteko artimiausiu metu bazej buti? gal atsirado daugiau spalvyciu,negirdejot?nes ,kai buvau tebuvo 3 spalvos,man tai zalios labai norisi,ir rudos ax.gif
labai grazus isgimdytas krepselis thumbup.gif ,o as nesekme apturejau,dariau atsisveikinima su braskemis -,,margarita,,(cia gal pries 1.5 savaites) ir ta pacia diena veziau i Vilniu,na ir ka,nuciuoze man siek tiek puse tortuko,per grietineles pertepima doh.gif visa laime,kad baliukas sudetinis buvo,tai atsiveze xebryte kokius gal 5 tortus,tai as saviski i saldytuva nugrudau ir nezinau tolimesnio jo likimo,tik va,kad skanus buvo ,tai faktas,pries isvaziuojant atsipjoviau paragauti
Norejau paklausti -ar i visas apdengimo mases(taip pat ir i saldainine),taipogi i tu baiboku mase ir i pastilaza kokia cukraus pudra dedate?TIK TA smulkiaja dan sukker?ar tinka paciai pasidaryti ,susimalti cukriuka?
Atsakyti
Cipciuk, nu jau krepšelio grožis user posted image kokia daugybė gražuolių narcizų wub.gif wub.gif wub.gif kaimynė jaučiu žado neteko nuo tokio nuostabaus gėlių krepšelio lotuliukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 20, 10:07)
Noriu daryt šokoladinį glaistą, bet ne iš pirktinio šokolado, o iš naminio. Radau kad Cipciukas daro iš kakavos, pieno, cukraus ir sviesto. O kokiom proporcijom?


Man labai labai patiko Šokoladinis glajus iš Glacee/Elžbietos "Triufelio" torto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sakiau visad pagal šį receptą darysiu thumbup.gif tik čia duotas kiekis ypač dideliam tortui glazūruoti, drąsiai galima bent trečdaliu (o jei mažiukas tortukas tai net ir per pusę) susimažint produktų kiekį ax.gif

QUOTE(Pintikė @ 2009 07 20, 16:54)
Norejau paklausti -ar i visas apdengimo mases(taip pat ir i saldainine),taipogi i tu baiboku mase ir i pastilaza kokia cukraus pudra dedate?TIK TA  smulkiaja dan sukker?ar tinka paciai pasidaryti ,susimalti cukriuka?


Visad dedu Dan Suker pudrą ir į cukrinių gėlyčių ir į apdengimo masę mirksiukas.gif Kartą jau patyriau visišką fiasko su pačios malta pudra, tai daugiau neberizikuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 20 liepos 2009 - 18:36
Kas dėl cukraus pudros , taip tai pati tinkamiausia pudra , mat joje yra ir krakmolo , masė gaunasi be jokių grumuliukų ( nu ir pasakiau blush2.gif , gumuliukų ) , elastinga ir labai balta .....bet ....MINORDIJOJE sužinojau , kad yra spec . pudra masei gaminti , kokia ji nebandžiau , bet vistik reikės ryžtis , jie sakė , kad labai skiriasi ir nuo dan cuker ....neisivaizduoju , kas gali būti dar geriau blink.gif ....o pačios taip smulkiai tikrai nesusimalsite schmoll.gif , galima aišku daryti , ir aš sovietų laikais dariau iš maltos , bet pabandykite ir pamatysite skirtumą wub.gif .

RiMami ...... aciuks.gif .


Atsakyti