Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Ilgai nebuvau...žiuriu tiek daug valgomų šedevrų užderėjo bigsmile.gif thumbup.gif

Turi klausimėli...
Pas mane jau kokias 2 savaites šaldytuve stovi mase šokoladinėms gėlytėms ar ja dar galima naudoti, ar geriau išmesti?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 07 25, 08:30)
O kaip ji daroma ir kaip isgaunate spalvas? ax.gif

Cia islydytas sokoladas, deta truputis aliejaus ir dazu 4u.gif Daziau su Americolor Gel Paste dazais smile.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 07 25, 09:18)
T A D A M, dzibų ir kremo fėja atskrenda su juoduoju mišku pusseserės 30-mečiui, buvo nuplanuota ant viršaus dėti raizgytą taurę su želė viduje, tipo šampanas, ale visai ji netiko jam, tai ekspromtu buvo panaudota likusi saldainių masė nuo torto dengimo, gėlytės ant viršaus pirktinės, ant drapiruotės Cipciuko ir ant šono irgi, viduriukai iš bezo ir karoliukų, dėžė išraizgyta bezu, pabarstyta karoliukais - nu vsio atsakaita baigta, aš asmeniškai juo labai patenkinta, valgyti neleisiu  lotuliukas.gif 


Laaabai grazus wub.gif
QUOTE(neramuole @ 2009 07 25, 09:32)
medutis su zele gabaliukais, kadangi pries atiduodant nuciuoze beze, greitai sona aplijavau sokoladiniu tinkleliu


neramuole, labai grazus tortukai, o tas dviaukstis isvis labai siltas 4u.gif Bet jau geliu grozis bigsmile.gif wub.gif Ant to melyno man graziai ziuretusi balti arba svelniai zydri lapeliai smile.gif
QUOTE(pumpica @ 2009 07 25, 10:47)
Merginos, o dengimo mase minkant turi visai nelipti prie ranku?  g.gif Darau sokoladine dengimo mase, bet kiek bebarstau minkant pudros, man ji vistiek limpa prie ranku labai g.gif

As kai dariau, vienu momentu ji jau nebelipo prie ranku 4u.gif paskui jeigu dar norejo kibti, tai vos vos rankas sviestu patepdavau ir super thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes visos,retai beuzsuku pas jus blush2.gif ,bet jau kai prisedu tai viska perziuriu,nustebinot ir si karteli savo kuriniais CIPCIUKO labai grazus tortukai,prajuokino paskutinio tortuko istorija...patiko DAIVIDIJOS krepsininkai ypac pagalbininkai smile.gif NERAMUOLES labai ispudigi,JOLKOS999 ryskus dangiskas tortukas,RUGIAGELES26 simpatiskas eziukas(nuosirdziausi sveikinimai - busimai mamytei)OLESTA tavo dengtas tortukas koks fainuolis,spalva tokia nematyta thumbup.gif ,na ir galui pagyras pasilikau ASSENI na tikra saunuole,visi tavo tortukai labai ispudingi ideta daug darbo...jai ko nepaminejau nepykit,teisingai kazkuri rase kad tuoj bankrutuos pardes jai jus ir toliau taip sauniai kepsit... thumbup.gif
Atsakyti
Na stai, idedu savo kurini pasijuokimui lotuliukas.gif Taigis torta, ir visokius papuosimus dariau pirma kart gyvenime cool.gif Planas buvo padaryt Juoda miska, apdengt sokoladine mase, apacioje apjuost tokia pacia juosta su visokiais ornamentais, ant virsaus palipdyt kokiu geliu is tos pacios mases. Gavosi : juosta lipdyta lopais lotuliukas.gif nes kazkodel man ta mase minkstejo kociojant ir plyso doh.gif gelytes aisku reikejo pasidaryt is anksto gerokai, as to nepadariau, susilipdziau tik viena is vakaro, tai ja ir isodinau ant torto biggrin.gif tos visos masinytes ant torto, tai vyro ideja lotuliukas.gif (tortas jo broliui), ir aisku prie gelytes cia visai nedera, nu bet irnesakyk.gif Dar neaisku kaip as ji nuvesiu, ir aplamai kaip supratau visus dengimus ir puosimus reikia daryti is vakaro, kad spetu sustengt g.gif
Zodziu pirmasis mano kurinys, kreivas sleivas, nesustinges normaliai, bet kadangi pirmas, tai man labai mielas wub.gif lotuliukas.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Mergaitės , jie visai taip neblizga schmoll.gif ....gi aš vis naktį juos baigiu daryti , ir fotkinu patamsy ( na vos apšvietus ) todėl jie toki , o natūroje vos vos perlo yra , fotkinčiau dieną , ale tada spalvos visos į geltonumą pasidaro doh.gif ...ir beze net gelsva , o ne balta .....va taip ir kankinuosi aš su tom foto , užkniso jos mane mad.gif...bandžiau paredaguoti , nenusiima tas žibėjimas schmoll.gif . O beze visada blizga - tokia jau ji yra smile.gif .

Olesta , koks įspūdingas tortas bigsmile.gif ....gražu , labai gražu wub.gif wub.gif .

neramuole ir tavo labai gražūs tortukai wub.gif thumbup.gif....tas dviaukštis taip įdomiai apjuostas bigsmile.gif .



Atsakyti
marcipanines masinytes,krupstumoo ner pas mane tokiems dalykams,geriau man gelytes lipint tos nors gaunasi,o cia tik puse velnio blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(neramuole @ 2009 07 25, 11:32)
labukas, isreikst susizavejimiu ir ziurke nebepades, mergaites Jus auksarankes, viena balsu juokiaus is daividijos krepsininku, isputus akis baltai pavydejau cypciukui ir aseeni tortu kruopstumo ir puosnumo, olestai jolkai rugiageliai is tortuku delkiamos silumos, mergaites jusu tortai kazkas tokio, as namie kol kas vis dar be neto,  taip visu pasiilgau  wub.gif  pasilgau jusu rankomis sukurtu groziu  wub.gif  net nezinau kur det mano sios savaites darbelius, medutis su zele gabaliukais, kadangi pries atiduodant nuciuoze beze, greitai sona aplijavau sokoladiniu tinkleliu
user posted image

juodasis miskas, gelytes is pastilazo  ax.gif
user posted image

juodasis miskas, dengta meian mase, kazko man cia truksta,nors uzsakovei labai patiko,ji prase kuklucio  unsure.gif  kokios spalvos ar atspalvio lapeliai tiktu prie melynu gelyciu, mano tureti zali labai jau ne i tema atrode  doh.gif
user posted image

laukiu kritikos ir patarimu, kol dejau savuosius olesta koki grozi mestelejo wub.gif  olesta labai labai grazu  spalva is vis super  thumbup.gif

manau kazkas geltono butu liuks dar prie to zydrojo
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 07 25, 12:50)
Na stai, idedu savo kurini pasijuokimui lotuliukas.gif Taigis torta, ir visokius papuosimus dariau pirma kart gyvenime cool.gif Planas buvo padaryt Juoda miska, apdengt sokoladine mase, apacioje apjuost tokia pacia juosta su visokiais ornamentais, ant virsaus palipdyt kokiu geliu is tos pacios mases. Gavosi : juosta lipdyta lopais lotuliukas.gif nes kazkodel man ta mase minkstejo kociojant ir plyso doh.gif gelytes aisku reikejo pasidaryt is anksto gerokai, as to nepadariau, susilipdziau tik viena is vakaro, tai ja ir isodinau ant torto biggrin.gif tos visos masinytes ant torto, tai vyro ideja  lotuliukas.gif (tortas jo broliui), ir aisku prie gelytes cia visai nedera, nu bet irnesakyk.gif Dar neaisku kaip as ji nuvesiu, ir aplamai kaip supratau visus dengimus ir puosimus reikia daryti is vakaro, kad spetu sustengt g.gif
Zodziu pirmasis mano kurinys, kreivas sleivas, nesustinges normaliai, bet kadangi pirmas, tai man labai mielas  wub.gif  lotuliukas.gif

Niekur jis nekreivas, labai grazus tortukas 4u.gif thumbup.gif

Masinytes irgi grazios, jau reiks kada ir man jas pabandyti, bet jauciu daug vargo su jom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 25, 02:08)
` nu juokas juokais , bet dar tokio nuotykio neturėjau :

viskas kaip gyvenime laugh.gif kiekviena diena turi savo istoriją.
Labai gerai išsisukai thumbup.gif

QUOTE(pumpica @ 2009 07 25, 15:50)
Na stai, idedu savo kurini pasijuokimui

labai dailus ir mielas šitas kūrinys. Svarbiausia, su meile ir užsidegimu tai darei, o ir vyras palaikė kompaniją. Ar galima daugiau norėti..
Atsakyti
merginos turiu sutepusi pries 2 dienas meduti, puosti noriu plakta grietinele, tai ji siandien puost ar ryt? pastovejes jis virsus sutrukinejo unsure.gif tai jei uztepsiu siandien ir papuosiu tai per nakti nesutrukines? ir tada tas saldainines geles jei puosiu siandien uzdeti tik ryt? jos laikysis? blush2.gif labai reikia patarimo 4u.gif
Atsakyti
nu su Olestos pagalba apipuosiau siandien torta tik gaila kad geliu negaliu deti biggrin.gif nu koks baltas gavosi ir didelis bigsmile.gif va a reiskiasi netureti dazu tongue.gif
Atsakyti
Liussi, kartais su grietinėle taip nutinka, kartais ne, kai jau sutrūkinėja, tada gali drąsiai puošti toliau, nes daugiau nebetrūkinės, nebent tarp dzibukų tarpai šiek tiek atsirastų, trūkio nebebus, laukiam vaizdelio su gėlėmis bigsmile.gif o štai grietinė netrūkinėja - ir man dabar tokia mintis, kad trūkinėja tai tik viršutinis sluoksnis, tai yra arba dėl brendimo ir plėtimosi, bet logiškai turėtų visas tortas aižėti tada, arba dėl to, kad viršutinis sluoksnis niekuo nepridengtas g.gif

kažkada kažkuri klausėte žvejo reakcijos po torto, tai sakė apžavėtas iki šios dienos ir patenkintas, vaikai susimušė, kas griauš žuvį, kas valtį, o kas irklus ir visą kitą, o po to baliaus sulaukiau 4 naujų skambučių....

o įspūdžiai po vakar baliaus dviaukščio įteikimo ir valgymo - pusseserė apsiašarojo unsure.gif blink.gif tongue.gif

miškas pakankamai tvirtas, galima du aukštus dėti vieną ant kito laisvai, tik mažiau laisčiau, niekur neįdubo, viskas ok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 26, 07:54)


kažkada kažkuri klausėte žvejo reakcijos po torto, tai sakė apžavėtas iki šios dienos ir patenkintas, vaikai susimušė, kas griauš žuvį, kas valtį, o kas irklus ir visą kitą, o po to baliaus sulaukiau 4 naujų skambučių....

o įspūdžiai po vakar baliaus dviaukščio įteikimo ir valgymo - pusseserė apsiašarojo  unsure.gif  blink.gif  tongue.gif



Nu va, kaip smagu nudziuginti zmones mirksiukas.gif wub.gif wub.gif

Beje, norejau visom padekot, ypac Olestai uz atsakymus i visokius zalius klausimus 4u.gif 4u.gif biggrin.gif Po vakar dienos darbo, sakiau tai bus pirmas ir paskutinis tortas, ir kad jum medali reik duot uz visus tuos sedevrus, nes darbelio cia tai oijoj doh.gif , bet va siandien jau mintyse mastau koki toliau kepti... blush2.gif lotuliukas.gif

Taigi norejau paklaust del sokoladiniu sonu - ar ispaisius sonus ant popieriaus juos reikia klijuot ant katik sutepto torto? (kaip speju tortukas turi but grietinele apteptas?) Ar tortukas turi but jau truputi sustinges? g.gif
Atsakyti