Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

NEJAU NIEKS NEATSAKYS KAIP MAN GELBETI MASE TORTIAM DENGTI JEI JI TRUPETI PRADEDA unsure.gif
Atsakyti
Nors esu neprofe,o tik maza megeja,bet galiu padeti atsakyti,nes kazkada ir man tas pats klausimas buvo iskiles,gavau atsakyma is Cipsiuko,kad truksta zelatinos,todel nera elastingumo 4u.gif ,bet man tada nepavyko isgelbeti tos mases blush2.gif
Atsakyti
Labai aciu Inesai uz grazu (berniukas pieveleje) ir gaivu, skanu torta. pati dziaugiausi, vis svecius kvieciau, kad paziuretu, vaikams rodziau. jie tik pamate norejo valgyt ir nieko nelaukt smile.gif galiu pasakyti, kad joks tortas man nera tiek grazu emociju sukeles smile.gif aciu!
Atsakyti
DĖL MASĘS ATNAUJINIMO:
Pasiruoškit želatinos ir ištirpinkit. Masę įdėkit į mikrobangę ir pašildytikit kol taps šaukštu maišoma, tada sujunkit su želatina, palaukit kol atšas bei sukietės ir vėl pradėkit minkyti smile.gif
Atsakyti
Mergaitės , dėl dažų , gera ir nelabai naujiena .

Štai kokius parvežė dažus , tamsiai mėlyni ( 40 štukų ) , žali ( 40 štukų ) , braškiniai ( 50 štukų - visoms ) , ir vyšninių ( 30 štukų ) ....kodėl tik tiek , ................ten kur ji pirko man , pirmą kartą , gavo tik tokius , ir tik po tiek , kitų spalvų iš vis nebebuvo ( bet pardėje sakė , kad atvež , tiesiog dar nespėjo užsakyti ) , kadangi ji važiavo ne savo transportu , o valdišku ( ne ji vairavo ) tiesiog sakė nepatogu buvo prašyti grįžtu atgal , nes toli ta kita maisto parduotuvė nuo šitos .

Kiti dažai ( užsakiau dar daugiau bus daugiausiai po 3 savaičių ( na gal po 2 ) .

Dabar spręskite jūs ....ką daryti ??????????????...ar siūsti ką turiu ( ir sumažinti kiekius toms kurios užsisakė ( na vavyzdžiui po 3-2,4-2,5-3...na tik apytiksliai , kaip pavyzdį daviau ) , kad užtektų visoms , ar jūs lauksite , kol ateis ir likusieji ???????????????????....duok dieve , kad gautų kitą kartą doh.gif doh.gif doh.gif

Tos kurios koperuojasi į vieną miestą ...pvz. Vilnius , duodate vienos adresą , jei tai Asseni - tai turiu , jei kitos imeskite , kurios koperuojasi ir tos merginos adresą ............tas liečia visus kitus miestus .

Man NEREIKIA adresų schmoll.gif .................Asseni , Spanguole , JOLKA999 , RiMami , rugiagele , lotute , Srovė , Mmergyte , Vikucce ...turiu .

Pasistenkite greičiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 27, 18:46)
Mergaitės , dėl dažų , gera ir nelabai naujiena .



Cipciuk aš lauksiu tol kol bus visa partija biggrin.gif jei taip individualiai galima, o jei ne - man tinka taip kaip dauguma nuspręs mirksiukas.gif
Atsakyti
...ir kaip man cia nekepti doh.gif jusu sedevru prisiziurejus 4u.gif ,tai atnesu parodyti juodaji miska blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dai'na: 27 liepos 2009 - 18:48
Merginos, kad ir kokie grazus tortai visu butu, bet necituokit nuotrauku... verti verti puslapius, o ten pacituota zinute vis su kokiom 3 nuotraukom, jei ne daugiau, ir po kelis kart... doh.gif
Atsakyti
Panevėžietės be Zebros kas dar užsisakėt dažų iš Cipciuko duokit man žinoti, ką darom, ar laukiam partijos kitų dažų, ar imam dabar g.gif g.gif gudriau gal būtų palaukti visų g.gif rašykit gal į az, kad čia temos neteršt mirksiukas.gif

puikus juodasis miškas thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, vilnietės, gal kooperuojamės dėl dažų siuntimo?

Dai'na, labai mielas tortas thumbup.gif O lapeliai gyvi, ar iš masės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 27 liepos 2009 - 19:55
cypsiuk,as lauksiu likusiu dazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 07 27, 20:53)
Merginos, vilnietės, gal kooperuojamės dėl dažų siuntimo?

Dai'na, labai mielas tortas thumbup.gif O lapeliai gyvi, ar iš masės?

koperuojames zinoma smile.gif
aciu atsakusioms man del mases,bandusiu gelbet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padima: 27 liepos 2009 - 20:41