Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės planuojamos..ir atšaukiamos..

Taigi perejau forumo temeles ir neradau bent panasios i sia mano..Tiesiog idomu man ar yra tarp musu visu moteryciu bent viena kuriai teko suplanuotas vestuves atsaukti..arba gauti is vyro tokia "naujiena" ? Pati isgyvenu dar iki siol sunku laikotarpi..Kita savaite,Liepos 25 d. turejo buti mano vestuves,taciau dabartis tokia..as palikta nuotaka. verysad.gif Butu malonu jei pasidalintumet savo isgyvenimais..
Atsakyti
console.gif
Atsakyti
siaubas kaip liudna unsure.gif
na pas mus budavo "nesizenijam, skiriame" kaip susipykstam bet tik taip is pykcio pasakom
o tavo tai jau kita situacija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(satiraaa @ 2009 07 15, 14:20)
Taigi perejau forumo temeles ir neradau bent panasios i sia mano..Tiesiog idomu man ar yra tarp musu visu moteryciu bent viena kuriai teko suplanuotas vestuves atsaukti..arba gauti is vyro tokia "naujiena" ? Pati isgyvenu dar iki siol sunku laikotarpi..Kita savaite,Liepos 25 d. turejo buti mano vestuves,taciau dabartis tokia..as palikta nuotaka.  verysad.gif  Butu malonu jei pasidalintumet savo isgyvenimais..

uzjauciu unsure.gif o kas atsitiko unsure.gif
Atsakyti
uzjauciu, stiprybes mergyt
Atsakyti
užjaučiu.. verysad.gif tikrai baisu.. laikykis, mergyt 4u.gif
Atsakyti
as manau, kad niekas nevyksta siaip sau. jau geriau pries vestuves tokie vyro akibrokstai, nei po IVYKUSIU vestuviu... taves dar laukia didziausias dziaugsmas ateity - tai kas tau skirta ...
Atsakyti
Gal čia dėl visko kaltas sresas, ir įtampa? Gal dar jaunikis atsikvošės? O jei ne, tai manyčiau nebuvo lemta jums būti kartu.
Mam prieš pat vestuves ir buvo užėjęs kažkoks šišas, likus trims savaitėms iki vestuvių, pareiškiau kad netekėsiu, bet laimei tuo metu pašonėje buvo gera draugė, tai biškį rūką nuo akių padėjo nuimti biggrin.gif Atšokom tas vestuves, o kai viską prisimenu, tai net juokas paima, kokia gi kvaila tada buvau. Na čia mano istorija, bet gi gyvenime visaip būna... .Stiprybės tau ištverti tą pragarą, kurį dabar patiri. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tik Vėtrungė: 21 liepos 2009 - 13:16
esu buvusi gyvenime prieš vestuves išsiskyrus, likus mėnesiui, abu taip sugalvojom
bet viskas viskas tik į gerą, nors tokiu momentu taip neatrodo
Atsakyti
reikia tikėti, kad viskas į gerą. Pati esu buvus panašioje situacijoje, tik kad vestuves atšaukiau pati- nenorėjau, abejojau. Poto, jau atšaukus, pradėjau galvoti, kad labai blogai padariau. Norėjau taikytis, bet jis nebenorėjo. Tikrai nekas tada buvo verysad.gif Bet viskas baigėsi gerai, nes turiu dabar mylimą žmogų ir ne už ilgo švesim vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz palaikyma..Gan ilga laika buvau su savim,bandziau atsitiesti po visko..Dar nesenai grizau atostogu i Lietuva.Ir cia kaip faktas susitikau savo ex suzadetini.Jausmas vienas is nemaloniausiu..Faktas tas kad jis jau turi seima.Vedes kita moteri..Matyt taip turejo buti.As taip pat turiu zmogu ir atrodo stengiuosi del nauju santykiu,bet giliai sirdi vistiek skaudu..
Atsakyti
Na va matai viskas bus tik i gera
Atsakyti