Įkraunama...
Įkraunama...

Į mokyklą 6 ar 7 metų?

Sena tema

Toliau diskutuojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 15, 13:37)
O kur jūs siūlot tuos vaikus dėti, jeigu abiems tėvams reikia į darbą, močiutės dirba, auklės "suryja" visą atlyginimą, o bet kam vaiko nepaliksi?  g.gif



Aš tik norėjau pabrėžti, kad mokykloj vaikas net trumpiau nei daržely būna, taip, kad ....
Atsakyti
QUOTE(Tyliu @ 2009 07 15, 08:25)
Čia vienos mokytojos žodžiai buvo...O atsikratymas ankstyvas,kada baigia mokyklą ir palieka tėvus mirksiukas.gif .

Tai tada gal geriau lai iki pensijos kartu gyvena. Iki vaiko pensijos.
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2009 07 15, 17:19)
Aš tik norėjau pabrėžti, kad mokykloj vaikas net trumpiau nei daržely būna, taip, kad ....


Ir ką tuo norėjot pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 07 15, 19:31)
Tai tada gal geriau lai iki pensijos kartu gyvena. Iki vaiko pensijos.

bendroje formoje daugelis mokytoju perlenkia lazda ir tikrai nera gerosios pirmosios mokytojos kokias, mes turejome pradinese.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 16, 01:35)
Ir ką tuo norėjot pasakyt?

turejo omenyje, kad vaikas is mokyklos grizta 1 valanda, o darzelyje buna iki 5 - 6 vakaro
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 07 15, 17:31)
Tai tada gal geriau lai iki pensijos kartu gyvena. Iki vaiko pensijos.

lotuliukas.gif nu jooo

QUOTE(mylimuke @ 2009 07 15, 23:35)
Ir ką tuo norėjot pasakyt?

taip norėjau pasakyt ,kad aš savo vaikiną pirmoką matysiu daugiau laiko negu darželinuką.
Atsakyti
as leisiu tik nuo 7 metuku,skaiciau straipsni,kad vaikui psichologiskai sunku,nuo 6 metu einant i 1 klase 4u.gif
Atsakyti
manau labiausia reikia žiūrėti į vaiko brandą, ne šiaip sau yra nustatytas 7 m. amžius, o psichologai įrodę kad tai tinkamiausia. ir ne rodiklis kad vaikas moka skaityti, esu susidūrusi su 4 m. vaiku, kuris perskaitydavo paprastus žodžius, bet mąstymas buvo pagal amžių.
Atsakyti
Jei vaikas tikrai brandus, galima ir šešerių. Bet motyvas "moka skaityti" brandumo neparodo. Saviesiems jų atžala visada protingiausia.
Šiaip nesiūlyčiau skubėti.
Atsakyti
Mano mama 40 metų dirbo pradinių kalsių mokytoja. Daug kalbėjom su ja apie tai - 6 ar 7 metų leisti vaikus į mokyklą. Jos numone (pabrėžiu jos) tokiame amžiuje metai vaikui yra labai daug. Per metus vaikai pasikeičia neatpažįstamai, iš visiškų žiopliukų pasidaro protingi žmogeliukai. Ji labai priešinosi tam, kai vienu metu buvo berods beveik privaloma leisti nuo 6 metų. Mokėjimas skaityti- ne rodiklis. Ateina vaikai nieko nemokėdami, o metams baigiantis ne tik išmoksta kuo puikiausiai, bet ir pralenkia tuos mokančius.
Bet. Aš pati ėjau nuo 6,5 metų (gimiau sausio mėn.). Susiklostė tokia situacija, kad reikėjo surinkti lietuvišką klasę (gyvenau tokiame rajone, kur lietuviai sudarė mažumą). Mano vienai klasiokei rugpjūčio mėn. suėjo 6, o rugsėjį jau su kardeliais rankose keliavo mokyklon. Ir nieko, baigėm.
Mano dukros ta pati situacija buvo- gimusi sausio mėnesį. Ūgiu praaugusi buvo visus bendraamžius ir vyresnius, dar stamboka buvo, gyveno pas senelius pedagogus, tai apie skaitymą ir rašymą patys suprantate...Tiesiog kvaila ją būtų buvę laikyti dar metus. Viena grupiokė mane užsipuolė- ką tu darai- iš vaiko vaikystę atimi. Bet nevaikiška ji buvo visai, su seneliais augusi, pati kaip senė samprotavo. Vat ir leidau 6,5 metų. Ir nesigailiu. Kažkaip anksti ji pas mane bręsta visom prasmėm ir mąsto visai ne kaip 14. Baigė aštuonias, o traukia prie vyresnių draugų.

Matyt, kad vaikas vaikui nelygu.
Atsakyti
Aš už tai, kad vaikai turėtų vaikystę.

Leidau tik nuo 7 (lygiai) ir dar pagalvojau, ar nepaskubėjau.
Pasitikėjau darželio auklėtojos žodžiais, kad vaikai pasiruošę jau mokyklai.
Jos vaikus mato ir palygina kas dieną, įgudusi akis atskiria,
kuris dar žiopliukas, o kuris jau subrendęs rimtesniai veiklai.



Atsakyti
Mums tik gruodį bus 7 metai, bet jau šiemet eisim į mokyklą
Atsakyti