Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda dantį!

Ojojoj, visa nakti nemiegojau, skauda danti blink.gif O siandien sestadienis... Savo maze dar maitinu krutimi, vaistu gerti negaliu... Ka daryti? Gal zinote kokiu liaudisku priemoniu skausmui numalsinti? Padekit... Labai skauda blink.gif
Atsakyti
Kokia cia gali but pagalba? Ji vis tiek labai laikina. Be stomatologo cia greiciausai neapsieisi. Turi but gi kazkur kokia nors budinti poliklinika, tai ten ir vaziuok nieko nedelsdama.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 01 31, 09:27)
Kokia cia gali but pagalba? Ji vis tiek labai laikina. Be stomatologo cia greiciausai neapsieisi. Turi but gi kazkur kokia nors budinti poliklinika, tai ten ir vaziuok nieko nedelsdama.

Mano stomotologe isvaziavusi ir gris tik pirmadieni, o pas kita nenoriu eiti. Nes viena karta nuejau pas bele kokia, tai iki siol nervas ima mad.gif Sugadino 2 dantis, dabar jie pasidare jautrus, o trecia danti, kuri sutaise, tai va dabar ir skauda mad.gif Saudyt tokius gydytojus. Todel ir galvoju kaip nors prakenteti iki pirmadienio ryto
Atsakyti
Nu analgino tai gali isgert, kad ir maitini... Man leido.
Atsakyti
Turbut as paveluotai, bet vistik:

1.uzdedi ant danties svoguno arba cesnako kosele - as uzdejau cesnako ant nakties, nes tik vakare pradejo skaudeti, tai ryte nebe skaudejo, bet maude (vis ne tas baisus skausmas), per diena visai atslugo. Tik va tas cesnakas liezuvio sona nudegino, baisiai skaudejo lyg buciau issikandus arba ziauriai kazka apkalbejus.

2. Sukramtyti gvazdikeli - nebandziau bet sestadieni respublikos brigitoj rase.
Atsakyti
As kaip nescia, tai po israuto danties ir atslugusio nuskausminimo danties (t.y. skyles) skausma malsinau TIK viena paracetamolio tablete - sesute leido.
Atsakyti
diedui nerealiai danti skauda. ka daryt, kad zmogus nuo sienu nuliptu?
Atsakyti
Ibuprofenas ,ibumetinas ne tik nuima skausma bet ir gydo pati uzdegima ,galima ketanov dar ,Bet geriausia ibuprofenas 400 smile.gif
Atsakyti
Man geriausiai Ibumetinas 400 smile.gif Ibuprofenas 200 visai nepadejo, jau nekalbant apie visokius Ketanovus, analginus ir t.t. Tik Ibumetino negalima daugiau 2 tableciu per para rodos gerti.
Atsakyti
Na siaip ibumetinas ir ibuprofenas cia tas pats tik lietuvisko nepirkit smile.gif Tada tikrai pades . galima karta i 12 val smile.gif
Atsakyti
Renax, ibumetina po 400 mg. tikrai galima ir daugiau. Man visai neseniai reikejo dvi savaites gerti po 400 tris kartus dienoje.

O siaip, jei skauda danti, tai tiesiu taikymu pas gydytoja. Nei sie, nei jokie kiti geriami ar tepami vaistai dantuko neisgydys.
Atsakyti
Norge tai gal tau taip paskyre smile.gif ,nes man po operacijos 1600 leistina norma buvo 4 tabletes ,bet paprastai 2 i diena
Atsakyti