Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(Neringosius @ 2007 12 10, 18:05)
Laba diena,
Bandziau ieskoti kazko panasaus temose, bet neradau.
Mano problema ta, kad diena pries pajutau skausma kairej pazasty. Tuomet apciuopiau maza guzeli. Tai nera didelis skausmas, tik jauciu maudima. Esu labai issigandusi. Nezinau kas tai galetu buti. Gal rimto ligos pradzia o gal tik padideja limpfmazgiai? gyvenu ne Lietuvoje, todel neturiu galimybes iskart nubegti pas gydytoja. Man tikrai baisu... verysad.gif



O jis paraudęs tas guzelis, paslankus, ar suaugęs su aplinkiniais audiniais?Kokio dydžio?
Atsakyti
pas mane irgi buvo, na nuo deipliavimo matyt iaugo plaukelis, tai nemazas guziukas po odabuvo toj vietoj pora savaiciu, paspaudziau tai puliniai ten, bet laimei jau visai isnyko...gal kam taip buve?
Atsakyti
o man buvo guzeliu atsirade nuo nivea dezodoranto. pakeiciau i kita - viskas dingo, nei skausmo nei guzu. po kiek laiko vel nusprendziau nivea pamegint - ir vel tas pats smile.gif va tep smile.gif
Atsakyti
Sveikutės!

Su tais limfmazgiais ir aš turėjau bėdą.Buvo pradėję skaudėti pažastį, atsirado guzas.Nulėkiau pas gydytoją, o ji paskyrė antibiotikų ir echoskopiją. O ten rodė tik uždegimą.Kaip gydytoja sakė, tų ,, piktų" guzų paprastai neskauda. Visą šį džiaugsmą apturėjau dėl dezodoranto.Tad visoms siūlyčiau nusipirkti dezodoruojamą mineralą ,,THAI".Jis pagamintas iš natūralių susikristalizavusių mineralinių druskų, kurios stabdo prakaitą sukeliančių bakterijų augimą.Tereikia sudrėkinti akmenį ir patepti prakaituojančias kūno vietas( prieš tai nusiprausus).Pirkau vaistinėje.Išvaizda kaip paprasto dezodoranto, o kainuoja 22-27 litai.Priklausomai nuo dydžio.To akmenuko užtenka ilgam. O internete skaičiau, kad tie dezodorantai gali sukelti net krūties vėžį.
Atsakyti
man vėl problemos su limfmazgiais, jau 4 mėn dešinėje kaklo pusėje padidėjęs limfmazgis, dabar jis kažkur slyvos dydžio, neskauda, tik kad jaučiu jį, kartais lyg tempimo toks jausmas.Ir gerklėje pastoviai jaučiu lyg kažkas užstrigę, kartais kutena, kartais norisi pakosėt, bet LOR nieko nerado, sakė gali būt dėl skrandžio rūgščių, kurios dirgina.Kraujo tyrimai geri, kitur tų limfmazgių padidėjusių nėra, plaučiai šviečiausi, nieko nėra.Dabar buvau pas infekcionistą, pridaviau kraują dėl citomegalo ir toksiplozmozės.Bet ar dėl šių ligų gali būti tiek laiko tas limfmazgis padidėjęs?Gal kas susidūrėte, apšvieskite, nes nebežinau ką ir galvot, tik kitą savaitę sužinosiu tyrimų rezultatus...
Papildyta:
Tiesa ir temperatūra laikosi apuie 37,2--37,4 pastoviai doh.gif bei jaučiu tokį kaip ir maudimą po šonkauliais ,ypač kairėj pusėj...
Atsakyti
man pazastyje jau keli metai kaip yra guziukas..issityriau..o ten pasirodo ne limfmazgis o toks pat guziuka na is tokio pat audini susidares kaip krutine..todel ir skauda ji...patare gyd.. gerti nakvisu aliejaus kapsules
Atsakyti
Sveikos. Nu as jau kelis men irgi turiu padidejusi maziuka limfmazgi kakle, bet kazkur uz raumenio, siaip jo nesimato, tik kai pasuku galva, biski issiryskina. Paslankus, nedideja, neskausmingas. Buvau pas vidaus daktare tai sake stebet kad nedidetu, o siaip sake tikrai neturetu buti pavojingas... buvau ir pas LOR, rodziau, teko lankytis pas sporto gydytoja, tai ir jai rodziau, nusiunte pas chirurga, kuris sake ramiai gyvent 4u.gif bet net nespejau pasakyt jam kad keli men jau jis man. Tiesa LOR sake kad tonziles padideje, bet siaip nekosciu, gerkles neskauda. Kraujo tyrimai geri, limfocitu normoj, nusedimas geras. tai tikiuosi nieko blogo man ner 4u.gif
Atsakyti
na pas mane viskas prasidejo nuo gerkles, vis atrode, kad kazkas ten yra , dirgindavo, noredavosi sausai pakoset, tarsi jausdavau kazka gerklej, kazkaip keistai paspaudus sutraskedavo, o po to atsirado tas limfmazgis
nuejau pas vidaus gyd.nusiunte pas LOR,apziurejo, sake gerkle gali dirgint skrandzio rukštingumas, o limfmazgis cia ne del gerklės, kraujo tyrimas normoj, man jis irgi šiaip nesimato, desnej pusej, irgi užčiuopiu kai galvą pasuku
bet jis jau toks nemažas sakyčiau, neskauda, tik kartais tarsi jaučiu jį.Tačiau pastebėjau paskutiniu metu temperatūra vis laikos ir šiaip jaučiuos ne kaip...toksiplozmozės nerado, dėl citomegalo dar nėra atsakymo, bet kažkaip abejojiu kad ir jei ras, kad gali čia dėl jo būti...
Nežinau ką dar siūlys tirtis, bet jaučiu pati prašysiuos į onkologinį, nes kiek skaitau, tai simptomai į limfomą man dauguma panašūs, aišku negaliu aš čia sau pati ligų diagnozuotis, bet sėdėt ir laukt rankas sudėjus irgi nesinori... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tula @ 2008 03 03, 22:35)
na pas mane viskas prasidejo nuo gerkles, vis atrode, kad kazkas ten yra , dirgindavo, noredavosi sausai pakoset, tarsi jausdavau kazka gerklej, kazkaip keistai paspaudus sutraskedavo, o po to atsirado tas limfmazgis
nuejau pas vidaus gyd.nusiunte pas LOR,apziurejo, sake gerkle gali dirgint skrandzio rukštingumas, o limfmazgis cia ne del gerklės, kraujo tyrimas normoj, man jis irgi šiaip nesimato, desnej pusej, irgi užčiuopiu kai galvą pasuku
bet jis jau toks nemažas sakyčiau, neskauda, tik kartais tarsi jaučiu jį.Tačiau pastebėjau paskutiniu metu temperatūra vis laikos ir šiaip jaučiuos ne kaip...toksiplozmozės nerado, dėl citomegalo dar nėra atsakymo, bet kažkaip abejojiu kad ir jei ras, kad gali čia dėl jo būti...
Nežinau ką dar siūlys tirtis, bet jaučiu pati prašysiuos į onkologinį, nes kiek skaitau, tai simptomai į limfomą man dauguma panašūs, aišku negaliu aš čia sau pati ligų diagnozuotis, bet sėdėt ir laukt rankas sudėjus irgi nesinori... verysad.gif


O kokie limfomos pozymiai? unsure.gif
Atsakyti
Pagrindinis-tai padidėjęs limfmazgis, dažniausia asimetrinis.
Dažniausias simptomas – neskausmingas darinys kaklo, kirkšnies ar pažasties srityje.

Kiti simptomai gali būti :

Stiprus prakaitavimas arba karščiavimas, ypač naktimis;
Nepaliaujamas viso kūno niežulys;
Apetito netekimas, svorio kritimas arba nuovargis;
Pasikartojantis kosulys arba dusulys.

Na man atitinka limfmazgis, karščiavimas ir kūno niežulys.
Bet gali būti ir netipinių požymių, čia yra istorijos:
http://www.kraujas.l...?lng=lt&guest=1
tai dar kai kurie simptomai būdingi ir man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tula @ 2008 03 03, 23:10)
Pagrindinis-tai padidėjęs limfmazgis, dažniausia asimetrinis.
Dažniausias simptomas – neskausmingas darinys kaklo, kirkšnies ar pažasties srityje.

Kiti simptomai gali būti :

Stiprus prakaitavimas arba karščiavimas, ypač naktimis;
Nepaliaujamas viso kūno niežulys;
Apetito netekimas, svorio kritimas arba nuovargis;
Pasikartojantis kosulys arba dusulys.

Na man atitinka limfmazgis, karščiavimas ir kūno niežulys.
Bet gali būti ir netipinių požymių, čia yra istorijos:
http://www.kraujas.l...?lng=lt&guest=1
tai dar kai kurie simptomai būdingi ir man unsure.gif


Nu is tikruju kuo daugiau zinom ir skaitom, tuo daugiau sau prisitaikom... Tiek nezinotumem, gal butu ramiau...
O jums tas limfmazgis dideja? pas mane tai jis kruopos dydzio kazkur unsure.gif
Atsakyti
tai va, as tą patį galvoju smile.gif gal mažiau skaityti reikia...bet vistiek neramu, kažkas tai juk yra g.gif Kruopos dydžio?kaip tokį ir užčiuopet?pas mane gal slyvos doh.gif lyg ir nedidėja šiuo metu, bet faktas kad jau išdidėjąs iki tokio dydžio...
Atsakyti