Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Limfmazgiai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
<Pienė>
sveiki, as jau nuo vaikystes pastebejau kad pas mane skruoste yra limfmazgiukas, nu toks nedidelis kietas guziukas, toks kaip butu mazojo pirsto galiukas, ir jis toks paslankus truputi.. Atsimenu ejau ir pas daktarus ir kur tik nejau, siuntinejo mane is vienos vietos ikita taip nieko ir nerado,ir sugalvojo kad cia uzsikimsusi seiliu liauka biggrin.gif nu ir ka, man jo niekad neskauda, nebent kai persalu ji kazkaip labai retai bet pamaudzia.. Nezinau ir ka daryt man cia su juo.. Arba kai persalu ar pns man padideja ne sonuose kakle limfmazgiai, bet per viduri, kaip nuo smakro vestumeme truputi zemyn tai ant apatinio zandikaulio vidurio atsiranda toks nemazas.. bet ne toj vietoj kur kaulas o kur kaulo ner.. Ai nu vnz gal supratot biggrin.gif
Gwen
Mmmm.....truputi nurimus temele..... 4u.gif
As tai jau nebezinau ka cia man daryt. Siuo metu limfmazgiai kakle padideje, gerkle truputi paraudus bet neskauda, temperatura pastoviai apie 37, ir taip apie menesi jau....Tiesa neseniai plauciu uzdegima issigydziau, bet limfmazgiai kaip padideje taip padideje....kraujo tyrimas sergant plauciu uzdegimu rode virusine infekcija, bet sake hemoglobinas buvo geras, tyriausi ka tik skydliauke, viskas gerai.... nu tai jau visai neramina cia tie limfmazgiai - nors apsmane visa gyvenima bedos su gerkle, bet praeidavo.
Jauciu teks eilini syki pedint pas gydytoja,gal kraujo tyrima vel kartot? Nepergyvenciau taip labai del to limfmazgio, jei ta temperatura....labai erzina, nes tik 37, bet tai salta tai karsta.

O kokius dar tyrimus seimos gydytojai daro del tu limfmazgiu?
Au_soleil
QUOTE(Gwen @ 2009 03 11, 20:35)
Mmmm.....truputi nurimus temele..... 4u.gif
As tai jau nebezinau ka cia man daryt. Siuo metu limfmazgiai kakle padideje, gerkle truputi paraudus bet neskauda, temperatura pastoviai apie 37, ir taip apie menesi jau....Tiesa neseniai plauciu uzdegima issigydziau, bet limfmazgiai kaip padideje taip padideje....kraujo tyrimas sergant plauciu uzdegimu rode virusine infekcija, bet sake hemoglobinas buvo geras, tyriausi ka tik skydliauke, viskas gerai.... nu tai jau visai neramina cia tie limfmazgiai - nors apsmane visa gyvenima bedos su gerkle, bet praeidavo.
Jauciu teks eilini syki pedint pas gydytoja,gal kraujo tyrima vel kartot? Nepergyvenciau taip labai del to limfmazgio, jei ta temperatura....labai erzina, nes tik 37, bet tai salta tai karsta.

O kokius dar tyrimus seimos gydytojai daro del tu limfmazgiu?
*

Sveika 4u.gif seimos gydytojai, bent jau mano, nieko nedaro, tiesiog duoda siuntima. As del limfmazgiu buvau pas infektologa (nustate kad prasirgus ebstein baro virusu), lor'a, neseniai lankiausi pas hematologa. Ten dare dar karta kraujo tyrimus, ta bendra, nuo infekciju (citomegalo, toxoplazmozes, ziv), nes sioms visoms ligoms budina padideje limfmazgiai. Aj, ir dar echoskopavo kakla, ir vidaus organus, ar nera pakitimu. Tai vat tokie pagrindiniai tyrimai. Kad istirt ar "geras" ar "blogas" limfmazgis reikia daryt biopsija.
Dar svieciausi plaucius, tai sake ryskus plauciu piesinys... nors nei sirgau pastaruju metu kokiu bronchitu, nei rukau, bet kai pasakiau kad prasirgus infekcine mononukleoze, tai sako nuo to tikriausiai tokie pakitimai liko.
Beje, nzn ar skaitet, bet jau rasiau, kad pas mane kakle daug padidejusiu limfmazgiu nuo 4 iki 19 mm, tai hematologe liepe tiesiog stebeti toliau, ar nedideja, ir jei ka vel kreiptis i seimos gydytoja.. bet as beveik pastoviai gerkle jauciu, is dalis gal ir nuo to jie, ir gal nuo to viruso persirgto like..
Lb svarbu, kaip pati jauciates: ar nera svorio kritimo, nuovargio, mieguistumo, naktinio prakaitavimo, karsciavimo..
Gal tas jusu karsciavimas uzsilikes nuo tos dar infekcijos... bet siaip manau geriau nueikite pas seimos gydytoja, gal dar neisgijusi esat..

Baba-Jaga
Laba diena, 4u.gif
Labai prasau patarkit ka nors...
Pries kelias dienas persisaldziau, po dienos keleta kartu suciaudejau, o kita diena pradejo dideti skausmingas limfmazgis virs kaklo (ant apatinio zandikaulio) ir kilti temperatura, pakilo iki 38+, kita diena atsirado antras kitoj pusej prie ausies o temperatura dar soktelejo iki 39.8, trecia diena temperatura pakrito iki 37.5-38, bet limfmazgiai nemazeja, o siandien jau trecias kyla prie kitos ausies, dabar lyg ir ausis skaudet pradeda, o limfmazgiai tai net keliu centimetru dydzio g.gif veidrodyje saves nepazystu, kaklas visas atrodo gumbuotas ir smarkiai istines blink.gif blush2.gif Nors geriu jau 3 diena antibiotikus, bet kol kad pagerejimo nei kvapo, limfmazgiai gan smarkiai skauda ir erzina (ir, zinoma, baugina). o temperatura tai sokteli, tai nukrenta.

Kaip manot, ar cia gali but stipraus persalimo pasekme, ar kas nors daug rimciau?

Beje, kaip tik diena, dvi pries tai taisiausi dantis ir operavausi salta miezi.
Ar tai kaip nors gali taip pat turet ytakos? (koks uzkretimas ar pan.)

Net nezinau ka galvot, semos daktare sako kad gal persalimas, bet is jos veido israiskos pasirode, kad ir pati nustebus blink.gif

Patarkit ka nors, prasau, (nepamenu kad anksciau butu buve kada skausmingi padideje limfmazgiai) 4u.gif
Mind
Sveika 4u.gif
As tai tikrai nezinau, kas tau galetu buti... Ar tu nepagalvojai apie kiaulyte? Bet jei daktare nustebusi, ka galim tau pasakyti mes..?
Taciau tu mane nustebinai su tuo mieziu. (Kas jis yra? Irgi kazkokia liauka, ar ne?)As itariu irgi ji turinti, bet nepagalvojau, kad ji reiketu operuoti. Kodel tu ji operavai? Ar tau jis labai matomas buvo, skausmingas?
Gal ir gavosi, koks liauku uzdegimas...
Bet tai tik pamastymai - niekuo padeti negaliu... Gaila...Vis tiek tai tures daryti gydytojai. Gal gi skyre, koki antibiotika?
Sekmes ! 4u.gif
Baba-Jaga
Sveika Mind, 4u.gif
Jei tai 'saltas miezis' (na tokia kapsule kieta, kuri atsiranda virsutinej ar apatinej voko dalyje, pradzioj mazas, vos jauciamas kietas taskelis, paskui auga, dideja (mazdaug keliu menesiu laikotarpyje), tai gali tekt operuot, nors jei jis dar labai mazas, galima ji kaip nors isgydyt vaistais (man vienas toks isnyko po keliu menesiu)
Pats miezis man bent buvo visai neskausmingas, tiesiog guziukas ir tiek. Operavausi del to kad vistiek greiciausiai butu uzauges, butu labiau matomas, nes voke sededamas jis ten voko forma iskreipia tuo metu ir nekaip atrodo. Be to siaip ar taip dazniausiai viskas biagaisi operacija, kuri siaip nera nei skausminga nei sudetinga (mazdaug 20 min. trunka), gal tik pirmakart nejauku. O kuo mazesni operuot, tuo paprasciau, ir maziau pjaustinejimu.

Cia mano pasaka apie mano miezius (dar pries paskutine operacija) temoje apie juos siame forume.
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry24818314

O del tu limfmazgiu... na zinioj, kad daktares ne visos rimtai ziuri i savo darba, gal papuoliau pas tokia, kuri nesigilina ir tiek, del to jos toks ir atsakymas 'paprastas'.

Paprasciausiai galvoju, jei kam yra buve taip ar panasiai, tai gal kokios naudingos informacijos pasidalintumet... blush2.gif
Baba-Jaga
... na ten taip man sake bendros praktikos daktare, nors siaip buvau ir LOR kabinete, kur taip pat itare kad persalimas ir israse antibijotiku (bet pasiule dar issitirt krauja).... bet kad labai jau tie limfmazgiai tokie 'karsti' ir atrodo nesiruosia sustoti dideje, nors pasak daktares, turetu po 4 dienu vaistu gerimo praeit...
Mind
QUOTE(Baba-Jaga @ 2009 03 24, 10:21)
... na ten taip man sake bendros praktikos daktare, nors siaip buvau ir LOR kabinete, kur taip pat itare kad persalimas ir israse antibijotiku (bet pasiule dar issitirt krauja).... bet kad labai jau tie limfmazgiai tokie 'karsti' ir atrodo nesiruosia sustoti dideje, nors pasak daktares, turetu po 4 dienu vaistu gerimo praeit...
*

As manau, kad daktarai vistiek numano kazka, negi tai jiems pirmas toks atvejis? Ir antibiotikai vistiek turetu padeti. Viskas susitvarkys. Tik gydykis, turek kantrybes. Stiprybes tau 4u.gif
Magnifique
Pas mane kėkvieną kartą peršalus padidėja limfmazgiai ir visi gyd sako,kad normalu... mirksiukas.gif
Loram
o limfmazgiai tik kakle padėję? jei taip tai gal ir peršalimas, viršutinių kvėpavimo takų uždegimas... bet jei didėja ir kitur kur (pažastyse, kirkšnyse) - tai dar reik pagalvot apie infekcinę mononukleozę. (šiuo metų laiku kaip tik jos pakilimas)
Shania
Jei nepageres, darykit kraujo tyrimus. Jei parodys uzdegima, tada jau teks ieskoti rimtos priezasties. Sveikite 4u.gif
Baba-Jaga
Labai jums aciu uz atsakymus wub.gif
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 03 24, 19:05)
Pas mane kėkvieną kartą peršalus padidėja limfmazgiai ir visi gyd sako,kad normalu... mirksiukas.gif
*

Kazka panasaus skaiciau, tiek kad man taip niekad dar taip nebuvo nuo persalimo ar dar ko nors kito (nors kaip sakoma visada gali buti/buna pirmas kartas). Del to labiausiai ir neramu. Bet labai aciu uz padrasinima, Ruta 4u.gif
QUOTE(Loram @ 2009 03 24, 19:46)
o limfmazgiai tik kakle padėję? jei taip tai gal ir peršalimas, viršutinių kvėpavimo takų uždegimas... bet jei didėja ir kitur kur (pažastyse, kirkšnyse) - tai dar reik pagalvot apie infekcinę mononukleozę. (šiuo metų laiku kaip tik jos pakilimas)
*

Loram, taip, tik kakle - vienas po smakru, kiti du gumbai po ausim. Tokie karsti (silti) jie ir duria ausis dabar g.gif , kaklas pats patines ir zandai blush2.gif
Daktarai vis pakisdavo minti kad gal kiaulyte, bet tik kaip prielaida,
Eisiu siandien kraujo tyrimu daryt. Bus aiskiau ir nervu susitaupys, nes ta nezinomybe vargina.
QUOTE(Mind @ 2009 03 24, 07:30)
As manau, kad daktarai vistiek numano kazka, negi tai jiems pirmas toks atvejis? Ir antibiotikai vistiek turetu padeti. Viskas susitvarkys. Tik gydykis, turek kantrybes. Stiprybes tau 4u.gif
*

Na gydausi si kart tai jau tikrai be jokiu issisukinejimu smile.gif Kad tik ta diagnoze neaiski kolkas iki galo unsure.gif kantrybes reiketu daugiau siaip, sutinku.
QUOTE(saulute05 @ 2009 03 25, 09:23)
Jei nepageres, darykit kraujo tyrimus. Jei parodys uzdegima, tada jau teks ieskoti rimtos priezasties. Sveikite 4u.gif
*

Saulute05, kaip tik siandien eisiu darytis, nu gal nieko labai baisaus neras noreciau tiketis fear.gif

Beja, ta patinima kaip prislopint gal patartumet? ax.gif ar spiritiniai kompresai turetu padeti?
Sandrulia
Na ką gi, tęsiasi mano karas sU tuo prakeiktu limfmazgiu. Jau rašiau ilgą litaniją, dabar tęsinys - iškilo vėl pūlinys, skausmas baisus, temperatūra, pradėjau antibiotikus, 5tą dieną suveikė, atslūgo kaklo audiniai, bet liko guzas. Klinikose nupunktavo 4 ml pūlių, po kelių dienų per tą dūrio vietą pradėjo eiti pūliai, išstumdžiau aš jų tikrai daug, guzas atslūgo, bet giliai tas limfmazgis kietas vistiek jautėsi. Kelias savaites buvo ramu, paskui vėl pradėjo kilti, tik šįkart ne taip staigiai ir baisiai, griebaiu antibus, spėjau, net neiškilo stipriai. Bet faktaskad kažkas negerai, nes guzelis vistiek jaučiasi. Buvau ne pas savo šeimos gydytoją, o pas pavaduojančią, tai ji įtaria auksinį stafilokoką ar dar kokią bakteriją kraujyje, kurios atseit taip paprastai nerasi, reikia paūmėjimo virš 38 temperatūros, tada infekcinėj ligoninėj daryt kraujo pasėlį. Nu bet jei negydysiu, garantuotai vėl po peiliu teks gultis doh.gif pasaka be galo... užsiregistravau pas savo gydytoją, imsiu siuntimą pas hematologus, infektologus, gal ir taip ką nustatys g.gif
Tedžiukė
pas mane desineje puseje pazandeje irgi pastebejau yra mazas skausmingas limfmazgiukas, dariausi kraujo tyrima -rodo lyg uzdegima ar infekcija kokia, skaudena viena koja ir ranka per riesa, esu sirgusi toksoplazmoze, net nzn.. ka galvoti, nejaugi si liga dar gali kartotis?
Sandrulia
QUOTE(vaidile @ 2009 03 30, 17:08)
esu sirgusi toksoplazmoze,  net nzn.. ka galvoti, nejaugi si liga dar gali kartotis?
*

Gal ir gali g.gif o kokie jos požymiai?

Zvaigzdute, o infektologas kokius tyrimus darė? g.gif
Au_soleil
Infektologas dare ebstein-baro, toksoplazmozes ir citomegalo tyrimus. Hematologas dare vel gi citomegalo, toksoplazmozes, ZIV, CRB ir kazkoki LDH ( net nezinau ka reiskia, arba jau pamirsau). Taip pat siunte darytis kaklo ir pilvo organu echoskopija, ir plaucius persisviest.
Sandrulia
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 03 31, 08:53)
Taip pat siunte darytis kaklo ir pilvo organu echoskopija, ir plaucius persisviest.
*

Šitus jau dariausi
nekrioša
Sveikos meraites smile.gif As turiu guzeli pazastyje verysad.gif Siaip jau senokai as ji turiu,neskauda visai,toks zirnio dydzio,vasara buvo beveik dinges,ant ziemos vel padidejo.Kazkada daktare sake,kad jis atisiranda nuo antiperspirantu g.gif o vasara sumazeja,nes oda kvepuoja,bet vistiek nutariau issitirti,nes jis nedingsta verysad.gif
Sandrulia
Buvau nuvykus pas hematologę, nieko netyrė, iškart paneigė, kad gali būti hematologinė liga, nes, anot jos, iš darytų tyrimų tai jau būtų paaiškėję. Ir sakė, jei jau nieko nerado, tai ir neberas, nebeieškot. Tiesiog gal organizmas pasilpęs buvo. Na tikėkimės g.gif
paukstele
Nu aš čia gal visai ne į temą, bet visdėlto paklausiu.....
Nesuprantu kas darosi, išgėrus alkoholio skauda kaklą blink.gif pergalvojau net nežinau kas ten gali būt, sakau gal limfinė sistema streikuoja...tik keisčiausia kad kaklą skauda nepriekinėje dalyje bet užpakaly ir šonuose. Kas čia dabar darosi? Gal kam yra taip buvę?
sevelija
sveikute,as apie tuos kaklo tiksliau sprando skausmus isgerus alkohilio. Ir man taip buna,tai va paaiskinsiu.... kadangi alkoholis plecia kraujagysles,o kraujagysles sprande eina i galvos kraujagysles,tai va isgerus alkoholio kraujagysles pleciasi ir del to skauda spranda,man nuo to pradeda galva skaudet,nes kraujagysles sprande uzspaustos (osteochondroze) geriu siuo metu vaistukus..tai va man nuo alkolio dar taip ziauriai isberia veida ir visa kuna tai va kokia reakcija .
Akutee
sweikos, as irgi apie pazasty noreciau paklaust, kaip tik ju stai ir aptarinejate.
dariausi kraujo tyrima, tai pasake kad padideje trombocitu ir limfocitų ka tai reiskia? , o man jau senokai, skauda desinę pažastį, būna kad ir praeina, bet toks kartais nemalonus jausmas būna.. lyg duria, lyg skauda... gal kas susidūrę esate...
tai prisigasdinau save... o dar nesenaii sapnavau, kad man sako jog turiu vėžy.. sad.gif
Tfu tfu tuftfuuuuu
AREANA
QUOTE(Akutee @ 2009 06 19, 10:41)
sweikos, as irgi apie pazasty noreciau paklaust, kaip tik ju stai ir aptarinejate.
dariausi kraujo tyrima, tai pasake kad padideje trombocitu ir  limfocitų ka tai reiskia? , o man jau senokai, skauda desinę pažastį, būna kad ir praeina, bet toks kartais nemalonus jausmas būna.. lyg duria, lyg skauda... gal kas susidūrę esate...
tai prisigasdinau save... o dar nesenaii sapnavau, kad man sako jog turiu vėžy.. sad.gif
Tfu tfu tuftfuuuuu
*

Sveika nepergyvenk taip stipriai gal tikrai ten nieko blogo, bet vis tike siulyciau nueiti pas gydytoja, kad ji apziuretu ir ivertintu situacija. Padideje limfmazgiai pazastyje gali buti del daugeliu priezasciu viena is ju blogas dezodarantas, jeigu naudoji. Ar tau pacios rankos neskauda? Gali buti infekcija kokia organizme.
Akutee
QUOTE(AREANA @ 2009 06 19, 10:24)
Sveika nepergyvenk taip stipriai gal tikrai ten nieko blogo, bet vis tike siulyciau nueiti pas gydytoja, kad ji apziuretu ir ivertintu situacija. Padideje limfmazgiai pazastyje gali buti del daugeliu priezasciu viena is ju blogas dezodarantas, jeigu naudoji. Ar tau pacios rankos neskauda? Gali buti infekcija kokia organizme.
*

Na ne, pacios rankos neskauda...tik nemalonu kazkaip toje pazastyje, norisi ranka sulenkta ant liemens laikyti, o ne priglaudus but doh.gif
kazkaip buna deziko net nenaudoju, o jausmas tas pats... blink.gif
kazkaip tikrai reikia gal pas gydytoja dar nueiti, kad nebutu ko rimto.. g.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
AREANA
QUOTE(Akutee @ 2009 06 19, 11:47)
Na ne, pacios rankos neskauda...tik nemalonu kazkaip toje pazastyje, norisi ranka sulenkta ant liemens laikyti, o ne priglaudus but  doh.gif 
kazkaip buna deziko net nenaudoju, o jausmas tas pats...  blink.gif
kazkaip tikrai reikia gal pas gydytoja dar nueiti, kad nebutu ko rimto..  g.gif
Aciu uz atsakyma  4u.gif
*

Pamatisi viskas bus gerai. Mano draugei buvo padidejes limfmazgis pazastyje ir labai skaudejo, bet labai greitai praejo. O tau jis jau senai?Nu as daug skaiciau, kad pazastyje gali buti padidejes nuo blogu dezodarantu, nuo skutimosi ten.
Akutee
na zinai jis man tai skauda, tai praeina, tik skaumas ne toks jau ir nepastabus... va dabar irgi kazkaip labai jauciais, arba kai buna karsta , tarkim trinasimaikute i pazasty ir TAAAIp nemalonu ir skauda, kad einu ranka biski nuo sono atitraukus, jauciu juokingai atrodo... na ir nesipurskiu kasdien deziku, ar nuo prakaito tais visais, pabandymui, bet visteik buna skauda...paprasciausiai tikiuos, kad tai nieko blogo, bet eidama pas gydytoja uzklausiu visteik... smile.gif
Leda
Sveiki....
Norejau paklaust - tai vis tik , jei su limfmazgiais kas nors blogai, bendras kraujo tyrimas ka nors rodo ar ne...?
asandra
QUOTE(Leda @ 2009 06 19, 17:19)
Sveiki....
Norejau paklaust - tai vis tik , jei su limfmazgiais kas nors blogai, bendras kraujo tyrimas ka nors rodo ar ne...?
*

Jei tai limfoma tai leukocitai dideja, eritrocitai krenta, bet neretai buna kad kraujo tyrimai buna visiskai normalus,jei limfmazgiai padideje, neprosali pasidaryti rengena ir echo
AREANA
QUOTE(Akutee @ 2009 06 19, 12:08)
na zinai jis man tai skauda, tai praeina, tik skaumas ne toks jau ir nepastabus... va dabar irgi kazkaip labai jauciais, arba kai buna karsta , tarkim trinasimaikute i pazasty ir TAAAIp nemalonu ir skauda, kad einu ranka biski nuo sono atitraukus, jauciu juokingai atrodo... na ir nesipurskiu kasdien deziku, ar nuo prakaito tais visais, pabandymui, bet visteik buna skauda...paprasciausiai tikiuos, kad tai nieko blogo, bet eidama pas gydytoja uzklausiu visteik... smile.gif
*

Butinai parasik ka tau gudutojas pasakis, lauksim 4u.gif sekmes smile.gif
Filotijia
Labuti 4u.gif va ir pas mane iskilo tokia problemele,uzciuopiau kirksnyje du skaudamus limfmazgius,ten ir taip pas mane ju visada buvo,bet dabar du is ju skauda (nepadideje) Gal kas susidure ir su sia problema?
lannasuper
Sveikutes,prisidesiu ir as su savo patirtimi.Isprdaziu buvo pazastyje guzelis zirnio dydzio pries kokius 4 metus,nuejau pas gyditoja ji israse antibijotiku ospomokso,sake lifmazgis padidejes,veliau gal po metu man pradejo skaudeti krutine ir pazasti,apciupinejusi radau ties pazastim ir krutine toki nemaza komoliuka tai iskarto isgeriau antibijotiku tu paciu,bet visai nepadejo ,nes liko keletas mazu tai kreipiausi pas gyditojus,dare kraujo tyrimus{geri}ir ultragarsu,sake nieko baisaus lifmazgai,israse nakvisu aliejaus kapsules pagerti tai gan pagerejo,paskui savo nuoziura nusipirkau prefemin,ir tikrai nieko kuris laikas nejutau,daba vel jauciu uzeina,reikes vel pagerti tris menesius.Beto ir kaklo srityje po zandikauliu yra nedidelis guzelis,sake lietuvoje nepiktybinis augliukas kad turiu tirtis kekvienais metais,tai po dveju metu neramu buvo tai airijoje pasiprasau kad istirtu tai sake nieko cia baisaus lifmazgis padidejes su metais kaikuriems taip buna,dar lietuvoje liepe gerti gyditoja jodo tabletes,gerau bet nieko nepadejo bet ir turbut nepablogino biggrin.gif g.gif
staniule
Sveikospries pora menesiu ir pas mane kakle atsirado limfmazgiu is abieju pusiu po zandikauliu gan didoki,per puse ciupa ciupso.o zemiau abiejuose sonuose pupos dydzio slankiojantys...daktare paskyre antibiotiku,limfmazgiai nesumazejo....buvau pas 2 skirtyngas daktares,sake nesukt sau galvos,nes kraujo tyrimas super....nerimstu vistiek,tik atsikelus tikrinu kakla ir siaip nenuleidziu ranku nuo kaklo....nzn net ka daryt,isikaliau sau i galva blogiausia
Papildyta:
Skaiciau visa temele...kaip kitom merginom? ar pradingo limfmazgiai?
Au_soleil
QUOTE(staniule @ 2009 07 22, 21:12)
Sveikospries pora menesiu ir pas mane kakle atsirado limfmazgiu is abieju pusiu po zandikauliu gan didoki,per puse ciupa ciupso.o zemiau abiejuose sonuose pupos dydzio slankiojantys...daktare paskyre antibiotiku,limfmazgiai nesumazejo....buvau pas 2 skirtyngas daktares,sake  nesukt sau galvos,nes kraujo tyrimas super....nerimstu vistiek,tik atsikelus tikrinu kakla ir siaip nenuleidziu ranku nuo kaklo....nzn net ka daryt,isikaliau sau i galva blogiausia
Papildyta:
Skaiciau visa temele...kaip kitom merginom? ar pradingo limfmazgiai?
*

Man nepradingo, ir toliau laikosi. Siaip svarbiausia kad nedidetu. O jums patarciau maziau juos ciupineti ir liesti, bent man taip patare. o gerkles neskauda? gal kokia infekcija pasigavot? nedare citomegalo, toxoplazmozes, ebstein-baro tyrimu? o daktare tikrino kitu sriciu limfmazgius?
staniule
sveika...man dare tik kraujo tyrimus...snd eisiu echoskopija daryt....jokiu kitu tyrimu nedare,kazkaip nieko nesiima daryt...isireiske,kad man su galva negerai,nes kraujas vistiek kazka rodytu...gerkles neskauda,bet pries atsirandant limfmazgiams turejau herpes ant veido.nzn iseisiu is proto...atrodo jauciu visus simptomus kaip sergant limfoma
Au_soleil
QUOTE(staniule @ 2009 07 23, 14:52)
sveika...man dare tik kraujo tyrimus...snd eisiu echoskopija daryt....jokiu kitu tyrimu nedare,kazkaip nieko nesiima daryt...isireiske,kad man su galva negerai,nes kraujas vistiek kazka rodytu...gerkles neskauda,bet pries atsirandant limfmazgiams turejau herpes ant veido.nzn iseisiu is proto...atrodo jauciu visus simptomus kaip sergant limfoma
*

O tai jums krenta svoris? Silpna? Karsciuojat? As irgi buvau prisigalvojus ir nerviskai atrode kad ir prakaituoju ir kuna niezti, bet kai negalvoju, tai viskas normaliai.
Beje visi sie simptomai tinka ir kitoms ligoms, aisku nesakau kad jus sergat kuom, bet tiesiog prisitaikom patys prisiskaite ligos simptomu.
Tai pati paprasykit kad nusiustu pas infektologa del padidejusiu limfmazgiu, nes seimos gydytojas nedaro tu tyrimu.
staniule
silpna ir dusina...tik svoris nekrenta,aciu dievui...snd dare kaklo echoskopija.skydliauke normali ...o limfmazgiai kur vidury kaklo 1mm kur po zandikauliu 1.2-2.2cm gan didoki.su aiskiai isreikstais vartais.(nezinau ka reiskia) sake kad nepanasus i piktus...o pas jus kokio dydzio?
Papildyta:
nepaminejau,kad jau daugiau nei puse metu temp 37.1-37.5 kartais nebuna...del to l.ir nervinuos
staniule
atsiprasau ne 1mm o 1cm
Au_soleil
QUOTE(staniule @ 2009 07 23, 17:08)
silpna ir dusina...tik svoris nekrenta,aciu dievui...snd dare kaklo echoskopija.skydliauke normali ...o limfmazgiai kur vidury kaklo 1mm kur po zandikauliu 1.2-2.2cm gan didoki.su aiskiai isreikstais vartais.(nezinau ka reiskia) sake kad nepanasus i piktus...o pas jus kokio dydzio?
Papildyta:
nepaminejau,kad jau daugiau nei puse metu temp 37.1-37.5 kartais nebuna...del to l.ir nervinuos
*

Pas mane kakle daug padidejusiu limfmazgiu, didziausias 19 mm. cia taip nustate vasari, o dar eisiu uz savaites pasitikrinti, matysim ar vietoj stovi ir nedideja. pazastyse irgi yra, bet lb maziukai, iki 1 cm, tai sake normalu. O apie vartus neteko girdeti ka tai reiskia.. g.gif
O plaucius svietetes?
staniule
plaucius svieciau pries 8men. tai kazin ar vel reikia sviesti,siuntima turiu.tai pas jus nedidelis,jai tik 19mm? pas mane virs 2cm.nzn ar nekreipt demesio,nes kitaip ir is proto iseisiu
Au_soleil
QUOTE(staniule @ 2009 07 24, 09:48)
plaucius svieciau pries 8men. tai kazin ar vel reikia sviesti,siuntima turiu.tai pas jus nedidelis,jai tik 19mm? pas mane virs 2cm.nzn ar nekreipt demesio,nes kitaip ir is proto iseisiu
*

Nu jei ka tik infekcija ar virusas buvo, tai nieko tokio, sumazeti turetu laikui begant. Nors man pvz po to prasirgto ebstein - baro viruso nesumazeja jie unsure.gif gali net visam laikui likti. As siulyciau dar nueiti pas infektologe, nes tie limfmazgiai nuo infekciju ir buna, tai reiktu kad ji pasiziuretu ir atliktu kokius tyrimus, pakonsultuotu.
Normalus limfmazgis skaitosi, jei jis iki 1 cm. mane kai echoskopavo santariskese, tai ta echoskopuotoja kelis kartus klause ar as nekarsciuoju, nes limfmazgiu lb daug padidejusiu kakle, tai buvau persigandusi, nors pilve jokiu zidiniu nebuvo, kepenys ir bluznis normoj. tai as jos klausiau ar cia lb blogai del to kaklo, bet sako as nieko negaliu pasakyt, hematologe pasakys. O ji pasake tiesiog stebeti, maziau ciupinetis ir ramiai gyventi, nes taip pergyvenant galima ir liga isivaryti. Tai as jus tikrai suprantu kaip jus pergyvenat... unsure.gif
staniule
eisiu liepos 29 d.pas infektologe.labai pergyvenu.norim leliuka planuot.nu zodziu..trys dakatarai pasake,nurimt.tai as jauciuosi kaip specialiai ieskanti ligu ir l.norinti sirgti biggrin.gif
Papildyta:
vidaus organu echo daryta gal pries men.viskas gerai sake
netobula
Man kirksnyse limfmazgius pirma karta gydytojas pastebejo mazdaug pries 10 m., keista, bet pati ju kazkaip neuzciuopiau ir net nezinojau, kad tokie yra. Liepe stebeti, ar nedideja ir po metu nueiti pas seimos gyd. pasitikrinti. Man nedidejo, tai iki siol del sito dalyko nesityriau blush2.gif Dar ir pazastyje uzciuopiu du slankiojancius limfmazgius. Pazistamu mediku netiesiogiai buvau uzklaususi, ar cia blogai, ar vertetu nerimauti, tai gavau neaiskius atsakymus, kad nieko baisaus, svarbu, kad jie nedidetu... Pries 1,5 m. dariausi krutu echoskopija, tai uzsiminiau tai gydytojai apie limfmazgius pazastyje ir kirksnyje, tai ji pasake, kad pazastyje pas mane apskritai mato 9 limfmazgius doh.gif Bet nuramino, kad ju buvimas nieko blogo nereiskia, aiskino, kad gal cia kazkokiu buvusiu ligu pasekmes, kad tie limfmazgiai panasus i puslytes ar balionelius (nu kazkas tokio...). Tai apsiraminau, bet vis tiek laikas nuo laiko as juos ciupinejuosi, ziuriu, ar nedideja, nes apskritai tai hipochondrike esu didele doh.gif
kycca
Uzciuopiau toki slankiojanti guzeli pailga (grudo dydzio) pilvo sone, ar tai gali buti limfmazgis?
Mauškytė
Sveikos, papasakosiu savo istorija su limfmazgiais.Na pradzioje turedavau temperaturos nedaug 37 ir kelios dalis,pastoviai silpnai jausdavaus ir labai miego noredavau, beja kazka kakle jauciau,kai pasukdavau galva pradedavo dusint.Ziema prasidejo nesibaigiantis kosulys,galvojau kad koks plauciu uzdegimas.Pavasari dar pablogejo pradejo krist svoris nezymiai,temperatura iki 38 uzkildavo,kiekviena ryta slapia pabusdvau,na galesiau pradejo niezet kuna,o ypac koju padus.O virsune buvo kai ant kaklo isoko didziausias guzas - limfmazgis.Tada su mama labai isigandom staigiai pas gydytojus,vargais negalais pagulde i ligonone,o ten susiruose man ji isoperuot.Po oreracijos paaiskejo, kad jie nieko man neispjove, darinys buvo neoperuojamas tik paeme dalele istirt,o dabar del gydytojo nesupratingumo turiu didziausia randa ant kaklo.Galejo padaryt biopsija, o ne operuot.Tyrimo rezultatas - Hodzkino limfoma II stadija (kraujo vezio forma) limfmazgiai buvo isplite ir plauciuose.Gydytojas pasiunte pas onkologa,ten daugybe tyrimu,nustate ta pati ir paskyre gydyma hemoterapija.Jau 5 metai kaip sveika. smile.gif Norejau pasakyt kad nejuokautumet su jais,isitirkit krauja (spec. tyrimas), kad butu ramiau.
Au_soleil
QUOTE(almukass83 @ 2009 10 02, 14:52)
Norejau pasakyt kad nejuokautumet su jais,isitirkit krauja (spec. tyrimas), kad butu ramiau.
*

Koks cia spec. tyrimas? 4u.gif
Mauškytė
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 10 04, 12:41)
Koks cia spec. tyrimas? 4u.gif
*

Na as ne gydytoja tau tiksliai neatsakysiu (manau, kad hemotologinis kraujo tyrimas),bet tikrai zinau kad poliklinikoje is paprasto kraujo tyrimo nenustato,man tik rodydavo leukocitu padidejima,o is sito tyrimo mato ar liga atsinaujino ar ne.
kontraversija1
QUOTE(almukass83 @ 2009 10 05, 15:01)
Na as ne gydytoja tau tiksliai neatsakysiu (manau, kad hemotologinis kraujo tyrimas),bet tikrai zinau kad poliklinikoje is paprasto kraujo tyrimo nenustato,man tik rodydavo leukocitu padidejima,o is sito tyrimo mato ar liga atsinaujino ar ne.
*

Pirmiausia, Almukass83 sveikinu iveikus liga!
Kokio dydzio tavo limfmazgis buvo? As turiu kelis kakle jau apie 7 menesius. Ejau per visus daktarus, visi sako,kad nieko blogo, limfmazgiai tik aktyvus nuo buvusiu infekciju. Kraujo tyrimas parode,kad persirgta eibstein barr virusu ir taksoplazmoze. Dare ultragarso tyrima,tai limfmazgiai siek tiek didesni nei 1 cm. Kadangi pergyvenau siaubingai,tai daktaro isprasiau,kad duotu siuntima biopsijai su adata, bet mano limfmazgiai buvo per mazi ir niekaip negalejo paimti pakankamai meginio. Taigi po paskutinio apsilankymo pas daktara, man buvo pasakyta,kad viskas yra gerai, stebeti ar jie nedideja ir liepe eiti namo ir baigti pergyventi. Ech, lengva jiems taip sakyti.... Bandau susitaikyti,kad kakle turiu tuos limfmazgius,bet baisu,kad nebutu daktarai praleide rimtos ligos.
Au_soleil
QUOTE(kontraversija1 @ 2009 10 05, 15:22)
Pirmiausia, Almukass83 sveikinu iveikus liga!
Kokio dydzio tavo limfmazgis buvo? As turiu kelis kakle jau apie 7 menesius. Ejau per visus daktarus, visi sako,kad nieko blogo, limfmazgiai tik aktyvus nuo buvusiu infekciju. Kraujo tyrimas parode,kad persirgta eibstein barr virusu ir taksoplazmoze. Dare ultragarso tyrima,tai limfmazgiai siek tiek didesni nei 1 cm. Kadangi pergyvenau siaubingai,tai daktaro isprasiau,kad duotu siuntima biopsijai su adata, bet mano limfmazgiai buvo per mazi ir niekaip negalejo paimti pakankamai meginio. Taigi po paskutinio apsilankymo pas daktara, man buvo pasakyta,kad viskas yra gerai, stebeti ar jie nedideja ir liepe eiti namo ir baigti pergyventi. Ech, lengva jiems taip sakyti.... Bandau susitaikyti,kad kakle turiu tuos limfmazgius,bet baisu,kad nebutu daktarai praleide rimtos ligos.
*

Kontraversija1, man lygiai tas pats, tik kad as prasirgus ebstein baro virusu.
As jau kakle gal 2 metai turiu tuos lifmamzgius, ir jie kaip nepranyksta taip nepranyksta doh.gif net nezinau kada prasirgau tuo virusu, bet tiesiog kazkada pastebejau limfmazgi kakle ir nuo to viskas prasidejo... biopsijos ir as norejau, bet hematologe santariskese apciupinejusi pasake kad per mazas. Pas mane didziausias gal 2 cm kaip jie ten nustate, bet as tokio neapciuopiu.. liepe stebeti ir viskas.. O kaip pas taev kraujo tyrimai? plauciu echo dare? jokiu pakitimu? nes man tai "ryskesnis" plauciu vaizdas kazkaip.. doh.gif
shopmania
As visa vaikyste turejau limfmazgiu ant kaklo- ko tik mama ir mociute nedare: visokie liaudiski kompresai ant manes buvo isbandyti. Paauglyteje dingo smile.gif.
Dabar tai trumpam atsiranda, kai skauda, gerkle, ar danti, ar koks herpesas (kaip dabar sad.gif ) isdygo. Kartu su ligos vaistukais pageriu nuo uzdegimo ir praeina.

Sako, kad vaikysteje padejo kompresas: kazkokio smirdincio grybo saknis (miske jis atpazystamas, nes aplink ji skraido muses, reikia labai atsargiai su peiliu per atstuma israuti, nes vos ne standzios zele pavidalo yra) imerkta i spirita. Apvyniodavo kakla siltai, ir taip miegodavau.
Gal kas isbandys, ir pades.
kontraversija1
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 10 05, 21:30)
Kontraversija1, man lygiai tas pats, tik kad as prasirgus ebstein baro virusu.
As jau kakle gal 2 metai turiu tuos lifmamzgius, ir jie kaip nepranyksta taip nepranyksta  doh.gif net nezinau kada prasirgau tuo virusu, bet tiesiog kazkada pastebejau limfmazgi kakle ir nuo to viskas prasidejo... biopsijos ir as norejau, bet hematologe santariskese apciupinejusi pasake kad per mazas. Pas mane didziausias gal 2 cm kaip jie ten nustate, bet as tokio neapciuopiu.. liepe stebeti ir viskas.. O kaip pas taev kraujo tyrimai? plauciu echo dare? jokiu pakitimu? nes man tai "ryskesnis" plauciu vaizdas kazkaip..  doh.gif
*

Tai ne viena as cia tokia!! Plauciu man nesviete, o kraujas tai idealus. Mane is viso apziurejo 8 skirtingi daktarai,tai nieko nebelieka tik jais tiketi smile.gif O tau per tuos pora metu jie visai nepasikeite?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.