Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

plaucius svieciau pries 8men. tai kazin ar vel reikia sviesti,siuntima turiu.tai pas jus nedidelis,jai tik 19mm? pas mane virs 2cm.nzn ar nekreipt demesio,nes kitaip ir is proto iseisiu
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2009 07 24, 09:48)
plaucius svieciau pries 8men. tai kazin ar vel reikia sviesti,siuntima turiu.tai pas jus nedidelis,jai tik 19mm? pas mane virs 2cm.nzn ar nekreipt demesio,nes kitaip ir is proto iseisiu


Nu jei ka tik infekcija ar virusas buvo, tai nieko tokio, sumazeti turetu laikui begant. Nors man pvz po to prasirgto ebstein - baro viruso nesumazeja jie unsure.gif gali net visam laikui likti. As siulyciau dar nueiti pas infektologe, nes tie limfmazgiai nuo infekciju ir buna, tai reiktu kad ji pasiziuretu ir atliktu kokius tyrimus, pakonsultuotu.
Normalus limfmazgis skaitosi, jei jis iki 1 cm. mane kai echoskopavo santariskese, tai ta echoskopuotoja kelis kartus klause ar as nekarsciuoju, nes limfmazgiu lb daug padidejusiu kakle, tai buvau persigandusi, nors pilve jokiu zidiniu nebuvo, kepenys ir bluznis normoj. tai as jos klausiau ar cia lb blogai del to kaklo, bet sako as nieko negaliu pasakyt, hematologe pasakys. O ji pasake tiesiog stebeti, maziau ciupinetis ir ramiai gyventi, nes taip pergyvenant galima ir liga isivaryti. Tai as jus tikrai suprantu kaip jus pergyvenat... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 24 liepos 2009 - 09:21
eisiu liepos 29 d.pas infektologe.labai pergyvenu.norim leliuka planuot.nu zodziu..trys dakatarai pasake,nurimt.tai as jauciuosi kaip specialiai ieskanti ligu ir l.norinti sirgti biggrin.gif
Papildyta:
vidaus organu echo daryta gal pries men.viskas gerai sake
Atsakyti
Man kirksnyse limfmazgius pirma karta gydytojas pastebejo mazdaug pries 10 m., keista, bet pati ju kazkaip neuzciuopiau ir net nezinojau, kad tokie yra. Liepe stebeti, ar nedideja ir po metu nueiti pas seimos gyd. pasitikrinti. Man nedidejo, tai iki siol del sito dalyko nesityriau blush2.gif Dar ir pazastyje uzciuopiu du slankiojancius limfmazgius. Pazistamu mediku netiesiogiai buvau uzklaususi, ar cia blogai, ar vertetu nerimauti, tai gavau neaiskius atsakymus, kad nieko baisaus, svarbu, kad jie nedidetu... Pries 1,5 m. dariausi krutu echoskopija, tai uzsiminiau tai gydytojai apie limfmazgius pazastyje ir kirksnyje, tai ji pasake, kad pazastyje pas mane apskritai mato 9 limfmazgius doh.gif Bet nuramino, kad ju buvimas nieko blogo nereiskia, aiskino, kad gal cia kazkokiu buvusiu ligu pasekmes, kad tie limfmazgiai panasus i puslytes ar balionelius (nu kazkas tokio...). Tai apsiraminau, bet vis tiek laikas nuo laiko as juos ciupinejuosi, ziuriu, ar nedideja, nes apskritai tai hipochondrike esu didele doh.gif
Atsakyti
Uzciuopiau toki slankiojanti guzeli pailga (grudo dydzio) pilvo sone, ar tai gali buti limfmazgis?
Atsakyti
Sveikos, papasakosiu savo istorija su limfmazgiais.Na pradzioje turedavau temperaturos nedaug 37 ir kelios dalis,pastoviai silpnai jausdavaus ir labai miego noredavau, beja kazka kakle jauciau,kai pasukdavau galva pradedavo dusint.Ziema prasidejo nesibaigiantis kosulys,galvojau kad koks plauciu uzdegimas.Pavasari dar pablogejo pradejo krist svoris nezymiai,temperatura iki 38 uzkildavo,kiekviena ryta slapia pabusdvau,na galesiau pradejo niezet kuna,o ypac koju padus.O virsune buvo kai ant kaklo isoko didziausias guzas - limfmazgis.Tada su mama labai isigandom staigiai pas gydytojus,vargais negalais pagulde i ligonone,o ten susiruose man ji isoperuot.Po oreracijos paaiskejo, kad jie nieko man neispjove, darinys buvo neoperuojamas tik paeme dalele istirt,o dabar del gydytojo nesupratingumo turiu didziausia randa ant kaklo.Galejo padaryt biopsija, o ne operuot.Tyrimo rezultatas - Hodzkino limfoma II stadija (kraujo vezio forma) limfmazgiai buvo isplite ir plauciuose.Gydytojas pasiunte pas onkologa,ten daugybe tyrimu,nustate ta pati ir paskyre gydyma hemoterapija.Jau 5 metai kaip sveika. smile.gif Norejau pasakyt kad nejuokautumet su jais,isitirkit krauja (spec. tyrimas), kad butu ramiau.
Atsakyti
QUOTE(almukass83 @ 2009 10 02, 14:52)
Norejau pasakyt kad nejuokautumet su jais,isitirkit krauja (spec. tyrimas), kad butu ramiau.


Koks cia spec. tyrimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 10 04, 12:41)
Koks cia spec. tyrimas? 4u.gif

Na as ne gydytoja tau tiksliai neatsakysiu (manau, kad hemotologinis kraujo tyrimas),bet tikrai zinau kad poliklinikoje is paprasto kraujo tyrimo nenustato,man tik rodydavo leukocitu padidejima,o is sito tyrimo mato ar liga atsinaujino ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almukass83: 05 spalio 2009 - 14:02
QUOTE(almukass83 @ 2009 10 05, 15:01)
Na as ne gydytoja tau tiksliai neatsakysiu (manau, kad hemotologinis kraujo tyrimas),bet tikrai zinau kad poliklinikoje is paprasto kraujo tyrimo nenustato,man tik rodydavo leukocitu padidejima,o is sito tyrimo mato ar liga atsinaujino ar ne.


Pirmiausia, Almukass83 sveikinu iveikus liga!
Kokio dydzio tavo limfmazgis buvo? As turiu kelis kakle jau apie 7 menesius. Ejau per visus daktarus, visi sako,kad nieko blogo, limfmazgiai tik aktyvus nuo buvusiu infekciju. Kraujo tyrimas parode,kad persirgta eibstein barr virusu ir taksoplazmoze. Dare ultragarso tyrima,tai limfmazgiai siek tiek didesni nei 1 cm. Kadangi pergyvenau siaubingai,tai daktaro isprasiau,kad duotu siuntima biopsijai su adata, bet mano limfmazgiai buvo per mazi ir niekaip negalejo paimti pakankamai meginio. Taigi po paskutinio apsilankymo pas daktara, man buvo pasakyta,kad viskas yra gerai, stebeti ar jie nedideja ir liepe eiti namo ir baigti pergyventi. Ech, lengva jiems taip sakyti.... Bandau susitaikyti,kad kakle turiu tuos limfmazgius,bet baisu,kad nebutu daktarai praleide rimtos ligos.
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2009 10 05, 15:22)
Pirmiausia, Almukass83 sveikinu iveikus liga!
Kokio dydzio tavo limfmazgis buvo? As turiu kelis kakle jau apie 7 menesius. Ejau per visus daktarus, visi sako,kad nieko blogo, limfmazgiai tik aktyvus nuo buvusiu infekciju. Kraujo tyrimas parode,kad persirgta eibstein barr virusu ir taksoplazmoze. Dare ultragarso tyrima,tai limfmazgiai siek tiek didesni nei 1 cm. Kadangi pergyvenau siaubingai,tai daktaro isprasiau,kad duotu siuntima biopsijai su adata, bet mano limfmazgiai buvo per mazi ir niekaip negalejo paimti pakankamai meginio. Taigi po paskutinio apsilankymo pas daktara, man buvo pasakyta,kad viskas yra gerai, stebeti ar jie nedideja ir liepe eiti namo ir baigti pergyventi. Ech, lengva jiems taip sakyti.... Bandau susitaikyti,kad kakle turiu tuos limfmazgius,bet baisu,kad nebutu daktarai praleide rimtos ligos.


Kontraversija1, man lygiai tas pats, tik kad as prasirgus ebstein baro virusu.
As jau kakle gal 2 metai turiu tuos lifmamzgius, ir jie kaip nepranyksta taip nepranyksta doh.gif net nezinau kada prasirgau tuo virusu, bet tiesiog kazkada pastebejau limfmazgi kakle ir nuo to viskas prasidejo... biopsijos ir as norejau, bet hematologe santariskese apciupinejusi pasake kad per mazas. Pas mane didziausias gal 2 cm kaip jie ten nustate, bet as tokio neapciuopiu.. liepe stebeti ir viskas.. O kaip pas taev kraujo tyrimai? plauciu echo dare? jokiu pakitimu? nes man tai "ryskesnis" plauciu vaizdas kazkaip.. doh.gif
Atsakyti
As visa vaikyste turejau limfmazgiu ant kaklo- ko tik mama ir mociute nedare: visokie liaudiski kompresai ant manes buvo isbandyti. Paauglyteje dingo smile.gif.
Dabar tai trumpam atsiranda, kai skauda, gerkle, ar danti, ar koks herpesas (kaip dabar sad.gif ) isdygo. Kartu su ligos vaistukais pageriu nuo uzdegimo ir praeina.

Sako, kad vaikysteje padejo kompresas: kazkokio smirdincio grybo saknis (miske jis atpazystamas, nes aplink ji skraido muses, reikia labai atsargiai su peiliu per atstuma israuti, nes vos ne standzios zele pavidalo yra) imerkta i spirita. Apvyniodavo kakla siltai, ir taip miegodavau.
Gal kas isbandys, ir pades.
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 10 05, 21:30)
Kontraversija1, man lygiai tas pats, tik kad as prasirgus ebstein baro virusu.
As jau kakle gal 2 metai turiu tuos lifmamzgius, ir jie kaip nepranyksta taip nepranyksta  doh.gif net nezinau kada prasirgau tuo virusu, bet tiesiog kazkada pastebejau limfmazgi kakle ir nuo to viskas prasidejo... biopsijos ir as norejau, bet hematologe santariskese apciupinejusi pasake kad per mazas. Pas mane didziausias gal 2 cm kaip jie ten nustate, bet as tokio neapciuopiu.. liepe stebeti ir viskas.. O kaip pas taev kraujo tyrimai? plauciu echo dare? jokiu pakitimu? nes man tai "ryskesnis" plauciu vaizdas kazkaip..  doh.gif


Tai ne viena as cia tokia!! Plauciu man nesviete, o kraujas tai idealus. Mane is viso apziurejo 8 skirtingi daktarai,tai nieko nebelieka tik jais tiketi smile.gif O tau per tuos pora metu jie visai nepasikeite?
Atsakyti