Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(**Ingute** @ 2011 05 27, 08:01)
Na daznai limfmazgiai padideja ir del kitu priezasciu. Dilgeline taip pat del zydinciu medziu gali buti, ar del kito alergeno tuo labiau jei ji umi, o ne letine.  maniskiui tai pirmuosius padidejusius limfmazgius siejo su alergija, nes jis alergiskas pienui, kiausiniams buvo, pienas dar vis liko, limfmazgiai taip pat, bet tie nauji atsirade, mane neramina, plius prakaitavimas naktinis, nors jis kaip ir ne kasdienis, pradesim nuo pirmadienio, daktaru maratonus, taip kaip pries metus, bet tuomet dar nebuvau susidurus su gydytoju apatija, dabar jau zinau, kad jei nori kazko pasiekti turi stovet ant galvos arba temti tepti tepti...  verysad.gif


Taip, limfmazgiai gali padideti del daugybes priezasciu: bakterines, virusines infekcijos, alergijos. Mano dukrai alergijos kaip ir nerasta, nes eozinofilai normoje, imunoglobulinas E irgi normoje. Sie rodikliai esant alerginei reakcijai paprastai padideja. Bakterines infekcijos tikimybe maza (buvo itarimu del tbc), nes C reaktyvinis baltymas - tik 0.1, be to yra leukocitu formules nuokrypis i desine (daug limfocitu), beje jau yra pirminis kaulu ciulpu punkcijos atsakymas -rasta atipiniu limfocitu, kadangi siandien nera gydytojos, kuri tiria paimta medziaga, visas atsakymas bus pirmadieni. Temperatura laikosi 37.1-37.3 doh.gif .
Priklausomai nuo pilno punkcijos atsakymo, gali daryti limfmazgio biopsija. Arba ne. Dar negauti atsakymai del citomegalo ir Epstein - Baro viruso.
O Jusu sunus kaip daznai prakaituoja? Gal tiesiog per siltai apklotas, ar antklode ne sintetine? Bet kokiu atveju,del sventos ramybes, prasyciau siuntimo pas hematologa schmoll.gif.
Atsakyti
QUOTE(Kadar @ 2011 05 27, 19:32)
Taip, limfmazgiai gali padideti del daugybes priezasciu: bakterines, virusines infekcijos, alergijos. Mano dukrai alergijos kaip ir nerasta, nes eozinofilai normoje, imunoglobulinas E irgi normoje. Sie rodikliai esant alerginei reakcijai paprastai padideja. Bakterines infekcijos tikimybe maza (buvo itarimu del tbc), nes C reaktyvinis baltymas - tik 0.1, be to yra leukocitu formules nuokrypis i desine (daug limfocitu), beje jau yra pirminis kaulu ciulpu punkcijos atsakymas -rasta atipiniu limfocitu, kadangi siandien nera gydytojos, kuri tiria paimta medziaga, visas atsakymas bus pirmadieni. Temperatura laikosi 37.1-37.3  doh.gif .
Priklausomai nuo pilno  punkcijos atsakymo, gali daryti limfmazgio biopsija. Arba ne. Dar negauti atsakymai del citomegalo ir Epstein - Baro viruso.
O Jusu sunus kaip daznai prakaituoja? Gal tiesiog per siltai apklotas, ar antklode ne sintetine? Bet kokiu atveju,del sventos ramybes, prasyciau siuntimo pas hematologa  schmoll.gif.


Na prakaituoja jis dazniausiai pries uzmiegant, veliau gilaus miego metu ir ryte atsikelus kaip ir viskas gerai. Na kambarys tikrai nera saltas, bet anklode plonyte ir lengva is naturalaus pluosto.Pries keleta dienu darem bendra kraujo tyrima, kaip ir viskas gerai , vos padidejes hemoglobinas ir kraujo klampumas, kalbejau su keleta pediatru, liepe daugiau skysciu gerti, o del limfmazgiu pries einant pas hematologus siulo pasidaryti echoskopija vidaus organu, taip ir darysim artimiausiu metu...
Atsakyti
Isaiskejo mano mazylio padidejusiu limfmazgiu priezastis - infekcine mononukleoze, pasirodo prie visu padidejusiu limfmazgiu dar ir bluznis bei kepenys padidejusios blink.gif nors jokiu simptomu daugiau nera kraujas blogas, tikiuosi, kad greitai issikapanosim ir viskas atsistatys 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal jau kokius 10 metu turiu viso kuno padidejusius limfmazgius, ne, bent jau visur, kur juos imanuoma apciuot... Kaklo, maziau jauciami pazastyse, ir didziausi kirksnyse. Yra ir yra, kaip sakant, tikrinausi pries kokius 5 metu, nustate, kad turiu citomegalo virusa, tiesa, atrodo, nebeaktyvu.. Plius dar ilgus metus turejau organizme tunancia infekcija - tinzilita, pasalinus tonziles, infeksija isnyko, bet limfmazgiai, ko gero, dar labaiu padidejo. Na, su tuom ir gyvenau - gydytoju verdiktas - taip GALI buti, padideje limfmazgiai dar nera liga. O pastaruoju metu pradejau periodiskai jaust kirksnies limfmazgius, sioks toks maudimas atsiranda. Kraujo tyrimas darytas ne per seniausiai, tai jis geras. Ar kas esate susidures su panasiom problemom?
Atsakyti
Sveiki,
panikuoju visiskai, nes kirksnyje atsirado guziukas, pas ginekologe viskas gerai, kraujo tyrimas rodo, kad viskas gerai issyrus padidejusi Eo, kas reiskia reakcija i alergija sad.gif
Ar gali buti kitu ligu, isskyrus limfoma????
Atsakyti
QUOTE(zose @ 2011 12 04, 01:15)
Sveiki,
panikuoju visiskai, nes kirksnyje atsirado guziukas, pas ginekologe viskas gerai, kraujo tyrimas rodo, kad viskas gerai issyrus padidejusi Eo, kas reiskia reakcija i alergija sad.gif
Ar gali buti kitu ligu, isskyrus limfoma????


nebūtinai turi būti limfoma smile.gif
Atsakyti
sveiki, pas mane padidejo limfmazgiai uz ausies, atsirado du, tokie didoki issoke, tuo metu sukarsciavau, rode padidejusi kieki monocitu, geriau antibiotikus, per sav jie sumazejo, dabar dvi savaites, bet vis dar yra, gyd sake raudona gerkle, gal zinote per kiek laiko atsistato jie? nes man paklausus ar nereikia kokiu tyrimu atlikt, atreze jei del limfmazgiu jaudinuos i nervu gyd reiketu kreiptis, atrodo susergi karta per 5 metus ir taip gyd trugdyt negali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egasonka @ 2012 11 22, 16:47)
sveiki, pas mane padidejo limfmazgiai uz ausies, atsirado du, tokie didoki issoke, tuo metu sukarsciavau, rode padidejusi kieki monocitu, geriau antibiotikus, per sav jie sumazejo, dabar dvi savaites, bet vis dar yra, gyd sake raudona gerkle, gal zinote per kiek laiko atsistato jie? nes man paklausus ar  nereikia kokiu tyrimu atlikt, atreze jei del limfmazgiu jaudinuos i nervu gyd reiketu kreiptis, atrodo susergi karta per  5 metus ir taip gyd trugdyt negali doh.gif


mano irgi jau metus padidėjęs nugaros pusėj, iškart, kur plaukai prasideda. buvau pas hematologę, nusiuntė ekoskopo, ekoskopuotoja pasakė, jei pamatytumėt, kokie yra giliau kakle, kurių užčiuopt neina, išsigąstumėt. žodžiu, pasakė, kad čia normalu. nuo įvairių infekcijų padidėja, tai apsiraminau. O vaikui mano tai du limfmazgius išpjovė, darė biopsiją, viskas gerai buvo, dabar vėl toje vietoje yra padidėjęs limfmazgis, toks kaip maximos rutuliukas, kai pasuka galvytę į šoną, ant kakliuko iššoksta, net vizualiai matosi, dar šalia yra daug aplinkui mažiukų, bet galvoju, kas metus tai vaiko nepjaustys g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš čia pasiklausti norėčiau tų, kurioms gal irgi panašiai buvo. Daug prisiskaičiau apie limfmazgius ir lipomas, bet užduoti klausimą vistiek nepamaišys 4u.gif ant sprando, kairėje pusėje ( ta vieta, kur kaukolė jungiasi su stuburu) kažkaip čiupinėdama užčiuopiau guziuką. Gal žirnio dydžio. Vizualiai nesimato, kitoj pusėj irgi nėra. Tik va nežinau ar jis visada buvo ar tik neseniai atsirado, ankščiau niekada ten nesičiupinėdavau biggrin.gif negaliu suprast jis paslankus ar ne, toks jausmas, kad ten išvis kažkokia sausgyslė lotuliukas.gif Guziukas neskaudus. Gal kurios nors susidūrusios su tuo? Ačiū 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Limfazmgiai padideti gali bet kurioje vietoj ir nuo ne vienos priezasties, daznai tai buna koks uzdegimas, bet jeigu zirno dydzio tai nedidukas. pvz. zinau, kad kirksnyje jeigu yra iki 1cm guzelis tai normalu ir nieko nedaro. tai siuo atveju gal taip pat:)




QUOTE(sweetutte @ 2013 07 15, 18:46)
Sveikos 4u.gif  aš čia pasiklausti norėčiau tų, kurioms gal irgi panašiai buvo. Daug prisiskaičiau apie limfmazgius ir lipomas, bet užduoti klausimą vistiek nepamaišys  4u.gif ant sprando, kairėje pusėje ( ta vieta, kur kaukolė jungiasi su stuburu) kažkaip čiupinėdama užčiuopiau guziuką. Gal žirnio dydžio. Vizualiai nesimato, kitoj pusėj irgi nėra. Tik va nežinau ar jis visada buvo ar tik neseniai atsirado, ankščiau niekada ten nesičiupinėdavau  biggrin.gif negaliu suprast jis paslankus ar ne, toks jausmas, kad ten išvis kažkokia sausgyslė  lotuliukas.gif Guziukas neskaudus. Gal kurios nors susidūrusios su tuo? Ačiū  4u.gif  ax.gif

Atsakyti
sveikutes,norejau paklaust kurioj vietoj kakle turetu uzsiciuopt tie limfmazgiai,man skausmingi is abieju pusiu yra guzeliai,ties kaklo viduriu,panasiai kur skydliauke ar gerkle,kai tik prasideda kaklas,uzsiciuopia stipriai atlosus galva i virsu.ar buna limfmazgiai tokioje vietoje,nes pamenu kai turejau nuo asmai gydyti paskirtu vaistu isivariusi burnoj pienlige,tai buvo kakle padideje mazgeliai,bet sonuose,netoli ausu.gal galit ap[sviest,buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(Emiliomamayte @ 2013 11 22, 21:28)
sveikutes,norejau paklaust kurioj vietoj kakle turetu uzsiciuopt tie limfmazgiai,man skausmingi is abieju pusiu yra guzeliai,ties kaklo viduriu,panasiai kur skydliauke ar gerkle,kai tik prasideda kaklas,uzsiciuopia stipriai atlosus galva i virsu.ar buna limfmazgiai tokioje vietoje,nes pamenu kai turejau nuo asmai gydyti paskirtu vaistu isivariusi burnoj pienlige,tai buvo kakle padideje mazgeliai,bet sonuose,netoli ausu.gal galit ap[sviest,buciau labai dekinga

astma, pienligė, padidėję limfmazgiai...
Norėčiau pasiūlyti perskaityti šitą straipsnį
Gal ir daugiau simptomų atpažintum?
Šiaip padidėję limfmazgiai rodytų perkrautą atliekų šalinimo sistemą.
Atsakyti