Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

mano pazastys nuo pat gimimo atrode visualiai bjauriai, tokie guzai buvo dideli. Tai vieniem gydytojam atrode, kad ten lifmazgiai, kitiem, kad kazkokie raumenukai... tie lt gydytojai schmoll.gif. bet kol nerodydavau niekam pazastu, tai gyvenau ramiai:)
brestant, desinej pazasty lyg ir truputi pamazejo, arba kairej padidejo.
paskui prasidejo nemalonus pojuciai toj kairej pazasty, intuityviai manau, kad nuo liemeneles su lankeliais, bet gal ir klystu. nuejau pas seimos gydytoja, tai nusiunte i onkologini kruties vezio paziuret, nerado, tik kazkoki uzsikimsusi latakeli, kuriam neteike jokios reikshmes. tada dar nusiunte pas neurologa, nieko nerado, pas infektologa, ji pasake, kad limfmazgis tikrai padidejes ir nusiunte citomegalo ir toxoplazmozes issitirt, irgi nerado..
atrode, kad praejo tas verzimas tox pazasty, bet dabar vel atsirado:( ir toj kairej pazasty uzciuopiu tokia lyg ir stora gysla, kitoj pazasty irgi, bet mazesne. Dar dabar skauda gerkle, tai gal nuo to, ka?
zodziu mama, sako, kad man reikia pas psichologa eit, o ne pas gydytoja:)
bet man vis tiek neramu, tox jausmas, kad dabar jauchiu ta limfmazgi, ar ka ten, net kai ranka judinu.
ar kam yra buve taip? plyz, sakykit, kad cia nuo liemeneles...
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2004 09 24, 21:37)
Pries kokius metus ar daugiau tepdamasi kremuku kojyte uzciuopiau slaunies uzpakalineje dalyje kazkoki nedideli sukietejima. Pasiskaiciau medicinines literaturos ir nusprendziau, kad man limfoma ar kazkas panasaus. unsure.gif  Vienu zodziu, pradejau ruostis mirciai  laugh.gif

Netrukus sveciavomes pas giminaiti chirurga, kuriam parodziau savo beda ir paklausiau, ar tai vezys. Tas gerai apciupinejo, skaniai nusijuoke ir pasake, kad nera ko rupintis, tik riebalinio audinio liaukute uzsikimsus.

Dabar ziuriu, kad tas guziukas jau padidejes ir net vizualiai siek tiek matosi.  unsure.gif  Ar man ji pjaut reiktu, a tept kuo nors, ar i onkologini begt?  ohmy.gif


Pasakysiu bajerį - kai pastojau, mano guziukas pradėjo mažėti - dabar gal mažiau nei pusė buvusio dydžio beliko thumbup.gif
Atsakyti
Turejau ir as kazka tokio blush2.gif gydytoja sake, kad tikriausiai nuo anticeliulitinio kremo taip nutiko (o naudojau as ji tik metus 2 kartus per diena). Jokiu vaistu man neisrase, tik patare masazuot ta vieta. Na, tai masazavau, dar vis spiritu itrindavau(gal jis niekuo ir nepadejo, bet pati ramiau jauciausi, kad KAZKA darau. Praejo daugiau kaip 2 men. ir to "bieso" nejauciu. Tik kazkaip vis dar nedrasu tais anticeliulitais teptis ax.gif
Atsakyti
pas mane kažkas panašaus yra ant pilvuko netoli bambos, po odele užčiuopiu kažkokį mažą darinį, kartais jis didesnis kartais mažesnis, ejau pas gydytoją tikrintis dėl kitko, ir parodžiau as jai tą guzelį, tai ji nusijuokė ir sako nėr čia ko nerimauti, praeis, tai dabar jau ir laukiu....
Atsakyti
Pas mane pries kokius 5 m. buvo nugaroje, apie 1cm. dydzio guzelis riebalinis. Aisku tada nezinoja, kad jis riebalinis, maniau taip pat, kad vezys. Pas gydytojus nejau, nes bijojau isgirsti baisiausia diagnoze. Taip su guzeliu susigyvenom porai metu, kol viena diena bemaigiodamai man jis truko ir issispaude riebalu sluoksnis. Stai tau ir vezys biggrin.gif
Dabar jis isnyko, bet ant kojos slaunies atsirado guzelis, tik kur kas mazesnis verysad.gif
Stai tokia mano istorija doh.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
pasiskaiciau visu problemas, dabar metas ir man pasisakyt smile.gif gal kas nors susidure busit ir mane nors kiek apraminsit, nes tuoj iseisiu is proto smile.gif

tai va, uzciuopiau viena diena guzeli - ne toki jau ir maza, kad matosi po kairiu zandikauliu. ten tikrai limfmazgis. nuejau pas gydytoja - LOR, kadangi nusprendziau, jog ten nuo ausies, gerkles ar kazko panasaus infekcija. patikrino gydytoja nieko nepamate - pasake, kad nieko blogo nera ir net nepatikejo, kad tas limfmazgis tokio dydzio, kokio jai nupasakojau (ne puses kiausinio, kaip cia kazkas jau rase, bet netoli to). o jis sumazejes buvo del to, kad i poliklinika ne taip lengva gi patekti biggrin.gif

esme ta, kad apziurejo mano kakla bendros praktikos gydytoja ir nusprende, kad man struma - problemos su skydliauke, tai israse siuntima pas endokrinologe...
siandien kaip tik pridaviau kraujo biggrin.gif tai turetu ryt but aisku...

na bet ne apie tai. dalykas tas, kad tas nelaimingas limfmazgis vel padidejo :-(
baisiausia, kad jauciu ji gerklej, regis... ryjant seiles... nors aisku, cia ir nuo baimes gali buti, kai visa laika tarsi gumulas gerklej stovi...

jei kas susiduret su limfmazgiu pulsavimu, gal pasidalinsite patirtimi... limfmazgio neskauda, jis apvalus, kokiu 2 cm skersmens...
tiesa, kazkada turi man tyrima skydliaukes echoskopu daryti, tai gal paprasyti, kad ir ta limfmazgi patyrinetu, nes ta gydytoja LOR i mane kaip i kokia kvaile panikuojancia paziurejo ir viskas... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvyte @ 2006 08 16, 16:21)
Laba diena smile.gif
pasiskaiciau visu problemas, dabar metas ir man pasisakyt smile.gif gal kas nors susidure busit ir mane nors kiek apraminsit, nes tuoj iseisiu is proto smile.gif

tai va, uzciuopiau viena diena guzeli - ne toki jau ir maza, kad matosi po kairiu zandikauliu. ten tikrai limfmazgis. nuejau pas gydytoja - LOR, kadangi nusprendziau, jog ten nuo ausies, gerkles ar kazko panasaus infekcija. patikrino gydytoja nieko nepamate - pasake, kad nieko blogo nera ir net nepatikejo, kad tas limfmazgis tokio dydzio, kokio jai nupasakojau (ne puses kiausinio, kaip cia kazkas jau rase, bet netoli to). o jis sumazejes buvo del to, kad i poliklinika ne taip lengva gi patekti biggrin.gif

esme ta, kad apziurejo mano kakla bendros praktikos gydytoja ir nusprende, kad man struma - problemos su skydliauke, tai israse siuntima pas endokrinologe...
siandien kaip tik pridaviau kraujo biggrin.gif tai turetu ryt but aisku...

na bet ne apie tai. dalykas tas, kad tas nelaimingas limfmazgis vel padidejo :-(
baisiausia, kad jauciu ji gerklej, regis... ryjant seiles... nors aisku, cia ir nuo baimes gali buti, kai visa laika tarsi gumulas gerklej stovi...


jei kas susiduret su limfmazgiu pulsavimu, gal pasidalinsite patirtimi... limfmazgio neskauda, jis apvalus, kokiu 2 cm skersmens...
tiesa, kazkada turi man tyrima skydliaukes echoskopu daryti, tai gal paprasyti, kad ir ta limfmazgi patyrinetu, nes ta gydytoja LOR i mane kaip i kokia kvaile panikuojancia paziurejo ir viskas... sad.gif


čia iš tiesų labiau panašu į strūmą arba tiesiog baimės padarinys. Skydliaukės tyrimai parodys. Be to, man rodos, kad tokioje vietoje limfmazgių nėra g.gif
Atsakyti
biggrin.gif
tai limfmazgis iskart po zandikauliu, o striuma kaklo apacioje beveik smile.gif
mane "dvi geros tetos" is karto uzpuole smile.gif
Atsakyti
Pries gerus metus as irgi labai nervinausi del limfmazgiu - yra po pora kirksnyse, uz ausu, ant kaklo uzpakalineje dalyje. Kadangi mediku paranoiskai bijau, tai tirtis nesiryzau, juo labiau ivertinusi visa tu tyrimu turbacijos lygi, sugaista laika ir nervus, rinkau info internete vis labiau save gasdindama ivairiomis ligomis, kol isdrisau paklausti giminaicio mediko apie limfmazgius. Atsakymas buvo toks mazdaug - limfmazgiai patys savaime yra ryskesni pas zmones, turincius liekna kuno sudejima, jie tiesiog lengviau apciuopiami; jei jie nekinta ryskiai be priezasties (priezastis gali buti infekcija, liga ir t.t.), yra ne didesni uz gera pupele, nera dideliu ju telkiniu, nera ko nerimauti. Nusiraminau, ypac ivertinusi tai, kad tie limfmazgiai pas mane rasti seniai, nuo to laiko buvo daryti ir tyrimai visokie. Siaip nuolat juos stebiu, paciupineju, ar nedideja, ir tiek. Kai labai isigilinu kartais, vel pradedu nerimauti, bet cia jau mano charakteris toks - baile esu blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

mano situacija labai panasi i hipohondrikes( gaila, kad ji neparase kaip jai baigesi).

zodziu pries pora menesiu pastebejau patinima pazasty, uzciuopiu kaip ir kokia stora gysla, kol kas niekur nesikreipiau, ir dar man skauda tas vieta kur liemenuko lankeliai randasi, ir kas idomiausia kad siandien specialiai nenesiojau liemenuko , bet tos vietos vistiek skaudejo sad.gif
Atsakyti
aš ir turiu krūva limfmazgių limfmazgių ir antradienį varau pas gydytoją jei bus ne.... kas paverksiu viešai į eterį, bet paskaičius jūsų pasisakymus tai lyg ir ramiau pasidarė, bet jau aš pati sau nustačiau paskutinias stadijas visų įmanomų vėžių
Atsakyti
nejuokaukit geriau.mano puseserei irgi limfmazgiai tai mazejo tai didejo,ne iskart zinoma,bet atrado liga.trecia stadija limfoma.ji grybo gatvej issityre,nes iki tol irgi visi kraujo tyrimai budavo GERI.labai baisi liga ir gydimas labai skausmingas.
Atsakyti