Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

[quote=Kamėja_Mėja,2009 07 18, 10:56]
urupeja2, daili vyninė 4u.gif viskas gražiai tarpusavyje dera thumbup.gif
Aciu, stengiausiai smile.gif Dabar darau raktine derinu 2 servet , bet gal dar ir 3 reikes ax.gif
Atsakyti
savaitgalis ir taip ramu cia ax.gif
Atsakyti
user posted image
Pirmiausia noreciau padekoti uz man skirtas zinutes nepatingejusiems parasyti Efauto,Jennifer,Smufytei,Kamejai-Mėjai Aciuuu 4u.gif
user posted image
O antriausia noriu pagirti dezutes: Jennifer-labai svelni dezute...butu...jei ne tokie ryskus itrinimai,vistik buciau paveiksliuko netrinusi ax.gif ,na bet nekreipk perdaug demesio,savaitgali saule nemenkai i galva kirto...svaigstu truputuka, bet visumoj komplektukas jeginis
user posted image
Balte-man tavo vyndeze labiau patiko negu "uoguota" dezike ax.gif dar tas darbo aprasymas toks itikinanciai vykes, o pas mane laki fantazija-zinok-pavyko isivaizduoti blizgesi...grazu user posted image
Atsakyti
Ne sendinta, o tiesiog įkomponuota:)

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=@Frida@,2009 07 19, 18:30]
Ne sendinta, o tiesiog įkomponuota:)




Pirmoji man kažkaip daug labiau patiko smile.gif.
kažkaip gal dėl to iskilimo tokio senovinio g.gif ..
Antra truputuka banali ,bet čia tik mano nuomonė ;].
Pirma tikrai su;er wub.gif
Atsakyti
[quote=@Frida@,2009 07 19, 18:30]
Man pirmoji patiko 4u.gif
Atsakyti
man ta pirmoji ir thumbup.gif
Atsakyti
As jau pasiruosusi zavetis jusu savaitgalio rezultatais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos jau jusu dabeliai tai.....Patys paciausi 4u.gif Svarbiausia kad tik vieninteliai tokie smile.gif wub.gif Greitu laiku ir as savuosius savaitgalinius ikelsiu ax.gif tik nedrąsu kažkaip rodytis... tokie paprastuciai nera nei sesialiavimu ne kitu ivairiu gudrybiu verysad.gif tik pasendinti truputuka doh.gif Bet nevykusiai unsure.gif
O dar kazką norėjau norėjau parasyti, bet anksti atsikėlus negaliu išsilaikytitai viskas is galvos garuoja doh.gif doh.gif Iki rytojaus paneles thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godzele: 19 liepos 2009 - 22:11
Mini dėžutė "Angelas" smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 20 liepos 2009 - 00:44
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 20, 01:43)
Mini dėžutė "Angelas"  smile.gif


user posted image
Mini pagyrimas...GRAZU...bet mazai mirksiukas.gif (paveiksliukas idomus)
Atsakyti
Labas rytelis.
Kvartetas, Svajūnė, Urupeja2, Kamėja Mėja, Sobieska noriu padėkoti užpastebėjimą ir pagyrimus. Krikštynose visi buvo apžavėti, labai visiems patiko. Vieni klausė iš ko čia padaryta, kiek laiko daryta, buvo spėliojimų kad tai iš akmens lotuliukas.gif
Sobieska, realiai ko gero gražiau atrodo. Dėl skaldymų aš nesu tokia subtili kaip tu. O lopais sendinti man nepatiko. Nebent bus kada gyvenime toks užsakymas. Bet ir privargau aš su šituo rinkiniu, ir merginų klausiau patarimo, ir svarstėme visos kartu, nes visa įtrinta stamperijos auksinė porporina man nulakavus pažaliuoja. ir ne šiaip pažaliuoja, bet iš aukso į elektros spalvą pavirsta. Tai sužinojau kai jau buvau itrynusi visą komplektą ir nebežinojau kokiu laiku man lakuoti kad nepažaluotų šitas. Gi būtų tragedija buvusi. blush2.gif Tai ir purškiau, ir lakavau drebančia ranka, ko gero mėnesį aš šį komplektą meistravau. Ilgiausiai darytas ir didžiausias mano darbas biggrin.gif
Atsakyti