Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

Aciu dar karteli uz pagyras smile.gif
ikea ir aussrine labai nice darbeliai, tokie svarus 4u.gif
Papildyta:
[quote=Kamėja_Mėja,2009 07 25, 23:10]
Labai daili komodėlė wub.gif įsivaizduoju, kiek daug darbo įdėjai, žinant kokia komodėlė miniatiūrinė smile.gif gal gali perfotografuoti ir parodyti šį grožį labiau ryškesnį? 4u.gif
Bandziau siandiena padaryti foto is arciau, nu nesimato to auksinimo kad ir kaip fotkinciau, reikia profesionalaus fotoaparato ir spec apscvietimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 26 liepos 2009 - 22:34
thumbup.gif labai faini darbeliai smagu aki paganyti
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 26, 23:38)
Bandziau siandiena padaryti foto is arciau, nu nesimato to auksinimo kad ir kaip fotkinciau, reikia profesionalaus fotoaparato ir spec apscvietimo doh.gif

Ačiū už pastangas 4u.gif kartais taip gaila, kad negali nufotografuoti tam tikrų efektų verysad.gif

Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka", krašteliai dekoruoti sidabro folija smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 27, 02:22)
Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka", krašteliai dekoruoti sidabro folija  smile.gif


Labai graži mini dėžutė thumbup.gif . Neperkrauta, bet labai simpatiška. Kol kas nesu bandžiusi folijos, bet kiek pasižiūriu darbelių labai gražiai atrodo. Reiks pasimokyti kaip su ja dirbti, arba jau dirbusių su ja patarimų klausti ax.gif Jei kas pamokytų būtų labai smagu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 27 liepos 2009 - 07:16
Mergytes,labai grazus jusu visu remeliai wub.gif thumbup.gif
Ir labai grazi Akimirka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kamėja_Mėja nuostabi mini papuosaline "Akimirka" thumbup.gif
Atsakyti
Man ir labai daili dėžutė 4u.gif Super wub.gif tokia gaivi atrodo. Ar brangūs klijai folijai ? tongue.gif
Atsakyti
puiki dezute,kameja meja wub.gif
Atsakyti
Na, tikrai grožybių pridėjot, visi darbeliai labai pavykę, bet labiausiai man šį kartą ikea rėmeliai (beje, kur pirkai, jie matau yra dideli?), urupėja komodėlė (auksinimas ant komodėlės tikrai matosi, aš taip pat kelis kartus mėginau, galbūt todėl ir matau jau tą efektą) ir Kamėja_M dėžutė (kažkaip atrodo ir tos folijos faktūra tinkama dėžutei, atrodo lyg būtų apsitrynus...).
Taip pat gražūs žydrom gėlytėm rėmukai. Gaivūs tokie wub.gif
Atsakyti
kameja zavi dezute wub.gif . as tai klijus ir folija turiu, bet lako dar neisigijau. todel man labai idomu koki ta laka reikia pirkti , o gal yra koks analogas ir tinka is statybiniu medziagu parduotuves nupirktas. pasidalinkit patirtim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 07 27, 11:03)
Na, tikrai grožybių pridėjot, visi darbeliai labai pavykę, bet labiausiai man šį kartą ikea rėmeliai (beje, kur pirkai, jie matau yra dideli?), urupėja komodėlė (auksinimas ant komodėlės tikrai matosi, aš taip pat kelis kartus mėginau, galbūt todėl ir matau jau tą efektą) ir Kamėja_M dėžutė (kažkaip atrodo ir tos folijos faktūra tinkama dėžutei, atrodo lyg būtų apsitrynus...).
Taip pat gražūs žydrom gėlytėm rėmukai. Gaivūs tokie wub.gif


aciu us pagyrimus 4u.gif
remelius dazniausiai perku per visokias muge, sitie konkreciai pirkti per Kauno dienas. Dydis 13x18 cm nuotraukom. Buna ir mazesniu, ir didesniu. Mokejau tikrai nebrangiai, palyginus su kainom parduotuves - po 7 lt kiekvienas bigsmile.gif dar i juros svente zadu lekt si savaitgali, manau irgi reiks uzsipirkt thumbup.gif ten kainos irgi nesikandzioja.....
Atsakyti
Labas rytelis visoms
user posted image
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 24, 11:41)
Sobieska nu tu kaip visada graziu vaizdu negaili, kada ka naujo parodysi is savo dekupazo menes bigsmile.gif

Sakai ka naujo biggrin.gif ...turiu viena uzsakymuka,bet bijau pradet realizuot (bijau tikra sio zodzio prasme) ne karto nesu to dariusi,bet jauciu tuoj prisnekins...dar truputuka "pasilauzysiu" ...

QUOTE(efauto @ 2009 07 24, 14:29)
cukrine anytai 4u.gif
[

user posted image ziuriu netsiziuriu,gėriuosi-neatsigėriu...nu labai skani cukrine.Turbut martele pagyrima jau gavo biggrin.gif pliusiuka uzsidejo

QUOTE(Jennifer @ 2009 07 24, 21:05)
Rodausi paskutinį savo darbelį.


Nu niekaip neisivaizduoju nuotraukos siuose remeliuose,nebent pozuotojas butu persirises aki juodu raisciu ir su nemenka skrybele po juoda piratu veliava biggrin.gif
Užmačia tikrai vykusi...
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 25, 13:06)
rodausi, papuosalu dezute kamelijos ax.gif


Va cia man yra labiausiai patikes tavo darbo vaisius (kiek atsimenu) taip lygiai atiderinta/suderinta,fonas superinis o dar ir paauksinimas user posted image

QUOTE(ikea @ 2009 07 26, 12:17)
Rodau kelis savo remelius nuotraukoms 4u.gif
paveiksliukai spausdinti ant japonisko ryzinio popieriaus

Remeliai liuks,ypač pirmasis
user posted image

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 27, 02:22)

Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka",

Ka cia ir bepasakysi... kaip visadada zavingauser posted image
Atsakyti