Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(irmulia @ 2009 07 30, 00:04)
[EX] Dalyviui Sobieska: Įspėjame,

Gerai,pasitaisysiu...kad tik jums butu geriau... atleiskit uz drasa,o kur butent siame forume randama informacija,as manau. kad cia ateinama pasisemti teigiamos emocijos. Kieno rankose valdzia...nors kartais ji ziauriai klysta doh.gif

Barames-blogai...juokiames-irgi netinka teks priimti kvietima apsilankyti kituose forumuose...o prioritetu iki siol laikiau SI doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 30 liepos 2009 - 00:02
Viskas thumbup.gif sobieska, grazus tie tavo vaizdeliai buvo, gaila kad neleidzia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 07 29, 22:16)
Žaismingos, vaikiškos dėžutės 4u.gif

jos ir yra mergytems skirtos, sesutems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 07 29, 21:16)
Labai gražus laikrodukas  thumbup.gif  ir skeldėjimas super. O koks vienkomponentis lakas?

Vienkomponentis "Hobby line" mirksiukas.gif
Tik kažkodėl neberodo pirmosios foto, kam bus įdomu, užmeskite akį ČIA
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 30, 08:37)
Vienkomponentis "Hobby line"  mirksiukas.gif


aš turiu tokį laką, bet man labai sunkiai su juo dirbasi...kartais gaunasi, kartais ne...dažniau nesigauna blush2.gif
Gal gali duoti patarimą? storai tepi? kryptingai? ilgai džiovini? dažus kuo užtepi? teptuku? kempinėle? ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=irmulia,2009 07 30, 00:04]
[EX] Dalyviui Sobieska: Įspėjame

irmulia, manau, kad kurti bendrą, gerą nuotaiką tikrai nėra nusikaltimas. Juk šis forumas nėra sausas mokslininkių susibūrimas schmoll.gif . Labai smagu, kad Sobieska kartais "praskiedžia" tuos visus akrilus, sottiles, crakles, antikas... Ypač gera tada, kai šeimyna ramiai "pučia į ūsą", baigti dienos darbai, o tu tyliai sėdi prie kompo ir širdy nusijuoki, pamačius Sobieskos juokelį wub.gif drinks_cheers.gif 4u.gif . Va tada tikrai norisi sušukti : "Sustok, akimirka žavinga!"
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 07 30, 10:27)
irmulia, manau, kad kurti bendrą, gerą nuotaiką tikrai nėra nusikaltimas.


man tai keista jūsų reakcija. Tos raudonos raidės kažkaip veikia? smile.gif manau, kad čia ne nuotaikoje esmė, ne Sobieskos asmenybėje, o techniniuose dalykuose.

Sobieska, juk galima ir mini šypsenėlėm nuotaiką pakelti user posted image

kiti forumai išvis vietos taupymo klausimais yra labai griežti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 30 liepos 2009 - 10:04
QUOTE(ritapaula @ 2009 07 29, 22:35)
Sveikutes, daznai uzsuku pasigrozeti jusu darbais ir ilgai neakivaizdziai mokiausi, kol pagaliau galiu pasigirti savo ir jaunelio grupiniu darbeliu, jam skirta dezute  4u.gif

Originali dezute rolleyes.gif gal galima suzinoti su kuom taskuciai daryti...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 07 29, 23:41)

Oho kokia savitumo virsukalne thumbup.gif

Cia tikriausiai komplimentas ax.gif Aciu

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 07 30, 01:41)
liuksiska dezute wub.gif


Smagu skaityti palaikymo zodzius 4u.gif aciu

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 07 30, 12:16)
Originali dezute  rolleyes.gif gal galima suzinoti su kuom taskuciai daryti...

Labai aciu smile.gif taskuciai su daryti su konturiuku, skirtu porcelianui, kadangi sake, kad tinka ir medziui, panaudojom cia
Atsakyti
Oho, vieną dieną nebūk, ir iš karto daug vaizdų... Labiausiai šį kartą patiko orintuxx rėmelis ir dėžutė savo jaukumu. wub.gif Nors rožinė spalva visai ne prie širdies, bet darbelis labai mielas, tarpusavy suderintas. thumbup.gif Dėžutės sesutėms, tai vaikiškai tyros, garžiai sudėliotas motyvas, tik filcas man truputuką per daug išlindęs iš dėžutės (lyginu su braiunele). Visoms kitoms, kurių nepaminėjau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man irgi nuotaiką neretai pakeldavo tie Sobieskos juokeliai... Bet ką padarysi, taisyklės yra taisyklės, kartais tiesiog tenka jų laikytis. Daug vietos tokie vaizdeliai, manau, neatima, juk vistiek tema skirta nuotraukų talpinimui, darbelių rodymui, tai didelio skirtumo vienas kitas vaizdelis gal ir nedaro, bet pamąsčius iš kitos pusės, jei visi dėtume, tada jau būtų gal tema perkrauta. g.gif
Atsakyti
user posted image labukas visoms
Taisykles yra taisykles,tik vieni jas lauzo,o kiti su tuo susitaiko.As linkstu link pastaruju,kaip nors isgyvensim,ania mirksiukas.gif Smagu budavo zinoti,kad kazkam nuo to gali pakilti lupu kampuciai biggrin.gif Gerai,kad nors plepalu temose leidziama buti savimi...einu dezute kurt i komplekta remeliui
QUOTE(ritapaula @ 2009 07 30, 11:23)
Cia tikriausiai komplimentas   ax.gif Aciu

Tikru tikriausiais sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 30 liepos 2009 - 11:19
QUOTE(baltė @ 2009 07 30, 11:30)
r Dėžutės sesutėms, tai vaikiškai tyros, garžiai sudėliotas motyvas, tik filcas man truputuką per daug išlindęs iš dėžutės (lyginu su braiunele).

filcas neislindes, tik kazko taip fotkese atrodo doh.gif
Atsakyti