Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

QUOTE(gige252 @ 2009 03 15, 14:31)
o i ka cia tie verinukai ismeigti?

tikriausiai (as taip darau) i pusele kopusto apvynioto folija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 16, 13:34)
tikriausiai (as taip darau) i pusele kopusto apvynioto folija  4u.gif


Ačiū už atsakymą! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2009 01 12, 14:10)
Čia dariau Naujųjų metų vakarui, bet manau tinka bet kokiai šventei  ax.gif
vėrinukai buvo :
alyvuogė+sūris
vynuogė+sūris
paprika+kumpis+džiov.slyva
plona šalto rūkymo mėsytė+jos vidujė džiov.slyva
vynuogė+sūris+paprika
http://www.ipix.lt/desc/10697794/  smile.gif




thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gige252 @ 2009 03 15, 15:31)
o i ka cia tie verinukai ismeigti?

taip, čia į pusę kopūsto apsukto folija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 18:49)
Rodau kaip atrodo tas rinkinukas sumuštiniams daryti. Ką turėjau iš to ir padariau demonstracinius vėrinukus. Su šlapenke arba vištienos kumpeliu pasidaro lengviau, o su rūkyta sunku išspausti.
Su kitais įrankiais gražiai išsipjausto pomidoras, agurkas, kivis ir kiti vaisiai ir daržovės.
essen.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

mano mama tokius turi. bet tikrai nepatogu naudoti.
plastikas yra gana storas, jis batona spaudzia, o ne pjauna.
as pirkciau nebent astraus plono, tvirto plastiko arba metalinius kokius.
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 05 28, 11:18)
mano mama tokius turi. bet tikrai nepatogu naudoti.
plastikas yra gana storas, jis batona spaudzia, o ne pjauna.
as pirkciau nebent astraus plono, tvirto plastiko arba metalinius kokius.

va va pamirsau ir as parasyti paie juos...parsiveziau is mociutes sita rinkini, tai verinukams ta dalis tikrai nelabai kokia... schmoll.gif dar jeigu kokia slapenka tai gal isspaustu normaliai,bet jau koki kumpeli tai abejoju.. schmoll.gif bet uztat man patinka kad graziai galima pomidorus supjaustyt ar vaisius,dar kremams spausti gerai ta dalis,o daugiau kolkas nenaudojau...
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 05 28, 18:08)
...parsiveziau is mociutes sita rinkini, tai verinukams ta dalis tikrai nelabai kokia... schmoll.gif

Ir aš jo nebelabai naudoju, nes tikrai sunku supjaustyt, sūrį, tą kur supjaustytas būna, tai lengva išpjaut, dar kokią vištienos krūtinėlę rolleyes.gif
Dažniausiai tai daržoves pjaustau papuošimams smile.gif
Atsakyti
blyn kaip susinervinau doh.gif prisimenu kad mama turejo ta rinkinuka ir 4 formeles buvo, kortu zenklu formis...ir ji ismete verysad.gif nes sake viskas suluzo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 05 31, 17:23)
blyn kaip susinervinau doh.gif prisimenu kad mama turejo ta rinkinuka ir 4 formeles buvo, kortu zenklu formis...ir ji ismete verysad.gif nes sake viskas suluzo verysad.gif

aha, aš preiš daugaiu nei penkis metus visas tas formeles pati liepiau mamai mest lauk, sausainių formeles taip pat. doh.gif Pamenu sakaiu, kad nei tu kepi, nei tu ką, kam lyšnas bardakas stalčiuj doh.gif doh.gif o dabar po visur ieškau blaškausi, kur rast įdomesnių formelių ir pan...
P.S. Nenukrypkim nuo temos:
vakar svečiams dariau keptos duonos silkės ir svogūno vėrinukus. thumbup.gif Laaabai skanu buvo.
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 31, 17:16)

P.S. Nenukrypkim nuo temos:
vakar  svečiams dariau keptos duonos silkės ir svogūno vėrinukus. thumbup.gif  Laaabai skanu buvo.

bigsmile.gif kepta duona su silke bigsmile.gif idmu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 31, 18:16)

P.S. Nenukrypkim nuo temos:
vakar  svečiams dariau keptos duonos silkės ir svogūno vėrinukus. thumbup.gif  Laaabai skanu buvo.

reiks pabandyti thumbup.gif jauciu skanu ax.gif megstu silke...ir db ja valgau blush2.gif
Atsakyti
kaip sakoma pirmas blynas prisviles...tai cia mano pirmieji verinukai...negraziai atrodo, bet kita kart jau zinosiu kaip daryti 4u.gif
user posted image
Atsakyti