Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

QUOTE(Donma @ 2009 08 01, 11:48)
Deja ne tas verysad.gif Uzkanaves gatveje cia pagal jusu duota numeriuka nuomuoja  4u.gif

Uzkanaves gatve,tai jau ne Monciskese.o Kunigiskes siaip ten ir labai faina didelis papludimys zmoniu nedaug,pusiaukele tarp Palangos ir Sventosios bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(flight @ 2009 08 02, 12:53)


Aš paprastai vežuosi kiekvienam po 2 rankšuolsčius (kad būtų galima pakeisti), vaikams po kokius 5 šortus, kelias ilgas kelnes, krūvą maikučių, po dvejus maudymukus ,  po pora šiltesnių megztukų, striukes, minimum dvejas poras apavo (basutės ir crocsai)... Susidaro nemažai, bet koks skirtumas, kai mašina važiuoji ir kai viduj viską sudėti yra kur bigsmile.gif ...

Tai va o mum jau beda vezimas i bagazine,ir ji jau pilna,turim nameli ant ratu ko gero reiks varyt tech,apziura ir vaziuot ir pigu ir lovos savos,ir daiktam daug vietos susidet thumbup.gif
O jai apie skalbyklas,tai pries kelis metus kai atostogavom veziau i skalbykla palangoje(savitarna)ir kiek atsimenu labai nebrangi,tai galima pvz,stambesnius rubelius ten issiplaut bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2009 08 02, 10:53)
Vija, tai tik du variantai - arba vežatės daugiau, arba mokat daugiau ir turit variantą su skalbykle.  mirksiukas.gif

Matai mes turim kita varianta nemokamai apsistoti Klaipedoje, tik tada jau minusas, kad viskas toli. Vienintelis pliusas palygint su Sventaja, kad yra skalbianke biggrin.gif

QUOTE(Jankeliukas @ 2009 08 02, 11:13)
O  jai  apie  skalbyklas,tai  pries  kelis  metus  kai  atostogavom  veziau  i  skalbykla  palangoje(savitarna)ir  kiek  atsimenu  labai  nebrangi,tai  galima  pvz,stambesnius  rubelius  ten issiplaut bigsmile.gif 

O gal pameni mazdaug kur?
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2009 08 02, 13:27)
O gal pameni mazdaug kur?

Na mes kai vaziuodavom nuo Lino ta gatve,pries kazkur priesais Tauro poilsio namus g.gif

QUOTE(flight @ 2009 08 02, 14:00)
Man tai visados aktualesnis klausimas - kaip savaitę laiko išgyventi be interneto biggrin.gif  Kam kas rūpi  laugh.gif

Oi kaip as dziaugiuos,kad pagyvensim be kompo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes vaziuojam antroje men. puseje i Vilnele wub.gif lotuliukas.gif
Mane tai domina, kaip laisva laika leidziat-kokie spektakliai, koncertai, gal kokia paroda yra blush2.gif Zinau, kad tai Sventosios silpnoji puse, bet gal..... Dar...kur kava geriat, kur pietaujat, kokioj parduotuvelej ka apsiperkat g.gif mirksiukas.gif Gal kas buvot ir "Birutes uoste"? Kur jis yra g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 08 02, 22:42)
Mes vaziuojam antroje men. puseje i Vilnele wub.gif  lotuliukas.gif
Mane tai domina, kaip laisva laika leidziat-kokie spektakliai, koncertai, gal kokia paroda yra blush2.gif  Zinau, kad tai Sventosios silpnoji puse, bet gal.....  Dar...kur kava geriat, kur pietaujat, kokioj parduotuvelej ka apsiperkat g.gif  mirksiukas.gif  Gal kas buvot ir "Birutes uoste"? Kur jis yra g.gif ?


Spektalių Šventojoje nėra. Koncertai - geriausiu atveju Violeta ir Vilius Tarasovai bigsmile.gif Parodos - nepastebėjau iki šiol... g.gif Šventoji - kaimas, ten net knygynas, spaudos kioskas veikia tik sezono metu biggrin.gif Taigi, atsipalaiduokit, įsimeskit gerą knygą, o jei norisi kultūrintis, geriau važiuoti į Neringą...
Atsakyti
na ir mes jau grįžom iš Šventosios, buvom poilsio namuos" Pro kaštoną". Viskas labai patiko thumbup.gif . Jei kitąmet važiuosim, tai tik ten apsiistosim ax.gif .
Kas dėl skalbymkės, tai aš buvau daug rūbelių prisidėjus ir man jos neprireikė, nors mačiau, kad buvo skalbimo mašina ir galėjai ja naudotis.
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2009 08 04, 23:52)
na ir mes jau grįžom iš Šventosios, buvom poilsio namuos" Pro kaštoną". Viskas labai patiko thumbup.gif . Jei kitąmet važiuosim, tai tik ten apsiistosim ax.gif .
Kas dėl skalbymkės, tai aš buvau daug rūbelių prisidėjus ir man jos neprireikė, nors mačiau, kad buvo skalbimo mašina ir galėjai ja naudotis.


tik sprendziant is to forumo mamyciu pasisakymu, mes irgi ryt pirmakart maunam i Pro kastonu,tikiuosi t.p.patiks, tiesa,kaip supratau tai Sventojoje lyderiauja Cento ir smulkieji privatininkai?
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 08 05, 09:12)
tik sprendziant is to forumo mamyciu pasisakymu, mes irgi ryt pirmakart maunam i Pro kastonu,tikiuosi t.p.patiks, tiesa,kaip supratau tai Sventojoje lyderiauja Cento ir smulkieji privatininkai?


Aš į Cento parduotuvę taip ir nepakliuvau schmoll.gif
eilę atstovėjau, kad pro duris, patekčiau į pačią parduotuvę, o kai pamačiau kokios ten eilės doh.gif tai apsigręžiau ir dar eilę atstovėjau, kad iš tos parduotuvės išeičiau.
Privačiose parduotuvėlėse eilių beveik nėra, tik ten daug brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2009 08 05, 10:09)
Aš į Cento parduotuvę taip ir nepakliuvau schmoll.gif
eilę atstovėjau, kad pro duris, patekčiau į pačią parduotuvę, o kai pamačiau kokios ten eilės doh.gif  tai apsigręžiau ir dar eilę atstovėjau, kad iš tos parduotuvės išeičiau.
Privačiose parduotuvėlėse eilių beveik nėra, tik ten daug brangiau.

na nežinau kokiu metu ėjote... mes buvom visą savaotę, bet tokių eilių nebuvo nė savaitgalį, lengvai sau į pardę įėjom, na pastovėti eilutėj tenka ir 15 min... bet geriau eiti dviese ir vienas iškarto stoja į eilę... smile.gif ir stokite į eilę kur arčiausiai įėjimo, ji grwičiausiai juda, na nebent reikėtų alkoholio, tada jau teks ilgėliau pastovėti prie alkoholio kasos 4u.gif
Atsakyti
Mes prieš savaitę grįžom iš Šventosios. Buvom apsistoję Ošupio take esančioje polsiavietėje "Meidema". Nauji rąstiniai namukai su visais patogumais, aptverta teritorija, kieme-pirtis,baseinai suaugusiems ir mažiems pypliams (gylis-40-60 cm). To baseino vidury įrengta salelė, kurioje laksto dekoratyviniai triušiai (įsivaizduojat,koks vaikams džiaugsmas doh.gif ). Labai labai gražiai sutvarkyta thumbup.gif Plius namelį kasdien sutvarko valytoja. Iki jūros - turbūt koks 150 m, šalia - dviračių takas.

Žodžiu,mums labai patiko. Pati Šventoji man "neprilipo", buvome čia pirmąkart gyvenime. Kažkoks apmirusių statybų miestelis. Nejaukus visiškai. Tiesiog atvažiavome iš smalsumo, ieškodami ko nors naujo.
Tiesa, kainos Meidemoje atitinka kokybę. Nepigu, bet tikrai buvo už ką mokėti.
Atsakyti
susirgo musu pipiriukas,atlaisvinu kambari Pro kastona nuo rytdienos, su TV,saldytuvu,dvigule+viengule lova....sad.gif(((*****,taip laukem,ale nerizikuosim,angina pakilo, tai geriau nereik, tai va, skambinkites....o mes sedim namie nosis nukabine...
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 08 05, 16:28)
tai ir parasykit iskart apie kainas, gi visiems idomu...


Tenkinu smalsumą 4u.gif Kainos ten sutartinės, net internete jie neskelbia. Mes mokėjom 310 Lt už parą,bet, kaip supratau, namukai ten skirtingai įrengti,taigi ir kainos svyruoja. Atostogavom keturiese.Namukas per du aukštus, tėvų miegamasis atskirai nuo vaikų, taigi lialkoms sumigus,tėvai dar gali pavakaroti mirksiukas.gif
Atsakyti