Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

QUOTE(lasiukas @ 2010 04 19, 05:52)
nuo rastiniu nameliu jura tolokai...mes vaziuodavome iki pat sventosios ten kelias kur eina i vila sraige ar kaip..dviraciu takelis ten,biski pavaziavus pas zmones masina palikdavome susitare,kelis litus ikise..ale zmoniu nerasta papludimyje.. lotuliukas.gif ten kaip sake meiles kampelis vadinamas lotuliukas.gif mes juk nezinojome to lotuliukas.gif greiciau nudistu kampelis..nes kelios pavienes poros nuogaliuku buvo biggrin.gif

va tas atstumas ir gazdina truputi blink.gif bet as kaip bebutu esu didziausia neapsisprendele doh.gif pirmai sakiau nameliai...ambasada...o dabar dar ir vila regina dasidejo lotuliukas.gif norisi kaip geriau o iseis kaip visada..... biggrin.gif vila regina ten jie turi skalbimo ir lyginimo kambari kas su vaiku yra didelis pliusas.chm tikiuosi kol apsispresiu dar bus laisvu vietu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2010 04 20, 21:37)
va tas atstumas ir gazdina truputi blink.gif bet as kaip bebutu esu didziausia neapsisprendele doh.gif pirmai sakiau nameliai...ambasada...o dabar dar ir vila regina dasidejo lotuliukas.gif norisi kaip geriau o iseis kaip visada..... biggrin.gif vila regina ten jie turi skalbimo ir lyginimo kambari kas su vaiku yra didelis pliusas.chm tikiuosi kol apsispresiu dar bus laisvu vietu lotuliukas.gif

jei važiuojat ne baisiai ilgam laikui, tai siūlyčiau geriau įsidėti daugiau drabužėlių, o ne užsiiminėti skalbimais atostogų metu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 04 21, 07:28)
jei važiuojat ne baisiai ilgam laikui, tai siūlyčiau geriau įsidėti daugiau drabužėlių, o ne užsiiminėti skalbimais atostogų metu  mirksiukas.gif

tai va kad vaziuojam 12dienu ax.gif o suneliui toks amzius kad rankas issitepes i rubus valosi doh.gif visur lenda,su kelnem grindis valydamas blink.gif kartais prie to pacio ir i mane dar pasivalo biggrin.gif laaabai jau dideliu rubu atsargu reiktu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam teko atostogauti netoli upės esančiuose rąstiniuose nameliuose (prie beždžionių tilto). Man atrodo jie priklauso Vičiūnų poilsevietei. Labai įdomu būtų išgirsti atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2010 04 21, 10:18)
tai va kad vaziuojam 12dienu ax.gif o suneliui toks amzius kad rankas issitepes i rubus valosi doh.gif visur lenda,su kelnem grindis valydamas blink.gif kartais prie to pacio ir i mane dar pasivalo biggrin.gif laaabai jau dideliu rubu atsargu reiktu biggrin.gif


Pasiimkit daugiau margų ir tamsesnių rūbelių, neimkit labai šviesių, vienspalvių ir juolab baltų, daugiau maikučių (nes jos greičiau išsitepa), ir vuolia 4u.gif O be to, koks kam skirtumas tos kelios dėmelės - juk savaime suprantama, atostogos, ne teatras gi ir ne balius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 21 balandžio 2010 - 20:58
QUOTE(gremliniuke @ 2009 07 23, 23:01)
Mes jau antra diena swentojoj.oras nuostabus.gywenam pas zmones name,kambarys musu gal kokia 14kv ir dar sandeliukas yra su papildoma lowa.seip kambaryje 1dwigule ir 1 wiengule lowa.twarkinga,swaru.dusas ,wirtuwe apacioj.du wc.kiemas nemazas,sutwarkytas.pora staliuku lauke.kaina 20lt zmogui smile.gif


Labas, gal gali duoti adresą tų žmonių blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(rug_gele @ 2009 07 21, 18:47)
labuka, mes vakar grizom is Sventosios, pailsejom fainiai, oras buvo puikus, sekamdieni tik audra prauze doh.gif likom papludymi galvojom isversim, bet pradejo semti uzuovejas atsudurem vandeni, tada su vaikais nulekem i "Svyturio palapine"jauciausi kaip Titanike  biggrin.gif pilna prisigrudus palapine ir daugiausia moterys su vaikais, vaikai verkia toks vaizdas kaip gelbetumesi ir skestancio titaniko.
mes gyvenom pas zmogu, jau treti metai ten apsistojam, labai faini seiminkai, didelis kiemas jie savo dvimeti anuka priziuri tai ir musu vaikus padaboja thumbup.gif zodziu buvo labai smagu, nusvilom saulyte, prisimaudem juroj, beja vanduo labai siltas net apsipratinti nereikia eini sau ir eini gilyn i jura visai nesalta.


Labas, gal gali duoti adresą? blush2.gif kokia kaina?
Atsakyti
Sveiki . Kazkaip niekas nediskutuojat apie atostogas Sventojoje. As tai si puslapi skaitau istisus metus. Nes man labai patinka atostogauti Sventojoje. Kiekvienais metais du kartus ten atostogaunu, liepos men. paskutines 2 savaites ir rugpjucio men. apie 20d. 1 savaite. Tai man viskas idomu. Pasidalinkime ispudziais apie kavines, kuriuos geros. Man tai pati geriausia kavine yra Vikingas.
Atsakyti
Labas , gal kas poilsiavot čia , būtų labai smagu išgirst nuomonę ax.gif
Poilsis Šventojoje
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2010 05 07, 08:40)
Labas , gal kas poilsiavot čia , būtų labai smagu išgirst nuomonę  ax.gif
Poilsis Šventojoje

Pernai ten atostogavom vienam iš namelių. Viskas labai gražu, švaru, nauja, tvarkinga. Šeimininkai irgi labai malonūs žmonės. Kieme yra vaikams supynės, čiuožykla, yra jiems kas veikti. Mums tik tokie trūkumai buvo, kad vis dėl to tolokai nuo jūros (ypač kai miegantį vaiką reikdavo parsinešti), plytelė namelyje tinkama nebent arbatai išsivirti, o ne normaliai maitintis (mes patys valgyt darėm, tai tekdavo lakstyt į bendrą namą, gerai, kad geras oras buvo) ir dar bėdos su šaltu karštu vandeniu, čia toks bėga, čia anoks, duše tekdavo pasidarbuoti, kad neapsiplikytum arba negautum šalto šoko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2010 05 07, 11:15)
Pernai ten atostogavom vienam iš namelių. Viskas labai gražu, švaru, nauja, tvarkinga. Šeimininkai irgi labai malonūs žmonės. Kieme yra vaikams supynės, čiuožykla, yra jiems kas veikti. Mums tik tokie trūkumai buvo, kad vis dėl to tolokai nuo jūros (ypač kai miegantį vaiką reikdavo parsinešti), plytelė namelyje tinkama nebent arbatai išsivirti, o ne normaliai maitintis (mes patys valgyt darėm, tai tekdavo lakstyt į bendrą namą, gerai, kad geras oras buvo) ir dar bėdos su šaltu karštu vandeniu, čia toks bėga, čia anoks, duše tekdavo pasidarbuoti, kad neapsiplikytum arba negautum šalto šoko. biggrin.gif

Ačiū už info 4u.gif , bet tai jie rašo kad iki jūros 5 min. pėsčiomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2010 05 07, 11:22)
Ačiū už info  4u.gif , bet tai jie rašo kad iki jūros 5 min. pėsčiomis  g.gif

Labai greitai einant, gal ir įmanoma smile.gif Šiaip nelabai skubant kokia 10-15 min.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kam teko cia lankytis, labai noreciau atsiliepimu.

http://www_poilsissventojoje_lt/
Atsakyti