Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

gal kas nuomojates ''Zydroji liepsna'' Juros g. - 51? kaip ten? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 05 20, 08:38)
o kokia priezastis? g.gif

jau buvau rašius priežastis po praėjusios vasaros. 4u.gif
šiukšlynai visur, veiklos nėra, kasdien vazinėjom i Palangą ir Klaipėdą, ir tik nakvot grizdavom i namus, nes buvom iš anksto užsisakę nakvynes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivisu @ 2010 05 17, 17:56)
Mergaites, apie koki namiuka kalbate - kaip ji rasti??? Gal galima butu kontaktus?  ax.gif
Pernai atostogavome osupyneje, viskas labai patiko, o va siandien paskambinau - anei vienos laisvos vietos, viskas uzsakyta, tai ieskau kazko panasaus...

tai kaip jau osupyneje vietu nera? g.gif kokiam menesiui ieskojot, praitais metais norejom ten vaziuoti, ieskojom 2+1,bet jau vietu nebuvo, nu va ir seis metais turbut neiseis ten nuvykti schmoll.gif , gal zinot dar kur tokiu nameliu yra panasiom kainom 4u.gif
Atsakyti
O kokio kambario nr klausti "pro kastona" kad butu padoru ir nebaisu gyventi? Praeitais metais mus patupde tam name kur virs jos registraturos, kur viskas sulauzyta, lovoj buvo kandys ir t.t. tevus nuvede i savo gyvenama nama i sandeliuka, kur lova ir visas kambarys apverstas ju senais baldais nenaudojamais. Nu zodziu prisikaiciau as cia geru atsiliepimu, sakiau tevus palepinsiu, bet kai zmones megstantys komforta, o tetis sirdininkas ir negali pakesti jos to jaronimo (geles) tai apsijuokiau juodai. Buvau idejus foto kai grizom. Tai jus man pasakykit kaip vadinasi tie jau tikrai geri kambariai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 20 gegužės 2010 - 22:45
QUOTE(Nenka @ 2010 05 20, 22:44)
O kokio kambario nr klausti "pro kastona" kad butu padoru ir nebaisu gyventi? Praeitais metais mus patupde tam name kur virs jos registraturos, kur viskas sulauzyta, lovoj buvo kandys ir t.t. tevus nuvede i savo gyvenama nama i sandeliuka, kur lova ir visas kambarys apverstas ju senais baldais nenaudojamais. Nu zodziu prisikaiciau as cia geru atsiliepimu, sakiau tevus palepinsiu, bet kai zmones megstantys komforta, o tetis sirdininkas ir negali pakesti jos to jaronimo (geles) tai apsijuokiau juodai. Buvau idejus foto kai grizom. Tai jus man pasakykit kaip vadinasi tie jau tikrai geri kambariai?  g.gif


Jusu atveju, jei megstate ir yra reikalingas komfortas, nemanau, ar itiks ir kiti kambariai "pro kastona". Ten manau poilsiauja tie, kuriems komfortas nebutinas, o reikalinga tik nakvyne ir minimaliai pasigaminti masta. Tada geriau Jums butu poilsiauti pas sios seimininkes marcia Inga "Vila Inga" poilsio namuose. Tas pats kiemas kaip ir pro kastona, tik gyvenimo salygos visai kitokios. O "pro kastona" geriausi kambariai yra melyname name pirmame aukste.
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2010 05 20, 23:44)
O kokio kambario nr klausti "pro kastona" kad butu padoru ir nebaisu gyventi? Praeitais metais mus patupde tam name kur virs jos registraturos, kur viskas sulauzyta, lovoj buvo kandys ir t.t. tevus nuvede i savo gyvenama nama i sandeliuka, kur lova ir visas kambarys apverstas ju senais baldais nenaudojamais. Nu zodziu prisikaiciau as cia geru atsiliepimu, sakiau tevus palepinsiu, bet kai zmones megstantys komforta, o tetis sirdininkas ir negali pakesti jos to jaronimo (geles) tai apsijuokiau juodai. Buvau idejus foto kai grizom. Tai jus man pasakykit kaip vadinasi tie jau tikrai geri kambariai?  g.gif

Oho , tai tikrai ne kas , o kiek mokėjot už tokius kambarius g.gif
Atsakyti
nu va liudi si temele 4u.gif , laukiu jau pirmu poilsiautoju atsiliepimu apie nuoma ir visa kita sventojoje, biggrin.gif suaktyvesim turbut visos birzeli. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2010 05 20, 22:44)
O kokio kambario nr klausti "pro kastona" kad butu padoru ir nebaisu gyventi? Praeitais metais mus patupde tam name kur virs jos registraturos, kur viskas sulauzyta, lovoj buvo kandys ir t.t. tevus nuvede i savo gyvenama nama i sandeliuka, kur lova ir visas kambarys apverstas ju senais baldais nenaudojamais. Nu zodziu prisikaiciau as cia geru atsiliepimu, sakiau tevus palepinsiu, bet kai zmones megstantys komforta, o tetis sirdininkas ir negali pakesti jos to jaronimo (geles) tai apsijuokiau juodai. Buvau idejus foto kai grizom. Tai jus man pasakykit kaip vadinasi tie jau tikrai geri kambariai?  g.gif


aš pernai irgi patikėjau čia Bitulkos patarimu. nu ta moteriškė Kastono ryškiai papezus, telefonu rezervavom kambarį, pasakėm kad su vaikais, vyrui lūzusi koja. kad duotų pirmą aukšta, ir tt.
kai nuvaziavom pasirpdo davė 2 a, stačiais laiptais prasmirdusiam seniena name. doh.gif kiti užimti, tai šiaip ne taip rado kambarį salia garazo. komforto mes irgi neieškojom, bet kad labai jau ten faina būtų tikrai ne. kaimynai turėjo šunis, o mes jų labai nemėgstam. kiemas vaikam tikrai mažas, vaikų prisirinko, netilpo visi. mašinos pasistatyt nėra kur. jau naglai statėmės sau prie duru ir neklausėm babulkos, palikti už vartų.
biggrin.gif
už lango švietė baisus šiukšlynas, nors apsikuoptų doh.gif
QUOTE(Bitulka @ 2010 05 21, 08:15)
Jusu atveju, jei megstate ir yra reikalingas komfortas, nemanau, ar itiks ir kiti kambariai "pro kastona". Ten manau poilsiauja tie, kuriems komfortas nebutinas, o reikalinga tik nakvyne ir minimaliai pasigaminti masta. Tada geriau Jums butu poilsiauti pas sios seimininkes marcia Inga "Vila Inga" poilsio namuose. Tas pats kiemas kaip ir pro kastona, tik gyvenimo salygos visai kitokios. O "pro kastona" geriausi kambariai yra melyname name pirmame aukste.

gal tu kokia atstovė jų biggrin.gif kiekvienais metais tik Kaštoną ir Ingą reklamuoji. biggrin.gif nejau Šventojoj daugiau nėra kitų gerų vietų atostogaujanties su šeima rolleyes.gif
manau kad tikrai pilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2010 05 25, 10:35)
aš pernai irgi patikėjau čia Bitulkos patarimu. nu ta moteriškė Kastono ryškiai papezus, telefonu rezervavom kambarį, pasakėm kad su vaikais, vyrui lūzusi koja. kad duotų pirmą aukšta, ir tt.



Bet jei rezervuojat tik žodžiu, t.y., telefono skambučiu - tai ko jūs norit?? Atvažiavo kiti poilsiautojai, tai matyt, ir davė jiems tą kambarį, o šeimininkams spėlioti ir burti - atvyks/neatvyks telefonu rexervvaujiesi, ar pakeliui ras pigiau, gražiau ir įdomiau - tikrai nesinori. Juk normali, patikima rezervacija yra TIK tada, kai sumokamas avansas...
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2010 05 25, 09:35)
gal tu kokia atstovė jų  biggrin.gif kiekvienais metais tik Kaštoną ir Ingą reklamuoji.  biggrin.gif nejau Šventojoj daugiau nėra kitų gerų vietų atostogaujanties su šeima  rolleyes.gif
manau kad tikrai pilna  mirksiukas.gif


Nu ne, neesu atstove Pro Kastona ir Vila Inga schmoll.gif Tik kiek mums teko ten ilsetis, niekada nenusivylem. Zinoma, kad Sventojoje yra begele poilsio vietu ir salygu pagal kiekvieno poreikius. As tik issakau svo nuomone ir jei mums patiko, kodel gi nepasiulyti kitiems, gal ir jiems patiks. Siais metai jau vel uzsakiau kambari pro Kastona. Automobili palikti tikrai yra kur. Mes pernai vaziavom dviem automobiliais, tai palikome aiksteleje salia neveikianciu poilsio namu, kurie ribojasi su pro kastona teritorija. Aikstele nemaza ir vietos tikrai pakanka, beje musu automobiliai ten vieni ir testovejo unsure.gif Zodziu mums ten buvo gerai ir patiko, o jei kam nepatiko, atsiprasau uz savo rekomendacijas, bet as ju per prievarta niekam nebrukau. blush2.gif Kiekvienam savo.....
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2010 05 25, 09:42)
Bet jei rezervuojat tik žodžiu, t.y., telefono skambučiu - tai ko jūs norit?? Atvažiavo kiti poilsiautojai, tai matyt,  ir davė jiems tą kambarį, o šeimininkams spėlioti ir burti - atvyks/neatvyks  telefonu rexervvaujiesi, ar pakeliui ras pigiau, gražiau ir įdomiau - tikrai nesinori. Juk normali, patikima rezervacija yra TIK tada, kai sumokamas avansas...

taip, būtent.
o tu galvoji kad neklausiaiu kur pervesti avansą? ir spėliojant prims ne priims, išvaziuot su vaikais?
moteriškė pasakė kad pinigų neima, o užtenka rezervuot telefonu tongue.gif

kas ieško kur apsistoti, va cia galima pasidairyti: mirksiukas.gif
http://www.priejuros...lsis&kurortas=7
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2010 05 25, 09:42)
Bet jei rezervuojat tik žodžiu, t.y., telefono skambučiu - tai ko jūs norit?? Atvažiavo kiti poilsiautojai, tai matyt,  ir davė jiems tą kambarį, o šeimininkams spėlioti ir burti - atvyks/neatvyks  telefonu rexervvaujiesi, ar pakeliui ras pigiau, gražiau ir įdomiau - tikrai nesinori. Juk normali, patikima rezervacija yra TIK tada, kai sumokamas avansas...


beje del rezervacijos telefonu. As klausiau ir pernai ir siemet del avanso, tai sake, kad nereikia, bet paprase kad BUTINAI pasiskambintume likus savaitei iki atvykimo i Sventaja, kad ji butu tikrai uztikrinta, kad mes atvziuosim, o jei ne - kambari gali perleisti kitiems poilsiautojams. Tai tiek....
Atsakyti