Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Man nuo pervargimo jau senokai padeda Coffea 30 g.gif Jau beveik tapau priklausoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2009 08 04, 11:14)
Man nuo pervargimo jau senokai padeda Coffea 30 g.gif Jau beveik tapau priklausoma doh.gif

O nuolat geri ar tik vakarui, ar pagal poreikį?

Aš įtariau, kad vaikui kai pasibaigs tie kosuliai - priepuoliai, man kažkurioj vietoj sveikatytė "smogtels" - kartu sirgt negalėjom, kažkas turi būti stiprus ir kiek įmanoma ramus. Jaučiu dabar ir reiškiasi, gyvenime nėra buvę daugiadienių nemigos naktų doh.gif

Ir ačiū. Šiandien pat išbandysiu Coffea30.
Atsakyti
Vilytte, nuo nemigų visokiausių yra. Teko truputį domėtis, bet man ten tamsus miškas buvo: tuo kart nepavyko parinkti 'pačių-pačių' (labai sunku parinkinėti visokiems emociniams-mentaliniams, nes niuansai ypač subtilūs). Rotušės a. turi spec. kompleksus nuo nemigos vyrams ir moterims.
Nuo dūšios patariu - pamėgink atrasti, kas padėtų viduje esantį nerimą išsklaidyti (meditacijos, joga ar tiesiog pasikapstymas žemėje). Pagal save žinau, kad tas sprogdinimas paskui oi kaip nemaloniai gali pratrūkti.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 08 04, 09:36)
O nuolat geri ar tik vakarui, ar pagal poreikį?

Aš įtariau, kad vaikui kai pasibaigs tie kosuliai - priepuoliai, man kažkurioj vietoj sveikatytė "smogtels" - kartu sirgt negalėjom, kažkas turi būti stiprus ir kiek įmanoma ramus. Jaučiu dabar ir reiškiasi, gyvenime nėra buvę daugiadienių nemigos naktų doh.gif

Ir ačiū. Šiandien pat išbandysiu Coffea30.


Geriu tik vakare, kai jauciu kad neuzmigsiu, tai Coffea30 taip lengvai nunesa sapnu karalysten:) Daznai po ivairiu ivykiu, susitikimu, kai ispudziu per daug buna, kai minciu per daug 4u.gif O tas kompleksas nuo nemigos moterims is Rotuses man nepadejo, silpnokos potencijos matyt blush2.gif
Atsakyti

na ką, puse mėnesio pagėriau savo vaistus, tai galiu pasakyti - PMS baisiausias baisiausias buvo pirmą kartą toks per visą mano nugyventą gyvenimą blink.gif nuo veido spuogai dingo, tik niekaip neapleidžia krūtinės, pasmakrės ar pačio smakro unsure.gif dėl ciklo, kol kas nežinau. pažiūrėsiu - ar sutrumpėjęs bus g.gif
[/quote]


Sveika, o nuo ko cia vaistus gerei, kad tau taip blush2.gif As jau nebezinau ka daryti, jau 7 menesius nesergu po kontraceptiku, gydytojas Misis bando padeti, bet nesėkmingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 08 04, 22:06)
Sveika, o nuo ko cia vaistus gerei, kad tau taip blush2.gif As jau nebezinau ka daryti, jau 7  menesius nesergu po kontraceptiku, gydytojas Misis bando padeti, bet nesėkmingai doh.gif

o ką aš žinau? lotuliukas.gif jei rimtai, metus gerti KT, pradėjo labai berti spuogais. o aš visad jų turėjau. nenoriu atrodyti kai šešiolikinė spuoguotu veidu, tai ir ėjau pas gydytoją hormonų tvarkyti. pagėrus kelis kartus ( o tai 2 kartus į savaitę) PMS siaubingas užėjo ir ciklas 4 dienom sutrumpėjo. nors abejoju ar jam įtakos žirniukai turėjo, nereguliarus jis pas mane. žiūrėsiu kaip kitas prasidės, bet va PMS tai bijau kaip velnias kryžiaus blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 04 rugpjūčio 2009 - 22:49
QUOTE(krika @ 2009 08 04, 23:48)
o ką aš žinau?  lotuliukas.gif jei rimtai, metus gerti KT, pradėjo labai berti spuogais. o aš visad jų turėjau. nenoriu atrodyti kai šešiolikinė spuoguotu veidu, tai ir ėjau pas gydytoją hormonų tvarkyti. pagėrus kelis kartus ( o tai 2 kartus į savaitę) PMS siaubingas užėjo ir ciklas 4 dienom sutrumpėjo. nors abejoju ar jam įtakos žirniukai turėjo, nereguliarus jis pas mane. žiūrėsiu kaip kitas prasidės, bet va PMS tai bijau kaip velnias kryžiaus  blink.gif  unsure.gif


Na tai mane dabar irgi ziauriai beria, jau visus tuos menesius doh.gif O kokius gerei
Atsakyti
dar geriu. kaip supratau calcium carbonicum 200 nuo bėrimo. bovista (potencijos dabar nepamenu) lyg kažką sakė, kad tvarko moteriškus dalykus; ir lypocordium - net nežinau tas nuo ko smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas norėtų perimti iš manęs knygą: Werner Stumpf: "Homeopatija, savigydos vadovas"? (norėčiau 10 Lt). ax.gif
Atsakyti
Obuoliausia, o tai ko parduodi? netiko, nepatiko? kur šuo pakastas? hihihi.gif
Atsakyti
Šuo pakastas ten, kad jin yra visiškai "pradinokiška" ir tupi lentynoje, nes radau išsamesnių šia tema.
Šiaip, aš esu knygų "kaupikas" ir jų neparduodu. O dabar yra taip, kad laisvų šlamančių labai prisireikė porai kitų knygų.
Atsakyti
nerandu išsamesnės info apie šią knygą? g.gif
Atsakyti