Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Casual, ta sloga kokio pavidalo (skysta, spalva kokia, lauke atsiveria ar kaip tik užsikemša) ir kosulys kada labiau pasireiškia (nakčia, tik atsigulus, ryte)? Kada lengvėja? Gerklės raudonos?
Kartosiuos, bet sausam trachėjiniam kosuliui, t.y. tracheitui gydyti, dažnai tinka Tartephedreel (net ir su sloga). Gali būti užimtas (užspaustas) galugerklis, su kutenimu.

Belladonna žinau, tik kaip ūminiu atveju vartoti: labai staiga atsirandantis negalavimas (pvz. temperatūra sušoka per mažiau nei valandą iki 39, raudonas veidas/gerklė/ausis). Gali būti vėmimas, beveik visada galvos skausmas, skauda akis. Jums tikriausiai ne tas atvejis...

Distanciniu būdu pagal kelių žodžių aprašymą ne ką daugiau galiu parašyti. unsure.gif

Greisi, man pavyko penktadienį įsiprašyti į Parapharm ax.gif taip per netyčia. Tiesiog paskambinau telefonu ir paklausiau, ar turi, ko reikia. Kažkaip galėjo tuo metu parduoti, ir pardavė. Nes šiuo metu atiduoda tiktai gydytojų užsakymus.

Atsakyti
QUOTE(migė @ 2009 09 14, 13:59)
Sveikos, gal kuri gali pasakyt, kuriam is tu rusisku puslapiu galima pagal liga susirasti vaistus. Noreciau apie skarlatina pasiskaityt. Aciu  4u.gif

Mige, 1 psl. paziurek - tikrai atrasi.
Atsakyti
Labas rytas, o aš kaip visada su klausimais:
Tartephedreel verta duoti toliau, kai pradeda atsikosėti šlapiai?
Coryzalia tinka sogos pradžiai, ar ir pabaigai, kai sunkiai išpučia?

Ir ar galėtų homeopatija pagelbėti šlapimo pūslės uždegimo atveju g.gif
Atsakyti
Obuoliausios žinutę perskaičiau ir vėl susimėčiau doh.gif norėjau klausti ką nuo slogos. kol kas pučiasi skaidriai. toliau simptomų nežinau. dukra juk eina į daržą tai nežinau kaip lauke, kaip patalpoj.
duodu influcidą. o ką dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 15, 08:49)
Labas rytas, o aš kaip visada su klausimais:
Tartephedreel  verta duoti toliau, kai pradeda atsikosėti šlapiai?
Coryzalia tinka sogos pradžiai, ar ir pabaigai, kai sunkiai išpučia?

  Ir ar galėtų homeopatija pagelbėti šlapimo pūslės uždegimo atveju  g.gif


Reneel nuo šlapimo pūslės,bet geriau parinkti pagal simptomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 15, 09:49)
  Ir ar galėtų homeopatija pagelbėti šlapimo pūslės uždegimo atveju  g.gif

Mano merginai, tai Berberis-Homaccord padeda.
O nosytei išsivalyti į pabaigą tai padeda antigripinas 3, arba Muziejaus vaistinės kompleksas nuo sinusito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 15 rugsėjo 2009 - 08:17
QUOTE(nikofija @ 2009 09 15, 09:05)
Reneel nuo šlapimo pūslės,bet geriau parinkti pagal simptomus  4u.gif

simptomai tai tik kad skauda ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 15, 09:03)
Obuoliausios žinutę perskaičiau ir vėl susimėčiau  doh.gif norėjau klausti ką nuo slogos. kol kas pučiasi skaidriai. toliau simptomų nežinau. dukra juk eina į daržą tai nežinau kaip lauke, kaip patalpoj.
duodu influcidą. o ką dar?  g.gif

Kaip jūsų moliuskas?
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 15, 10:27)
simptomai tai tik kad skauda ir tiek  g.gif

Bandykit šildyt - urologai sako tai pirma pagalba, ypatingai esant skausmui. Pūslė kur karšto vandens galima pripilt, mineralinio butelis su karštu vandeniu (aišku neperkarštu) -ir į tarpkojuką. Plius daug daug H2O, o dar geriau spanguolių sultys, ir arbatos (anticistiko, bruknių, vaistinėse jų visokių yra). Bet šlapimo tyrimą vis tiek pravartu pasidaryt.
Mano mažoji vis kažkokių neaiškių šl.pūslės uždegimų turėdavo, kartais bakterinių, bet dažniausiai tyrimai be pakitimų būdavo - tai viską virusiniam nurašydavo ir tokias priemones rekomendavo.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 14, 13:48)
Aišku. Na, GNLD teigia, kad tai natūralūs produktai, o ne sintetika, kaip vaitinėse. g.gif Pvz., žuvų taukai gaminami iš lašišų raumenų.
O aš saviškiams kažkaip jokių papildų neduodu. g.gif


Apie GNLD esu skaitinėjus,tai ten panašiai kaip AMWAY papildai. Turiu įdomų straipsnį apie papildus MIRĘ DAKTARAI NEMELUOJA. Jei kam įdomu galiu atsiųsti e-mailu. Aš manau,kad papildus vartoti būtina,nes tikrai nesimaitinam sveiku ir švariu maistu. Aš apie juos įvairiai mąsčiau ir homeopatės klausiau. Bet ,kai pasidariau BIOMOL plaukų tyrimą,kažkaip viskas labai paaiškėjo. Homeopatė sako,kad vartoti homeopatiniam pavidale ,bet juk ,kaip parodė tyrimas ,trūksta daugelio mineralų,kai kurių yra per daug. Taigi surašė ką keisti mityboje ir ką vartoti iš papildų. O pradėjau ieškoti ,nes nagučiai vis sluoksniuojasi, ką bevartočiau. Šiaip labai pasijautė pokyčiai savijautos. ax.gif O ką valgo mūsų paaugliai... Juk jiems beveik neįkiši normalaus maisto. Tai kaip be papildų apsieiti. Be to ,dar užterštas organizmas neįsisavina .
Atsakyti
Labai labai prasau pagalbos. Zindau ir man prasideda angina sad.gif Skauda dar nestipriai, temperaturos nera, bet jau matau maza balta taskeli sad.gif Ka patartumete vartoti?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2009 09 15, 16:32)
Apie GNLD esu skaitinėjus,tai ten panašiai kaip AMWAY papildai. Turiu įdomų straipsnį apie papildus MIRĘ DAKTARAI NEMELUOJA. Jei kam įdomu galiu atsiųsti e-mailu. Aš manau,kad papildus vartoti būtina,nes tikrai nesimaitinam sveiku ir švariu maistu. Aš apie juos įvairiai mąsčiau ir homeopatės  klausiau. Bet ,kai pasidariau BIOMOL plaukų tyrimą,kažkaip viskas labai paaiškėjo. Homeopatė sako,kad vartoti homeopatiniam pavidale ,bet juk ,kaip parodė tyrimas ,trūksta daugelio mineralų,kai kurių yra per daug. Taigi surašė ką keisti mityboje ir ką vartoti iš papildų. O pradėjau ieškoti ,nes nagučiai vis sluoksniuojasi, ką bevartočiau. Šiaip labai pasijautė pokyčiai savijautos. ax.gif  O ką valgo mūsų paaugliai... Juk jiems beveik neįkiši normalaus maisto. Tai kaip be papildų apsieiti. Be to ,dar užterštas organizmas neįsisavina .

Ačiū, labai padėjai apsispręsti. 4u.gif
O kas čia per BIOMOL plaukų tyrimas?

QUOTE(Giedrai @ 2009 09 15, 17:29)
Labai labai prasau pagalbos. Zindau ir man prasideda angina sad.gif Skauda dar nestipriai, temperaturos nera, bet jau matau maza balta taskeli sad.gif Ka patartumete vartoti?

Kai man buvo tokia pati bėda ir dar du kartus per mėnesį, tai per antrą susirgimą pradėjau gerti rupūžės užpilą (homeopatinėje vaistinėje pirkau). Efektyvu ir veiksminga.
Atsakyti