Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Casual @ 2009 09 21, 00:03)
Atradau kur buvau uzkishus beladonna. ar bandyt man ja duoti dickiui shalia antigripino 3 ir Phosphor ?  blush2.gif

dar radau zirniukus Merc.Solubilis . idomu kam jie skirti  g.gif  nebepamenu  schmoll.gif

Merc. solubilis mums buvo skirtas kai vaikui nosytė nuolat buvo pasikišus, o rytais didžiausių pastangų dėka pripūsdavom "kažką" žalio, klampaus, lipnaus ir sprindžio ilgio. Taip galą kaip pagaudavom, tai ir traukdavom kaip virvę. Tada ir kosėjom.
Be to jis tinkamas ir esant panašioms gerklės problemoms. Tik kiek jau aš suprantu, tai arba Beladona ar merc. sol. Pastarasis gal net labiau tinkamas. Nors į kompleksus kartais abu deda.
Dar pagalvojau, kad reiktų gal žirniukus tirpint ir tada gurkšnot ištisai - šiaip tirpinti efektyviau veikia.

O šiaip galima ir be arbatų išsiverst arba paprasčiausiai žalios arbatos daug karštos gert. Šiaip kaip Obuoliausia ir rašė - garinimai. Plius karštos druskos kompresai ant krūtinės, kaklo (tik širdelės neapriškit), kojų kaitinimas, nosies plovimas, druskos su soda gargaliavimas. Šiluma gleives atpalaiduoja, o skyščiai plauna ir leidžia pasišalinti.

Sveikit greičiau 4u.gif

Eima, iš kur tokios žinios apie žoles? Ačiū, aš apie čiobrelį pvz. to nežinojau, o mano panikė ją labai mėgsta. O liepžiedžiai irgi turi kokį dirginantį poveikį?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 20, 22:20)
O tai kaip tu pastebėjai, kad porolonas yra? blink.gif

as su vata jam krapsciau,krapsciau,matau,kad ten yra musu vadinamas"žydas",bet niekaip jo neisimu.turbut bebadydama dar giliau nustumiau.paskui pasiemiau prozektoriu,pasvieciau ir pamaciau,kad ten kazkoks nso...su pincetu isemiau.bet gerai jau jis i ten buvo pagrustas...bijojau,kad traukiant nenutruktu...

na va,3 savaites darzelyje ir abudu maniskiai serga...abiems toks gerklinis kosulys.vyresnelis net pats prasosi arbatos,medaus.duodu Aflubina ir sirupuka nuo kosulio "antitusinas".galva neisnesa,ka dar duoti,jau man paciai tuoj jauciu reiks kokiu medikamentu,nes du ligoniukai namie tai verysad.gif

kazin Parapharma dirba?kazkokie remontai berods joje buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 21 rugsėjo 2009 - 07:33
QUOTE(vilytte @ 2009 09 21, 07:24)
Eima, iš kur tokios žinios apie žoles? Ačiū, aš apie čiobrelį pvz. to nežinojau, o mano panikė ją labai mėgsta. O liepžiedžiai irgi turi kokį dirginantį poveikį?


Dirbu gydymo įstaigoje - gydytojai saviems daugiau pasakoja...

Dar pasakojo, kad ir medus tinkamas labiau sirgimo pradžioje, vėliau irgi dirgina kvėpavimo takus... T.y. į arbatą maišymas medaus tinkamas pirmas 3 dienas, vėliau jau geriau cukrus, nes meduje esantys kažkokie junginiai gali dirgint ir iššaukt kosulį.

Liepžiedžiai geri, bet varantys šlapimą. Kartais to ir nevertėtų pamiršt.
Atsakyti
Mano mazajam jau visai neblogai, tik rytais deshine shnerve uzsikishus ir siaip ne taip ishsipucia zalias "bubas". Kas galetu tikti kad truputuka paskystint gleives ir paskatint issivalyma? gal tas pats Merc.solubilis tiktu? g.gif

O dickiui nei pirmyn nei atgal doh.gif jau rankos svyra verysad.gif dar truputi, ir duosiu i kaili kad nesirgtu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2009 09 19, 22:07)
as tai 2 variantais bandziau - ishskobi skyle ridike ir idedi i ja cukraus arba medaus - kai pasidaro sultys po shauksta 3 k dienoj

antras variantas man pasirode paprastesnis nes greitesnis ir daugiau (kiekio) gaunasi - sutarkuoji juodaji ridika, ishspaudi sultis -maishai su medum - ir tada -i sveikata!  (Ispejimas: skonis astrus, o kvapelis tai irgi toks kad net laiptinej " lengvas dvokutis" buna)

Ačiū wub.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kada remontai Parapharm baigsis?Kiek skambinu,tai vis užimta.
Kur galima pasiskaityti apie tuos konstitutinius tipus?Daug nuorodų priekyje,bet dar neatradau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 21 rugsėjo 2009 - 09:22
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 21, 11:13)
Gal kas žinote kada remontai Parapharm baigsis?Kiek skambinu,tai vis užimta.
Kur galima pasiskaityti apie tuos konstitutinius tipus?Daug nuorodų priekyje,bet dar neatradau.

Taigi į senamiesčio Rotušę važiuok. Nemanau, kad parapfarmoj turi to, ko Rotušėj neturėtų.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 21, 10:23)
Taigi į senamiesčio Rotušę važiuok. Nemanau, kad parapfarmoj turi to, ko Rotušėj neturėtų.

Nu teks 4u.gif
Atsakyti
o Parapharmoj ant duru nekabo lapelis,neparasyta,kada jau dirbs? man taip muziejaus vaistine nepatogu,nei masina kur palikti,kamščiai.o taip reikia Thuja oleum doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 21 rugsėjo 2009 - 13:04
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 16, 08:54)

taip pat ir situos norejau paklausti kiek kartu per diena vartojote?
Atleiskit niekaip lietuvisko srifto neijungiu.


Penkiametei po 5 lašus kas antrą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 09 21, 08:31)
as su vata jam krapsciau,krapsciau,matau,kad ten yra musu vadinamas"žydas",bet niekaip jo neisimu.turbut bebadydama dar giliau nustumiau.paskui pasiemiau prozektoriu,pasvieciau ir pamaciau,kad ten kazkoks nso...su pincetu isemiau.bet gerai jau jis i ten buvo pagrustas...bijojau,kad traukiant nenutruktu...


Ojei. doh.gif Tai gera, kad sėkmingai baigėsi.
QUOTE(Eima @ 2009 09 21, 08:58)
Dirbu gydymo įstaigoje - gydytojai saviems daugiau pasakoja...

Dar pasakojo, kad ir medus tinkamas labiau sirgimo pradžioje, vėliau irgi dirgina kvėpavimo takus... T.y. į arbatą maišymas medaus tinkamas pirmas 3 dienas, vėliau jau geriau cukrus, nes meduje esantys kažkokie junginiai gali dirgint ir iššaukt kosulį.


Ačiū už info.
Atsakyti
Merc. solubilis 30 mums buvo skirtas kai vaikui nosytė nuolat buvo pasikišus, o rytais didžiausių pastangų dėka pripūsdavom "kažką" žalio, klampaus, lipnaus ir sprindžio ilgio. Taip galą kaip pagaudavom, tai ir traukdavom kaip virvę. Tada ir kosėjom.
Paėmiau šiandiena ir mums šitą.O kaip vartoti ūmiu atveju kas penkiolika minučių dvi valandas?Nes mums dabar va taip prasidėjo.Ar vieną kartą į dieną?Mums penki metai su puse.Slicea 30 gleivinės atsatymui irgi paėmiau ,bet šitą vėliau sakė vaistininkė,nes va dabar pasigavom tokią slogą,kaip kažkieno aprašyta.

Papildyta:
QUOTE(Viksvaite @ 2009 09 21, 16:54)
Penkiametei po 5 lašus kas antrą dieną.

jūsų kombinaciją vėliau bandysim jeigu pastarieji nepadės.Ir kiek lako taip gerti ?Viską rašaus ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 21 rugsėjo 2009 - 19:15