Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Patikslinu Obuoliausią - Misis pats jokiais žirniukų pardavimais neužsiima, reik į homeopatinę vaistinę varyt, kuri Klaipėdoj tikrai yra. Bet ar bus ten Kauno hom. vaistinės gaminamas kompleksas - sunku pasakyt. O Natrium Muriaticum tai tikrai bus 4u.gif .

Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 10 02, 08:38)
Patikslinu Obuoliausią - Misis pats jokiais žirniukų pardavimais neužsiima, reik į homeopatinę vaistinę varyt, kuri Klaipėdoj tikrai yra. Bet ar bus ten Kauno hom. vaistinės gaminamas kompleksas - sunku pasakyt. O Natrium Muriaticum tai tikrai bus 4u.gif .


Tai as zinau kur ta vaistine randasi ir nuvaziuosiu siandien.....O ta Natrium Muriaticum kaip vartoti reikia?

Nes siandien vel paziuriu nosyteje tos slogytes yra ir jauciu karkaliojima doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 10 01, 17:39)
Įtariu, bus natrium muriaticum  ax.gif  Žiūrint, kokio amžiaus. Jeigu ne kūdikis, gal geriau 30 potencija. Žirniukų skaičius - kiek metų (suaugusiam -9 ž.).
Dar yra variantas "Kompleksas nuo sinusito" (gamina Rotušės a., Kaune).



doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nusipirkau as tu zirniuku, bet nebuciau tundra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nes nusipirkau 6 potencija, ir kiek suprantu, pinigai niekam isleisti, ar vis del to galiu duoti?
Atsakyti
Duokit.
Tokio amžiaus vaikui, mano nuomone pakanka ir 6 (tiesiog aš saviškiams tokio amžiaus tokio stiprumo duodavau).
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 10 02, 14:26)
Duokit.
Tokio amžiaus vaikui, mano nuomone pakanka ir 6 (tiesiog aš saviškiams tokio amžiaus tokio stiprumo duodavau).



smile.gif tai kiek suprantu i diena po du zirniukus taip?
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 09 28, 20:02)
Lietuviškai nelabai ir yra  ax.gif

Angliškai:
www.homeopathyandmore.com (viršuje yra abėcėlė, pagal abėcėlę ir ieškot)
www.vithoulkas.com (online materia medica - tada sąrašą pagal abėcėlę žiūrėti)


Trumpai:
Pulsatilla - uždegiminiai procesai, kai išskyros geltonos (gali būti šiek tiek žalsvos), vaikas verksmingas, nori būti ant rankų
Allium cepa - sloga, skaidri, tekanti, panosė paraudus, gali ašaroti akys (akys neparaudę).
Pyrogran nesu vartojus, nežinau.
Gali būti ir daugiau vartojimo variantų (šitie dažniausi).
ax.gif


Aciu, Oboliausia hi.gif
As turiu Pulsatilla - kaip nuo ausu uzdegimo, pulingos, laisvai issiliejancios slogos.
Bet va idomiausia, kad tos slogos kaitaliojasi dienos begyje - tai ji vandeninga, tai pulinga, tai uzsikimsusi nosis (ispust nieko neimanoma), tai tos slogos isviso nera blink.gif . Tai ka ir kaitalioti - Pulsatilla, Alium Cepa, Cinnabsin`a ir t.t. biggrin.gif

Tu, Obuoliausia, lygtais rasei, jog naudojat Alium Sativum 6 (cesnako pagrindu). Bet va galvoju... g.gif Kai man Vaivariene israse kalcio homeopatini preparata, aiskino, jog ju veikimas ne toks, kaip visu kitu vitaminu (kalcio mg), bet kad jis (vartojant savo mityboje pakankamai kalcio) padeda ji geriau isisavinti organizmui. Tai sakau, jei vaikuciai to cesnako nei bum bum nevalgo, ar vertingas Alium Sativum 6 vartojimas?
Ir ar ne tinkama potencija mano vaikuciams?
Atsakyti
Dėl slogos: ryte ji gali būti vienokia, po to kitokia. Tačiau vaistas yra VIENAS. Norint rasti, reikia įvertinti daug dalykų. ax.gif

Įtariu, Vaivarienė buvo išrašius vieną biocheminių druskų.

Mano vaikai česnako (bent jau grynu pavidalu) irgi nevalgo. Allium Sativum potencijos yra nurodomos naudoti neypač aukštos, jeigu profilaktikos tikslais. Aprašyta yra www.homeopathyandmore.com (per paiešką lengva rasti).
Atsakyti
Su anlgų kalba nedraugauju blush2.gif gal galit parašyt kur būtų galima paskaityti apie ALLIUM SATIVUM (česnakas)? rusų tinka ax.gif
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 27, 21:06)
Kad girdėjus,kad ten ne kas.Nu teks pas kokią Vaivarienę žygiuoti.Tiesa dar į Šiaulius vis nulekiam.Nikofija gal pas tavo minėtą gydytoją būtų gerai nueiti kaip galvoji?


Mano pažįstama gydytoja paskutiniu metu kaip homeopatė nepriima . Bet jei kreipsitės kaip į vaikų neuropatologę ir prašysite homeopatinio gydymo,paskirs. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 04 spalio 2009 - 21:42


Merginos kaunietės ,sakykit ar kitose homeopatinėse Kauno vaistinėse galima gauti viską tą patį ką ir Muziejaus vaistinėje ? Nes aš žinojau tik ją vieną,o dabar žiūriu internete daugiau adresų jau yra. Nusiųsčiau brolį, kad man nupirktų. Jam Muziejaus vaistinė toli, o Vytauto gatvėje esanti arti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 05 spalio 2009 - 14:59
QUOTE(nikofija @ 2009 10 05, 15:59)
Merginos kaunietės ,sakykit ar kitose homeopatinėse Kauno vaistinėse galima gauti viską tą patį ką ir Muziejaus vaistinėje ? Nes aš žinojau tik ją vieną,o dabar žiūriu internete daugiau adresų jau yra. Nusiųsčiau brolį, kad man nupirktų. Jam Muziejaus vaistinė toli, o Vytauto gatvėje esanti arti.  ax.gif

Tokių homeopatinių vaistinių, kad gamintų vaistus, žinau tik dvi - Rotušės aikštėje ir Savanorių prospekte "Parapharm" - vos tok užkilus ant kalno ax.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks: 05 spalio 2009 - 15:55
Šiuo metu vienintelė normali homeopatinė vaistinė yra Rotušės a.
Parapharm remontuojama (bent jau praeitą savaitę dar buvo remontuojama).
Tos kitos homeopatinės - pardavinėja Heel ar DHL (rodos taip vadinas, vokiečių homeopatiniai vaistai) produkciją 4u.gif
Atsakyti