Įkraunama...
Įkraunama...

Kreditinė kortelė UK

QUOTE(sandycandy @ 2011 01 01, 11:25)
jei turi internet banking, ten buna skiltis, jei vaziuoji uzsienin ivedi data kada busi ir kiek laiko, tada bankas mato kad esi lietuvoj ir nera reikalo blokuoti...

o galit angliskai parasyt kaip ta skiltis vadinasi? aciu
Atsakyti
o kur ieskoti tam supermarket.co.uk apie tai kas gali duot korteles o kas ne.mano vyras 2metai turi kortele geros lb iplaukos bet neduoda jam niekas kreditines nes pas ji kas menesi overdrafai buna patikekit kiek jie nervu kainuoja.uz 1pyske 40 svaru reik moket.
Atsakyti
kas tas yr "overdrafai" blink.gif
Atsakyti
Tie "overdraftai" yra minusinis balansas jusu korteles. Ir patikekit tai pliuso neduoda. Paprastai pasakius - toks klientas bankui jau nepatikimas, todel overdraftininkams sunku gaut kredita ir t.t.
Atsakyti
na radu tam supermrket.raso kad gali duot halifax,vanquis bnkai.bet jie ki pamatys kad pas vyra buna overdrafai tai jauciu neduos net.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2011 01 02, 00:22)
Tie "overdraftai" yra minusinis balansas jusu korteles. Ir patikekit tai pliuso neduoda. Paprastai pasakius - toks klientas bankui jau nepatikimas, todel overdraftininkams sunku gaut kredita ir t.t.


Na, neteisybę parašėt.

Ovedraftas, kaip tik parodo banko pasitikėjimą. Tai yra banko suteiktas kreditas. Jeigu nori naudoji jį, jei nenori, nenaudoji. Paprastai už tai, kad skoliniesi iš ovedrafto nereikia mokėti jokių palūkanų. Bet, jei keliauji į minusą, virš ovedrafto nustatytos sumos, tada taip, jau yra minusas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 01 04, 14:43)
Na, neteisybę parašėt.

Ovedraftas, kaip tik parodo banko pasitikėjimą. Tai yra banko suteiktas kreditas. Jeigu nori naudoji jį, jei nenori, nenaudoji. Paprastai už tai, kad skoliniesi iš ovedrafto nereikia mokėti jokių palūkanų. Bet, jei keliauji į minusą, virš ovedrafto nustatytos sumos, tada taip, jau yra minusas  4u.gif

Kiek zinau vieniems yra duotas limitas, kuri gali naudoti ir uz ji nebus uzdetos jokios bauudos. Bet tada steitmente ir yra parasyta - overdraft limit, pavyzdziui 200 svaru. Taip, tai reiskia, kad bankas jumis pasitiki, turit geras ir pastovias iplaukas. Bet yra zmoniu, tame tarpe ir as, kad tokia privilegija nesuteikta - mazos iplaukos, alga buvo mokama kas menesi. Jie man overdrafto limito nedave ir jeigu as ieisiu i minusa nors svara, mane nubauduoja 22. (cia Barclajus). Drauge ejo i banka klaust kodel ji vis dar neturi to overdrafto limito, jai taip ir pasake, kazkada buvai minuse, alga nors ir nebloga, bet kas menesi, teks palaukti. Pati banko sistema pasitikrina kas kazkiek tai laiko ir atsirenka gerus klientus, kuriems suteikia ta privilegija imti overdrafta.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2011 01 04, 18:00)
Kiek zinau vieniems yra duotas limitas, kuri gali naudoti ir uz ji nebus uzdetos jokios bauudos. Bet tada steitmente ir yra parasyta - overdraft limit, pavyzdziui 200 svaru. Taip, tai reiskia, kad bankas jumis pasitiki, turit geras ir pastovias iplaukas. Bet yra zmoniu, tame tarpe ir as, kad tokia privilegija nesuteikta - mazos iplaukos, alga buvo mokama kas menesi. Jie man overdrafto limito nedave ir jeigu as ieisiu i minusa nors svara, mane nubauduoja 22. (cia Barclajus). Drauge ejo i banka klaust kodel ji vis dar neturi to overdrafto limito, jai taip ir pasake, kazkada buvai minuse, alga nors ir nebloga, bet kas menesi, teks palaukti. Pati banko sistema pasitikrina kas kazkiek tai laiko ir atsirenka gerus klientus, kuriems suteikia ta privilegija imti overdrafta.


Tai, vat, butent, jei pas jus kazkada buvo minusas, tai jus esate nepatikima kliente. Overdrafta, - duoda, tik, banko manymu, - patikimiems klientams, - ne daugiau nei yra is anksto nustatyta suma.
Atsakyti
laba smile.gif cia turbut turejo omenyje toki overdraft, kuris nera suteikiamas. jeigu jums bankas neleido imti i minusa, o jus vistiek nuemet, tai irgi vadinasi overdraft, nes jusu saskaita gaunasi overdrawen. abiem atvejais galima naudoti ta pati zodi.
Atsakyti
Sutinku su Mahada. Man irgi taip pasirode!

As turiu 2 saskaitas: viena pagrindine, kuria naudoju cia (Barclays), o kita atidariau tik tam, kad man butu legviau mamai i lietuva siuntineti pinigelius (lloyds as cia idedu o jinai ten nusiema). Su Barclays tai tikrai zinau, kad BUTINAI reikia jiems pasakyti kur vaziosi ir kiek busi - nes kitaip pinigu neisimsi ir reikes daug pinigeliu skambinti i UK i banka (man buvo gera pamoka snekejau apie 15 min kol jie surado i koki departmenta mane transfer ir kas man pades), su Lloyds trupuciuka sunkiau - jie kartais doda nuimti, o kartais uzblokoja! Viena karta mano mama bande nuimti ir uzblokavo - tai paskambinau ir pasakiau, kad pastoviai vazineju i lietuva ir pastoviai ten nuimineju pinigus, ar galite manes neblokoti? Jie jokiu garantiju nedave, bet tfu tfu tfu nuo to karto daugiau neblokavo korteles, nes tikriausia mato kad pinigau nuimami tik lietuvoj 4u.gif

O kreditiniu korteliu klausimu esu senbuve ax.gif Turiu net 4 kreditines korteles 4u.gif Nu ne taip kad ju labai noreciau, bet daugiau del savo saugumo...., nes siais laikais zmones (draugai patys pinigu neturi), o kas ir turi tai tie ir skolinti nenori! As kaip ir visi pries kokius 5 metus nuejau i savo banka (Barclays) ir uzpildiau application form i Barclaycard. Tuo laiku man dave £250.00 Po kai kurio laiko padidino patys o po to as dariau apply kad butu didesnis kreditas. Pries 4 metus labai uzsinorejau masinos, bet to kridito buvo ne gana, tai nuejau i banka ir paemiau paskola £4,000.00 Nupirkau ir metus laiko saziningai mokejau paskola, kol viena diena nepaskaicivau ir isejo, kad jeigu taip ir mekesiu bankui tai uz 5 metu ismokesiu £8,000.00. Tada emiausi galvoti - ka cia padarius ir mano destytojas universitete man pasake, kad atidaryciau KK per interneta ir ziureciau kad jie turetu pasiulyma padaryti 0% balance transfer - taip ir padariau. Atidariau sau Virgin KK ir buvo pasiulymas 18 menesiu interest free balance transfer (tik handeling fee 3% sumokeju uz ta balance transfer). Tada nejau i savo banka ir uzdariau ta paskola. Po to mokejau virgin 18 menesiu ir paskui jie pridejo palukanas, bet jos jau buvo labai mazos, nes didele dali kredito buvau ismokejusi. smile.gif Taip ir gavau savo masina (nu jos jau nera, nes buvo avarija.... bet cia jau visai kita tema 4u.gif )

Nu kaip supratot tuo metu turejau jau 2. Virgin man iskarto dave £3,000.00 Po to viena diena pamaciau reklama apie Platinum Barclaycard ir tik 7% palukanu. Is smalsumo nusprendziau paziureti kiek palukanu mano korteleje jie ima - 22.5% doh.gif Tada pagalvojau kokia neteisybe ir paskambinau i banka ir pasakiau kad noriu padaryti upgrade. Jie pasake kad to jie nedaro, bet turiu uzpildyti nauja application form i nauja Barclaycard Platinun - taip ir padariau. Dave ta kortele bet tik kreditas £750.00 - nu tai va dabar irgi bandysiu po keliu menesiu prasyti didesnio kredito ir kai jisai uzaugs iki kokiu £5,000.00 tada uzdarysiu sena, paprasta Barclaycard. O ketvirta kortele irgi paemiau is Lloyds su labai mazom palukanom ir mazu kreditu. Galu gale man ju reikia tik 2 su didesniu balansu ir mazom palukanom!!!!

Dabar nusprendem su vyru nupirkti nauja virtuve. Nuvarem i B&Q ir norejom paimti issimoketinai su 0% palukanu. B&Q paskolos nedave, nors mano kreditine istorija yra labai gera schmoll.gif Tada meciau viska i savo kreditine kortele i ta su dideliomis palukanomis. Atvaziavau mano perziurejau kitas korteles - Virgin daro promotion 0% Balance transfer for 9 month, tai permeciau didziausia dali tenais ir i likuti i tas 2 platinum - taip ir mokesim, kol neismokesim!

Nepatariu imti kreditiniu korteliu tiems zmoniems, kurie negali atsispirti ko nors nenupirkti.... ir galu galia gaunasi taip, kad jie lieka su dideliom skolom blush2.gif Mano vyras va toks, todel kaip buhgaltere kreditine kortele turiu as g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugseinuke @ 2011 02 11, 15:21)
lietuvoj  4u.gif

O kreditiniu korteliu klausimu esu senbuve ax.gif  Turiu net 4 kreditines korteles  4u.gif


Na labai jus cia sauniai paaiskinote kaip zaisti su kreditinem bigsmile.gif
As turiu viena ir labai jau nemazi procentai tai dabar ir galvoju, gal kokia kita pasiimt? Tik nelabai man aisku kaip su tuo balance transfer yra?? Jei mano pirma kk reikia ismoketi £2k tai jei as gausiu nauja korta ar galesiu permesti ta balansa i senaja ar ne? blush2.gif Man cia tokia painiava gaunasi,kad oj doh.gif

O siaip tai labai gerai tureti kk, tik aisku protigai ja naudoti ir sau gera kredito istorija kaupti drinks_cheers.gif
Atsakyti
MyChoice, taip galesit jeigu toj naujoj kortelej uzteks balanso. Pvz: jeigu nauja kortele jums dos su £1,000 balansu tai galesit permesti tik kokius £900, nes reikes sumoketi apie 3% handling fee ir jie dar palieka kazkiek pinigeliu balance(Tai butu apie 27 svarus uz 900 svaru perkelima, bet po to mokesit maziau procentu). Jeigu turit jau viena kortele su dideliais procentais - tai stenkites dabar atidaryti su kokiais 7-11% palukanu! Cia jau butu gold or platinum cards! 4u.gif Bet geriausiai ziureti tokias korteles, kurios siulo pvz. 9 month 0% balance transfer - tai reiskia kad 9 menesius jus nemokesit palukanu isvis ir tik baigus tam terminui pradesit moketi palukanas - bet juk jeigu pasistengsite ir galite viska ismoketi atgal per ta laika g.gif

Is savo patirties zinau kad Virgin ir Lloyds pastoviai siulo tokius dealus. Turiu dar Barclaycard - bet jie neduoda kazkodel g.gif

Su Virgin turiu perspeti: jeigu permesit balansa i ta kortele su pasiulimu kazkiek menesiu nemoketi palukanu - tai butinai stengites sumoketi minimum paymenta iki ju deadline, nes jeigu to nepadarysite - jie jums priskaicios £12.00 ir iskart prides visas palukanas - cia parasyta mazomis raidemis kurios niekas dazniausiai neskaito.... As viena karta pamirsau sumoketi, tai nieko tie 12 svaru o palukanas dar pradejo gi skaicioti - tai skambinau atsiprasinejau, kad cekis buvo grazintas ir jie pasake kad tik viena karta taip padarys, bet kito karto nereikejo, nes laikiausi ju datu!!!! Virgin man atrodo duoda tik su dideliais procentais, bet kiekviena karta turi tu dealu. Kai as atidariau ta kk - tai man pasiule 18 menesiu 0% on balance transfer.....

Tikiosi kad si informacija bus kazkam naudinga blush2.gif
Atsakyti