Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kreditinė kortelė UK
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2
Uuoga
Sveikos 4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
Buciau labai dekinga uz atsakymus;]
*Chardonnay*
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 19, 19:36)
Sveikos  4u.gif
Man iskilo toks klausimas, o frm info neradau, todel atidarau nauja temyte, del kreditines korteles gavimo Anglijoje. Gal kas zinote kaip ja gauti? kokios salygos? nes as noreciau pasidaryti tokia kortele, siuo metu esu dekretinese, tad gaunu maziau nei kad dirbciau, ar bankas del to nk nesakytu, kad mazai vaikst pinigu?Siaip sask turiu jau metai virs laiko banke. Mane domintu tokia info: kokios salygos norint pasiimt kortele? kokia suma maziausiai duoda?ir per kiek laiko reiketu razinti ta suma?;]
*

Sveika. i situos klausimus tik bankas ir atsakys nes kiekvieno juk skirtinga sužituacija ir pajamos. mums bankas jau seniai bruka ta kreditine bet mums siuo metu jos nereikia. beto nemegstu pirkti daiktu uz pinigus, kuriu neturiu unsure.gif nueik i savo banko artimiausia filiala ir uzsisakyk appointmenta. ten tau viska is isaiskins mirksiukas.gif
*oxi*
Sveikos  4u.gif
*

as tai turiu HSBC kreditine, limitas £500, tai cia turbut pats maziausias g.gif o grazint turi po menesio, tau atsius laiska i namus su saskaita, kiek isleidai, ir iki nurodytos laiske datos turi sumoketi-grazinti atgal i kreditine kortele.siaip jei perki daiktus, tai sumoki tiek kiek isleidai, o jeigu nori issiimti is bankomato grynais, tai jau ten reiks mokesti moketi.
siaip zinau, kad kai kurie bankai duoda ir £2000-£3000, bet turbut reik but ilgai to banko klientu, kad gaut, o ir iplaukas pastovias nemazas turet g.gif
dolce_uk
Sveikos  4u.gif
*

sveikute
jeigu labai reikia cc o bankas tavo neduoda ieik i supermarket.co.uk puslapi tenai supildysi duomenis savo ir jie ismes bankus kurie tau gali duoti korteles atsakymai visur is karto buna parasyti ir tai uztrunka apie 5 min smile.gif
kontraversija1
Pabandyk Halifax kreditine! as gavau pakankamai lengvai:) kiek atsimenu tik uzpildziau viska internete ir atsiunte kortele uz mazdaug savaites smile.gif be to 9 menesiai buvo su 0% palukanom!
Jurgita0428
nu dar nesutikau nei vieno zmogaus, kuris nebutu gaves kreditines korteles, jei jos norejo...kreditines korteles sitoj sali bankai ir ne tik dalina i kaire ir i desine... tik imk ir po kelias...va su debetinem jau problema, reik irodinet pajamas ir t.t.
Uuoga
Sveikos, aciu uz patarimus;] 4u.gif man bankas Lloyds, neduoda kreditines todel, kad turiu minusa 1 svara doh.gif biggrin.gif pasake gales duoti tik rugpjucio pradzioje, o man db reik nes norim su draugu pirkt masina, ir siektiek truksta pinigu doh.gif bandysiu kitam banke, nes dar turiu nationwide banke kortele, gal ten duos.. ;]
Papildyta:
QUOTE(Jurgita0428 @ 2009 07 21, 15:47)
nu dar nesutikau nei vieno zmogaus, kuris nebutu gaves kreditines korteles, jei jos norejo...kreditines korteles sitoj sali bankai ir ne tik dalina i kaire ir i desine... tik imk ir po kelias...va su debetinem jau problema, reik irodinet pajamas ir t.t.
*

tai as su tokia pat mintim ir ejau i bana, tikedamasi lengvai gauti kortele;] bet.. ax.gif neduoda;D bandysiu kitame banke ;]
uk-girl
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 21, 12:52)
Sveikos, aciu uz patarimus;]  4u.gif  man bankas Lloyds, neduoda kreditines todel, kad turiu minusa 1 svara doh.gif  biggrin.gif  pasake gales duoti tik rugpjucio pradzioje, o man db reik nes norim su draugu pirkt masina, ir siektiek truksta pinigu doh.gif bandysiu kitam banke, nes dar turiu nationwide banke kortele, gal ten duos.. ;]
Papildyta:
tai as su tokia pat mintim ir ejau i bana, tikedamasi lengvai gauti kortele;] bet.. ax.gif  neduoda;D bandysiu kitame banke ;]
*

Geriause pildyti internetu, uzpildai forma ir iskart paraso ar duoda ar ne mirksiukas.gif nereike nei vaikscioti po bankus nei gaisti laiko....
Kiek zinau lengvai douda Ryanair, virgin, egg...na tos taprines tarp banku...
O limita kiekvienas duoda pagal save, tik paskui beproto vis kele doh.gif kur ju protas duoti £6000/£8000 limitus.... unsure.gif
Uuoga
QUOTE(uk-girl @ 2009 07 21, 16:51)
Geriause pildyti internetu, uzpildai forma ir iskart paraso ar duoda ar ne  mirksiukas.gif  nereike nei vaikscioti po bankus nei gaisti laiko....
Kiek zinau lengvai douda Ryanair, virgin, egg...na tos taprines tarp banku...
O limita kiekvienas duoda pagal save, tik paskui beproto vis kele  doh.gif kur ju protas duoti £6000/£8000 limitus.... unsure.gif
*

O gal galit adresa duoti kur ten nueiti reik ka uzpildyti?Buciau dekinga 4u.gif nes as nzn kur ;]
uk-girl
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 21, 13:54)
O gal galit adresa duoti kur ten nueiti reik ka uzpildyti?Buciau dekinga 4u.gif  nes as nzn kur ;]
*

Stai parsom
http://uk.virginmoney.com/virgin/credit-cards-v1/
http://new.egg.com/visitor/0,,3_84106--View_1763,00.html
http://www.mbna.co.uk/
http://www.ryanair.com/GE/?banner=276&gemid1=276
Na ju yra labai daug....ir beje niekada nepildyk platinium, gold kortelem nes siu buna dideli limitai todel dazniausei kaip pirma credit card neduoda ax.gif
Uuoga
QUOTE(uk-girl @ 2009 07 21, 17:22)
Stai parsom
http://uk.virginmoney.com/virgin/credit-cards-v1/
http://new.egg.com/visitor/0,,3_84106--View_1763,00.html
http://www.mbna.co.uk/
http://www.ryanair.com/GE/?banner=276&gemid1=276
Na ju yra labai daug....ir beje niekada nepildyk platinium, gold kortelem nes siu buna dideli limitai todel dazniausei kaip pirma credit card neduoda  ax.gif
*

aiskutis, lb Tau dekui 4u.gif
Irute is Londono
Labukas!

Turiu 2 kreditines korteles kiekviena apie £5,000.00 ir man tas dalykas labai patinka (i skolas imti niekas nemegsta, bet kai mane paliesavo is darbo, tai mano kreditine kortele LABAI padejo prasideti menesi nemie). Viena gavau senai is barclaycard (gal po metu kai atidariau saskaita - bet tada dave tik £1000 o po to didino, nes mate, kad as nesiruosiu pabegti su ju pinigais ir saziningai moku), o kita per interneta is Virgino (virsui buvo linkas)..... Norejau pasakyti kad jeigu pirki su ta kortele, tai visos sumos kita menesi ismoketi nereikes.... Va taip as paskambinau Virginui ir padariau Balance Transfer i debitine kortele - kada pirkau masina..... Ir iki siol ismokineju. Kada ateina staitmentas tai ten yra parasytas minimum payment kuri turi sumoketi ta menesi. Pavyzdziui pas mane dabar -£1,700. ir minimalia suma kuria turi sumoketi man atrodo apie £40, nu zinoma visi norime kuo anksciau ismoketi skola tai pervedu daugiau.

O siaip viskas priklauso nuo tavo Credit History ir jeigu jie nieko apie tave nezino tai ir kreditines korteles neduos iki tol kol nepagyvensi trupuciuka salyje ir nepaimsi kokio loano ir ji issimokesi arba issimokejimuj ka nors paimsi. Jie nemegsta rizikuoti schmoll.gif
*Chardonnay*
QUOTE(Irute is Londono @ 2009 07 21, 16:51)
O siaip viskas priklauso nuo tavo Credit History ir jeigu jie nieko apie tave nezino tai ir kreditines korteles neduos iki tol kol nepagyvensi trupuciuka salyje ir nepaimsi kokio loano ir ji issimokesi arba issimokejimuj ka nors paimsi. Jie nemegsta rizikuoti  schmoll.gif
*

Su vyru pasitarem ir nusprendem visgi imti ta kreditine vien del credit history. man banke jau seniai siulo bet dar neturejom poreikio. ka perkat su ta kreditine? ar tik stambesnius pirkinius ar ir visas smulkmenas?
Uuoga
norejau paklaust del tos Virgin korteles, jai as teisingai viska supratau, tai ten uzpildyt reikia ta forma on-line, ir jie tada atsiuncia jai sutinka tau ja isduoti? o ten reik banko duomenis aisq savo surasyt?ir jai man mano bankas vienas - lloyds neduoda kreditines, tai kaip, man rasyt kt banko duomenis, o ne to, kuris siuo metu nesutinka duoti tos korteles?
Ir, jai man ja isduos, as isigrynint reikiamos sumos negaliu?tarkim, man reikiamo1500 svaru?
hmm, taip reik tos korteles, ir skubiai, o kaip tycia va visokiu niuansu atsiranda.. ;/
uk-girl
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 22, 06:02)
norejau paklaust del tos Virgin korteles, jai as teisingai viska supratau, tai ten uzpildyt reikia ta forma on-line, ir jie tada atsiuncia jai sutinka tau ja isduoti? o ten reik banko duomenis aisq savo surasyt?ir jai man mano bankas vienas - lloyds neduoda kreditines, tai kaip, man rasyt kt banko duomenis, o ne to, kuris siuo metu nesutinka duoti tos korteles?
Ir, jai man ja isduos, as isigrynint reikiamos sumos negaliu?tarkim, man reikiamo1500 svaru?
hmm, taip reik tos korteles, ir skubiai, o kaip tycia va visokiu niuansu atsiranda.. ;/
*

Surasyk tikslius savo banko duomenis, jei ka nuslepsi jie visvien pamatys..o tai kad vienas tau nedave nereiske kad ir kitas neduos... mirksiukas.gif
Na suma tai ce jau priklausys koki limita duos..na £1500 tai nelabai manau kad duos g.gif
Limcamca
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 22, 08:02)
*

Banko duomenys reikalingi, nuo tos sąskaitos, į kurią pas tave yra įeinami pinigai. Kad jie galėtų nusiskaičiuoti.

Grynais pinigų nusiimti nelabai gali. būna limitas. Ir, jei nuiminėsi grynais pinigais, bus labai dideli %.

Uuoga
QUOTE(Limcamca @ 2009 07 22, 12:30)
Banko duomenys reikalingi, nuo tos sąskaitos, į kurią pas tave yra įeinami pinigai. Kad jie galėtų nusiskaičiuoti.

Grynais pinigų nusiimti nelabai gali. būna limitas. Ir, jei nuiminėsi grynais pinigais, bus labai dideli  %.
*

Na ieina pas mane i abi korteles pinigai g.gif o tai ta kredita duoda Virgin`as? ne mano bankas? nes snd as eisiu i banka savo kt, ir nunesiu credit card application`a, ziuresiu ka jie atsakys, o tada pabandyciau internetu uzpildyt to banko, kuris neduoda duomenis..

Aciu visom uz ats 4u.gif
Limcamca
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 22, 12:24)
Na ieina pas mane i abi korteles pinigai g.gif  o tai ta kredita duoda Virgin`as? ne mano bankas? nes snd as eisiu i banka savo kt, ir nunesiu credit card application`a, ziuresiu ka jie atsakys, o tada pabandyciau internetu uzpildyt to banko, kuris neduoda duomenis..

Aciu visom uz ats 4u.gif
*

Jokio skirtumo kurio banko duomenis tu ivesi jiems. Jie viska patys patikrins. Kiek, kur kreditiniu prasei, kiek dave, kiek nedave, kokios tavo pajamos ir t.t. ir pan.
Uuoga
QUOTE(Limcamca @ 2009 07 22, 13:43)
Jokio skirtumo kurio banko duomenis tu ivesi jiems. Jie viska patys patikrins. Kiek, kur kreditiniu prasei, kiek dave, kiek nedave, kokios tavo pajamos ir t.t. ir pan.
*

na va, kt mano bankas sake isduos man kortele, tik aisq suma ne tokia kokios kad noreciau, bet ir tai gerai - 500svaru;] vis dasides
mirrra
mes tai su vyru kredita mokame grynais inesame i bamka. nieks nenuskaitineja nuo saskaitos.kiekviena menesi gaunam billa ir mokame banke smile.gif mes nesunkiai gavome
Brooke
QUOTE(Jurgita0428 @ 2009 07 21, 11:47)
*

Aš negaunu biggrin.gif Na, OK, turiu New Look'o "kreditke", 100 svarų į minusą duoda rolleyes.gif Bet šiaip tai nieks daugiau.. Bet čia, įtariu, todėl, kad pas mane tik prieš kelis mėnesius pastovios pajamos atsirado..
Iš tikro, tai nereikia man tų kreditinių, man ir overdraft'o užtenka smile.gif
Justinita
O gal zinote kiek mazdaug laiko (menesiu, metu) reikia pradirbti, kad galetum kreiptis del kreditines?
romuciukas
QUOTE(Justinita @ 2010 06 25, 16:18)
O gal zinote kiek mazdaug laiko (menesiu, metu) reikia pradirbti, kad galetum kreiptis del kreditines?
*

RBS nedirbdama gavau debetine korta,pradirbus gal kokias dvi savaites nuejau paprasiau kreditkes is ten pat,be problemu dave:)
Caramelle*
QUOTE(Justinita @ 2010 06 25, 14:18)
*
Priklauso ne nuo to, ar dirbi, ar ne. O nuo to, kokia yra tavo kredito istorija. Kai uzpildysi forma, jie padarys credit check ir tada nuspres ar duot ar ne.
O kokia kredito istorija prikauso nuo daugelio dalyku - ar turi kokiu nors kitu sutarciu, uz kurias reguliariai moki ir ar esi kada nors prasizengus (nesumokejus laiku), pvz telefono, elektros ar duju bilas, banko paskola, banko saskaita ir tt. Ar esi registruota balsavimui savo vietiniame council, kiek laiko gyveni toje pacioje vietoje ir tt. Taip pat ziuri, kiek kartu buvo tikrinta tavo kredito istorija(t.y. kiek kartu kitos kompanijos tikrino) - tai irgi yra registruojama. Labai daug patikrinimu atsiliepia kredito istorijai.

Kuo geresne kredito istorija, tuo lengviau gauti paskolas iskaitant ir kredito kortele. Ir tuo palankesni %, didesnis kredito limitas.
mirrra
QUOTE(Uuoga @ 2009 07 21, 12:52)
Sveikos, aciu uz patarimus;]  4u.gif  man bankas Lloyds, neduoda kreditines todel, kad turiu minusa 1 svara doh.gif  biggrin.gif  pasake gales duoti tik rugpjucio pradzioje, o man db reik nes norim su draugu pirkt masina, ir siektiek truksta pinigu doh.gif bandysiu kitam banke, nes dar turiu nationwide banke kortele, gal ten duos.. ;]
Papildyta:
tai as su tokia pat mintim ir ejau i bana, tikedamasi lengvai gauti kortele;] bet.. ax.gif  neduoda;D bandysiu kitame banke ;]
*

TAI JEIGU TRUKSTA IKI MASINOS KAZKIEK , TAI NEGERIAU PASIIMTI PASKOLA IR PROCENTAI MAZESNI....AS TURIU SASKAITA barclay banke , tai jie kas keli men siuncia mums su vyru pasiulas, kad pasiimti paskolas, kiek nori....
na o kreditines mes su vyru gavome labai lengvai, vyras gavo anketa su pasiulymu gauti , oas nuejau i banka ir gavau, labai lengvai....is pradziu gavome po 500 sv ir vis dideja suma , vyras jau turi 3000sv.gauti kreditine ne problema, jeiu turi pajamas pastovias...o grazinti gali per kiek nori laiko, zinoma atitinkamai ir procentu sumoki bankui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2009 07 22, 09:30)

Grynais pinigų nusiimti nelabai gali. būna limitas. Ir, jei nuiminėsi grynais pinigais, bus labai dideli  %.
*

as nemoku is saskaitos , einu moketi i banka su bilu, kuri gaunu kiekviena men arba kasoje moku , jei galiu dazniau
Daim_Blond
Labas 4u.gif as cia gal nelabai i tema, bet daug maz biggrin.gif birzelio 24d atsidariau banko saskaita lloyds banke, pin kodus gawau, bet wa korteles nesulaukiu g.gif: gal pasikeite twarka gawimo, seniau ateidawo pastu, o dabar gal banke reik atsiimt? g.gif: dabar esu LT ir be rugsejo atsiimt negalesiu.. Ar nebus kokiu problemu atsiimant po poros menesiu? Aciu
*alisa*
QUOTE(pelytea. @ 2010 07 18, 11:55)
Labas 4u.gif as cia gal nelabai i tema, bet daug maz biggrin.gif birzelio 24d atsidariau banko saskaita lloyds banke, pin kodus gawau, bet wa korteles nesulaukiu g.gif: gal pasikeite twarka gawimo, seniau ateidawo pastu, o dabar gal banke reik atsiimt? g.gif: dabar esu LT ir be rugsejo atsiimt negalesiu.. Ar nebus kokiu problemu atsiimant po poros menesiu? Aciu
*

Kad ir dabar pastu atsiuncia.Mb keitesi kortele pries savaite Lloyds banke, tai atsiunte i namus.
Daim_Blond
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2010 07 18, 11:02)
Kad ir dabar pastu atsiuncia.Mb keitesi kortele pries savaite Lloyds banke, tai atsiunte i namus.
*

o as wa niekaip nesulaukiu g.gif: wakar skambinau sawo teciui, sake dar negawo mano korteles, tai wa ir galwoju gal kas pasikeite...
romuciukas
QUOTE(pelytea. @ 2010 07 18, 14:20)
o as wa niekaip nesulaukiu g.gif: wakar skambinau sawo teciui, sake dar negawo mano korteles, tai wa ir galwoju gal kas pasikeite...
*

as gavau pirma pinus,po savaites korta.jei laukiat daugiau kaip savaite,tai pasiskambinkit i banka ir pasiteiraukit,gal paklydo kur.
Daim_Blond
QUOTE(romuciukas @ 2010 07 18, 11:27)
as gavau pirma pinus,po savaites korta.jei laukiat daugiau kaip savaite,tai pasiskambinkit i banka ir pasiteiraukit,gal paklydo kur.
*

pinus gavau po sawaites, o korteles jau menuo kaip negaunu, teks gal skambint i banka tik is lt nemazai kainuos, bet gal kaip nors biggrin.gif aciu Jums uz atsakymus 4u.gif
*ultraviolet*
Mergaittes gal ir as cia ne itema.....Turiu Lloyds Viza debetine kortele gryzau i lietuva visur atsiskaitineju kortele be problemu bet nusiimti grynuju niekaip negaliu...o labai labai reikia...gal zinote kur galeciau ir ar aplamai tai imanoma sad.gif Labai labai aciu visoms uz bet koki patarima smile.gif
maybe24
QUOTE(*ultraviolet* @ 2010 12 30, 18:31)
Mergaittes gal ir as cia ne itema.....Turiu Lloyds Viza debetine kortele gryzau i lietuva visur atsiskaitineju kortele be problemu bet nusiimti grynuju niekaip negaliu...o labai labai reikia...gal zinote kur galeciau ir ar aplamai tai imanoma sad.gif Labai labai aciu visoms uz bet koki patarima smile.gif
*

Paskambinkit i banka ir issiaiskinsit.Gal jums tiesiog del saugumo blokavo grynuju pinigu isemima.Paskambinus sutvarkys viska. ax.gif
*ultraviolet*
QUOTE(maybe24 @ 2010 12 30, 21:58)
Paskambinkit i banka ir issiaiskinsit.Gal jums tiesiog del saugumo blokavo grynuju pinigu isemima.Paskambinus sutvarkys viska. ax.gif
*

Aciu uz atsakyma...bandysim ryt paskambinti...tik labai keista nes diena pries isvaziuojant nusiiminejom kelionei be problemu o dabar butent neina....o gali taip blokuot kad butent uzsienije as nenuimciau? negi as vienintele cia tokia? niekur jokios info nerandu sad.gif nors Lloydso puslapyje raso kad uzsienyje grynuosius nusiimti galima...o jie man teiks kokia nors informacija telefonu??? oi kokioj nepavydetinoi padety dabar esam sad.gif
maybe24
QUOTE(*ultraviolet* @ 2010 12 30, 19:13)
Aciu uz atsakyma...bandysim ryt paskambinti...tik labai keista nes diena pries isvaziuojant nusiiminejom kelionei be problemu o dabar butent neina....o gali taip blokuot kad butent uzsienije as nenuimciau? negi as vienintele cia tokia? niekur jokios info nerandu sad.gif nors Lloydso puslapyje raso kad uzsienyje grynuosius nusiimti galima...o jie man teiks kokia nors informacija telefonu??? oi kokioj nepavydetinoi padety dabar esam sad.gif
*

esu pora kartu girdejusi apie tokius nutikimus, ax.gif paskambinus viskas susitvarke.
zvaigzdut
nes lloydso paprasta kortele nenusiimsi pinigu, nebent pats pasakysi, kad vaziuoji ten ir ten ir reikes nusiimt. atsiskaityt tik pirkdamas gali.
sandycandy
QUOTE(*ultraviolet* @ 2010 12 30, 19:13)
*

jei turi internet banking, ten buna skiltis, jei vaziuoji uzsienin ivedi data kada busi ir kiek laiko, tada bankas mato kad esi lietuvoj ir nera reikalo blokuoti...
laurinute
QUOTE(sandycandy @ 2011 01 01, 11:25)
jei turi internet banking, ten buna skiltis, jei vaziuoji uzsienin ivedi data kada busi ir kiek laiko, tada bankas mato kad esi lietuvoj ir nera reikalo blokuoti...
*

o galit angliskai parasyt kaip ta skiltis vadinasi? aciu
mamyte1987
o kur ieskoti tam supermarket.co.uk apie tai kas gali duot korteles o kas ne.mano vyras 2metai turi kortele geros lb iplaukos bet neduoda jam niekas kreditines nes pas ji kas menesi overdrafai buna patikekit kiek jie nervu kainuoja.uz 1pyske 40 svaru reik moket.
Joltoma
kas tas yr "overdrafai" blink.gif
Pumma78
Tie "overdraftai" yra minusinis balansas jusu korteles. Ir patikekit tai pliuso neduoda. Paprastai pasakius - toks klientas bankui jau nepatikimas, todel overdraftininkams sunku gaut kredita ir t.t.
mamyte1987
na radu tam supermrket.raso kad gali duot halifax,vanquis bnkai.bet jie ki pamatys kad pas vyra buna overdrafai tai jauciu neduos net.
Limcamca
QUOTE(Pumma78 @ 2011 01 02, 00:22)
Tie "overdraftai" yra minusinis balansas jusu korteles. Ir patikekit tai pliuso neduoda. Paprastai pasakius - toks klientas bankui jau nepatikimas, todel overdraftininkams sunku gaut kredita ir t.t.
*

Na, neteisybę parašėt.

Ovedraftas, kaip tik parodo banko pasitikėjimą. Tai yra banko suteiktas kreditas. Jeigu nori naudoji jį, jei nenori, nenaudoji. Paprastai už tai, kad skoliniesi iš ovedrafto nereikia mokėti jokių palūkanų. Bet, jei keliauji į minusą, virš ovedrafto nustatytos sumos, tada taip, jau yra minusas 4u.gif
Pumma78
QUOTE(Limcamca @ 2011 01 04, 14:43)
Na, neteisybę parašėt.

Ovedraftas, kaip tik parodo banko pasitikėjimą. Tai yra banko suteiktas kreditas. Jeigu nori naudoji jį, jei nenori, nenaudoji. Paprastai už tai, kad skoliniesi iš ovedrafto nereikia mokėti jokių palūkanų. Bet, jei keliauji į minusą, virš ovedrafto nustatytos sumos, tada taip, jau yra minusas  4u.gif
*

Kiek zinau vieniems yra duotas limitas, kuri gali naudoti ir uz ji nebus uzdetos jokios bauudos. Bet tada steitmente ir yra parasyta - overdraft limit, pavyzdziui 200 svaru. Taip, tai reiskia, kad bankas jumis pasitiki, turit geras ir pastovias iplaukas. Bet yra zmoniu, tame tarpe ir as, kad tokia privilegija nesuteikta - mazos iplaukos, alga buvo mokama kas menesi. Jie man overdrafto limito nedave ir jeigu as ieisiu i minusa nors svara, mane nubauduoja 22. (cia Barclajus). Drauge ejo i banka klaust kodel ji vis dar neturi to overdrafto limito, jai taip ir pasake, kazkada buvai minuse, alga nors ir nebloga, bet kas menesi, teks palaukti. Pati banko sistema pasitikrina kas kazkiek tai laiko ir atsirenka gerus klientus, kuriems suteikia ta privilegija imti overdrafta.
Limcamca
QUOTE(Pumma78 @ 2011 01 04, 18:00)
Kiek zinau vieniems yra duotas limitas, kuri gali naudoti ir uz ji nebus uzdetos jokios bauudos. Bet tada steitmente ir yra parasyta - overdraft limit, pavyzdziui 200 svaru. Taip, tai reiskia, kad bankas jumis pasitiki, turit geras ir pastovias iplaukas. Bet yra zmoniu, tame tarpe ir as, kad tokia privilegija nesuteikta - mazos iplaukos, alga buvo mokama kas menesi. Jie man overdrafto limito nedave ir jeigu as ieisiu i minusa nors svara, mane nubauduoja 22. (cia Barclajus). Drauge ejo i banka klaust kodel ji vis dar neturi to overdrafto limito, jai taip ir pasake, kazkada buvai minuse, alga nors ir nebloga, bet kas menesi, teks palaukti. Pati banko sistema pasitikrina kas kazkiek tai laiko ir atsirenka gerus klientus, kuriems suteikia ta privilegija imti overdrafta.
*

Tai, vat, butent, jei pas jus kazkada buvo minusas, tai jus esate nepatikima kliente. Overdrafta, - duoda, tik, banko manymu, - patikimiems klientams, - ne daugiau nei yra is anksto nustatyta suma.
Mahada
laba smile.gif cia turbut turejo omenyje toki overdraft, kuris nera suteikiamas. jeigu jums bankas neleido imti i minusa, o jus vistiek nuemet, tai irgi vadinasi overdraft, nes jusu saskaita gaunasi overdrawen. abiem atvejais galima naudoti ta pati zodi.
Rugseinuke
Sutinku su Mahada. Man irgi taip pasirode!

As turiu 2 saskaitas: viena pagrindine, kuria naudoju cia (Barclays), o kita atidariau tik tam, kad man butu legviau mamai i lietuva siuntineti pinigelius (lloyds as cia idedu o jinai ten nusiema). Su Barclays tai tikrai zinau, kad BUTINAI reikia jiems pasakyti kur vaziosi ir kiek busi - nes kitaip pinigu neisimsi ir reikes daug pinigeliu skambinti i UK i banka (man buvo gera pamoka snekejau apie 15 min kol jie surado i koki departmenta mane transfer ir kas man pades), su Lloyds trupuciuka sunkiau - jie kartais doda nuimti, o kartais uzblokoja! Viena karta mano mama bande nuimti ir uzblokavo - tai paskambinau ir pasakiau, kad pastoviai vazineju i lietuva ir pastoviai ten nuimineju pinigus, ar galite manes neblokoti? Jie jokiu garantiju nedave, bet tfu tfu tfu nuo to karto daugiau neblokavo korteles, nes tikriausia mato kad pinigau nuimami tik lietuvoj 4u.gif

O kreditiniu korteliu klausimu esu senbuve ax.gif Turiu net 4 kreditines korteles 4u.gif Nu ne taip kad ju labai noreciau, bet daugiau del savo saugumo...., nes siais laikais zmones (draugai patys pinigu neturi), o kas ir turi tai tie ir skolinti nenori! As kaip ir visi pries kokius 5 metus nuejau i savo banka (Barclays) ir uzpildiau application form i Barclaycard. Tuo laiku man dave £250.00 Po kai kurio laiko padidino patys o po to as dariau apply kad butu didesnis kreditas. Pries 4 metus labai uzsinorejau masinos, bet to kridito buvo ne gana, tai nuejau i banka ir paemiau paskola £4,000.00 Nupirkau ir metus laiko saziningai mokejau paskola, kol viena diena nepaskaicivau ir isejo, kad jeigu taip ir mekesiu bankui tai uz 5 metu ismokesiu £8,000.00. Tada emiausi galvoti - ka cia padarius ir mano destytojas universitete man pasake, kad atidaryciau KK per interneta ir ziureciau kad jie turetu pasiulyma padaryti 0% balance transfer - taip ir padariau. Atidariau sau Virgin KK ir buvo pasiulymas 18 menesiu interest free balance transfer (tik handeling fee 3% sumokeju uz ta balance transfer). Tada nejau i savo banka ir uzdariau ta paskola. Po to mokejau virgin 18 menesiu ir paskui jie pridejo palukanas, bet jos jau buvo labai mazos, nes didele dali kredito buvau ismokejusi. smile.gif Taip ir gavau savo masina (nu jos jau nera, nes buvo avarija.... bet cia jau visai kita tema 4u.gif )

Nu kaip supratot tuo metu turejau jau 2. Virgin man iskarto dave £3,000.00 Po to viena diena pamaciau reklama apie Platinum Barclaycard ir tik 7% palukanu. Is smalsumo nusprendziau paziureti kiek palukanu mano korteleje jie ima - 22.5% doh.gif Tada pagalvojau kokia neteisybe ir paskambinau i banka ir pasakiau kad noriu padaryti upgrade. Jie pasake kad to jie nedaro, bet turiu uzpildyti nauja application form i nauja Barclaycard Platinun - taip ir padariau. Dave ta kortele bet tik kreditas £750.00 - nu tai va dabar irgi bandysiu po keliu menesiu prasyti didesnio kredito ir kai jisai uzaugs iki kokiu £5,000.00 tada uzdarysiu sena, paprasta Barclaycard. O ketvirta kortele irgi paemiau is Lloyds su labai mazom palukanom ir mazu kreditu. Galu gale man ju reikia tik 2 su didesniu balansu ir mazom palukanom!!!!

Dabar nusprendem su vyru nupirkti nauja virtuve. Nuvarem i B&Q ir norejom paimti issimoketinai su 0% palukanu. B&Q paskolos nedave, nors mano kreditine istorija yra labai gera schmoll.gif Tada meciau viska i savo kreditine kortele i ta su dideliomis palukanomis. Atvaziavau mano perziurejau kitas korteles - Virgin daro promotion 0% Balance transfer for 9 month, tai permeciau didziausia dali tenais ir i likuti i tas 2 platinum - taip ir mokesim, kol neismokesim!

Nepatariu imti kreditiniu korteliu tiems zmoniems, kurie negali atsispirti ko nors nenupirkti.... ir galu galia gaunasi taip, kad jie lieka su dideliom skolom blush2.gif Mano vyras va toks, todel kaip buhgaltere kreditine kortele turiu as g.gif
MyChoice
QUOTE(Rugseinuke @ 2011 02 11, 15:21)
lietuvoj  4u.gif

O kreditiniu korteliu klausimu esu senbuve ax.gif  Turiu net 4 kreditines korteles  4u.gif
*

Na labai jus cia sauniai paaiskinote kaip zaisti su kreditinem bigsmile.gif
As turiu viena ir labai jau nemazi procentai tai dabar ir galvoju, gal kokia kita pasiimt? Tik nelabai man aisku kaip su tuo balance transfer yra?? Jei mano pirma kk reikia ismoketi £2k tai jei as gausiu nauja korta ar galesiu permesti ta balansa i senaja ar ne? blush2.gif Man cia tokia painiava gaunasi,kad oj doh.gif

O siaip tai labai gerai tureti kk, tik aisku protigai ja naudoti ir sau gera kredito istorija kaupti drinks_cheers.gif
Rugseinuke
MyChoice, taip galesit jeigu toj naujoj kortelej uzteks balanso. Pvz: jeigu nauja kortele jums dos su £1,000 balansu tai galesit permesti tik kokius £900, nes reikes sumoketi apie 3% handling fee ir jie dar palieka kazkiek pinigeliu balance(Tai butu apie 27 svarus uz 900 svaru perkelima, bet po to mokesit maziau procentu). Jeigu turit jau viena kortele su dideliais procentais - tai stenkites dabar atidaryti su kokiais 7-11% palukanu! Cia jau butu gold or platinum cards! 4u.gif Bet geriausiai ziureti tokias korteles, kurios siulo pvz. 9 month 0% balance transfer - tai reiskia kad 9 menesius jus nemokesit palukanu isvis ir tik baigus tam terminui pradesit moketi palukanas - bet juk jeigu pasistengsite ir galite viska ismoketi atgal per ta laika g.gif

Is savo patirties zinau kad Virgin ir Lloyds pastoviai siulo tokius dealus. Turiu dar Barclaycard - bet jie neduoda kazkodel g.gif

Su Virgin turiu perspeti: jeigu permesit balansa i ta kortele su pasiulimu kazkiek menesiu nemoketi palukanu - tai butinai stengites sumoketi minimum paymenta iki ju deadline, nes jeigu to nepadarysite - jie jums priskaicios £12.00 ir iskart prides visas palukanas - cia parasyta mazomis raidemis kurios niekas dazniausiai neskaito.... As viena karta pamirsau sumoketi, tai nieko tie 12 svaru o palukanas dar pradejo gi skaicioti - tai skambinau atsiprasinejau, kad cekis buvo grazintas ir jie pasake kad tik viena karta taip padarys, bet kito karto nereikejo, nes laikiausi ju datu!!!! Virgin man atrodo duoda tik su dideliais procentais, bet kiekviena karta turi tu dealu. Kai as atidariau ta kk - tai man pasiule 18 menesiu 0% on balance transfer.....

Tikiosi kad si informacija bus kazkam naudinga blush2.gif
Heizel
4u.gif Sveikos,

Turiu klausima blush2.gif Man lloyds isdave 2 kredito korteles iskart: Klasikine ir American Express. Vos spejau aktivuot, ir po savaites atsiunte laiska, kad siulo imt platinine kortele. Gal kas galit atsakyt, tai jeigu as vis tik pasiimsiu ta platinine, tai ar galiu uzdaryt tas kitas 2 ar taip ir turesiu visas tris?? g.gif
Ir zodziu kai man atsiunte laiska, ten ideta application form'a, ir daugiau kaip ir nieko. Nei parasytas koks butu kredito limitas, nieko. Tai kazi ar paliktu ta pati ar mazintu? Nes dabar turiu 6000...

O siaip is savo patirties galiu pasakyt, kad vis tik bankai yra labai skirtingi, ir jeigu vienamneduoda kreditines, tai kreipkites i kita. Tuo metu, kai atsidarinejau saskaita Lloyds, is kart ir pasiule ir kredito kortele ir loan'a. Bet as vis tiek palaukiau metu, kol sugalvojau kad reik man tos kreditines lotuliukas.gif.
Barclays saskaita turiu gerus 3-4 metus, niekas nieko nesiulo. Kaip turejau Visa, taip ir beturiu. Atlyginima visada gaudavau i ta kortele, ir jokiu problemu nebuvau prisidarius kaip ir..
Natwest dar geriau. Kai atvaziavau i UK pries 6 metus, man isdave Solo kortele. Naudojaus ta kortele ilgai - kokius 3 metus as, paskui pora metu sese. Galu gale neapsikenciau ir vasara nuejau ir uzdariau saskaita, nes man ne tik kad kreditines nepasiule, bet ir paprastos Visa neisdave biggrin.gif Ir ka jus sau galvojat po dienos skambina man is banko, ir sako, mes jum norim isduoti Visa, grizkit pas mus lotuliukas.gif ..
O va Lloyds kai dave kreditines, tai as net nedirbau, sedziu su mazium namie, ir mano pajamos yra tik 500 svaru i menesi, net vaiko pinigelius dedu i kita saskaita.
Limcamca
QUOTE(Heizel @ 2011 02 16, 21:09)
4u.gif  Sveikos,

Turiu klausima  blush2.gif  Man lloyds isdave 2 kredito korteles iskart: Klasikine ir American Express. Vos spejau aktivuot, ir po savaites atsiunte laiska, kad siulo imt platinine kortele. Gal kas galit atsakyt, tai jeigu as vis tik pasiimsiu ta platinine, tai ar galiu uzdaryt tas kitas 2 ar taip ir turesiu visas tris??  g.gif
Ir zodziu kai man atsiunte laiska, ten ideta application form'a, ir daugiau kaip ir nieko. Nei parasytas koks butu kredito limitas, nieko. Tai kazi ar paliktu ta pati ar mazintu? Nes dabar turiu 6000...

Tai, ten tik applicationas ir yra, jei norit pildyti. O ne patvirtinimas, kad jau gavot 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.