Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 04 14, 11:41)
Galiu pasakyti, kad pasitaupiau ir nusipirkau Clarins firmos drekinama krema. Rezultatas tiesiog neitiketinas blink.gif Anksciau atrode kad visi kremai mazdaug vienodi, bet galiu pasakyti, kad tokio kremo dar neturejau. Jau taip sakant tikrai drekina thumbup.gif Jei anksciau jauciau sioki toki padrekinima ir vis buvo jausmas kad ant veido chemija blink.gif laugh.gif Tai dabar veidas atrod tiesiog prisisiurbes dregmes thumbup.gif Visom rekomenduoju. thumbup.gif

Aš ir nusipirkau CLARINS firmos dieninį ir naktinį kremukus biggrin.gif
Tikrai super thumbup.gif , kitokių žodžių neturiu clap.gif
Labai patinka smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandete BIOMARIS kremuka? Pasiule pardaveja. Tipo veidelis strazdanotas, papilkejes, rauksleles pirmosios matosi, sensti merguzele... Pasijutau toooookia sugniuzdyta g.gif
Atsakyti
Mano oda nu laaaaabai jau sausa!!! Niekas nepadejo, kol nepabandziau, zinot ko? Ogi paprasto GARNIER kuno pienelio extra sausai odai! Net pati nustebau, kad padejo! thumbup.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu pradejo pleiskanoti veido oda. Gal kas su tai susidurete, gal zinot tam kokia spec. kauke, ar kremuka tam tinkama. Negaliu net uzsideti pudros, nes labai matosi mad.gif o dar sventes arteja ohmy.gif padekite prasau blink.gif sad.gif
Atsakyti
specialiu??/
hmmm..yra toks celestoderm vaistinese, bet jis jau daugiau prie egzemu, sudirgimu...
paklausk vaistininkes, ji tikrai ka nors gero parekomenduos,

o kol kas maitinancio kremo ir kaukiu savo veideliui israsyk thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraB: 21 gruodžio 2004 - 13:07
odai truksta dregmes, tad gerk daug vandens (ne maziau 2 litru per diena) ir naudok drekinamaji krema, nors ... kai lauke minusas, geriau riebus kremas, o ne drekinantis g.gif ... Gal pabandyk DAUG vandens gerti, o jei megsti kava ar alkoholio per baliuku maratona paragauji, tai gerk LABAI DAUG vandens smile.gif ...
Atsakyti
Man taip buna kai sildymo sezonas prasideda.
Atsisakyk visokiu kremu su rugstimis, liftingu ir pan.
Naudok intensyviai drekinanti krema, kas vakara tai maitinancia tai drekinancia kauke uzsidek. As paskui vakare pasitepu Spirig kremu su liposomom, kainuoja 21LT, tik vaistinese buna. Kai praeis tas pleiskanojimas galesi vel prie iprastu kremu grizti smile.gif Gerk daug zalios arbatos. As dar rankinej nesiojuos toki purskiama odos drekikli - dienos metu tiesiog ant makiazo papurskiu - jis smulkus - nesugadina nieko tongue.gif Sekmes wink.gif
Atsakyti
aciu merginos, bandysiu ka nors daryti smile.gif
Atsakyti
Cia temperaturos kaita kalta.
Nenaudok jokio riebiai odai skirto kremo(ten arsus igridientai kovojantis su riebalu sekrecija),naudok tik drekinanti krema.
Atsimenu praeita ziema naudojau Estee Lauder drekinanti ir apsaugini krema,skirta riebiai odai,bet oda nenustojo pleiskanoti,tai sia ziema nusipirkau stipriai drekinanti Hydrabalance losjona(skysta krema ) is Clarins,tai nei zenko apie issausejusia oda,labai atsigavo.
Atsakyti
ir pas mane labai pleiskanojo oda, bet as pradejau naudoti krema ir reikalai susitvarke. o kremas tai NIVEA pure energy. man tai jis super.
be to dabar maciau as ji IKI parduotuveje su kortele jis daug pigesnis.
Atsakyti
Aš turiu tą pačią problemą sad.gif Išbandžiau labai daug, bet niekas nepadėjo, išskyrus Spirig kremą thumbup.gif Jis turi gydomąjį poveikį, todėl patarčiau pabandyti smile.gif
Atsakyti
turiu ta pacia problema..padeda tik drekinamasis kremas, nors siaip mano oda misri bet jeigu nusiprausus nepasitepu kremu irgi neina pleiskanom..vasara galiu ir netepti kremu oda buna normaliai bet ziema huh.gif
Atsakyti