Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Labai sausa veido oda
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Jurga23 Oslas
Pas mane irgi oda siaubingai sausa, teko bandyti daugybe kremu taip ir neatsirinkau tinkamo, bet pries metus laiko vyro mama atveze man toky kremuka sausai odai pabandyti ir labai fainas buvo tiesiog idealu bet va baigesi doh.gif negaliu pasakyti netgi pavadinimo nes parasyta buvo iranietiskai ant dezutes, tai nezinojau nei kas sudetyje nei kaip vadinasi, bet gi baigesi. Dabar vel pasineriau i kremu pajieskas. Nesenei buvom pas vaiku odos gydytoja nes mano mazyliui pastovei sauseja oda ir gydytoja parekomendavo A-vitamin kremuka vaikui pabandziau pasitepti sau ir tiko thumbup.gif labai geras . Be to esu girdejusi apie ta A-vitamin krema ir is kitu forumo dalyviu neblogu atsiliepimu, pabandykite, galima nusipirkti vaistinese be recepto...
laramca
QUOTE(crristinka @ 2006 02 26, 19:58)
mano o da taip pat labai sausa, ir jokios priemones man nepadeda  verysad.gif kas idomiausia, kad kol gyvenau 4 metus londone, jokiu problemu su oda neturejau, nors pries isvaziavima jau vargino odos sausumas.  doh.gif dabar gryzau, ir vel visas veidas net pleiskanomis nusetas  blink.gif  verysad.gif jau prarandu vilti atrasti man padesiancia priemone...
*

Galeciau tau patart nauja japoniska krema Locobase. Man pasiule vaistinike , bo mano oda irgi buvo ziauriai sausa, tiek veido srity, tiek rankos, trukineja, serpetoja, skauda.Tai niekad neturejau tokios svelnios odos, kol nepradejau naudot Locobase Repair. Jis ir nera labai brangus ir tikrai mano odai labai super thumbup.gif
Jurga23 Oslas
O as sendiena nuvariau i vaistine netoliese ir nusipirkau du kremukus tokius (kaip veliau paaiskejo labai fainus) vaistinike rekomendavo, vienas : Avene COLD CREAM sake kad labiausei perkamas ziemos metu norvegijoje, tinka tiek vaikams tiek suaugusiems ir pagamintas specialiai sausai, jautrei ir labai sausai odai, kainavo 99kr (apie 43lt) toliau nusipirkau VICHY - NUTRILOGIE 2 irgi sausai jautre ir labai sausai odai, tao patepiau nu jauciasi veiduko oda minkstute svelnute 179kr (80lt), dar nusipirkau kauke veidui DAROLYS cia visu tipu odai su 30% nuolaida buvo tai sumokejau 174kr ((80lt) bet gal lietuvoi viskas siek tiek pigiau, nu ir isbandziau iskart viska, tai labai patiko ypac VICHY , bet cia tik po vieno karto. O tas kremukas nuo salcio tai sumynkstina rankas ir toks jausmas kad jos is karto pasidaro siltos.
Agne
Mano oda visuomet buvo labai sausa. Esu isbandziusi labai daug losijonu ir kremuku, bet poveikis vienkartinis. Neseniai vaistinej nusipirkau Biocell - kapsules su naturalia hialiurono rugstimi odos dregmei atkurti. Nerealiai!!! Geriu tik 1,5 sav., o poveiki jau dabar jauciu. Po duso, nusiprausus nereikia tepti oda losijonu, nes oda nepleiskanoja, jos netraukia, ji kaip silkas. Labai dziaugiuosi tuo.
Raganėlė
QUOTE(Agne @ 2006 03 08, 09:18)
Biocell - kapsules su naturalia hialiurono rugstimi odos dregmei atkurti. Nerealiai!!! Geriu tik 1,5 sav., o poveiki jau dabar jauciu. Po duso, nusiprausus nereikia tepti oda losijonu, nes oda nepleiskanoja, jos netraukia, ji kaip silkas.
*

o aš galvojau kad čia man vienai taip nerealiai paveikė ta rūgštis
aš irgi nerealiai patenkinta
Jurga23 Oslas
O kiek tos stebukingos kapsules kainuoja ir kur ju galima nusipirkti biggrin.gif
Agne
QUOTE(Jurga23 Oslas @ 2006 03 08, 17:56)
O kiek tos stebukingos kapsules kainuoja ir kur ju galima nusipirkti biggrin.gif
*

Biocell kapsules pirkau Euro vaistinej. Bet neabejoju, kad ju yra ir kitose vaistinese. Zmones kalba, kad jos sukele sensacija Lietuvoj, todel dabar visos moterys nori ju isigyti.
Mano kosmetologe sako, kad jai pavartojus Biocell puse men. sumažėjo smulkios rauksles, veido ir kūno oda tapo stangresnė ir elastingesnė, isnyko odos tempimas, issimaudzius po duso. Kadangi as vartoju jas trumpiau, tai tiek daug dar nepasakysiu, bet kad oda atsigavo ir jos nebetempia po duso, tai 100%.
Mamos drauge sake, kad ji jas pradejo gerti ir jai pranyko paburkimas po poakiais ir is viso dingo sanariu skausmai.
As visada norejau isbandyti koki grozio preparat, bet Imedeen tableciu nesamoninga kaina apie 200lt, o Biocell - 86 lt. Skirtumas nerealus.

Papildyta:
QUOTE(Agne @ 2006 03 09, 15:35)
Biocell kapsules pirkau Euro vaistinej. Bet neabejoju, kad ju yra ir kitose vaistinese. Zmones kalba, kad jos sukele sensacija Lietuvoj, todel dabar visos moterys nori ju isigyti.
Mano kosmetologe sako, kad jai pavartojus Biocell puse men. sumažėjo smulkios rauksles, veido ir kūno oda tapo stangresnė ir elastingesnė, isnyko odos tempimas, issimaudzius po duso. Kadangi as vartoju jas trumpiau, tai tiek daug dar nepasakysiu, bet kad oda atsigavo ir jos nebetempia po duso, tai 100%.
Mamos drauge sake, kad ji jas pradejo gerti ir jai pranyko paburkimas po poakiais ir is viso dingo sanariu skausmai.
As visada norejau isbandyti koki grozio preparat, bet Imedeen tableciu nesamoninga kaina apie 200lt, o Biocell - 86 lt. Skirtumas nerealus.
*

Drauge atsiusnte web puslapi, kuriame raso apie Biocell http://www.valentis.lt/?prod/7/70/
Paskaitykit ir viska suzinosit
Vida
Mano drauges irgi sake, kad Biocell labai geros kapsules, bet as dar vis iki vaistines nenueinu:) Sakiau, kai tik gausiu alga - pirmyn i vaistine.
Jurga23 Oslas
Sakykite kieno gamybos yra tos kapsules? Ar jos tik lietuvoje parduodamos ?
ESLAUDA
QUOTE(Agne @ 2006 03 08, 08:18)
Mano oda visuomet buvo labai sausa. Esu isbandziusi labai daug losijonu ir kremuku, bet poveikis vienkartinis. Neseniai vaistinej nusipirkau Biocell - kapsules su naturalia hialiurono rugstimi odos dregmei atkurti. Nerealiai!!! Geriu tik 1,5 sav., o poveiki jau dabar jauciu. Po duso, nusiprausus nereikia tepti oda losijonu, nes oda nepleiskanoja, jos netraukia, ji kaip silkas. Labai dziaugiuosi tuo.
*

rytoj is pat ryto i vaistine lotuliukas.gif
Agne
QUOTE(Jurga23 Oslas @ 2006 03 09, 21:48)
Sakykite kieno gamybos yra tos kapsules? Ar jos tik lietuvoje parduodamos ?
*

Zinau tiek, kad Biocell kapsules su hialiurono rugstim atrado Japonai.
Ant Biocell dezutes parasyta, kad:
Gamybos vieta-JAV
Registravimo liudijimo turetojas ir gamintojas-UAB "Valentis", Vilnius.
Veila
Nu nėra ta mano oda sausa, bet tos kapsulės man ramybės neduoda lotuliukas.gif O dar sakiau, jog manęs neveikia reklama doh.gif einu panaršysiu daugiau info apie tas kapsules ir, matyt, kad lėksiu pirkt bigsmile.gif
Aušrinėlis
4u.gif o gal zinot ar galima tas kapsules maitinanciai mamai vartot ax.gif .oda nerealiai sausa verysad.gif
Raganėlė
aš tai net bandyčiau teigti,kad man net plaukai nustojo aktyviai slinkti bigsmile.gif pradėjus tas kapsules gerti
AliaKristi
Sveikos,
As katik prisijungiau ir bandysiu pasirasineti biggrin.gif
Esu nepriklausoma grozio konsultante vienoje firmoje. pati auginu sunu 2m., tai dirbu kai randu laisvo laiko.
Pas mus organizuojamos tokios grozio pamokeles ir visa musu produkcija galit isbandyti pacios tiesiog pas save namie, pasikvietusios draugiu prie kavos, ir valikliai ir kaukes, ir pylingai kiekvienai pagal odos tipa. as pati jas vedu ir mielai pas jus atvaziuosiu. jums patogiu laiku. musu kosmetika yra isskirtine tuo, kad ji yra visiskai be kvapo, tinka jautriai odai ir pagrindinis jos uzdavinys-odos dregme. smile.gif
Rasykit man elektroniniu pastu (greiciau atsakysiu blush-anim-cl.gif )
ESLAUDA
QUOTE(Veila @ 2006 03 10, 10:05)
Nu nėra ta mano oda sausa, bet tos kapsulės man ramybės neduoda  lotuliukas.gif O dar sakiau, jog manęs neveikia reklama  doh.gif einu panaršysiu daugiau info apie tas kapsules ir, matyt, kad lėksiu pirkt  bigsmile.gif
*

As jau jas turiu lotuliukas.gif clap.gif
Veila
aš irgi turiu clap.gif ESLAUDA, po mėnesiuko dalinsimės įspūdžiais tongue.gif
Agne
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 11, 02:30)
As jau jas turiu lotuliukas.gif  clap.gif
*

Kadangi as daziausiai stengiuosi pirkti ne bet ka, o kiek imanoma tikrai gera ir kokybiska produkta, todel pries pirkdama Biocell kapsules, jomis domejausi ir konsultavausi su savo kosmetologe. Dabar pati galiu pasakyti ir mano drauges, kurios geria Biocell, esame labai patenkintos rezultatu. Drasiai galiu rekomenduoti jas gerti visoms, kuriu oda sausa, pleiskanoja, serpetoja.
Visgi pagalvojau, kad verta siek tiek investuoti i save ir kuo ilgiau islaikyti skaiscia ir lygia oda.

Kita savaite as paklausiu savo drauges dermatologes, ar Biocell kapsules gali gerti maitinancios mamos.
Iki kt. savaites, gero jums savaitgalio!

visiskai_rami
Neperskaiciau visos temos, tai atsoprasau jei jau kas kartosiuos, bet sausai ir ypac sausai veido odai tiesiog idealiai tinka drekinamasis kremas ir anna lotan serijos BARBADOS. Gydytojai dermatologai ji rekomenduoja. ax.gif
France;)
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 03 11, 23:49)
Neperskaiciau visos temos, tai atsoprasau jei jau kas kartosiuos, bet sausai ir ypac sausai veido odai tiesiog idealiai tinka drekinamasis kremas ir anna lotan serijos BARBADOS. Gydytojai dermatologai ji rekomenduoja. ax.gif
*

Man tas kremas tinka vasara thumbup.gif Bet ziema-ne pro kur doh.gif
ESLAUDA
QUOTE(Veila @ 2006 03 11, 14:21)
aš irgi turiu  clap.gif ESLAUDA, po mėnesiuko dalinsimės įspūdžiais  tongue.gif
*

Ok, po menesio bigsmile.gif ax.gif
Margarita25
Man pries pora savaiciu oda taip issausejusi buvo blink.gif ant skruostu,nosies pradejo luptis kaip po saules nudegimo
Ko tik nedariau:aliejines kaukes su vitaminais,drekinancias kaukes,kremus gal keturis pakeiciau blush2.gif
labiausiai padejo Sebamed drekinantis kremas-naudoju iki siol thumbup.gif
Jicky
Na, ir aš lėksiu ryt tų Biocell kapsulių pirkt ax.gif Nes jau praradau viltį kremais atstatyt normalią odos drėgmę verysad.gif Tai tikiuosi, kad nors tos kapsulės bent kiek padės.
Agne
QUOTE(Aušrinėlis @ 2006 03 10, 12:10)
4u.gif o gal zinot ar galima tas kapsules maitinanciai mamai vartot ax.gif .oda nerealiai sausa verysad.gif
*

Dermatologe ir dar viena gydytoja mane informavo, kad nera tirta, ar maitinancios mamos gali vartoti Biocell. Gaila, bet negalima nieko pasakyti ar galima ar negalima.
mamuliukas2006
Sveikos mamos,
na aš ir prisipažinsiu susigundžiau savo kosmetologės reklama nusipirkti Biocell, ir tikrau nesigailiu. Dabar jau turbūt jas geria pusė mano draugių.nors pradėjau gert prieš kokį mėnesiuką, dabar net vyras (kaip žinot jie yra nepastabiausi) sako kad išgražėjau thumbup.gif
Linetė
QUOTE(mamuliukas2006 @ 2006 03 15, 08:33)
Sveikos mamos,
na aš ir prisipažinsiu susigundžiau savo kosmetologės reklama nusipirkti Biocell, ir tikrau nesigailiu. Dabar jau turbūt jas geria pusė mano draugių.nors pradėjau gert prieš kokį mėnesiuką, dabar net vyras (kaip žinot jie yra nepastabiausi) sako kad išgražėjau  thumbup.gif
*

Aš irgi nusipirkau Biocell, po mėnesiuko ir aš pasidalinsiu įspūdžiais wub.gif
Aušrinėlis
QUOTE(Agne @ 2006 03 14, 18:04)
Dermatologe ir dar viena gydytoja mane informavo, kad nera tirta, ar maitinancios mamos gali vartoti Biocell. Gaila, bet negalima nieko pasakyti ar galima ar negalima.
*

aciu, Agne. 4u.gif jei neistirta,tai reiks palaukti kol maitinu leliuka.
NiagaraXXX
As irgi jau geriu tas Biocell kapsules, tai tikrai veikia fantastiskai. Nesitikejau. thumbup.gif
Raganėlė
man tai ir mėnesio laukti nereikėjo, rezultatai po 5-7 dienų pasijautė bigsmile.gif
būdavo stoviu duše ir čiupinėjuosi ir toks jausmas, kad oda viso kūno tiesiog barchatinė rolleyes.gif
Austre 123
išbandžiau dauguma bet tam kartui vėl žiema ir oda tampa sausa ir nežynau ka daryti g.gif
Marinčik
Ar tai tiesa ,kad kapsules apie 100Lt kainuoja tokios brangios ir kokiam laikui tik mėn. blink.gif
skorpiniuke
man tai labai padejo Elidel tepaliukas. pora metu buvo viskas thumbup.gif bet dabar ziuriu kad vel pradeda sauseti verysad.gif tai reiks vel to tepaliuko isigyti smile.gif tik kad labai jau jis brangus.. blink.gif
Giselle
tie visi vaistiniai tepaliukai juk labai oda riebina? o ka man daryti, jei oda misri? apskritai, man pirma karta taip su oda, taip kakta nusausejo, kad net nezinau ir kodel...nei kazkuo tepiau, nei sausinau, viskas iprastai...nusipirkau herbinos so soft drekinanti kremuka, pasitepiu ir po valandos jauciu, kaip oda sauseja, net niezti..kazkokie x failai
Vida
QUOTE(Austre 123 @ 2006 03 20, 10:36)
išbandžiau dauguma bet tam kartui vėl žiema ir oda tampa sausa ir nežynau ka daryti g.gif
*

As Biocell kapsules geriu neseniai. Esu isties patenkinta, nes dingo odos tempimas nuo sauso oro darbe ir namuose, dingo odos pleiskanojimas po duso, nors ir netepu kuno kremu, ka anksciau dariau. Dabar jau puse mano draugiu nusipirko Biocell, nes is tikruju rezultatas nepaprastai mane pradziugino.
Jei is tikruju turi problema - sausa oda - anksciau ar veliau pagerk Biocell. Kiek as do mejausi tai ju kaina prieinamiausia lyginant su panasaus efekto preparatais. Biocell kainuoja apie 90 Lt, kai tuo tarpu Imedeen - apie 200Lt ir apie juos niekas nekalba, kad stebukla daro.
undine
QUOTE(Vida @ 2006 03 20, 22:03)
As Biocell kapsules geriu neseniai. Esu isties patenkinta, nes dingo odos tempimas nuo sauso oro darbe ir namuose, dingo odos pleiskanojimas po duso, nors ir netepu kuno kremu, ka anksciau dariau. Dabar jau puse mano draugiu nusipirko Biocell, nes is tikruju rezultatas nepaprastai mane pradziugino.
Jei is tikruju turi problema - sausa  oda - anksciau ar veliau pagerk Biocell. Kiek as do mejausi tai ju kaina prieinamiausia lyginant su panasaus efekto preparatais. Biocell kainuoja apie 90 Lt, kai tuo tarpu Imedeen - apie 200Lt ir apie juos niekas nekalba, kad stebukla daro.
*

o kur galima nusipirkt Biocell? smile.gif
mano ir siaubingai sausa oda,ir tinka tik vienintelis Nivea paprastas kremas,bet kai pasiskaiciau dabar,reik gal bandyt ka nors kt unsure.gif
Marinčik
QUOTE(undine @ 2006 03 21, 13:20)
o kur galima nusipirkt Biocell?  smile.gif
mano ir siaubingai sausa oda,ir tinka tik vienintelis Nivea paprastas kremas,bet kai pasiskaiciau dabar,reik gal bandyt ka nors kt  unsure.gif
*

taigi vaistinese čia gi vitaminai,maisto papildas
undine
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 21, 12:25)
taigi vaistinese čia gi vitaminai,maisto papildas
*

aisku,reiks eit nusipirkt thumbup.gif
Fannya
QUOTE(tinaa @ 2006 03 20, 13:39)
tie visi vaistiniai tepaliukai juk labai oda riebina? o ka man daryti, jei oda misri? apskritai, man pirma karta taip su oda, taip kakta nusausejo, kad net nezinau ir kodel...nei kazkuo tepiau, nei sausinau, viskas iprastai...nusipirkau herbinos so soft drekinanti kremuka, pasitepiu ir po valandos jauciu, kaip oda sauseja, net niezti..kazkokie x failai
*

Tai cia kazkokia alergine reakcija greiciausiai pasidare, juk drekinantis kremas tikrai neturetu sausinti odos g.gif
Marinčik
Neprauskit veidą vandeniu ,labai sausina geriau prausykliais kosmetiniais bigsmile.gif
NiagaraXXX
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 22, 10:00)
Neprauskit veidą vandeniu ,labai sausina geriau prausykliais kosmetiniais bigsmile.gif
*

Kaip tai neprausti veido vandeniu? gal tada is viso nesiprausti lotuliukas.gif
astuxxx2000
QUOTE(NiagaraXXX @ 2006 03 22, 19:23)
Kaip tai neprausti veido vandeniu? gal tada is viso nesiprausti  lotuliukas.gif
*

na nesiprausti vandeniu, o nusivalyti toniku smile.gif paprasta ax.gif
Marinčik
QUOTE(NiagaraXXX @ 2006 03 22, 19:23)
Kaip tai neprausti veido vandeniu? gal tada is viso nesiprausti  lotuliukas.gif
*

Veidui yra specialus prausykliai,vanduo pas mus labai kietas ,dėl to ir sausieja oda ,dėl kitu kuno dalių nežinau ,tavo reikalas ,gali ir nesipraust tongue.gif ,bet aš tiesiog patariu,pabandyk nors savaite ,pamatysi rezultatą. thumbup.gif
NiagaraXXX
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 23, 10:49)
Veidui yra specialus prausykliai,vanduo pas mus labai kietas ,dėl to ir sausieja oda ,dėl kitu kuno dalių nežinau ,tavo reikalas ,gali ir nesipraust  tongue.gif ,bet aš tiesiog patariu,pabandyk nors savaite ,pamatysi rezultatą. thumbup.gif
*

tai, kai duše maudaisi gal ant galvos maiseli uzsideti g.gif , kaip suprasti neprausti veido vandeniu schmoll.gif ?! Na merginos ar moterys nejuokinkite. Gal tiksliau pasakyti neprausti veido muilu, o veidui skirtais prausikliais. Toliau reiketu valytis veida pirmiausiai pieneliu, o ne toniku, jei ka. Jei pienelis ir tonikas viename, tuomet nusivalyti tokia priemone. O siaip patarciau pavartoti Biocell ir susitvarkys viskas savaime, ir prausti veida vandeniu galesit thumbup.gif
tenbiuke
Niu siandien ir as papirkau ta jusu isgirta Biocell blush2.gif , nes jau atsibodo issausejusi beproto veido oda, net krempudros nebegaliu uzsitepti, o tai po valandziukes numeto sausais baisias pletmais verysad.gif Niu tikiuosi tas Biocell nors siekt tiek pagelbes ax.gif
NiagaraXXX
smile.gif
QUOTE(tenbiuke @ 2006 03 25, 15:43)
Niu siandien ir as papirkau ta jusu isgirta Biocell  blush2.gif , nes jau atsibodo issausejusi beproto veido oda, net krempudros nebegaliu uzsitepti, o tai po valandziukes numeto sausais baisias pletmais  verysad.gif  Niu tikiuosi tas Biocell nors siekt tiek pagelbes  ax.gif
*

Nu man tai pagelbejo thumbup.gif negaliu atsidziaugti, net kremo nebereikia smile.gif
astuxxx2000
[quote=NiagaraXXX,2006 03 24, 21:44]
tai, kai duše maudaisi gal ant galvos maiseli uzsideti g.gif , kaip suprasti neprausti veido vandeniu schmoll.gif ?! Na merginos ar moterys nejuokinkite. Gal tiksliau pasakyti neprausti veido muilu, o veidui skirtais prausikliais. Toliau reiketu valytis veida pirmiausiai pieneliu, o ne toniku, jei ka. Jei pienelis ir tonikas viename, tuomet nusivalyti tokia priemone. O siaip patarciau pavartoti Biocell ir susitvarkys viskas savaime, ir prausti veida vandeniu galesit thumbup.gif
*

[/quot

na, as, kad ir koki stebukla gerciau biocell ar pan, vistiek su vandeniu praust negaleciau, nes pas mane jau toks vanduo.. as nusivalau pieneliu ir toniku ir jokio vargo nematau- kuo puikiausiai be vandens veidui apsieinu ax.gif
o del veido valymo pirmiausiai pieneliu ir toniku, tai vakare taip, o ryte uztenka tik toniku, nes mano veido oda sausa ax.gif kas per daug- tas negerai mirksiukas.gif
Varene
Aš irgi pradėjau gerti Biocell clap.gif clap.gif clap.gif
ebi
o prie Biocell dar ir kremus naudojate, normalia tvarka, taip?
jauciu pirksiu ir as, o tai visai tuoj nusilupsiu schmoll.gif
Kramberis
Mano taip pat sausa oda, bet taip bekokių panų parekomenduoti vaistai ar kremai man tai neišeitis. Visų juk mūsų gyvenimo budas kitoks.
O mano oda buvo graži, kol nepradejau naudoti AVON, MARGARITA, NIVEA ir pan.
Dabar aš naudoju LOREAL, taip pat jis man nėra tinkamas, todėl ruošiuosi eit pas dermatologę, kad ji man patartų. Manau, kad tai bus kur kas pigiau nei pirkti viską iš eilės ir būti bandomajam triusiui. O jeigu atsiras kur kas didesnis šalutinis poveikis. schmoll.gif
Jicky
Geriu Biocell jau dvi savaites, bet jokio poveikio dar nejaučiu verysad.gif O gal taip ir turi būt, juk dar labai mažai laiko praėjo...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.