Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Nuo odos sausejimo tikrai padeda zuvu taukai.. 4u.gif pamaitina oda is vidaus smile.gif man ir mano kelioms draugems turincioms sausa oda,labai tinka garnier total confort.. 4u.gif
Atsakyti
Ir as turiu sia problema,kankinancia mane jau keleta metu (praktiskai nuo paauglystes) doh.gif Isbandziau daugybe kremu, laiudies medicijos variantu, bet sulaukdavau tik trumpalaikes naudos doh.gif Dekui dievui, kad sausumas suaktyveja ziemos ir pavsario periodais, tai ir kancios trunka ne apskritus metus ax.gif Paskutiniu metu naudoju dienini veido krema Dove (dabar ji reklamuoja per TV, nors is esmes tai nieko nekeicia tongue.gif ), o 2 kartus per savaitele pasidarau Garnier veido kauke su medumi ir kazkokio tai augalo aliejumi (dabar nepamenu - kazkoks egzotiskas pavadinimas doh.gif ). Ta kauke labai veiksminga thumbup.gif Efektas juntamas pora dienu - oda kaip silkas rolleyes.gif Tiesa, kauke ne is pigiuju, bet uztad perkant po dvi vienoje pakuoteje uz viska gaunasi apie 5lt. ax.gif Pabandykit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 02, 00:53)
man ir mano kelioms draugems turincioms sausa oda,labai tinka garnier total confort.. 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano oda pastoviai sausa, o paauglystėje kai atsirasdavo šerpetojančių dėmelių tai "pasigydydavau" hormoniniais tepalais, tai visai buvau sugadinus odą.
dabar naudoju Mary Kay tai visai neblogi kremai, bet labiausiai stebuklą padarė Biocell kapsulės (čia tipo papildas, jei kažkam bus įdomu galėsiu sudėtį parašyt dabar neprisimenu), tai oda kai prausiesi barchatinė, čiupinėju ir negaliu atsistėbėt, nors tik savaitę geriu.
įdomu ar čia dar yra bandžiusių merginų ir ar visoms toks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 01, 23:53)
Nuo odos sausejimo tikrai padeda zuvu taukai.. 4u.gif  pamaitina oda is vidaus  smile.gif  man ir mano kelioms draugems turincioms sausa oda,labai tinka garnier total confort.. 4u.gif


Pritariu ir as thumbup.gif
Geriau ir as zuvu tauku kapsules, tikrai jauciasi efektas... thumbup.gif
Visa kuno oda pasidare svelni, elastinga, minksta, nebesausa...
Man tas zuvu tauku kapsules patare gerti dermatologe, sake: neleisk pinigu vejais visokiems papildams (is serijos: nagams, ragams:), plaukams ir odai), o nusipirk zuvu tauku kapsules ir pamatysi rezultatus smile.gif
Ir, akurat, tikrai likau labai patenkinta... thumbup.gif
Atsakyti
Zuvu taukai thumbup.gif ,ir dar reiktu naudot krema sausai odai naktini(dienai,nakciai),nes naktinis kremas riebesnis uz dienini.
Atsakyti
nzn, gal kam pravers toks dalykas, kaip Kvieciu gemalu aliejus (VIT E SALTINIS)

man buvo labai rankytes isauseje, o kremukai jau jokie negelbejo, dar aplink lupas oda luptis pradejo. Sitas aliejukas labai padejo, galima viena ji ant odos tept, galima naudoti kaip drekinancios kaukes pagrinda, ar kremo pagrinda, tinka smulkioms raukslelems aplink akis lyginti, todel patepu karts nuo karto paakius.

mano oda siaip nera sausa, bet kai vietomis isauseja, tai nerealus dalykelis, arba as tiesiog nieko geresnio geresnio neradau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *visiskai*: 12 vasario 2006 - 12:45
Labutis,

Pas mane taip pat labai sausa oda. Kas kart atsiranda rausvu pleiskanojanciu demiu. Praeina po keliu dienu. Po kiek laiko vel pasirodo. Bandziau naudoti kaukes jautriai odai, bet jas panaudojus is kart veida ismeta dememis. Ant veido gausu baltu inkstyru, kuriu negalima isspausti. O pasalinti galima tik pradurus adatele. Ir net nezinau nuo ko jie atsiranda ir ka daryti kad jie nyktu ir neatsirastu nauju.
Gal kas susidurete su tokia veido odos problema. Buciau labai dekinga, jei kas suteiktumet informacijos ir patarimu.
Atsakyti
QUOTE(kevina @ 2006 02 13, 23:14)
Labutis,

Pas mane taip pat labai sausa oda. Kas kart atsiranda rausvu pleiskanojanciu demiu. Praeina po keliu dienu. Po kiek laiko vel pasirodo. Bandziau naudoti kaukes jautriai odai, bet jas panaudojus is kart veida ismeta dememis. Ant veido gausu baltu inkstyru, kuriu negalima isspausti. O pasalinti galima tik pradurus adatele. Ir net nezinau nuo ko jie atsiranda ir ka daryti kad jie nyktu ir neatsirastu nauju.
Gal kas susidurete su tokia veido odos problema. Buciau labai dekinga, jei kas suteiktumet informacijos ir patarimu.


Nzn, rekomenduoju apsilankyti pas kosmetologe. Ir jokiu adateliu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kevina @ 2006 02 13, 22:14)
Labutis,

Pas mane taip pat labai sausa oda. Kas kart atsiranda rausvu pleiskanojanciu demiu. Praeina po keliu dienu. Po kiek laiko vel pasirodo. Bandziau naudoti kaukes jautriai odai, bet jas panaudojus is kart veida ismeta dememis. Ant veido gausu baltu inkstyru, kuriu negalima isspausti. O pasalinti galima tik pradurus adatele. Ir net nezinau nuo ko jie atsiranda ir ka daryti kad jie nyktu ir neatsirastu nauju.
Gal kas susidurete su tokia veido odos problema. Buciau labai dekinga, jei kas suteiktumet informacijos ir patarimu.


Siulyciau nueiti pas dermatologa, panasu, kaip kad buva veido erkute... atsiranda rausvos pleiskanojancios demeles, jas paniezti, oda labai issauseja..... ji pasidaro labai jautri, dirgli, ismeto, kaip kad rasai - dememis.... zodziu - oda buna labai sudirgusi, jautri, raustanti.... na, be abejo, gali nueiti ir pas kosmetologa....
Atsakyti
Biocell vartoju savaitę, bet odos būklė nepasikeitė, gal net pablogėjo verysad.gif
Atsakyti
Man pastaruoju metu labai padeda medaus kaukė veidui.
Tiesiog reikia truputį pašidyti medų, kad nebūtų kietas, užtepti ant veido, palaikyti 15-20 min., nusiprasti šilta žalia arbata ir truputį pasitepti kūdikio aliejuku.
Aišku, jeigu alergiška medui, geriau nebandyti.
Atsakyti
Mano dukrytei yra tokia problema. Jai ant odos atsiranda pleiskanojanciu sausu lopineliu tai gydytoja israse tepaliuka Linola Fett N. Ir jis labai veiksmingas. Taigi mano pacios oda labai sausa taigi nusprendziau ji siandien pradeti tepti.Tas kremas issaugo dregme, atgaivina odos elastinguma. Ir ji galima labai ilgai naudoti.
Atsakyti