Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

man tai ir mėnesio laukti nereikėjo, rezultatai po 5-7 dienų pasijautė bigsmile.gif
būdavo stoviu duše ir čiupinėjuosi ir toks jausmas, kad oda viso kūno tiesiog barchatinė rolleyes.gif
Atsakyti
išbandžiau dauguma bet tam kartui vėl žiema ir oda tampa sausa ir nežynau ka daryti g.gif
Atsakyti
Ar tai tiesa ,kad kapsules apie 100Lt kainuoja tokios brangios ir kokiam laikui tik mėn. blink.gif
Atsakyti
man tai labai padejo Elidel tepaliukas. pora metu buvo viskas thumbup.gif bet dabar ziuriu kad vel pradeda sauseti verysad.gif tai reiks vel to tepaliuko isigyti smile.gif tik kad labai jau jis brangus.. blink.gif
Atsakyti
tie visi vaistiniai tepaliukai juk labai oda riebina? o ka man daryti, jei oda misri? apskritai, man pirma karta taip su oda, taip kakta nusausejo, kad net nezinau ir kodel...nei kazkuo tepiau, nei sausinau, viskas iprastai...nusipirkau herbinos so soft drekinanti kremuka, pasitepiu ir po valandos jauciu, kaip oda sauseja, net niezti..kazkokie x failai
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2006 03 20, 10:36)
išbandžiau dauguma bet tam kartui vėl žiema ir oda tampa sausa ir nežynau ka daryti g.gif


As Biocell kapsules geriu neseniai. Esu isties patenkinta, nes dingo odos tempimas nuo sauso oro darbe ir namuose, dingo odos pleiskanojimas po duso, nors ir netepu kuno kremu, ka anksciau dariau. Dabar jau puse mano draugiu nusipirko Biocell, nes is tikruju rezultatas nepaprastai mane pradziugino.
Jei is tikruju turi problema - sausa oda - anksciau ar veliau pagerk Biocell. Kiek as do mejausi tai ju kaina prieinamiausia lyginant su panasaus efekto preparatais. Biocell kainuoja apie 90 Lt, kai tuo tarpu Imedeen - apie 200Lt ir apie juos niekas nekalba, kad stebukla daro.
Atsakyti
QUOTE(Vida @ 2006 03 20, 22:03)
As Biocell kapsules geriu neseniai. Esu isties patenkinta, nes dingo odos tempimas nuo sauso oro darbe ir namuose, dingo odos pleiskanojimas po duso, nors ir netepu kuno kremu, ka anksciau dariau. Dabar jau puse mano draugiu nusipirko Biocell, nes is tikruju rezultatas nepaprastai mane pradziugino.
Jei is tikruju turi problema - sausa  oda - anksciau ar veliau pagerk Biocell. Kiek as do mejausi tai ju kaina prieinamiausia lyginant su panasaus efekto preparatais. Biocell kainuoja apie 90 Lt, kai tuo tarpu Imedeen - apie 200Lt ir apie juos niekas nekalba, kad stebukla daro.

o kur galima nusipirkt Biocell? smile.gif
mano ir siaubingai sausa oda,ir tinka tik vienintelis Nivea paprastas kremas,bet kai pasiskaiciau dabar,reik gal bandyt ka nors kt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2006 03 21, 13:20)
o kur galima nusipirkt Biocell?  smile.gif
mano ir siaubingai sausa oda,ir tinka tik vienintelis Nivea paprastas kremas,bet kai pasiskaiciau dabar,reik gal bandyt ka nors kt  unsure.gif



taigi vaistinese čia gi vitaminai,maisto papildas
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 21, 12:25)
taigi vaistinese čia gi vitaminai,maisto papildas

aisku,reiks eit nusipirkt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 03 20, 13:39)
tie visi vaistiniai tepaliukai juk labai oda riebina? o ka man daryti, jei oda misri? apskritai, man pirma karta taip su oda, taip kakta nusausejo, kad net nezinau ir kodel...nei kazkuo tepiau, nei sausinau, viskas iprastai...nusipirkau herbinos so soft drekinanti kremuka, pasitepiu ir po valandos jauciu, kaip oda sauseja, net niezti..kazkokie x failai

Tai cia kazkokia alergine reakcija greiciausiai pasidare, juk drekinantis kremas tikrai neturetu sausinti odos g.gif
Atsakyti
Neprauskit veidą vandeniu ,labai sausina geriau prausykliais kosmetiniais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 03 22, 10:00)
Neprauskit veidą vandeniu ,labai sausina geriau prausykliais kosmetiniais bigsmile.gif



Kaip tai neprausti veido vandeniu? gal tada is viso nesiprausti lotuliukas.gif
Atsakyti