Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

QUOTE(begike @ 2006 06 29, 22:56)
o man atsitiko tokia didele beda, ir negaliu suprast nuo ko cia taip  verysad.gif  mano oda buvo normali, o dabar apie akis ir ant kaktos atsirado daug smulkiu rauksleliu, bet tos vietos blizga, atrodo riebokos, bet kartu nelygios ir siurkscios..ar gali taip atrodyti staigiai issausejusi oda? verysad.gif  ar kaip nuo ko cia gali but?man dar ne 20 nera, nenoriu taip greit pasent... cray.gif prasau padekit... cray.gif

taip buna, kai odai labai truksta drekinimo. gali pasitarti su patirusia kosmetologe. arba nupirk vaistineje gera drekinanti krema, pvz. Avene firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 06 30, 09:23)
taip buna, kai odai labai truksta drekinimo. gali pasitarti su patirusia kosmetologe. arba nupirk vaistineje gera drekinanti krema, pvz. Avene firmos  smile.gif

aciu 4u.gif bet as turejau avene, bet man nepadeda schmoll.gif kazkaip gal per daug svelnus...norejau isbandyt weleda firmos migdolini arba vilkdagiu krema, bet nezinau ar tinka jaunai odai... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2006 06 30, 10:53)
aciu 4u.gif  bet  as turejau avene, bet man nepadeda  schmoll.gif  kazkaip gal per daug svelnus...norejau isbandyt weleda firmos migdolini arba vilkdagiu krema, bet nezinau ar tinka jaunai odai... blush2.gif

ir dar... blush2.gif o reikia pirkti sausai odai?nes mano visada buvo misri, o dabar issausejo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 30 birželio 2006 - 09:53
QUOTE(begike @ 2006 06 29, 22:56)
o man atsitiko tokia didele beda, ir negaliu suprast nuo ko cia taip  verysad.gif  mano oda buvo normali, o dabar apie akis ir ant kaktos atsirado daug smulkiu rauksleliu, bet tos vietos blizga, atrodo riebokos, bet kartu nelygios ir siurkscios..ar gali taip atrodyti staigiai issausejusi oda? verysad.gif  ar kaip nuo ko cia gali but?man dar ne 20 nera, nenoriu taip greit pasent... cray.gif prasau padekit... cray.gif


mono nuomone tokiu atveju reikia ne su kremais eksperimentuoti ir pinigus leisti, o iš vidaus mėginti pagelbėti, reguliuojant maitinimą gal vit. papildomai pagerti, prie jūros pabūti ir pan. ir nestresuoti mažinti gyvenimo tempus
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 06 30, 11:20)
mono nuomone tokiu atveju reikia ne su kremais eksperimentuoti ir pinigus leisti, o iš vidaus mėginti pagelbėti, reguliuojant maitinimą gal vit. papildomai pagerti, prie jūros pabūti ir pan. ir nestresuoti mažinti gyvenimo tempus

tai butent nenoriu pratint prie kremu, bet noriu atstatyti kaip buvo ir palikti ramybej verysad.gif bet kuom patept, kad vel neprasytu, ti neisivaizduoju.Gal yra kokiu tepaliuku, kurie atstato odos bukle ir paskui viskas buna gerai nieko netepant? blush2.gif
Atsakyti
As aisku ne kosmetologe, bet daznai susiduriu su sia problema, bet man rodos, tau reikia drekinimo, tau reikia kremuko dehidruotai (o ne sausai) odai, o dehidracija buna ir sausai ir misriai odai.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 01, 12:01)
As aisku ne kosmetologe, bet daznai susiduriu su sia problema, bet man rodos, tau reikia  drekinimo, tau reikia kremuko dehidruotai (o ne sausai) odai, o dehidracija buna ir sausai ir misriai odai.

ir tada odele vel issilygins? blush2.gif verysad.gif viskas gris i savas vietas? g.gif o idomu nuo ko sitaip atsitinka?man, beje viena kosmetologe sake, kad oda dehidratuota unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 06 16, 13:50)
Pas mane irgi buvo vietomis ant skruostu labai issausejusi oda, pleiskanojo...
Tai dermatologe pasiule pabandyti A-DERMA "EXOMEGA" kremuka su avizu ekstraktu ir Omega 6 riebiosiomis rugstimis  ....ten yra 200ml, kaina apie 50lt.
Tai man jis labai padejo, naudoju ji daugiau nei savaite, tai tos vietos nebepleiskanoja thumbup.gif
Sis kremukas tinka ir veidui ir kunui, be kvapu....
Kremas skirtas alergiskai, sausai (net labai sausai), jautriai odai priziureti, taip pat sergant atopiniu dermatitu. Mazina niezejima, pleiskanojima, minkstina, atkuria apsaugini sluoksni.
Tinka kudikiams, vaikams ir suaugusiems.

Pabandyk, gal ir tau pades smile.gif

Man irgi tas kremas thumbup.gif .Oda buvo sausa,o nuo jo tikrai odos būklė pagerėjo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(matux @ 2006 08 18, 20:49)
Man irgi tas kremas thumbup.gif .Oda buvo sausa,o nuo jo tikrai odos būklė pagerėjo biggrin.gif .


Man taip pat oda atsistate ir labai pagerejo jos bukle thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 01, 13:01)
As aisku ne kosmetologe, bet daznai susiduriu su sia problema, bet man rodos, tau reikia  drekinimo, tau reikia kremuko dehidruotai (o ne sausai) odai, o dehidracija buna ir sausai ir misriai odai.

Dehidruotai odai tinka CLINIANS firmos ELAX. Jis padengia odą apsaugine plėvelė, yra Rimi ir Eurokos. Kaina 35 lt.
Atsakyti
man tai labai padejo elementariausias jojoba aliejus. jokiu kremu nenaudoju, kai nuprausiu veideli, patepu su aliejuku,. ir kelis kart per diena...
Atsakyti
norėčiau parekomenduoti, tom kas turi sausą, jautrią, dar ir alergišką odą drėkinantį kremą A-Derma "exomega". nu man jis super bigsmile.gif jis skirtas atopiniai odai (sausai, pleiskanojančiai, niežtinčiai odai) prižiūrėti. tūbeleje yra 200 ml kremo, kaina, euro vaistinėj(bazėj), 53,89 lt
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2006 10 25, 09:04)
norėčiau parekomenduoti, tom kas turi sausą, jautrią, dar ir alergišką odą drėkinantį kremą A-Derma "exomega". nu man jis super  bigsmile.gif jis skirtas atopiniai odai (sausai, pleiskanojančiai, niežtinčiai odai) prižiūrėti. tūbeleje yra 200 ml kremo, kaina, euro vaistinėj(bazėj), 53,89 lt


Pritariu 100 %, geras kremas drinks_cheers.gif Pati ji naudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 25 spalio 2006 - 10:32