Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Mano irgi labai sausa oda, vienintelis būdas ją sudrėkinti kuo dažniau teptis riebiais kremukais. Man gana neblogai drėkino TBS kūno svietas riešutų kvapo. Žinoma, turėjau ir geresnių priemonių, bet TBS nesiskundžiau. Neseniai nusipirkau EUROVAISTINĖJ toki aliejuką, su negyvosios jūros mineralais, kadangi pati šiek tiek dirbau su negyvosios jūros kosmetika, žinau, jog tai dalykas rimtas smile.gif Aliejukas nebuvo brangus, plius dar vyko akcija, tačiau kolkas atsiliepimai tik geri. Reiks ilgiau jį panaudoti, nes vasara ir oda taip nesausėja kaip žiemą. Žiūrėsim, kaip jis drėkins, kai atšals orai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lamba* @ 2008 08 24, 22:35)
Mano irgi labai sausa oda, vienintelis būdas ją sudrėkinti kuo dažniau teptis riebiais kremukais. Man gana neblogai drėkino TBS kūno svietas riešutų kvapo. Žinoma, turėjau ir geresnių priemonių, bet TBS nesiskundžiau. Neseniai nusipirkau EUROVAISTINĖJ toki aliejuką, su negyvosios jūros mineralais, kadangi pati šiek tiek dirbau su negyvosios jūros kosmetika, žinau, jog tai dalykas rimtas smile.gif Aliejukas nebuvo brangus, plius dar vyko akcija, tačiau kolkas atsiliepimai tik geri. Reiks ilgiau jį panaudoti, nes vasara ir oda taip nesausėja kaip žiemą. Žiūrėsim, kaip jis drėkins, kai atšals orai  smile.gif


MAN TAI BUVO ATRADIMAS TBS VEIDO KREMAS SU ALAVIJAIS, JAUTRIAI ODAI thumbup.gif . PIRKAU IR NAKTINI, IR DIENINI. MANO ODA GANA SAUSOKA, SIS KREMAS KAIP TIK. ATEJUS ZIEMAI, NAKTINI (JIS RIEBESNIS) GALIMA NAUDOTI VIETOJ DIENINIO. BE TO, PIRKAU PAS TOKIA MOTERI - PLATINTOJA, KURIA RADAI INTERNETE, PAS JA TBS KOSMETIKA TIKRAI PIGIAU.
Atsakyti
cingute,
tikrai patiko TBS veido kremas? hmmm...
Gal ir šį reiktėtų išbandyti...
Atsakyti
mergaites,
jei oda tikrai SAUSA, tai pirmiausia ja reikia gerokai pamaitinti ir tik paskui uzsiimti drekinimu. Nakciai naudokite riebesni maitinamaji krema. Vienas aliejukas padeties nepataisys, geriau vartoti kremus, i kuriu sudeti tie naturalus aliejukai ieina (labai sausai odai geriausia su migdolu, kokoso aliejum).
1-2kr per savaite uzsidekite kaukes sausai odai, o jei turite galimybiu - apsilankykite pas kosmetologe profesionaliai procedurai - ir pamaitins, ir sudrekins ir isvalys..
Venkite saules, pirciu. O tas purskiamas vandenelis yra gerai, bet ju buna ivairiu ir reikia pasirinkti tinkama, ypac toms, kurios turi sausa oda ir dar dirba kondicionuojamose patalpose doh.gif visa diena.

Asmeniskai is savo patirties galiu pasakyt: turejau sausa oda, o dabar ji normali - kaukes kaukes kaukes... Ir tinkamai parinkta kosmetika. Dabar veidas reikalauja tik profilaktines prieziuros, o tuo metu turejau Izraelio gamybos kauke itin sausai odai su kazkokiais soju extraktais.. dabar jau nepamenu pavadinimo, bet pilna ir kitokiu, kuriomis galima susitvarkyti oda.
Papildyta:
QUOTE(lajan @ 2008 08 12, 21:40)
man irgi siaubingai sutrauke veida,kai pabandziau ta purskiama vandenuka verysad.gif


ji purkst reikia ant gerai kremu ryte itepto veido, o ne ant svarios odos, kitaip sausa oda tik dar labiau dziovins.. smile.gif Jis skirtas tik sudrekinimui pavirsiaus, jei pvz dirbate kondicionuojamose patalpose ir pan., o ne problemai salinti.
Atsakyti
[quote=Dusele,2008 08 26, 11:20]
mergaites,
jei oda tikrai SAUSA, tai pirmiausia ja reikia gerokai pamaitinti ir tik paskui uzsiimti drekinimu. Nakciai naudokite riebesni maitinamaji krema. Vienas aliejukas padeties nepataisys, geriau vartoti kremus, i kuriu sudeti tie naturalus aliejukai ieina (labai sausai odai geriausia su migdolu, kokoso aliejum).
1-2kr per savaite uzsidekite kaukes sausai odai, o jei turite galimybiu - apsilankykite pas kosmetologe profesionaliai procedurai - ir pamaitins, ir sudrekins ir isvalys..
Venkite saules, pirciu. O tas purskiamas vandenelis yra gerai, bet ju buna ivairiu ir reikia pasirinkti tinkama, ypac toms, kurios turi sausa oda ir dar dirba kondicionuojamose patalpose doh.gif visa diena.

O MAN KAIP TIK PIRTIS PADEDA. YPAC TURKISKA... thumbup.gif TIESIOG SAUSOS ODOS GYDYTOJA. PRITARIU, KAD NAKCIAI GERAI YRA PANAUDOTI MAITINIMAJI KREMUKA.
Papildyta:
QUOTE(*Lamba* @ 2008 08 25, 17:43)
cingute,
tikrai patiko TBS veido kremas? hmmm...
Gal ir šį reiktėtų išbandyti...



SAKO, KAD DAR GERI KREMAI SAUSAI ODAI IS TBS SU VITAMINU E, TACIAU JU NEBANDZIAU . . . SIAIP TOLI GRAZU MAN NE VISA KOSMETIKA IS TBS PATINKA... blush2.gif
Atsakyti
ka galetumete patarti pleiskanojanciai odai,tiesiog ta problema atsirado visai nesenai pleiskanoja ne visas veidas tik kakta ir apie lupas,gal tai galetu buti nuo vandens neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuoja @ 2008 08 27, 13:41)
ka galetumete patarti pleiskanojanciai odai,tiesiog ta problema atsirado visai nesenai pleiskanoja ne visas veidas tik kakta ir apie lupas,gal tai galetu buti nuo vandens neisivaizduoju g.gif


doh.gif doh.gif doh.gif kaip tik siandien buvau radus informacijos del tokios problemos, bet isgaravo is galvos kaip siuloma spresti.. jei tik nepamirsiu -susirasiu ir butinai parasysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 27, 14:12)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  kaip tik siandien buvau radus informacijos del tokios problemos, bet isgaravo is galvos kaip siuloma spresti.. jei tik nepamirsiu  -susirasiu ir butinai parasysiu g.gif




Dusele-na tikrai butu saunu kad prisimintum,o tai nei pasigrazinti negaliu(pasidazyti) lieka tose vietose plemai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 26, 10:20)
ji purkst reikia ant gerai kremu ryte itepto veido, o ne ant svarios odos, kitaip sausa oda tik dar labiau dziovins.. smile.gif  Jis skirtas tik sudrekinimui pavirsiaus, jei pvz dirbate kondicionuojamose patalpose ir pan., o ne problemai salinti.

as be stipriai kremu pritepto veido is vonios neiseinu smile.gif . vandenuka purskiau ant kremuoto veido-trauke siaubingai, begau vel kremu teptis, po to dar ilgai skruostai dege (vanduo buvo ne pigiena, kazkas is prancuzu gamybos, neatsimenu,anytai atidaviau)
Atsakyti
Sveikos smile.gif Mano oda nera labai sausa, bet nusipirkau Himalaya herbals Intensive Face Moisturizing Lotion Extra Dray Skint & Winters, tikrai patiko, na bety dar tik kelis kartus tepiausiu ax.gif blush2.gif pirma mintis pasitepus buvo, jog per sunkus (nezinau kaip įvardinti, nei tai riebus, nei tai koks), bet tepiau vakare, galvoju nakčiai bus gerai, bet jau po kelių min oda švelni ir jokio sunkumo,o ryte jokių reibalų ant nosies, kaip dažniausiai man būna. Tai gi manau tiks jis ir labai sausai Jūsų odelei (jie būtent tokiai ir skirtas). 4u.gif
Atsakyti
mano oda irgi linkusi sauseti (ypac pereinamais metu laikais), gelbeja - nuolatines intensyviai drekinancios veido kaukes. Nemegstu riebiu kremu, todel dazniaus renkuosi lengvos konsistencijos, bet didesnio koncentrato serumus. Labai lengvai isigeria, jokio nemalonaus jausmo.
Dabar jau pats laikas keisti kosmetikos priemones i "saltesniam periodui" skirtas. Ieskau tinkamo kremo, jauciu apsistosiu ties "TripleC" dieninio ir "Prevention serum" stabdancio raukslyciu formavimasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Just4Fun @ 2008 09 15, 06:13)
Sveikos smile.gif  Mano oda nera labai sausa, bet nusipirkau Himalaya herbals Intensive Face Moisturizing Lotion Extra Dray Skint & Winters, tikrai  patiko, na bety dar tik kelis kartus tepiausiu  ax.gif  blush2.gif  pirma mintis pasitepus buvo, jog per sunkus (nezinau kaip įvardinti, nei tai riebus, nei tai koks), bet tepiau vakare, galvoju nakčiai bus gerai, bet jau po kelių min oda švelni ir jokio sunkumo,o ryte jokių reibalų ant nosies, kaip dažniausiai man būna. Tai gi manau tiks jis ir labai sausai Jūsų odelei (jie būtent tokiai ir skirtas).  4u.gif

kokia kainele sito gerio? blush2.gif
Atsakyti