Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 02, 14:10)
<...>
Eveline, siūlyčiau pasidomėti vandeniu, jei sveikata rūpiniesi. Virintas vanduo yra tas pats kaip arbata. O jeigu jį užvirini, kad kunkuliuotų, pasigamini visiškai nevertingą vandenį, kuris išties nėra tinkamas gėrimui...
Paprasčiausia yra pasigaminti magnetinį vandenį. Yra specialūs puodeliai ir termosiukai ezoteriniuose knygynuose. Yra ir kitų būtų, kaip pagerinti iš krano tekantį vandenį. Bet tam reikia žinių. <...>

Hmm, sutinku gyvas ir svarus vanduo yra labai svarbus musu organizmui. Tik kazkodel abejoju, ar magnetiniai puodeliai gali ta vandeni isgryninti. Paprastuoju budu pasigaminti tyra vandeni - reikia ji uzsaldyti ir po to atitirpineti (cia visa procedura, kurios as iki galo nezinau, be to, ji uziima nemazai laiko). 4u.gif
Atsakyti
sweikutes 4u.gif as tai prausiu weida bonaqua wandeniu prisotintu mineralais,man labai liux blush2.gif ir dar nusipirkau wakar femina bonoj styx naturkosmetic kremuka zoleliu labai sausai ir jautriai odai,nepatikesit,per nakti oda atsigawo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2009 01 06, 12:54)
sweikutes 4u.gif as tai prausiu weida bonaqua wandeniu prisotintu mineralais,man labai liux blush2.gif ir dar nusipirkau wakar femina bonoj styx naturkosmetic kremuka zoleliu labai sausai  ir jautriai odai,nepatikesit,per nakti oda atsigawo bigsmile.gif


Gal galėtum apie tai smulkiau?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 06, 14:15)
Gal galėtum apie tai smulkiau?

na wandeni tai perku betkuriam prekybos centre blush2.gif o kremuka tai parekomendawo pardaweja,nes nezinojau kaip ka daryt su tuo sausumu,femina bona yra ir megoj,tik ten asortimentas mazesnis nei paciam femina bona centre smile.gif o cia daugiau info apie sia kosmetika blush2.gif http://www.feminabon...t/?pg=73&lang=1 http://www.sveikaszm...amp;strid=35622
pasitepiau pawakary,dar pries miega ir rezultatas tikrai yra smile.gif jo sudedamosios dalys ramuneliu bei medetku extraktai,salto spaudimo aliejai,na zodziu naturalu smile.gif kaina 39lt
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2009 01 06, 14:06)
na wandeni tai perku betkuriam prekybos centre blush2.gif o kremuka tai parekomendawo pardaweja,nes nezinojau kaip ka daryt su tuo sausumu,femina bona yra ir megoj,tik ten asortimentas mazesnis nei paciam femina bona centre smile.gif o cia daugiau info apie sia kosmetika blush2.gif http://www.feminabon...t/?pg=73&lang=1  http://www.sveikaszm...amp;strid=35622
pasitepiau pawakary,dar pries miega ir rezultatas tikrai yra smile.gif  jo sudedamosios dalys ramuneliu bei medetku extraktai,salto spaudimo aliejai,na zodziu naturalu smile.gif kaina 39lt


Ačiū, bet tavo duotose nuorodose nėra nurodytos sudėtinės dalys...Kadangi visokius parabenus deda net į vaikišką dantų pastą, visuomet atidžiai išstudijuoju sudėtį. ax.gif
Dairausi sau dieninio kremo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 06, 15:17)
Ačiū, bet tavo duotose nuorodose nėra nurodytos sudėtinės dalys...Kadangi visokius parabenus deda net į vaikišką dantų pastą, visuomet atidžiai išstudijuoju sudėtį.  ax.gif
Dairausi sau dieninio kremo.

na taip,cia kazkokia kalba parasyta kas dar ieina,bet kadangi pabandziau,ir nepasireiske nei perstejimas,nei deginimas,nei tempimas tai manau jis man thumbup.gif o patikek mano oda tokia jautri kad aplamai net su kwepalais reik atsargei elgtis,nors jie ir nepurskiami ant weido verysad.gif
Atsakyti
Po savo gyditojo konsultacijos,nepagailejau sau kremukams is Bioderm firmos rinkiny visa nusipirkau,rezultatai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2009 01 10, 12:15)
Po savo gyditojo konsultacijos,nepagailejau sau kremukams is Bioderm firmos rinkiny visa nusipirkau,rezultatai wub.gif

ir kas čia per kremukas? ax.gif
Atsakyti
Vakar as irgi buvau pas odos gyd. smile.gif Ir nusprendziau mesti per borta visus kremus. Pradesiu teptis aliejais. Kunui naudoju jau senai is Ayurvedos, tad ir veidui is ten pirksiu. Sie aliejai visiskai naturalus, be jokiu priemaisu. Ziuresiu, kaip bus su veidu.
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 01 10, 13:42)
ir kas čia per kremukas? ax.gif

Euro vaistineje paziurinek ir puikiai papasakos asistentes,kremu serija Biodrema,paziurek,gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo sausai odai specialiai uzsisakiau is True blue linijos losjona, kvepia citrusiniais vaisiais ir labai greitai ir gerai minkstina oda. Super daiktas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPerla22 @ 2009 01 10, 19:03)
Vakar as irgi buvau pas odos gyd.  smile.gif Ir nusprendziau mesti per borta visus kremus. Pradesiu teptis aliejais. Kunui naudoju jau senai is Ayurvedos, tad ir veidui is ten pirksiu. Sie aliejai visiskai naturalus, be jokiu priemaisu. Ziuresiu, kaip bus su veidu.

o čia gyd. liepė mesti kremus per bortą? g.gif biggrin.gif ir koius ji patarė naudoti ax.gif
Atsakyti