Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Debreceno 35, toks pavadinimas. Kirpimas apie 35 Lt , su dazymu as sumoku apie 60 lt. Dazau sruogelem sviesiom. 4u.gif
Atsakyti
Sruoguot gerai gali kiekviena, ypač jei šviesina, aš kur benueidavau papigiai, visur gerai. Nes dažus maišai su peroksidu ir nelieti šaknų ir smegenų. o štai kai paprašiau nušviesint ir taip šviesius savo visus plaukus, gavaus ryža.tokios kombinacijos kaip sruogavimui nebetinka ir rezultatu ne visada lieki patenkintas.
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2010 03 02, 21:58)
Debreceno 35, toks pavadinimas.  Kirpimas apie 35 Lt , su dazymu as sumoku apie 60 lt. Dazau sruogelem sviesiom. 4u.gif

Aisku,na gal bandysiu apsilankyt greitu laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2010 02 26, 16:33)
http://i171.photobuc.../VBhaircopy.jpg

Noriu tokio kirpimo kaip pas Victoria Beckham . Nieko mandraus cia nera, bet kai paaiskinu, tai nei viena nesugeba taip nukirpt. Gal kas nesiojate tokia sukuosena, pasidalinkit kas gerai kerpa.
Labai aciu 4u.gif

Labukas, butent pagal sita nuotrauka mane nukirpo Mindaugas is Aidos studijos, labai patenkinta likau siuo kirpimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2010 03 03, 18:12)
Labukas, butent pagal sita nuotrauka mane nukirpo Mindaugas is Aidos studijos, labai patenkinta likau siuo kirpimu 4u.gif

O kiek mokejai ?
Kazkada lankiausi Aidos studijoje pas Tatjana berods, bet kai vienu metu buve susikele baisiai kainas, pakeiciau kirpykla. Bet noreciau vel ten grizti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2010 03 03, 16:12)
Labukas, butent pagal sita nuotrauka mane nukirpo Mindaugas is Aidos studijos, labai patenkinta likau siuo kirpimu 4u.gif


Aciu.Mano plaukuciai ploni, ypac po gimdymo, bet galvoju gal iseis ta sukuosena.
O tu neseis foto, ar uztenka nupasakot. ax.gif nu kaina irgi idomu, be dazymo...
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2010 03 03, 16:24)
Aciu.Mano plaukuciai ploni, ypac po gimdymo, bet galvoju gal iseis ta sukuosena.
O tu neseis foto, ar uztenka nupasakot. ax.gif nu kaina irgi idomu, be dazymo...

mano irgi ploni plaukai, bet labai graziai sitas kirpimas atrodo tikrai, sulaukiau daug komplimentu 4u.gif ir paciai labai patinka visai nesunku susitvarkyti 4u.gif as daziausi tai sumokejau apie 240, manau kad tik kirpimas iki 100 lt turetu buti g.gif ai o nesiausi butent sita foto, bet jis tik uzmete aki ir apkirpo lygiai taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 03 kovo 2010 - 17:06
nu reiks uzirasyt pas Mindauga, nes jei toks rezultatas galiu moketi.. ax.gif
Papildyta:
Skambinau i Aidos studija, pasirodo Mindaugas ten nebedirba, jau metai. Tai kur jis pasidejo, gal kas zino??? g.gif
Atsakyti
Mergytes, kur dabar dirba kirpeja sandra anksciau ji dirbo centre prie klaipedos viesbucio vaivos studijoje.
? g.gif
Papildyta:
QUOTE(obssesion @ 2009 10 07, 13:51)
Mane geriausiai apkerpa Sandra is Aidos studijos  smile.gif  pas ja jau 4 ar 5 metus kerpuosi ir visada lieku patenkinta rezultatu smile.gif  thumbup.gif

buk gera brukstelk kur ji dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
mane domintu pigi, gera plauku sviesintoja sruogelem...
gal parasytumete kainele, patirti ir kontaktus. aciu
Atsakyti
Ne nu tai negi ten Aido studijoj nieko nebera, nei Mindaugo, nei Sandros, kur visi issilakste g.gif
Atsakyti
sandra dirba aidos studijoje tiltu gatveje, prie fridriho pasazo mirksiukas.gif
Atsakyti