Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Mertginos, skaitau jusu pasisakymus apie visokias studijas ir plaukai man paciai siausiasi. Kokius jus pinigus mokate uz kirpimus, dazymus ir iseinate nepatenkintos.Pinigu plesikavimas vidury baltos dienos.
Esu girdejusi, kad nemazai merginu is visokiu salonu bega i paprastas kirpyklas ir sutvarko plaukucius dar geriau nei tose studijose ir sumoka zymiai maziau.
Atsakyti
QUOTE(reims @ 2010 05 24, 10:10)
Mertginos, skaitau jusu pasisakymus apie visokias studijas ir plaukai man paciai siausiasi. Kokius jus pinigus mokate uz kirpimus, dazymus ir iseinate nepatenkintos.Pinigu plesikavimas vidury baltos dienos.
Esu girdejusi, kad nemazai merginu is visokiu salonu bega i paprastas kirpyklas ir sutvarko plaukucius dar geriau nei tose studijose ir sumoka zymiai maziau.

Nesutinku... Ne tame esme studija ar kirpykla, ar dar koks velnias.... schmoll.gif Svarbiausia pati kirpeja/as... As pabegau is paprastos kirpyklos i A studija ir esu labai patenkinta, bet patenkinta ne pacia A studija, o kirpeja, kuri man tvarko plaukus... Ir moku ne ypatingai brangiau nei buvusioje kirpykloje... Ir man negaila sumoketi 30 Lt brangiau uz rezultata, kuris mane tenkina... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija1 @ 2010 05 24, 10:34)
Nesutinku... Ne tame esme studija ar kirpykla, ar dar koks velnias....  schmoll.gif Svarbiausia pati kirpeja/as... As pabegau is paprastos kirpyklos i A studija ir esu labai patenkinta, bet patenkinta ne pacia A studija, o kirpeja, kuri man tvarko plaukus... Ir moku ne ypatingai brangiau nei buvusioje kirpykloje... Ir man negaila sumoketi 30 Lt brangiau uz rezultata, kuris mane tenkina...  smile.gif



ir sutinku su tavim Natalija, ir ne sutinku biggrin.gif taip, svarbu kirpejas yra, bet man asmeniskai taip pat svarbu ir aplinka, tvarka ax.gif kaip mano kirpejas isejo is aidos studijos ir laikinai nuomavo kede paprastoj kirpykloj prie buvusio boogie woogie, tai man klaiku ten eit budavo.. ateini i kirpykla, o ten kirpejos, manikiuristes kaip vistos sutupusios ant laiptu ruko, tenka brautis ten per jas, cigareciu kvapas po visa kirpykla skleidzias, nieko kito neisgirsi kaip pletkavojant doh.gif viena karta is viso virsune buvo kaip kazkoks diedas atveze i kiema rukytu desru parduoti, viena kirpeja parnese desros gabala ir visi puole ragaut.. nu kur tai matyta? blink.gif ir tokius pat komentarus girdejau ne is vieno zmogaus, kam ten teko lankytis, kad klaikuma.. tiek aidos studijoje, tiek dabar grozio safrane kur lankausi niekada to nepamatysi schmoll.gif as jau geriau mokesiu brangiau, bet aptarnavimas bus kaip priklauso..
Atsakyti
magnetism, pas ką lankaisi Grožio Šafrane?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 24, 13:29)
magnetism, pas ką lankaisi Grožio Šafrane?



pas Mindauga.. bet dabar ten pradejo dirbt mano buvusi kirpeja Lina, parejo is dekreto, pries tai aidos studijoje dirbo irgi, tai taip idomiai dabar gaunas pas ka cia eit g.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 05 24, 14:43)
pas Mindauga.. bet dabar ten pradejo dirbt mano buvusi kirpeja Lina, parejo is dekreto, pries tai aidos studijoje dirbo irgi, tai taip idomiai dabar gaunas pas ka cia eit  g.gif

O kokios kainos ten, pvz palyginus su Aidos Studija?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 24, 14:19)
O kokios kainos ten, pvz palyginus su Aidos Studija?



dabar palygint tai negaleciau, nes man rodos aidos studija truputi nusileido ant zemes smile.gif o as senokai ten lakiausi.. i aidos studija ejau kelis metus ir kainos buvo nerealiai pakile, nesinorejo keist kirpejos, bet kainos tai kosmines buvo blink.gif kaip buvau nestuke.gif uzsruogavo man pati virsugali, kad nesimatytu nuaugimas ir nereiktu dazyt nestumo metu daznai, tai sumokejau 250 doh.gif bet tai buvo 2008 rudeni dar.. pas mindauga dabar tokia suma sumoku, kaip nudazo saknis, visus plaukus su augaliniais ir dar pakerpa.. dabar saknis daziau ir kirpo, tai 180 kainavo..
bet man mindaugas sake, kad jie ten dirba kiekvienas sau, tai pas skirtingus kirpejas ir ikainiai gali skirtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2010 04 09, 14:55)
Jei kalbate apie kirpykla, kuri yra tame paciame pastate, kur "Liukrenos" viesbutis, tai taip. Kirpausi pas Roma (tas pats kur ir Klp "Studlende" dirba)

Anskciau kirpdavausi pas Regina (dirbo "Vivoj" ir "Nemune")...Skaiciau, kad dabar dirba "Kamejoj" Kokios ten kainos uz kirpima ir dazyma?  blush2.gif



QUOTE(JurgaSim @ 2010 04 09, 20:35)
Man dazo saknis sruogelem ir pakerpa galiukus - sumoku 170 lt. Suma nesikeicia jau pusantru metu.



QUOTE(niamniukas @ 2010 04 12, 13:09)
uz saknu padazyma 170lt? doh.gif  doh.gif



QUOTE(juraciusss @ 2010 04 12, 18:46)
nu jo,siaip galetu ji ten pigiau imti....as sugrizau pas Olega is Aidos studijos,tai sumokejau dar maziau  bigsmile.gif



QUOTE(niamniukas @ 2010 04 12, 21:11)
mergaites, ka jus galvojat vien uz saknu padazyma tiek moket, nu kazkaip nematau, kad lt krize butu, arba cia 'elitas" raso tongue.gif

ikisiu savo liezuvi tongue.gif ejau pas Regina ne karta. dazo graziai, maiso spalvas super, pakerpa tik kad plaukas kvepuotu - viskas liuks jei ne kaina doh.gif man per brangu. o dazo ji ne saknis - visuomet pati rekomenduoja dazyti visa plauka per visa ilgi, kadangi dazo augaliniais milk_shake. nebent jus dazotes su cheminiais, bet tada netikiu, kad 170 su kirpimu ima blink.gif
kas liecia VIVOS darbuotojas, kurios perejo i Kameja, tai jos super - iki isnaktu, jei nera vietos diena, o tau labai reikia rytoj but graziai, sutvarkys be problemu ir dar parveza namo biggrin.gif as ten einu kai reikia greit, patikimai ir gerai. ir kai pas mano kirpeja niekaip neimanoma gaut vietos (as kartais sugalvoju ketvirtadieni vakare, kad man pries sestadieni reik buti graziai - o penktadieni rast vieta siandienai retai kur imanoma biggrin.gif )
dabar perejau i balkonini grozio salona HEDERA Vingio gatvej - nebrangu, dazo gerai ir graziai. aisku, dar priklauso pas ka eisi. o blondinems kartais buna, kad neturi tinkamos spalvos dazu doh.gif tai as, kad to isvengt, atvaziuoju pries savaite, parodau kokia esu ir ko noresiu - jei neturi - uzsisako ir viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
Labuka, o pas Mindauga pries kiek laiko uzsirasyti. Mastau ar speciau dar apsikirpti pas ji biggrin.gif Dazysiuosi pas savo kirpeja, bet noriu pas ji kirpimui uzsirasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2010 05 24, 16:46)
Labuka, o pas Mindauga pries kiek laiko uzsirasyti. Mastau ar speciau dar apsikirpti pas ji  biggrin.gif Dazysiuosi pas savo kirpeja, bet noriu pas ji kirpimui uzsirasyti  smile.gif


jis kas antra diena dirba, bet siaip kartais vos ne kitai dienai eina gaut vieta, kartais ilgiau laukt.. as dazniausiai skambinu pries savaite kaip noreciau apsilankyt, tai visad gaunu vieta kada noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(supermartini @ 2010 05 18, 22:57)
Labas,
apsilankiau Ramunes linijoje pas Ramune...
nenoriu nieko zmeizti ar juodinti, bet labai nusivyliau...
padare is manes zila bobute  ir uz kosmine kaina..
nezinau, ka toliau daryt, kur kreiptis, is jos daug tikejausi..
merginos, gal ji ir gera, bet man tikrai pagadino reikalus, aisku, spreskite pacios, tiesiog, pamaniau, parasysiu, kad ne visada geras vardas reiskia gera rezultata
labai liudna.

teko ir man sitam "grozio "salone apsilankyti,tik kirpaus pas banguole.tai dar tokios baisos seveliuros ant savo galvos nesu turejus.galvojau ar verkt,ar juoktis g.gif .tai daba jau 5 menuo,kaip bandau atsiaugint plaukucius.beje,mano taip pat sutikti pazystami nepagyre uz "nauja "sukuosena.o visi stebejos,kas taip mane sudarke.tai tiek.neapsigaukit su zinomu vardu schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot Reginos tel, arba salono kuriame ji dirba? Nes Nemune ji jau nebedirba po kaledu, o skambinant i Kameja tai sako kad toks numeris neegzistuoja doh.gif
Atsakyti