Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje


merginos,gal kas turit Reginos is Kamejos tel nr?Praganiau kazkur...O labai labai reikia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciusss @ 2010 10 18, 12:50)
merginos,gal kas turit Reginos is Kamejos tel nr?Praganiau kazkur...O labai labai reikia  ax.gif  4u.gif

8 674 41627 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas zinote Klaipėdoje kirpeja kuri moka puikiai dirbti su sviesiais plaukais?
Atsakyti
QUOTE(Rabu @ 2010 10 22, 15:19)
Sveikos merginos, gal kas zinote Klaipėdoje kirpeja kuri moka puikiai dirbti su sviesiais plaukais?

Kiek esu girdejus tai ta pati Regina moka isgauti labai grazia sviesiu plauku spalva, pati pas ja dar nei karto nesidaziau, tik kerpuosi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Užsimaniau nusikirpti plaukus trumpai.
Pasiūlykite kas kokią kirpėją, kuri sugeba gerai nukirpti 4u.gif .
Atsakyti
sveiki, gal kas parekomenduotu kur uz protinga kaina nukerpa ir nudazo?
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 10 12, 16:15)
panasu i reklama labai  g.gif


biggrin.gif gal ir panasu biggrin.gif
pas Edita lankausi apie 10 metu - dar nuo tada kai ji dirbo Kamejoj. Kai taip patenkinta esu jos darbu, kad ir ka besakyciau skambetu kaip reklama smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite telefono numerį tos neaiškios kirpyklos, kur išėjo Sandra iš Aidos studijos?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ka @ 2010 11 13, 17:28)
Gal kas turite telefono numerį tos neaiškios kirpyklos, kur išėjo Sandra iš Aidos studijos?

Jau gavau, ačiū =)
Atsakyti
sveikutės!

na o kur kerpasi Jūsų mielieji?? mano draugas daug metų kirposi pas viena ir tą pačią kirpėją ir tikrai pabodo.. kerpa taip šabloniškai.. norisi kažko naujo smile.gif juk vyrams irgi norisi stilingų šukuosenų smile.gif))) žodžiu, ieškome gero\os vyrų kirpėjo\os , kurie nukirptų šiulaikiškai, nebijotų padirbėti ilgėliau su plaukučiai ir nepabūgtų besigarbanojančių plaukų...

laukiu atsakymų,
ačiū 4u.gif
Atsakyti
laba diena wink.gif

Gal teko kuriai lankytis grožio studijoje "Kalipsė", įsikūrusioje Dragūnų g. 1? Įdomu būtų išgirsti atsiliepimų kokių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūtarė @ 2010 11 15, 14:56)
laba diena wink.gif

Gal teko kuriai lankytis grožio studijoje "Kalipsė", įsikūrusioje Dragūnų g. 1? Įdomu būtų išgirsti atsiliepimų kokių smile.gif


as lankiausi ir man lb nepatinko dar maikute nutepe su dazais, nzn nemaloni man ten aplinka ir tos kirpejos kazkokios net nzn...man lb nepatiko ir tikrai ten nebeisiu, o kainos ir nera is mazuju kitur yra geresniu manau kirpeju ir daug geriau nukerpa ir nudazo.
Atsakyti