Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

QUOTE(Kissable_lips @ 2010 05 17, 21:48)
O naudojat priemones riebiai odai?  ax.gif


Taip naudojau Artistry riebiai odai. Pas mane riebi oda ir nuolat susidarydavo inkstirai poruose sad.gif O dabar esu patenkinta nes tos poros beveik uzsivere. Visos pigmenitines demeles isnyko. Idomu kai dabar vasaros saulute nubuciuos ar vel jos islys smile.gif
Dar naudoju pora kartu per savaite balto molio kauke. Ir pilinga. Beje dabar nusipirkau is naujos serijos Beautycycle irgi likau patenkinta. ax.gif
Atsakyti
Is paprastu liniju Artistry netiko man nei viena. Dar dabar turiu du naujutelius prausiklius viena sausai odai, kita misriai. Galiu parduoti uz mazesne kaina blush2.gif

Taciau labai patenkinta esu ju abiem veido kaukem, drekinamaja, ir poras sutraukiancia, taipat sveitikliuku.
Sia kaukes nuolatos kartoju, nes geresniu kol kas neradau, taciau sveitikli pakeiciau i kita firma...

Taipat dar labai patiko serumas su AHA rugstimi veidui. Si kartojau kelis sykius, dar puse buteliuko turiu smile.gif
O Bright Idea - sviesinamasis kazkaip man nepatiko doh.gif jokio rezultato nepastebejau, nenoriu jo naudot, bet reikia subaigt, nes gaila pinigeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar kuri bandėte kvepalus iš Amway? Kaip jums? Patiko? g.gif
Atsakyti
Vyras naudoja sport tai kvapas fainas labai,o as ANTICIPATe raudona ta buteliuka tai irgi patenkinta. Jei ka domintų turiu mėginius.



 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 09 birželio 2010 - 13:26
Man ANCESTRY yra kažkas tokio.... wub.gif kvepalai, kurių visuomet norėjau
taip pat skanūs Anticipate Intense.
Opportune girdėjau ilgai nesilaikė vienai... sunku iš tiesų pačiam ir pasakyti, kai jau esi pripratęs prie kvapo.
Atsakyti
O BeautyCycle kosmetikos niekas dar nebande?
Uzsisakiau visa rinkinuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 06 18, 12:28)
O BeautyCycle kosmetikos niekas dar nebande?
Uzsisakiau visa rinkinuka  ax.gif



ji gera, tik pigesne nei artistry. ax.gif
Atsakyti
Draugė sakė, kad kai pripratus prie geresnio (Artistry) vargiai ar bepatiks Beautycycle. Pradedančiosioms tiktų ir patiktų jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 06 18, 12:34)
Draugė sakė, kad kai pripratus prie geresnio (Artistry) vargiai ar bepatiks Beautycycle. Pradedančiosioms tiktų ir patiktų jis smile.gif



aisku artistry naudot yra geriau, nes ji turi kazko savo. juk jei amway uzsisakai galima per 3men graznti be problemu. bent jau pas mane taip galima. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 06 18, 12:34)
Draugė sakė, kad kai pripratus prie geresnio (Artistry) vargiai ar bepatiks Beautycycle. Pradedančiosioms tiktų ir patiktų jis smile.gif


Tikra tiesa smile.gif Be reikalo as uzsisakiau Beautycycle. Pries tai naudojau Artistry, net nezinau kaip paaiskinti, bet visai kitoks pojutis.

 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 22 liepos 2010 - 10:33

 i 
Bet kokie skelbimai, siūlantys įsigyti kosmetikos, yra nepageidaujami ir trinami. Nariams skiriami įspėjimai.
Atsakyti
Kaip jums Artistry makiažo pagrindai? ax.gif
Atsakyti